Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.08.2007., 19:31   #31
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
astral projection il čini mi se da je sad flash brothers....paul oakenfold,greg downey...
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 19:55   #32
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
uf astral projection - mahadewa opasna stvar!
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2007., 22:52   #33
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Slušam dosta trancea mada u zadnje vrijeme manje. Počeo sa Tiestom i tako. Uglavnom Armin Van Buuren i njegov A State Of Trance, tako pratim nove singlove. A od ostalih Above & Beyond,Ferry Corsten, Marco V, Ronski Speed, Airwave, Markus Schulz........
Osim Trancea, slušam elektroniku tipa Groove Armada, The Chemical Brothers, i nešt Housa što čujem po radiu, ostalo mi je preee "zoberski"
BTW evo malo ASOTa
http://youtube.com/watch?v=LfolHhGiaa8
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 11:49   #34
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
hehehe kaj zoberski? neznam ja kaj to znači

baš sam pogledao ovo. pusti on koju tvrđu stvar ali u osnovi je to - komercijala - vrlo omražena kod pravih partijanera

evo jedne prave:
http://www.youtube.com/watch?v=RAISsTzVh5k

tomasz vs filterheadz sunshine

ovo su totalne špice na partijima. mr dj dario mi je ovo pustio puno puta na moju zamolbu. Hvala Dario!
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 13:24   #35
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
A što točno znači komercijala? Dal to znači da producent zarađuje za kruh sa glazbom?
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 14:22   #36
SilveR_D
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 57
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
hehehe kaj zoberski? neznam ja kaj to znači

baš sam pogledao ovo. pusti on koju tvrđu stvar ali u osnovi je to - komercijala - vrlo omražena kod pravih partijanera

evo jedne prave:
http://www.youtube.com/watch?v=RAISsTzVh5k

tomasz vs filterheadz sunshine

ovo su totalne špice na partijima. mr dj dario mi je ovo pustio puno puta na moju zamolbu. Hvala Dario!
komercijala ... uf kako volim ljude sto briju o komercijali ... taj link sto si stavio za tomasz vs filterheadz sunshine mi zvuci kud i kamo ''komercijalnije'' od state of trance clipa ... . Glazba ili je dobra ili losha , bio to trance , techno . house , minimal ili sto vec ... , a pricat gluposti tipa ovo je komercijala vrlo omrazena kod pravih partijanera stvarno nema smisla ...
SilveR_D je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 14:47   #37
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Slažem se SilveR_D ali kad se govori o muzici uvijek se proteže to komercijala-ne komercijala. Zapravo ne znam pod što se to može svrstat. Dobra muzika će bit dobra, zaradio netko na njoj ili ne jelte.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 15:36   #38
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Neslusam inace techno/trance, ali dat cu vam savjet, nemote raspravljat o tom sto je komercijala, a sto ne, ja slusam rap i u tom se uuuvijek raspravljalo o tome i rasprava na kraju nije nikad zavrsena. Tako da, nemojte se ni trudit, nevrijedi
rams je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 20:14   #39
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Jedna od najboljih Tiestovih..
najbolji??2004 je bila davno
sto je sa euforijom ili preradom terminator 2 theme i slicno
kasnije cu napisati nesto u vezi s temom

edit: evo kako sam i obecao...dakle komercijale ste se prihvatili...onda svi zagovornici tiesta slusaju komerijalu...ALI nije mi jasno sto vama predstavlja komercijalu...slusaj sto ti se slusa pobogu i scooter ima par dobrih stvari...tipa waiting 4 spring i kompanija...pa je opet teska komercijala...da ne pricam o moralesu dyku itd...sto je onda moby?!?!
get the point?!

inace par stvari koje si nabavite moka dy-close youre eyes
__________________
blup


Zadnje izmijenjeno od: mc_fish. 19.08.2007. u 20:38.
mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 21:06   #40
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
nemorate se odmah pjenit. komercijala je obično "vrsta" trance u puno "slušljivijem" obliku. znači ne pruža onaj najtvrđi zvuk. zato je zanimljivija širim masama i može ju se čuti i na radio postajama i na telki + izlazi na cd-ima raznim kompilacijama dok "prave" underground stvari izlaze isključivo na pločama i nemožeš ih kupiti u svakom cd shopu već u specijaliziranim dj trgovinama kakvih kod nas nema.

