Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.09.2018., 16:25   #38281
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Ne bi ti trebala biti guzva na tom potezu, ali računaj da parking nećeš jedno vrijeme moći naći. Gore je kaos sa parkingom...
Hvala decki, za parking sam spreman vec jer sam cuo da je show
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 16:42   #38282
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne znam da li ste već bili tamo i da li ti kćer zna kuda treba ići, ali najbolja je praksa iskrcat što bliže odjelu da se ona chekira, a ti zujiš idućih pol sata i tražiš rupu u parkingu.

i zapamti - auto na travi, pod čudnim kutem te ispod drveća je također uspješno parkiran auto

no sad ozbiljno, ja sam nekad znao zajebat tamo parking i produžiti prema gore po sv. duhu i sa lijeve strane tražiti rupu i svaki put sam našao... jedino onda imaš klipsanja dolje-gore, ali si parked.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2018., 16:43   #38283
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Auto na travi kod svetog duha je 1000 kn, otkad su stavili stupice pauk nemilice dize aute...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 16:45   #38284
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
Hvala decki, za parking sam spreman vec jer sam cuo da je show
Ja sam skoro uvijek tu našao parking, rađe se prošećem malo a ne da tražim parking unedogled

https://goo.gl/maps/cxpwHEEKieH2
cane je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 16:45   #38285
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Auto na travi kod svetog duha je 1000 kn, otkad su stavili stupice pauk nemilice dize aute...
unutar parkinga pauk diže? pa tamo nemre pauk se teleportirat, kamoli proć.

nisam znao za stupiće... to o lijevoj strani uz vanjski zid parkinga pričaš?
syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 16:47   #38286
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
U krajnjem slučaju, uvijek možeš parkirati kod Konzuma na Črnomercu.

Neznam koliko ste pokretni, ali za nuždu se može tamo sparkati, besplatno i ima mjesta uvijek.

Al da, poslije 3 je gužva po gradu, do tad se kreće kako tako. Presmješno mi je kad idem u 5:45 na posao kako je sve pusto, a u 8 je kaos kao i u 3.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 16:57   #38287
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
Da, Euro4, bez turbine
KojimMotor je u tebe?



FiJat 1.4 t-jet 120ks; Lovato Easy Fast sustav ugrađen dok je auto imao 8000km na satu. DO sad sam zamijenio samo jednom injektore nakon odrađenih 80tak 000km, svakih 10-15 000km mijenjam filter plinske faze i jednom godišnje kod Tidale na provjeru mape


MIslim da tvoj motor nema klapne na usisu pa treba vidjeti koji sustav dobro radi s tim.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 17:16   #38288
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Dobro, nije pak tako strašno kao u mnogim velegradovima.
Citiraj:
Autor thuNdeR Pregled postova
Znam da ste ljuti al zagreb je kamilica kad usporedis s bilo kojim velegradom
di vi živite? u donjem miholjcu?
zagreb je usran i gužva je nenormalna već 15 godina. možemo ga uspoređivati samo sa gradovima do milion stanovnika, a dam se kladiti da nigdje nije kao u bandićevom seljoberskom gradu. lik je od grada napravio vlastitu prčiju , a sa kumovima uzeo sve pare i napravio gluposti.
grad je u tolikom kurcu da više niti ne trebamo trošiti riječi na to.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 17:31   #38289
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ne znam da li ste već bili tamo i da li ti kćer zna kuda treba ići, ali najbolja je praksa iskrcat što bliže odjelu da se ona chekira, a ti zujiš idućih pol sata i tražiš rupu u parkingu.

i zapamti - auto na travi, pod čudnim kutem te ispod drveća je također uspješno parkiran auto

no sad ozbiljno, ja sam nekad znao zajebat tamo parking i produžiti prema gore po sv. duhu i sa lijeve strane tražiti rupu i svaki put sam našao... jedino onda imaš klipsanja dolje-gore, ali si parked.
Tnx, pokretni smo idemo kod oftamologa, ide i supruga, pa ostavim njih a ja cu vec naci nesto

Citiraj:
Autor cane Pregled postova
Ja sam skoro uvijek tu našao parking, rađe se prošećem malo a ne da tražim parking unedogled

https://goo.gl/maps/cxpwHEEKieH2
Tnx, cekiro sam na gmaps pa ak bude zatrebalo

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
U krajnjem slučaju, uvijek možeš parkirati kod Konzuma na Črnomercu.

