Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.11.2022., 14:03   #5041
tigerija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 253
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Loše su recenzije onih koji nisu navikli na transreflektivne ekrane i očekuju istu svjetlinu i šarolikost boja kao i na AMOLED ekranima. Softver na smertphoneu ima svojih mušica, ali po Google tražilici vidim da niti jedan popratni softver nije toga pošteđen. Dosta grešaka samog sata ispravljeno je novim firmwerima i novije recenzije su dosta dobre te je ovo stvarno dobra prilika za nabaviti dobar pametni sat koji ima prednost da mu je ekran cijelo vrijeme uključen bez (velikih) posljedica na trajanje baterije. Sam sat krcat je svime i svačime i po nekim stvarima ispada i bolji od T-Rex 2 koji je najnoviji vrhunski model Amazfita.

https://www.aliexpress.com/item/1005...martRedirect=y

Ovo je trenutno važeća akcija, poklikajte kupone i ispadne manje od 700 kn. Za te novce ne može se naći niti približno tako dobar i jak pametni sat.

Djeluje zanimljivo. Ja trazim neki sat. Prije nekoliko godina imao neki stari kockasti amazfit.
https://www.youtube.com/watch?v=jyQk...ChasetheSummit
Kaze da lose prati srce. Jel znas da li su to popravili?

I malo nevezano uz temu, ali da li su bile neke promjene oko narucivanja iz vana? Nesto sam cuo.
Da ne narucim ovo i onda zasteka.
tigerija je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:07   #5042
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
686kn ako sam dobro vidio. A koja je inace cijena (cca 1600kn?)? I šta ako se neda bog pokvari? Di se to šalje?
I jel se ima kakav trošak na carini?
ne znam brate, pitaj ovdje, u krivoj si temi

edit: svi trzaju na temu Akcije, tako i treba
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:08   #5043
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
686kn ako sam dobro vidio. A koja je inace cijena (cca 1600kn?)? I šta ako se neda bog pokvari? Di se to šalje?

I jel se ima kakav trošak na carini?
android-split je online   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:16   #5044
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
t-rex pro je 900 kn na bazaru ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:18   #5045
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Imas rex 2 za 1250kn i -5% (1187kn) na gotovinu. Nema ga za manje, zasad. I to je 24m garancije dok je kod vecine 12m kao i na amazfit str. A pro se da nac i za manje od tog (mislim da sam vidio) al ne mogu sad nac
android-split je online   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:24   #5046
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
686kn ako sam dobro vidio. A koja je inace cijena (cca 1600kn?)? I šta ako se neda bog pokvari? Di se to šalje?

I jel se ima kakav trošak na carini?
To je cijena koju platiš. Za heart rate nisam našao nikakve podatke, prije je bio lag u pitanju, ne netočnost, nemam info jesu li popravili.

Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
t-rex pro je 900 kn na bazaru ...
Ekran na Stratosu 3 je non-stop uključen, ima 4 Gb memorije za glazbu.

Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Imas rex 2 za 1250kn i 5% na gotovinu. Nema ga za manje, zasad. A pro se da nac i za manje od tog (mislim da sam vidio) al ne mogu sad nac
Da, s time da opet doživljavam T-Rex Pro i 2 kao slabiji od Stratosa 3, razlika je interna memorija i WiFi za početak.

https://www.gadgetsnow.com/compare-s...zfit-T-Rex-Pro

Inače, kad isprobaš sat s translucentnim ekranom koji je uključen cijelo vrijeme, teško se priviknuti na okljaštrene informacije ili ugašen ekran na AMOLED satu.
Za one koji ne znaju, translucentni ekrani troše jako malo energije dok rade i izgled lica sata (watchface) je isti cijelo vrijeme, sa svim informacijama koje lice sata sadrži. Kod AMOLED satova lice sata je super šareno i krcato informacijama dok je sat uključen i dok ga koristite, a onda prelazi u mod uštede energije i ekran se isključi ili ima samo neke osnovne informacije što je i nepraktično i teško upotrebljivo.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 14.11.2022. u 14:35.
Sinac je online   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:32   #5047
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Odakle ti da T-rex 1/pro/2 nema gps? Realno T-rex je za ljude koji ne paze na sat nego ga koriste. Moj je pretpio kojekakve udarce i grebanja i izgleda jako dobro s obzirom što je proživio
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:41   #5048
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
Odakle ti da T-rex 1/pro/2 nema gps? Realno T-rex je za ljude koji ne paze na sat nego ga koriste. Moj je pretpio kojekakve udarce i grebanja i izgleda jako dobro s obzirom što je proživio
Ima GPS, samo je u nekim usporedbama navedeno da je kod Stratosa 3 daleko precizniji nego kod T-Rexa. Nisam isprobavao jer nemam, naveo sam ono što je u recenzijama. I sam Stratos 3 je dosta robustan i trebao bi također biti izdržljiv. Najveća razlika je zapravo ekran pa sam i naveo što potencijalni kupac mora znati, gdje se skriva kakva razlika. Inače su i Stratos i T-Rex odlične serije satova i tu nema dvojbe oko kvalitete i mogućnosti, sad je samo stvar izbora hoće li netko veći i robustniji sat ili mu je važno da može upariti BT slušalice i slušati glazbu sa sata itd.
Sinac je online   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 14:53   #5049
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Pa kaj nije da T-Rex može i upariti sluške? Doduše, nisam to nikada koristio, ali vidim pa postoji opcija Music...

Sto se tice GPS-a, moja žena Hauwei Whatch GT2, i kolko smo primjetili GPS na T-Rexu je bolji neho kod Huawei-a...
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2022., 15:00   #5050
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova
Pa kaj nije da T-Rex može i upariti sluške? Doduše, nisam to nikada koristio, ali vidim pa postoji opcija Music...

Sto se tice GPS-a, moja žena Hauwei Whatch GT2, i kolko smo primjetili GPS na T-Rexu je bolji neho kod Huawei-a...
Opcija Music je, koliko znam, samo za kontrolu muzike na smartphoneu, ako nešto tog trena svira.
Da, razlika u kvaliteti postoji od serije do serije, a i proizvođača, vjerojatno je i zato napomenuto da Stratos ima još precizniji GPS.
Sinac je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2022., 10:29   #5051
strikoo
Premium
 
strikoo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: HR
Postovi: 746
398,05 KN za gotovinu

na nabavi vidim najjeftinije 799
strikoo je offline