@silver_d da znaš išta o elektronskoj glazbi nebi pričao ovakve gluposti. da si ikad bio na partijima bilo bi ti jasno što je komercijala i koja je razlika između undergrounda.
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.08.2007., 22:24   #41
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor Must` Pregled postova
astrix - poison
1200 mics - rock into the future
astrix - beyond the senses
astrix - artcore
1200 mics - the creation

meni najbolje


ides pa poznavaca isto ima kad smo kod micsa

1200 Mics - Fear Of The Dark Remix (Iron Maiden)


moram se slozit s tomiribom...u oba pogleda


@silver d...sto da velim...osim da nemas pojma...kao 1. neznas niti definirati trance a kamoli sve(a ni par) ostale vrste techna...jer ti je trance manje vise mix vise podstilova-vrsta kakvecgod...dakle house origigi techno bass itd...grananje trancea necemo sad uzimati u obzir tipa goa psyco acid itd itd itd

ta glazba inace underground NEMA rijeci (slicno kao goa) to je ONO PRAVO dakle da nebi bilo da pucam u prazno...tiesto-forever today ilitiga obrada terminator 2 teme to ti je trance(ne bas cisti posto ima puno basa al opet najblize sto mi sad pada napamet)...a kako ti sebe svrstavas u vrsne poznavace "techna" bi trebao tako sto znati...a nadasve sam siguran da nisi tako sto nit cuo(za to)a kamoli slusao...sve sto ti slusas...je "komercijala"

a kao 2. u danasnje vrijeme je vrlo tesko odrediti koji stil kuda pripada...stoga je sve to prozvano techno(a u stvari je samo elektronicka glazba)...inace ima i podstil techno da nebi bilo pobune...prvi trance je proizasao iz kombinacije SAMO 2 stila housa i techna jos u 80tima...kad ruku na srce ne vjerujem da si ti bio i roden


dakle rezime...slusaj sto slusas briga mene ja cu ti rec dal mi se dopada il ne ali nemoj krojit vlastite definicije necega vec pitaj...mozda netko zna nesto o tome...

@tema...pada mi sad par dobih sastava na pamet...

tipa kosmonova ppk jupiter venus(neda mi se gledat a i nisam 100% siher dal sam pogodio da se tak zove) gary d itd

ja sam inace nekoc davno imao jednu od najboljih underground kolekcija al mi je riknuo bez ikakvih ranijih indikacija...citaj pojedeni plateri i nista od spasavanja
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 23:54   #42
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
skinuo sam nedavno sve tiestove remixeve i baš sam bio razočaran. neznam , jednostavno nakon tolikih partija i tolikih svjetski poznatih dj poslušanih uživo nemogu slušat komercijalu. jednostavno mi neide. no očito se mora rusha ili umeka poslušat live par puta pa čovjek onda shvati što je mjuza. od domaćih dja ludvig i go-cut su pravi tranceri. njih sam uživo slušao barem 20-ak puta.
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 01:15   #43
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
skinuo sam nedavno sve tiestove remixeve i baš sam bio razočaran. neznam , jednostavno nakon tolikih partija i tolikih svjetski poznatih dj poslušanih uživo nemogu slušat komercijalu. jednostavno mi neide. no očito se mora rusha ili umeka poslušat live par puta pa čovjek onda shvati što je mjuza. od domaćih dja ludvig i go-cut su pravi tranceri. njih sam uživo slušao barem 20-ak puta.
slazem se...inace ja sam vec od kad na technu a mogu ti rec da od prvog direct driva jos davne 2005 nema dobrog tranca kod nas...dobro go cut jos drzi vodu mozda jeff i keops...umek hihi neznam kad sam zadnji put bil na njemu ni ko na rushu a nemojmo zaboravit i coxa mozemo uvrstati...

sto se tice tiesta da...kvari se nakon atene...dakle 2004 ak s ene varam...je poceo gubiti svoj štih no sve u svemu jos niej katastrofa i nadasve slusljiv tkz mekani trance od tada su i hereoes euphoria athena itd itd itd a medu ostalom i love comes again koji je vec spomenut...