Neznam koliko ste pokretni, ali za nuždu se može tamo sparkati, besplatno i ima mjesta uvijek.

Al da, poslije 3 je gužva po gradu, do tad se kreće kako tako. Presmješno mi je kad idem u 5:45 na posao kako je sve pusto, a u 8 je kaos kao i u 3.
Ma bio sam prije 15-20g tamo cesto posto imam rodbine na vrapću
A i gulio sam vojsku 95' u zagrebu pa ono mal se podsjetiti
Hvala svima
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 18:29   #38290
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
di vi živite? u donjem miholjcu?
zagreb je usran i gužva je nenormalna već 15 godina. možemo ga uspoređivati samo sa gradovima do milion stanovnika, a dam se kladiti da nigdje nije kao u bandićevom seljoberskom gradu. lik je od grada napravio vlastitu prčiju , a sa kumovima uzeo sve pare i napravio gluposti.
grad je u tolikom kurcu da više niti ne trebamo trošiti riječi na to.
Rođen u ZG, živim tu i vozim preko 30 godina po istom.
Nije još u ZG tako kritično, jesu gužve, ali ne kao u gradovima slične veličine (npr. Torino, Genova, da ne govorim npr. Split ljeti i slično). Tu je veći problem prometna infrastruktura koju Bandić upravo izbjegava i gradski prijevoz na kojem se ozbiljno ne radi već desetljećima.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.09.2018., 19:33   #38291
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
U Frankfurt ( 700 000 stanovnika ) se svako jutro doveze milion ljudi na posao. Vozio sam ženu dakle u sami centar skoro svaki dan . udaljenost 11km od stana do centra. vrijeme 18-25min u vremenu kad je ubjedljivo najgore , pola 8 . Isto tako i po nju u najgore vrijeme. Štopao sam nebrojeno puta.

E sad, koliko treba po najgoroj gužvi iz buzina do trga ??
vex je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 20:22   #38292
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
U Frankfurt ( 700 000 stanovnika ) se svako jutro doveze milion ljudi na posao. Vozio sam ženu dakle u sami centar skoro svaki dan . udaljenost 11km od stana do centra. vrijeme 18-25min u vremenu kad je ubjedljivo najgore , pola 8 . Isto tako i po nju u najgore vrijeme. Štopao sam nebrojeno puta.

