Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2017., 11:25   #9001
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
kaj igrate neki open game ili? Da vam dam tag, oćete me dodat?
Baci tag na pp iako sam prestao igrati pred mjesec dana, obično sam odigrao sezonu samo radi tog extra taba u stashu jer zadnjih pola godine ako ne i više nema ništa extra novo. Inače je D3 izgubio "malo" na privlačnosti nakon ovih 10 sezona. (a koja igra ne bi)
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2017., 15:34   #9002
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Ma, ja D3 odavno ne igram jer mi dosadio, ali sad sam tek dobio ekspanziju pa ajde malo, sve mi je sad novo Tko zna kolko će me držat. Imam par frendova što redovito igraju, jedan paragon 500, drugi oko 1000 :O

Aj dodajte me, g0rki#1357

(gorki sa nulom)
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.03.2017., 01:24   #9003
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425


blabla, trude se dat umjetno disanje igri
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 09:00   #9004
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
blabla, trude se dat umjetno disanje igri
Slazem se, makar ima fora novih stvari. Steta da nisu prije 1-2 godine izdali.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 10:11   #9005
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
da je igra izgledala ovako 2014. bila bi puno popularnija.

i dalje stojim iza toga da je dvojka bolja od trojke
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 10:16   #9006
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sta je najgore, ovo je ekipa predlagala od samog starta, koliko smo Pot i ja razglabali kako je nesto kao armory potrebno, da tu slozim set i skilove a ne svaki put sve mjenjaj, pa nesto zaboravi, pa zaboravis koji je pasivac bio i samo se zivciras.

Craft Mats tab, isto predlagano od pocetka. Imam 2 taba u stashu puna gemova i matsa, pola invntorija lika su gemovi i matsi sta kupim sa poda dok igram. I sad se to sjete ubacit. Sad kad je populacija all time low.
Je, fini dodatci, al nista sta ce me drzat ingame duze od dan-2 max. Too little too late. I jos nema Necromancera na vidiku...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 10:23   #9007
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Meni opet to nisu neke promjene koje će ljude navuči da igraju ponovo.

Ok, ispraznili su mi 2 stasha, skratili vrijeme slaganja novog builda, ali ništa posebno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 10:51   #9008
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor b1tterman Pregled postova

i dalje stojim iza toga da je dvojka bolja od trojke
da bolja, ne idu u istu rečenicu
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 12:59   #9009
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sta je najgore, ovo je ekipa predlagala od samog starta, koliko smo Pot i ja razglabali kako je nesto kao armory potrebno, da tu slozim set i skilove a ne svaki put sve mjenjaj, pa nesto zaboravi, pa zaboravis koji je pasivac bio i samo se zivciras.

Craft Mats tab, isto predlagano od pocetka. Imam 2 taba u stashu puna gemova i matsa, pola invntorija lika su gemovi i matsi sta kupim sa poda dok igram. I sad se to sjete ubacit. Sad kad je populacija all time low.
Je, fini dodatci, al nista sta ce me drzat ingame duze od dan-2 max. Too little too late. I jos nema Necromancera na vidiku...
Pa da, koliko su ljudi kukali dajte matse maknite i ništa, a onda su još uveli i Caldesann recept za augment itema pa čuvaj i te gemove
Maknuli su u poseban crafting tab samo materijale od bountija i stvari za craftanje, gemovi su i dalje u stashu Ukupno 14 ili 15 stvari je premješteno u taj novi crafting tab. Obični gemovi, mašine za ubere , greater rift keyevi koji i dalje idu samo do 100 po stacku i dalje zauzimaju slot.
Tako da, po meni, od ovih promjena ništa extra, too little too late. Jedino će ekipi biti fora odigrati gr 70 solo da se otključaju primal ancienti, a kad isti ne padnu nakon hrpe riftova i kraftanja quit i gg
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 14:05   #9010
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Poboljšanja svakako jesu, ne razumijem jedino zar oni nisu testirali sve te fičre i njihovu nepraktičnost?

