Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2011., 09:56   #421
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Cek cek, Porsche 956 jos drzi rekord od 6:11. A staza nije nista mjenjana? 28 godina i jos nije skinut, doduse ono je bilo hardcore racing auto. Al ipak impresivno.

Sta je porazavajuce, da ekipa sa Golfom MK1 vozi brze nego ja sa Zondom il McLarenom Jeben ti sta nemam volan. Moje voznje izgledaju ko da pijanac vozi stazu, gadjam sredinu i nadam se da ne odletim, sta se naravno dogodi...vise puta. A one sta sam odvozio ispod 7m obicno userem koju od zadnjih krivina, odletim na travu i toliko o laptimeu, sta me zivcira taj jebeni feature.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 10:02   #422
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
BladeRY,Onda nije bilo toliko ristrikacija i pogotovo na kvalifikacijama bolidi su imali cetveroznamenkasti broj KS i puno vece mudonje za volanom od ovih sad..
Odvozilo je u vjecnost puno vrhunskih majstora iz toga doba.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2011., 10:04   #423
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Pa više je vozač ima prste u tome nego što je taj porš bio ultimejt .

Nažalost, S.Bellof je svoje odvozio za vijeke vjekova, tako da sve ima svoju cijenu.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 10:52   #424
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ja sam se jako dobro naviknul na moj "xbox 360 look " gamepad i ne trebam nista narihtavat. Upravljam sa L gljivom (D mi ne radi inace bi mi bila gas i kocnica). Nakon jednog dana igranja na tastaturi pravi preporod. Ugl. nije veliki gubitak u odnosu na volan. Kao sto se vidi iz vremena oko 7,8 sec na jednom krugu po ringu. Probao sam jos jedan "PS3 look" kontroler sa puno tvrdim i neprecizinijm gljivama i nije ni blizu dobro kao sa prvim jer se gljiva neda tako dobro dozirat.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 11:06   #425
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
A snimka Yellowbirda na nurbur. je da se useres kako tip vozi. Vise drifta i lovljenja auta nego voznje. I dan dans se svadjaju tko je onda bio vozac tog RUFa.
Uvau, jos nisam pogledao video tako "veselog" auta na Nurburgringu a pogledao sam ih jako puno.
Stvarno svaka cast vozacu kako ga je obuzdao, uzitak za gledanje.
I mi onda velimo da u Shiftu auti puno proklizuju
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 11:15   #426
beziljy
Registered User
Moj komp
 
beziljy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 22
@BladeRy
mislio sam na ekipu koja ima volan, čak i oni koji koriste isti kao moj, pa se opet žale. Al istina da kontroleri i kb imaju žeščih problema.
__________________
If ignorance is bliss, then knock the smile off my face!
beziljy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 12:48   #427
golfw12
Premium
Moj komp
 
golfw12's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 424
OT:bio sam malo guglo o tom poršeu 956 auto je bio zvijer i probao odvozit kao ovaj npr http://www.youtube.com/watch?v=0M11GOVfA50 al nema šanse,i onda sam vidio sastrane link na video snimke utrke na spa di je stefan bellof vozač onog rekorda 6:11 poginio http://www.youtube.com/watch?v=v391h...eature=related kad pogledam taj auto našta liči naježim se
__________________



CPU: AMD Ryzen 5 PRO 4650G@3.7GHz@ CM Hyper 212X

MBO: Gigabyte B450 AORUS PRO

RAM: 2 x 8 GB DDR4 3200Mhz CL16 Kingston HyperX Predator RGB

GPU: Radeon Onboard Graphics

SSD: Samsung 1Tb, NVMe

HDD: Seagate 1TB, Sata III

PSU: Corsair RM650X 650W

CASE: Phanteks ECLIPSE P400

MONITOR: AOC 24G2U @ 144HZ

MOUSE: Logitech MX518 Batman Edition

KEYBOARD: Logitech K200

PERIPHERY: RAZER Goliathus Control Alpha

OS: Windows 10 Home x64

PRINTER: HP LaserJet Pro M12w

CONNECT: T-Com VDSL 30/6 Mb Flat




CPU: Intel® Core™ i5-8250U@1.6GHz

RAM: 2 x 8 GB DDR4 2400Mhz

GPU: Intel® UHD Graphics 620

HDD: 256 GB M.2 SSD

PSU: HP 90W

LCD: 1.920 x 1.080 FHD-Display SVA

OS: Windows 10 Home x64

golfw12 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 13:12   #428
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
@Papcic

Pa bila je prica da su oni sta su se vozili sa njim nakon kruga izasli iz auta i ljubili pod. Al kad ga vidis kako na pravu leti koliko moze i odjednom kontraje volanom i lovi ga pri top speedu...ma pogledao sam neznam koliko puta taj clip, i svaki put se useres kad ga vidis kako bjezi auto. A mogu samo zamislit kako je bilo onima u autu sa njim.
340km/h i 450ak KS na RWD i 1150kg, em su 911 poznati po bjezanju dupeta, ono je suicide run.

@beziljy
A kad predjem sa shifta na Grid il Dirt, preporodim se, vise nije da gadjam stazu u nadi da ce auto da skrene i pritiscem skretanje i cekam da se auto udostoji skrenit ako mu se da. Da su kontrole imalo friendly a ne port zajeb bilo bi vozivo i na tastaturi kao i druge igre. Normalno je da se rekordi nece pribliziti volanima, al da je 1 krug nurburgringa naporan kao 3 sata kopanja, e stvarno jebat ga.
A ne kutiji nije pisalo "this game is completely unplayable without a steering wheel, unless you are a mazohist and you like hitting your head with a brick all day, you can use the keyboard".

@golfw12
Ma kad gledas ovako iz auta, koje ide preko 300 kad god hoces, i vidis koliko je u stvari tih krivina totalno nasljepo uletanje pri velikim brzinama, mi na PCu oderemo 6-7min gdje smo besmrtni i iz koliko god pokusaja hoces. Al u stvarnosti kad vidis 956 ili Zondu i druge, kako izvuku vrijeme ispod ili oko 7m prestravis se.


ANYWAY, ako koga zanima, ajmo ovo probat, nakon dobrog kruga snimite replay ingame opcijom (kad ide replay utrke). Dobije se *.mid file od 500ak kb na c/users/imeusera/documents/shift2/media. Uploadajte to negdje, mi to ubacimo na istu loakaciju, unutar igre u pritisnite space i birajte replay za odgledat. Bas bi bio gust vidit ove ispod 6:30 sa veyronima i radicalom
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 04.04.2011. u 13:31.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 14:22   #429
Tekla
Premium
Moj komp
 
Tekla's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: livno
Postovi: 1,065
mislio sam da ce losija bit, al ok je igra... volan na njoj dobro radi.. sto se tice tog nema primjedbi...
__________________
Tekla je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2011., 19:24   #430
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
BladeRy, http://www.mediafire.com/?19k47r8m27s5dvi

Evo jedna ziheraska par prejakih kocenje i jednim okretanjem. Vrijeme je oko 6.15. Jos nisam masteriro Bugattija. Budem stavio jos od drugih auti sa kojima je puno zanimljivije jer ima vise posla.

Ima dosta jos puno tu lufta ali je auto jednostavno prebrz za gamepad. Slozio sam jedan LP56o max nabrijan bez Works i ludnica.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 04.04.2011. u 19:50.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2011., 19:41   #431
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
e ko bi reka da ste tako sramezljivi , ja aplodam svoj krug cim pogledam od kolege magarca......ajmo , bas bi s gustom pogleda kako ostali voze .
alen.s je offline   Reply With Quote