E sad, koliko treba po najgoroj gužvi iz buzina do trga ??
Usporediti Frankfurt i Zagreb je besmisleno. Na stranu što na 300 metara udaljenosti ima mostova preko Majne koliko i NZ veza prema centru, imao je nesreću uništavanja centra za vrijeme rata i praktički je dijelom novoizgrađen, s puno boljom urbanizacijom nego ZG.
ZG nema nikakav razvoj, tu je problem. A da bi se ozbiljno razvio promet, treba i para i pameti (no nemamo nijedno).
BTW, Buzin - centar, 30-45 minuta, ovisno o danu. Nije sad neka prevelika gužva osim na mostovima.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 20:35   #38293
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
gle, ne da nije dobro nego ništa ne valja. treba srušit jebeni grad i napravit ga ispočetka ili uvest par nepar. broj automobila u gradu se u zadnjih 20 godina udvostručio, a ulice su i dalje iste za onaj broj automobila iz sedamdesetih.
naravno da treba pameti, ali onda kumovi neće dobiti pare, a to je NO GO kod banditića. para imamo neograničeno, samo da se ne krade. proračun je ogroman.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 20:52   #38294
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
gle, ne da nije dobro nego ništa ne valja. treba srušit jebeni grad i napravit ga ispočetka ili uvest par nepar. broj automobila u gradu se u zadnjih 20 godina udvostručio, a ulice su i dalje iste za onaj broj automobila iz sedamdesetih.
naravno da treba pameti, ali onda kumovi neće dobiti pare, a to je NO GO kod banditića. para imamo neograničeno, samo da se ne krade. proračun je ogroman.
Da, baš srušiti cijeli grad.
Nije još kritično, ali je nezgodno. Daleko smo od gradova s ozbiljnim gužvama, ali da bi moglo puno bolje, bi. Samo za vražje fontane smo valjda mogli izgraditi jedan most, nivelaciju pokojeg križanja i slično.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 21:06   #38295
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Pa kriticno je jer godinama na istim mjestima se stvara guzva, 10 god koliko se vozim po cijelom gradu uvijek zapinjem na istim mjestima, na stranu rush hour onda tek krece veselje.
I da, po tom pitanju se apsolutno nista nije napravilo a broj auta samo raste...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 21:10   #38296
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Samo da se poradilo na kvalitetnoj signalizaciji i upravljanjem semaforima, dobilo bi se jako, jako puno... Pa već sad skoro svako raskrižje ima kamere, a semafori su i dalje “glupi”.

Ovak se kao nesto radi, nesto se ulaze, a realno slabo ili nikako. Ili uvedu “pametan” sustav pa nastanu triput veće gužve. Sve bez plana i pravih strucnjaka.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 21:56   #38297
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
gle, ne da nije dobro nego ništa ne valja. treba srušit jebeni grad i napravit ga ispočetka
Pučanstvo grada će sa oduševljenjem dočekat tvoj prijedlog rušenja njihovih kuća i zgrada da bi se ti mogao za 10 minuta odvest s kraja na kraj grada.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 23:01   #38298
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
mene rush hour ne kači u 99% posto slučajeva jer živim na periferiji i radim vrlo blizu, ali mi smeta što se pare troše na krivom mjestu.
zagreb ima toliko velik proračun da možemo komplet asfalt presvuči svake godine, a kamoli ne isplanirati promet za tako mali grad. sad oni rade rotor i vjerojatno neće kurca valjati, ali će lovu uzet samo tako. naravno da se ljudi bune kad ništa ne valja. bitno da ovaj baca spinove i hoda bos po zaleđenim grobovima. oprostio bu mu da je ispunio obećanje i doveo freddy mercurya , ali ni to nije napravio, a rekao je.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 00:02   #38299
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
unutar parkinga pauk diže? pa tamo nemre pauk se teleportirat, kamoli proć.



nisam znao za stupiće... to o lijevoj strani uz vanjski zid parkinga pričaš?


Aha, i sad ti fali jedno 30ak mjesta za parking pa ljudi staju svuda i pauk dize non stop.
Ak ima mjesta onda ona garaza iznad ak nema onda trazenje..
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 00:02   #38300
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
kako god okreneš nek se spremi na spektakl
syss je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 08:19   #38301
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
ja kad moram recimo u neku bolnicu tako, auto ostavim u nekoj garazi i uzmem taxi koji me izbaci pred ulaz, recimo na rebru portir cak pusta taxi u krug bolnice...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 10:17   #38302
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Nego, da spojim malo ovu temu sa općom temom foruma (ako ova tema postoji negdje odvojeno ispričavam se)

Što znate o Android auto radijima.. Kakva su iskustva, ima li tko, koji su najbolji itd?