Kad imam dva 1hand weapona na trenutnom buildu i u armoryu respeccam za jedan build s jednim 2hand, on meni ovaj off hand weapon od prošlog builda baci u moj inventory, skupa s gemovima ako su različiti od ovih. Pa što nije to moglo u stash se vraćati?

Nema autopickup matsa, to je isto glupost. Ak je sad već poseban odjeljak za matse, pa normalno je da ne trebam više pickupat jer se automatski spremaju van inventorya.
Zašto gemovi (leg i ovi obični), GR keyevi, mašine itd. nisu strpani odmah u taj pretinac? Stvarno bezveze.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.03.2017., 14:12   #9011
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
susjed mi gusta igrat hack n slash igre, mene je nekako prosla volja, nije to vise to kao prije 20 godina...ali susjed mi veli da mu je torchlight 2 najbolje osmisljena igra tog igra koju je odigrao....sad se ceka wolcen, lords of mayhem....
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 14:24   #9012
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Meni torchlight bio zanimljiv 1 dan.

Diablo ipak imaš više za ponuditi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 14:54   #9013
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
mislim da bi prvo morao prec igru da tako nes mos rec...ima dosta endgame contenta u torchlight 2, bar sudeci po susjedovim rijecima, plus sto su stvari dosta inteligentno izvedene...
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:02   #9014
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ne kažem ja ništa protiv igre.

Ali Diablo je ipak igra koja se igra na dulje vrijeme, dok me torchlight nije mogao zadržati ni 1 dan. Znači negdje su zakazali.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:09   #9015
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
a gle, kitu se diablo igra na duže vrijeme

možda dvojka..možda trojka, kad je došla

sad?

dođe patch, probaš, za max par dana uninstall
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:24   #9016
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ali jbg, uzmi u obzir da kreneš obje od početka, Diablo imaš kaj igrati dobih mjesec dana i više, ovisno koliko se zagriješ. Torchlight ne baš.

Po meni je definitivno bolja igra Diablo, ali da propada, istina je
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:33   #9017
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
meni je samo iskreno žao zbog toga, to mi je najdraži serijal, s obzirom da sam u vrijeme jedinice i dvojke igrao to

na trojku se napalio..oba imam Collector's Edition, stoje na ormaru i plače mi se kad ih pogledam
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:41   #9018
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Jbg, nije im prioritet. WoW i Overwatch sišu lovu. Diablo je pay and play, tako da im to pada u drugi plan.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:42   #9019
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
wolcen je top contender za dobar hack n slash, a ja nestrpljivo iščekujem lineage eternal koji je kao mmo-hack n slash. diablo meets wow s nekoliko zanimljivih spinova.
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:49   #9020
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jbg, nije im prioritet. WoW i Overwatch sišu lovu. Diablo je pay and play, tako da im to pada u drugi plan.
rado bih ja paltio da diablo bude ko wow dobar
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2017., 15:52   #9021
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 720
Mene pak baš ovaj novi patch vuče da ponovno instaliram. Vjerojatno zato jer nisam igrao D3 sigurno 2, 2.5 godine...

Ima li neki brzi način za levelanje lika na 70 u solo igri ili moram na public s nekim?
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2017., 00:42   #9022
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,313
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Ima li neki brzi način za levelanje lika na 70 u solo igri ili moram na public s nekim?
Zamoliš na global chatu ako te može netko boostat na lvl 70 i to je to. Za jedno 20-30min si lvl 70 To je najbrži način.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2017., 00:45   #9023
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
na cow runovima može u doslovno 5 minuta biti 70 ako onaj tko boosta zna što radi..
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2017., 00:45   #9024
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ili addaš nekoga s foruma i lvl 70 si za 10 min
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2017., 10:01   #9025
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor fedaykin Pregled postova

Pa da, koliko su ljudi kukali dajte matse maknite i ništa, a onda su još uveli i Caldesann recept za augment itema pa čuvaj i te gemove
Maknuli su u poseban crafting tab samo materijale od bountija i stvari za craftanje, gemovi su i dalje u stashu Ukupno 14 ili 15 stvari je premješteno u taj novi crafting tab. Obični gemovi, mašine za ubere , greater rift keyevi koji i dalje idu samo do 100 po stacku i dalje zauzimaju slot.
Tako da, po meni, od ovih promjena ništa extra, too little too late.
Cekaj... ta smeca nisu u crafting tabu? Opet cu imat tone keyeva u stackovima po 100 i gemova po.... ma daj. Jesu oni normalni? To su consumabli sa kojima samima nemozes ama bas nista, mogu komotno u mats-tab. Idioti.