btw kad smo kod ljubavi david gueta(ak sam dobro napisao) mi je ok sa par stvari al mi brzo dosade...ja u zadnje vrijeme jako volim obrade rocka/metala mada cu ti dat nesto sto je hm kako da to kazem...u zadnjih 5 godina trancea meni osobno najbolje (a nasao sam pred 2-3 mj)
DJ Micro - Inside of Me (Spacecorn Vs. Artificial) bolesno mi pase

a nemojmo ni zaboraviti Vinylshakerz - One Night In Bangkok sto mi uvijek pase kao i popcorn...ima jos sad par "poznatih" izvodaca koje mi se neda nabrajati od ajmo rec ok "komercijale"/danca/trancea nazovi to kak god os...techno scena odavno "umire" tu i tamo se nade koja prekretnica no nista posebno...dakle pricam o tome sto se i objavi...no to je sasvim 10 prica
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 02:44   #44
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
Citiraj:
Autor MATTHEOUS Pregled postova
Moram se zahvalit autoru na ovom linku ne zbog samog linka nego zbog toga sto sam tamo naisao na samplove trancea koje je obiljezilo moje teeneagerske dane vec sad davnih 90-ih :-), ono vratilo mi se sve ko flashbackovi u filmovima podsjetilo me na jedna zabavna ,jednostavnija i drugacija vremena. Moram priznat da su onda zaista bila drugacija vremena bar sto se tice trancea bilo je puno manje komercijale nego vec pocetkom 00-ih (neznam kak da to drugacije napisaem), uglavnom jako dobra vremena :-). Danas pod stare dane :-) sam na housu, jazzy house jazz i vocal house, a nije ni losh ambient i nezaboravni chicane ipak je to poprilicno opustajuce. Ukoliko ima ljubitelja dobrog housa i jos ima flatrate neka navrati na http://213.186.41.149:8040, po meni jedan od najboljih house radio stanica .

P.S. dobis cugu na nekom od PCE meetinga.

P.S.S. jos dan danas nemogu prezalit silne mp3-ce i kasete koje su nazalost izgubljene i diskova, nazalost, slucajno obrisanih.
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 04:50   #45
Mattheous
Premium
Moj komp
 
Mattheous's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Dalmatia
Postovi: 203
Pozdrav Bl@de
Evo šta Ishkur navodi kao "smrt" trancea:
Citiraj:
Sometime in the mid-90s trance decided to drop the technique of slowly introducing complicated layers and building adequate tension over long stretches, replacing them with cutesy little insta-melodies. This made it more pop culture accessible
Oni koji na primjerima hoće čuti ovo šta se spominje u citiranom, neka usporede
Tiesta-In my memory (gdje je dovoljno čuti početnih 30 sekundi) sa Talamasca-Beyond the mask koja traje 8 ipo minuta,a "kulminira" u posljednje dvije minute.

NP: Nalin and Kane - Beachball
__________________
Greed, for lack of a better word, is good. Greed is right. Greed works. Greed clarifies, cuts through, and captures the essence of the evolutionary spirit. Greed, in all of its forms, greed for life, for money, for love, knowledge has marked the upward surge of mankind.
Mattheous je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 11:25   #46
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
ak ocete dobru mjuzu odite na soundbase.ru pa na download i deri

edit: i 4got...in my memory sam nekoc imao jedan preheben remix...imam i sad jedan u levovom setu al nije bas taj...inace probajte nac nes od dj melow-a

edit edita: zaboravio sam ...na youtubeu bas se vidi koji su stari a koji novi koncerti...hint svijetla
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 12:01   #47
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
ja evo već 3 godine ne brijem po partijima. točnije odem 1 godišnje na Rusha u best. sad slušam uglavnom electro house / minimal
@mc fish ako voliš obrade rock i metala onda je "singns and signals" johanna bley-a album za tebe
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 12:19   #48
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
ja evo već 3 godine ne brijem po partijima. točnije odem 1 godišnje na Rusha u best. sad slušam uglavnom electro house / minimal
@mc fish ako voliš obrade rock i metala onda je "singns and signals" johanna bley-a album za tebe
yo tnx nisam pretjerano i trazio to onak kak mi uleti...johann bley velis?!nemrem ga nac?
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 16:45   #49
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Ako oćete dobar izbor novijih trance setova svratite na http://www.livesets.us/
Btw www.brija.com zna cesto radit trance partye(ponajviše u Osijeku) gdje dolaze poznati(John Askew, Ronski Speed..)
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 17:35   #50
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
ajde da se i ja javnem u thread...

