Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2022., 18:55   #121
conan
Premium
 
conan's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BJ
Postovi: 80
Jel postoji kakvo ocjenjivanje predavača?

Sandučić za prigovore i pohvale?

From tapatalk with love
conan je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2022., 19:11   #122
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Nakon nove godine planiram početi sa Harvardovim kursevima za programiranje.


Iako imam predznanja u programiranju, nije to ništa strukturirano tako da planiram odpočetka sve da se to sve posloži kako treba i da se popune rupe u znanju


Znači plan je sljedeći


https://www.edx.org/course/introduct...harvardx-cs50x


https://www.edx.org/course/cs50s-int...ng-with-python


i s obzirom da sam već na faksu radio sa AI i ML prošao bi sljedeće



https://www.edx.org/course/introduction-to-probability


https://www.edx.org/course/cs50s-int...ce-with-python


https://www.edx.org/course/introduct...ce-with-python




e sad, pitanje




vidim da se nudi certifikat za npr 200 dolara za kurseve


isplati li se to? gledaju li naši poslodavci to? vjerojatno će vidjeti certifikat harvardx i to bi bio veliki plus
nickross je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.12.2022., 23:18   #123
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
Na razgovorima nikad nisam gledao ko je sta završio, pogotovo jedan dva online certifikata, kad neko ima kolekciju 5-6 pravih certifikata onda to i privuče pažnju, ali opet sve se svodi na pitanja i snalaženje.

Naravno uzme se u obzir stres prilikom razgovora, ima seniora sa 10+g iskustva pa jednostavno blokaju od treme i ne znaju sta znaci static u tom trenutku...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2022., 08:16   #124
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Nakon nove godine planiram početi sa Harvardovim kursevima za programiranje.


Iako imam predznanja u programiranju, nije to ništa strukturirano tako da planiram odpočetka sve da se to sve posloži kako treba i da se popune rupe u znanju


Znači plan je sljedeći


https://www.edx.org/course/introduct...harvardx-cs50x


https://www.edx.org/course/cs50s-int...ng-with-python


i s obzirom da sam već na faksu radio sa AI i ML prošao bi sljedeće



https://www.edx.org/course/introduction-to-probability


https://www.edx.org/course/cs50s-int...ce-with-python


https://www.edx.org/course/introduct...ce-with-python




e sad, pitanje




vidim da se nudi certifikat za npr 200 dolara za kurseve


isplati li se to? gledaju li naši poslodavci to? vjerojatno će vidjeti certifikat harvardx i to bi bio veliki plus
Znanje bi ti trebalo biti prioritet, jer s nekim certifikatom se nećeš posrećiti.

Nije ga na odmet imati, a i dobra je reklama kasnije na Linkedinu npr.

No, u današnje vrijeme, biti dobar u IT-u ne znači samo imati znanja. Zadnjih godinu-dvije, više planiram i sastančim s klijentima nego pišem pipelineove i programiram actually. Tako da, na razgovorima me isto tako nije nitko pitao za ni jedan certifikat. Većinom ti se sve svodi na nekakav HR koji pita nekakva generalna pitanja i onda neki stručnjak ili dva koji će te pitati konretno.

Ponavljam, nije na odmet imati, no ovo gore što si naveo, meni je to sve previše, jedan Udemy će ti dati isto dovoljno znanja a neće trajati 18 tjedana.
Jer ovo gore što si ti naveo traje godinu + ako si stvarno konzistentan i uporan. Uzmi u obzir, prvih par dana svi imaju volju, želju i vide se kao developer jedan dan. Sve to splasne nakon par dana kod većine.

Sretno!
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2022., 09:12   #125
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,768
Nemojte polagati cerifikate koji su sami sebi svrha, pa ih skupljate ko Pokemone ili još gore da služe za kurčenje po kojekakvim LinkedIn pizdarijama i općenito profilima društvenih mreža.

Nije da smo jednom imali tehnički i informatički nepismene npr. Azure certificirane "stručnjake" na razgovorima, pa se ispostavilo da ne znaju ni složiti prava na Azure subscription.

Slaganje Azure VM-ova i popratne mrežne infrastrukture da i ne spominjem, ali glavno da su ti certifcirani "stručnjaci" cijelo vrijeme pričali o svojim certifikatima, a konkretnog znanja i iskustava nemaju.

Daleko od toga da certifikati nisu korisni, posebice u slučajevima kad projekt ili klijent traži certificirane ljude, ali gomilanje hrpe tzv. popularnih certifikata, na kraju ima suprotan efekt.