Dakle razmišljam o nečem ovakvom za svoj Polo iz 2014.

https://www.belsee.com/belsee-best-a...al-screen.html

Zadnje izmijenjeno od: raliSHA. 06.09.2018. u 12:53.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 12:44   #38303
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Aha, i sad ti fali jedno 30ak mjesta za parking pa ljudi staju svuda i pauk dize non stop.
Ak ima mjesta onda ona garaza iznad ak nema onda trazenje..
Na kraju ta garaza iznad, 30min od ikea do sveti duh
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 15:36   #38304
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor vex Pregled postova
E sad, koliko treba po najgoroj gužvi iz buzina do trga ??
Buzin - Martinovka u vremenu izmedju 16-17, zavisi kad zavrsim sa poslom je max 25min.
Vecinom je ~15min.
Najveca guzva je na nadvoznjaku nakon buzina, sve ostalo je maltene zeleni val i kak te potrefi guzva na mostu slobode.

Ujutro u suprotnom smjeru je isto, nema guzve do skretanja na SR tam nastane radi katastrofalno podesenih semafora.


Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 15:49   #38305
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Ono kad Range Rover izgleda sicusno


pomislio sam da je to tow truck, a ono samo obicni redneck
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 16:18   #38306
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Nego, da spojim malo ovu temu sa općom temom foruma (ako ova tema postoji negdje odvojeno ispričavam se)

Što znate o Android auto radijima.. Kakva su iskustva, ima li tko, koji su najbolji itd?

Dakle razmišljam o nečem ovakvom za svoj Polo iz 2014.

https://www.belsee.com/belsee-best-a...al-screen.html



Koliko sam čuo, često se pregrijavaju.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 16:48   #38307
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
pomislio sam da je to tow truck, a ono samo obicni redneck
Pa ima kuku.
  Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 17:05   #38308
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor raliSHA Pregled postova
Nego, da spojim malo ovu temu sa općom temom foruma (ako ova tema postoji negdje odvojeno ispričavam se)

Što znate o Android auto radijima.. Kakva su iskustva, ima li tko, koji su najbolji itd?

Dakle razmišljam o nečem ovakvom za svoj Polo iz 2014.

https://www.belsee.com/belsee-best-a...al-screen.html
Po meni best buy je xtrons , no mame Kinezi se pregrijavaju i resetiraju a npr meni xtrons radi već 2 god bez ijednog problema.

Slabije hvataju FM ,svaki, prvo paljenje ti je cca 20 do 30 sec a onda svako drugo unutar 2 sata npr kod mene je 2 sekunde.

Čita sve,u biti imaš tablet u autu i sve radi kako treba
Komande na volanu, podešavanje klime, senzori za parking,zadnja kamera original mi nije radila bez nekog adaptera.

Zvuk je sasvim ok, puno su napredovali ti androidi u autima.

Ja više nijedan auto bez androida ne želim , žena je prvo bila skeptična a sad uživa dok se vozimo a ona gleda gluposti na YouTube ili pustim klincima iza na monitore nešto a sebi naprijed navigaciju .
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 17:30   #38309
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Hvala na informacijama. Ali čini se da taj xtrons nema verziju za moj Polo 6c nego samo za onu prije facelifta, 6r. Plastični okvir okolo nije isti.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 17:38   #38310
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Buzin - Martinovka u vremenu izmedju 16-17, zavisi kad zavrsim sa poslom je max 25min.
Vecinom je ~15min.
Najveca guzva je na nadvoznjaku nakon buzina, sve ostalo je maltene zeleni val i kak te potrefi guzva na mostu slobode.

Ujutro u suprotnom smjeru je isto, nema guzve do skretanja na SR tam nastane radi katastrofalno podesenih semafora.


Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
Sve ovisi kad se ide, nekad 10 minuta ranije znači pol sata uštede.

Mikulići-Martinovka 35minuta i 25 kad idem nazad. Pomjenio sam radno vrijeme, i sad mi treba oko 15 minuta.


Najgore je kad se nešto desi, neko nekog pukne pa zatvore traku il nešto ili kad recimo kiša pada. Tu se vidi onda sva naša vozačka nesposobnost.
Pupo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na