@Destro

Ja kad sam gledao video i vidio kako hoda preko matsa i pickupa ih, vec se obradovao autopickupu crafting matsa sa poda. Ocito konzola....jer mi moramo mrcvarit misa da poklikam 50 smeca sa poda a nedao ti bog ako imas speed boost jer ces tu bit dok buff ne istekne.
A glede idiotizma sa Armoryem, well, cemu se cudimo. Blizz ima naviku bacit na PTR nesto sta ne radi, nakon sta svi prijave buga i zale se na to, onda Blizz taj bug baci na Live i pravi se glup. Da ja tako traljavo vodim svoju firmu, spalio bi je.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2017., 11:01   #9026
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Baš tako, i dalje stash vrvi stackovima gemova, mašinama za ubere jer samo matsi za mašine su maknuti u taj tab. I onaj Ramaladni isto stacka samo do 100 ( iako to nije problem jer ne pada kao greater rift keyevi, a onda taj armory, whatever, ja i dalje imam problem sa stashom jer sam igrao sa svim likovima i skoro svim setovima, ah mi hoarderi Sve u svemu, dosta mlako, a onog necra će naplatit sigurno 10 a vjerojatno 15€ bez promjene gameplaya a i za to im treba godinu dana ( vjerojatno im je D3 team sveden na nekolicinu ljudi).
Ah da, zgodno je što u public na t13 više ne možeš ako nisi riješio gr 60 solo ( ili tako nešto, svaki torment ima za uvjet određeni solo greater rift) pa neće biti leechera s malim paragonom, bit će onih s visokim a htjet' će se opremit' na brzinu A za primal anciente je uvjet riješiti solo gr 70. Onako, sve te promjene su zgodne ali to je ekipa pisala po forumima već pred par godina, bojim se da ne znaju u kojem bi smjeru išli. Trenutno samo za entuzijaste
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2017., 13:37   #9027
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 720
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ili addaš nekoga s foruma i lvl 70 si za 10 min
Tnx svima na savjetima... moram prvo novi deus ex završiti pa bi onda baš mogao d3 instalirati ponovno...
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2017., 18:18   #9028
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Perfect roll malo tko ima, a dok ga craftanjem i lootanjem nađe, već taj build bude sahranjen. Koliko sam ja Pig Stickera reciklirao tijekom proteklih sezona, pa eto sad main weapon za Manald Heal Wizz-a.

Sve ima svoje prednosti i mane, PA u vidu OP-a kako je prvotno predviđen je svojevrsni restart igre, jer su i perfect Ancienti za njih smeće, ali opet što se mijenja osim više dmg-a.

Puno je bitnije da više srede činjenicu da netko dobije Festering Woods mapu sa perfect mobsima 5 puta zaredom, a netko utuče 100 keyeva i dobija Sewerse sa onim iritintnim Lacuni-jima i drugim beskorisnim mobsima.
Jos kako danas vecina ekipe u igri na ancient itemima ima i augments, time primals pogotovo postaju beskorisno smece.
Jucer sam bas dobio neke monk fist wep primal roll pa ga poklonio partiji.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 11:27   #9029
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
trebam prijedlog za neki build Crusadera, po mogucnosti za grupno igranje
__________________
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2017., 11:32   #9030
Lignja
Re Di Calamara
 
Lignja's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 569
Meni je igra bas super. Vecina vas hejta. Niste realni. Ne znam koliko je vas igralo lgru od pocetka. Pa kad se usporedi pocetak i sada. Vidi se veliki napredak. To ne moze nitko osporiti. Recimo armory. To je bolje nego sto sam mogao zamisliti... zivot je ljep

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
xxx
Lignja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na