Konkretno znanje i općenito radno iskustvo su IMHO važniji, a jednom kad ste u firmi, polaganje certifikata se interno omogućuje svima koji to žele, ovisno o potrebama i projektima.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 06.12.2022., 09:39   #126
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Nemojte polagati cerifikate koji su sami sebi svrha, pa ih skupljate ko Pokemone ili još gore da služe za kurčenje po kojekakvim LinkedIn pizdarijama i općenito profilima društvenih mreža.
/cut
U potpunosti se slažem s ovim, kolega i ja uposlili smo jednom prilikom dječarca bez iskustva samo zato jer je imao Cisco certifikat. Ispalo je da na Cisco routeru nije znao apsolutno ništa jer:
- tražili smo da napravi nešto što nije do tada radio, makar se to svodilo na osnovno administriranje WiFija.
- radio je verziji OS-a koja je bila starija od ove na routeru.

Ispalo je na kraju da sam ja poklikao što je trebalo kroz grafičko sučelje routera. Tako da imati diplome i certifikate koji su sami sebi svrha je zapravo nepoželjno jer će za diplome i certifikate netko od vaših nadređenih ili kolega tražiti i određeno znanje.

BTW, u Algebri sam upisao tečaj grafičkog dizajna, obrađuje se Adobe paket, Illustrator, Photoshop i Indesign, zanimljiva su predavanja i polaznici mogu naučiti gotovo sve na predavanju, materijali za rad postoje, ali da budem iskren više služe da netko pogleda ako mu nešto nije jasno nego što su neophodni za rad. Ovo spominjem jer sam namjerno zaobišao informatičke tečajeve jer sam i računao da će biti luda navala na njih.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2022., 09:57   #127
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
U svakom poslu, pa i u IT-u, imaš 50% ljudi nesposobnih. I to je realnost.

Imaš onih 5% odličnih koji onako se ističu, brže kopčaju, brži su, brzo upijaju i napreduju. Imaš nekih 45% normalnih, koji se bore za sebe, napreduju normalnim tokom, bore se za povišicu itd.

I imaš 50% onih koji sve to isto rade kao i ovih 45% (najgore je što i dobivaju), no ovih 50% gore navedenih znaju da vrijede više/bolji su.

Pa tako je i s ovim certifikatima.

U 90% razgovora danas na koje se prijaviš će te i zvati, bar do HR-a. I ako se tamo ne pokažeš, neće te više ni zvati. Najveća prevaga kod tog prvog razgovora je:
1. plaća koju tražiš
2. koliko si njoj pokazao da znaš od toga što ona ima napisano da te mora pitati (jer ona pojma nema ni što te pita). Ona postavi set od xy pitanja i ako već kod nje ne prođeš, ona je imala nekakav svoj eliminacijski plan. Cert ili ne cert, ona niti to pita, niti zna, niti su joj rekli da pita niti ju je briga.


Jednom sam dobio ovakav set pitanja (malo karikiram prvih 6., ali 7. je 100% bilo takvo, čak je i meni smiješno bilo).
1. Kubernets? Znam.
2. Cloud nekakav? Znam.
3. Mreže? Znam.
4. Ansible? Znam.
5. Baze? Onako, znam ih setupirat, ali nisam baš s njima 100% doma.
6. Jenkins? Znam.
7. LINUX?????

Ma ne, znam k8s, ali ne znam linux... I točno vidiš da žena ne zna što govori. Tako da, njoj cert ne znači baš ništa. To ti je možda nekakav hook da te upoće pozovu na razgovor, ali ako ti prođeš HR i pita te neki TA konkretno pitanje, a ti se zbrikaš odmah tu, ništa od toga.

Kad jednom upadneš, certovi su super stvar na korporativnoj razini, malo si digneš vrijednost ako firma ima razumijevanja.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 06.12.2022. u 10:04.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2022., 11:42   #128
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Isto sam na nekim razgovorima u drugim firmama skužio koje su mi jake, a koje slabe točke. Certifikati tako tako, služe da te netko našnjofa, ali u konačnici ekipi to i nije najbitnije.

Moj Python napreduje, ali nije najveća sreća.
Slijedeći put ću razmisliti ako se ponude vaučeri.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2022., 11:52   #129
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Isto sam na nekim razgovorima u drugim firmama skužio koje su mi jake, a koje slabe točke. Certifikati tako tako, služe da te netko našnjofa, ali u konačnici ekipi to i nije najbitnije.

Moj Python napreduje, ali nije najveća sreća.
Slijedeći put ću razmisliti ako se ponude vaučeri.
Frende, kad oni ponude vaučere sljedeći put ti ćeš u staračkom domu briškulu igrati i pričati o vremenima kada si bio mlad i kako su cure za tobom trčale.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2022., 20:08   #130
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Znanje bi ti trebalo biti prioritet, jer s nekim certifikatom se nećeš posrećiti.

Nije ga na odmet imati, a i dobra je reklama kasnije na Linkedinu npr.