Trance sam prije vise gotivio nego danas....mda i danas povremeno pustim koju plocu Man With no Name, Astral i sl. ....
Elem danas sam malo vise baziran na Funky-Club-House..
Ukoliko imate flat i volju za slusati neki od mixova....bujrum..
http://www.ehet.net/~salas/
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 18:43   #51
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
zakon

Da,super stvar
-->
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Moloko - Forever More ---> zakon

Da,super stvar
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 19:10   #52
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor mc_fish Pregled postova
yo tnx nisam pretjerano i trazio to onak kak mi uleti...johann bley velis?!nemrem ga nac?

hahahahaha nemožeš ga nać jer nije komercijala evo živog primjera komercijale-non komercijale

evo baš uploadam na rapidshare pa ću stavit link.
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 19:23   #53
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
BTW adminima, nekomercijalni setovi (tipa snimke sa nastupa koje nisu namjenjene prodaji) su potpuno legalne
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 19:26   #54
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
dobro ovo je skinuto sa ploče prije 10 godina. valjda se johann (ili admini) neće ljutiti
mislim da se nemože kupiti nigdje

evo još 10-ak min
btw u nazivu mp3-a piše johann blay
a točno je johann bley

joj ljudi baš slušam stvar "stranded" i dođu mi stare uspomene
16.11.2001 astralis retrodelica u bestu cut i ludvig su zmiksali stranded sa mahadewom od astral projectiona stravaaaa joj ljudi da mi je nabavit vremeplov
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 19:39   #55
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 20:05   #56
Armand
192.168.0.1
 
Armand's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: BiH
Postovi: 463
Citiraj:
Autor Dawar Pregled postova
BTW adminima, nekomercijalni setovi (tipa snimke sa nastupa koje nisu namjenjene prodaji) su potpuno legalne
da, upravo tako...
__________________
P4 3.0 Prescott (Zalman 7000b-cu) @ Gigabyte 8ik1100
2x512 Apacer ddr400
AiW x800xt + vf900
Hitachi 80gb Sata2
Corsair HX520W
Linksys WRT54GL@Tomato 1.25.8515 RAF (Victek Mod)
Armand je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 21:07   #57
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
uf astral projection - mahadewa opasna stvar!
Mahadeva (John 00 Flaming Remix)
Mahadeva [Original Mix]
Mahadeva '99
Mahadeva 96 Remix

I ja kažem da je to
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2007., 21:51   #58
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
e pa onda bi u ovom topicu mogli stavljati rs linkove i kratki opis set-a zašto da ne razmijenimo mjuzu...ništa sutra ću počet polagano. imam samo old school setove stare 7-8 godina
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2007., 00:39   #59
dopeer
GTO²
 
dopeer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: SPECiAL PLACE
Postovi: 212
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Mahadeva (John 00 Flaming Remix)
Mahadeva [Original Mix]
Mahadeva '99
Mahadeva 96 Remix
+
Astral Projection - Mahadeva 2000 [remix]
Astral Projection - Mahadeva [special remix for MP3.com]
Astral Projection - Mahadeva [supakane mix]
Astral Projection - Mahadeva [Samadhi Remix]



ps. nema mjuze do GOE! ova danasnja psy, full-on s***a su presmijesna
__________________
me for t3h win
dopeer je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2007., 10:15   #60
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
hahahahaha nemožeš ga nać jer nije komercijala evo živog primjera komercijale-non komercijale

evo baš uploadam na rapidshare pa ću stavit link.
pretpostavio sam tako sto ali sam si reko ko zna dal sam dobro napisao tnx rista imas koju pivu
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na