No, u današnje vrijeme, biti dobar u IT-u ne znači samo imati znanja. Zadnjih godinu-dvije, više planiram i sastančim s klijentima nego pišem pipelineove i programiram actually. Tako da, na razgovorima me isto tako nije nitko pitao za ni jedan certifikat. Većinom ti se sve svodi na nekakav HR koji pita nekakva generalna pitanja i onda neki stručnjak ili dva koji će te pitati konretno.

Ponavljam, nije na odmet imati, no ovo gore što si naveo, meni je to sve previše, jedan Udemy će ti dati isto dovoljno znanja a neće trajati 18 tjedana.
Jer ovo gore što si ti naveo traje godinu + ako si stvarno konzistentan i uporan. Uzmi u obzir, prvih par dana svi imaju volju, želju i vide se kao developer jedan dan. Sve to splasne nakon par dana kod većine.

Sretno!

Hvala ti puno na odgovoru!


Ma život me odvukao na logistiku iako mi je završni na faksu bio na temu umjetne inteligencije i obrade podataka javnog gradskog prijevoza. Od tada nešto malo po Pythonu tipkam ali to je sve mlitavo i za nekakvu osobnu upotrebu. Nekakvu strukturiranu naobrazbu nikada nisam imao, kako bi kod trebao biti, zašto se neke stvari rade ili ne rade itd pa sam htio to proći kroz te edX kurseve. Nije meni do tih certifikata nego mi je više pitanje bilo usmjereno na to isplati li se dati 100-200 dolara za certifikate.


Tako da ML i AI me stvarno zanimaju, pogotovo jer bi mi to trebalo biti usko vezano uz struku a na faksu smo imali dva kolegija vezano za to


Međutim zbog nekih obaveza ne planiram mjenjati posao još godinu-dvije pa u to vrijeme želim napraviti neki portfolio 3-4-5 kvalitetnih projekata i da naučim kvalitetno. Mislim da bi mi ovakav način prolaženja kroz sadržaj bio prikladniji za mene i moje potrebe. Jer znam da imam brdo rupa u znanju, pogotovo nekih elementarnih. Jer sam programirati naučio osnove u C# prije 6 godina, a ostalo sve što sam radio je bilo guglanje i stack overflow tako da sam preskočio neke osnove. Neke koncepcije ne mogu shvatiti jer nemam prethodno znanje. Dosta lekcija iz ovih kurseva mi je i podsjetnik jer sam neke stvari zaboravio kao npr statistiku.



Ako imaš nekakav prijedlog za udemy kurs za navedeno otvoren sam za preporuke
nickross je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2022., 09:28   #131
simpleplan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Frende, kad oni ponude vaučere sljedeći put ti ćeš u staračkom domu briškulu igrati i pričati o vremenima kada si bio mlad i kako su cure za tobom trčale.
Ne bih se kladio, ovo je EU lova i znam da se u NL dobivaju ovakvi vaučeri svaka 3 mjeseca.
simpleplan je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2022., 09:43   #132
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
BTW, u Algebri sam upisao tečaj grafičkog dizajna, obrađuje se Adobe paket, Illustrator, Photoshop i Indesign, zanimljiva su predavanja i polaznici mogu naučiti gotovo sve na predavanju, materijali za rad postoje, ali da budem iskren više služe da netko pogleda ako mu nešto nije jasno nego što su neophodni za rad. Ovo spominjem jer sam namjerno zaobišao informatičke tečajeve jer sam i računao da će biti luda navala na njih.

U grafičkoj struci sam završio poslije škole i to sasvim slučajno i dosta toga naučio u hodu. Više puta sam razmišljao da odem po papir za ID i PS. Illustrator manje ali snalazim se i u njemu (prije sam u Corel Drawu radio).

Možda bi mi bilo dosadno na predavanjima ali imam portofolio knjiga koje sam radio tako da jednostavno nisam išao baciti nofce.



Sad sam i IT-u i dosta toga sam sam naučio (imam položen sistemski i mrežni administrator) a sada čekam za baze podataka mada i to znam jer naučio i programirati u php-u + mysql. prije toga sam krenuo html pa asp + acces i onda php+mysql).


Ali da treba raditi i steći praksu.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2022., 19:35   #133
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jednom sam dobio ovakav set pitanja (malo karikiram prvih 6., ali 7. je 100% bilo takvo, čak je i meni smiješno bilo).
1. Kubernets? Znam.
2. Cloud nekakav? Znam.
3. Mreže? Znam.
4. Ansible? Znam.
5. Baze? Onako, znam ih setupirat, ali nisam baš s njima 100% doma.
6. Jenkins? Znam.
7. LINUX?????
Na "pitanje", odnosno tvoj odgovor pod brojem 5, bacam cijeli administratorsko moderatorski tim PcEskperta u vatru da "ih ne znas setupirati", sto god to uopce znacilo (no u tome i jest point, s obzirom da je krivo na toliko mnogo razina).

Zapravo, kada bolje razmislim, ako su ovo bili tvoji odgovori na ovakva pitanja, ne znam tko je u vecem problemu, "ispitivac" ili ti sto na svako od ovih pitanja nisi ili odgovorio sa (barem) 30 protupitanja ili odsetao s razgovora.

Gdje si ti bio uopce bio na tim razgovorima, kod Gige u šupi?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2022., 20:16   #134
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
1time.link isteka ti je certifikat, prije po godine.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2022., 21:13   #135
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
1time.link isteka ti je certifikat, prije po godine.
A jebo ga ja znam znam, ali taj projekt u tom formatu sam zanemario vise nego vodstvo PcEksperta cinjenicu da im je glavni administrator lociran u Sesvetama...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 09:30   #136
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Frende, kad oni ponude vaučere sljedeći put ti ćeš u staračkom domu briškulu igrati i pričati o vremenima kada si bio mlad i kako su cure za tobom trčale.
Imam neki info od agencija da će sad biti vaučera ali u drugim oblicima i pod drugim uvjetima.

Ovi Algebrini trenutni koji idu preko HZZ-a, njih je potrebno završiti u roku ili je dovoljno samo odslušati i podnijeti dokaz o sudjelovanju?
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 10:14   #137
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Imam neki info od agencija da će sad biti vaučera ali u drugim oblicima i pod drugim uvjetima.

Ovi Algebrini trenutni koji idu preko HZZ-a, njih je potrebno završiti u roku ili je dovoljno samo odslušati i podnijeti dokaz o sudjelovanju?

Moraš ih položiti inače vraćaš pare.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 12:34   #138
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Bit će to veselo u svakom slučaju
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 13:51   #139
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Moraš ih položiti inače vraćaš pare.
Gdje to piše? Čuo sam već 5 različitih priča...

Jel ima netko kakav ugovor u kojem to piše? Ja još nisam ni krenuo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 14:22   #140
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Gdje to piše? Čuo sam već 5 različitih priča...

Jel ima netko kakav ugovor u kojem to piše? Ja još nisam ni krenuo.

iz mog ugovora:



Članak 4.
1) Korisnik koji bez opravdanog razloga prekine pohađanje odobrenog Programa, odnosno ne završi Program i
ne ishodi potvrdu/uvjerenje o uspješno završenom Programu dužan je Zavodu vratiti sva dotad isplaćena
sredstva iz članka 2. stavka 1. ovoga Ugovora uvećana za zakonske zatezne kamate.
(2) Korisnik nije dužan vratiti sredstva iz članka 2. stavka 1. ovoga Ugovora ako pohađanje Programa prekine
zbog opravdanih razloga.


Članak 2.
(1) Zavod će za vrijeme trajanja Programa za Korisnika snositi sljedeće troškove:
1. ukupan trošak odobrenog Programa prema dostavljenoj ponudi broj:
2. trošak liječničkog pregleda u odabranoj zdravstvenoj ustanovi, ako je za potrebe pohađanja Programa
kao uvjet određen liječnički pregled,
3. doprinosa za mirovinsko osiguranje na temelju članka 19. stavka 1. točke 2. Zakona o mirovinskom
osiguranju, ako nije osiguran po drugoj osnovi.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 17:26   #141
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A što je opravdan razlog?

Ali dobro, jasno mi je, uglavnom, mora se završiti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 18:01   #142
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Pise bolest polaznik ili bolest djeteta ili visa sila
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 18:01   #143
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,159
Ako te zgazi auto i slično.
__________________
PSN Steam
d0X je online   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 19:12   #144
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A što je opravdan razlog?

Ali dobro, jasno mi je, uglavnom, mora se završiti.

A vjerojatno bolest.

Ni ja još nisam krenuo, krećem početkom drugog mjeseca za administratora baze, to mi baš treba uz sistemskog i mrežnog admina
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 20:07   #145
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Sretno, sretno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2023., 22:05   #146
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Sretno, sretno.

Hvala
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2023., 09:47   #147
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 546
Startam u ponedjeljak, ZG lokacija. Ide li još tko sa foruma za Administratora baze podataka?
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2023., 13:58   #148
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Netko možda na Pythonu online kod predavača P.B.?
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 19:37   #149
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ima netko da je pri kraju Pythona možda?

Čisto da čujem malo dojmove.

Može i u PM.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 19:49   #150
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,768
Python sam već prije završil, onak, ništ posebno i trenutno sam na ...
... javi, ako trebaš materijale, skripte, knjige, kaj god, tu sam za sva pitanja.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na