Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2022., 14:56   #91
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Imamo predavanja od 29.08 do početka veljače 2023.
I ako si preko vaučera, piše da moraš biti prisutan (i aktivan) na svakom predavanju jer se navodno predaju liste prisutnosti i to treba dostaviti u HZZ. Inače idu neki penali, o kojima pojma nemam.
Znači 300h će ugurati u 6 mjeseci?

Jebeno, to je brutalno puno. To je 3 puta tjedno po 5 sati skoro?

Ili kako često imaš?

Ma biti ću na predavanjima, samo se bojim koliko ću izvući iz njih ako u startu ne prođemo osnovu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 15:00   #92
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
PRedavanja su svaki drugi dan, znači tempo je jedan tjedan pon sri pet, drugi tjedan uto i čet, pa u krug. I to od 18-21h.
Moraš biti na predavanjima i to aktivno, znači pisati u chat i davati svoj screen mentoru na uvid ako to zatraži. Tipa on zada zadatak i randomly odabere nekoga da vidi što radi i dokle je došao. Ako te nema ili ne shareas screen, moguće da idu sankcije... mislim, nije mi se baš za igrati jer bi morao vratiti skoro dva soma eura.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2022., 15:22   #93
Reedy
Premium
Moj komp
 
Reedy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 765
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Mi smo počeli s Pythonom, dobili smo simpa predavača, ali dečko je totalno nepripremljen, mislim da su ga dovukli s ceste samo da odradi posao...
jako brzamo, ljudima ništa nije jasno i mislim da je totalni kaos pred nama.
ovo boldano, tak i je nažalost, znam iz prve ruke jer su zvali preko LinkedIn-a tri moja frenda koji rade kao Front End developeri kako bi predavali...
Reedy je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 15:44   #94
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
PRedavanja su svaki drugi dan, znači tempo je jedan tjedan pon sri pet, drugi tjedan uto i čet, pa u krug. I to od 18-21h.
Moraš biti na predavanjima i to aktivno, znači pisati u chat i davati svoj screen mentoru na uvid ako to zatraži. Tipa on zada zadatak i randomly odabere nekoga da vidi što radi i dokle je došao. Ako te nema ili ne shareas screen, moguće da idu sankcije... mislim, nije mi se baš za igrati jer bi morao vratiti skoro dva soma eura.
Piše 300h.

Ovo što ti govoriš je jedan tjedan 6, drugi 9h, znači nekih 30h mjesečno. Kako oni misle ugurati 300h u 6 mjeseci, i još k tome svi znamo kako će biti predavanja u prosincu... Moja gospođa je bila na algebri prije par godina, 150h tečaj, trajao 9 mjeseci.

Biti će sve s brda, s dola, kako mi se čini. Ali ajde, javim kad krenem, da vidim, taman sam porješavao AWS certove prije godišnjeg, sad mogu na Python.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 17:06   #95
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Imamo predavanja od 29.08 do početka veljače 2023.
I ako si preko vaučera, piše da moraš biti prisutan (i aktivan) na svakom predavanju jer se navodno predaju liste prisutnosti i to treba dostaviti u HZZ. Inače idu neki penali, o kojima pojma nemam.

Valjda će se nešto dati dogovorit, ako je već za zaposlene onda bi trebali imati nekakve tolerancije. Ja radim svaki petak navečer tako da nisam siguran da ću moć baš svakom predavanju prisustvovati. Ako se ne varam prije je pisalo da su online predavanja dostupna 3 dana kao snimak za naknadno prisustvovanje. Ima li tako nečega kod vas?
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2022., 17:55   #96
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova
Valjda će se nešto dati dogovorit, ako je već za zaposlene onda bi trebali imati nekakve tolerancije. Ja radim svaki petak navečer tako da nisam siguran da ću moć baš svakom predavanju prisustvovati. Ako se ne varam prije je pisalo da su online predavanja dostupna 3 dana kao snimak za naknadno prisustvovanje. Ima li tako nečega kod vas?
Bez obzira na sve, bilo bi korektno da te o takvim stvarima obavijeste prije nego pristaneš.

Sad ću ja vraćati 2k eur jer ne mogu na predavanja? OK, ali daj mi to napomeni prije nego krenem.

Ako je tako, kuki je to...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2022., 07:49   #97
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Reedy Pregled postova
ovo boldano, tak i je nažalost, znam iz prve ruke jer su zvali preko LinkedIn-a tri moja frenda koji rade kao Front End developeri kako bi predavali...
Kad sam ja zvao Algebru radi nekih informacija oko termina predavanja, rekla mi teta da zaprimaju po 300 prijava dnevno. Tako da je vjerojatno i njih iznenadio odaziv zainteresiranih. Ja sam se prijavio za grafički dizajn, online.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2022., 08:14   #98
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Pročitajte ugovor sa HZZom sta ste potpisali. Sve stoji u ugovoru. Ako u ugovoru nema uvjeta da se treba odslušati svih 300h ne mogu vam ništa.
HZZ zna bit fleksibilan a zna bit zajeban, ovisi na koga naletite oko poticaja.
Znam pun k njih šta su vraćali pare s kamatama, radi gluposti, ali i opravdano.
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2022., 08:20   #99
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova
Valjda će se nešto dati dogovorit, ako je već za zaposlene onda bi trebali imati nekakve tolerancije. Ja radim svaki petak navečer tako da nisam siguran da ću moć baš svakom predavanju prisustvovati. Ako se ne varam prije je pisalo da su online predavanja dostupna 3 dana kao snimak za naknadno prisustvovanje. Ima li tako nečega kod vas?
Tako je, postoje snimke, ali pregledavanje snimke ne znači da si prisustvovao predavanju. Predavanju se mora pristupiti putem mobitela/računala te se mora aktivno sudjelovati u istom (chat, rješavanje zadataka) kako bi se bilježio 100% dolazak. Velim, jako sam se iznenadio kada se mentor randomly počeo spajati korisnicima na ekran kako bi provjerio što rade u datom času.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 21:14   #100
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Još čekam da mi jave kad počinje Python.
Vi koji ste potpisali ugovor pogledajte spominje li se neko vraćanje para
Nikad ne znaš što se može desiti pa da propustiš koje predavanje.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.09.2022., 17:38   #101
Dr. Strange
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2020
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 813
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Imamo predavanja od 29.08 do početka veljače 2023.
I ako si preko vaučera, piše da moraš biti prisutan (i aktivan) na svakom predavanju jer se navodno predaju liste prisutnosti i to treba dostaviti u HZZ. Inače idu neki penali, o kojima pojma nemam.
Sve je to lijepo i krasno za nas koji radimo samo prve smjene, no šta je s onima koji rade u smjenama?

edit: I raspitao sam se za tu online nastavu tj u slučaju da ne možemo fizički prisustvovati možemo li onda na online predavanje, no online predavanje je odvojeno, stoga bi moglo bit dosta problema ako je HZZ strog po tom pitanju.

Zadnje izmijenjeno od: Dr. Strange. 15.09.2022. u 17:44.
Dr. Strange je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 13:14   #102
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 542
Odobren mi vaučer za PO_HKO01: Program obrazovanja za stjecanje djelomične kvalifikacije Administrator baze podataka.

Čekam Algebru da mi jave kada imaju termine uživo.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 14:41   #103
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor spiderhr Pregled postova
Odobren mi vaučer za PO_HKO01: Program obrazovanja za stjecanje djelomične kvalifikacije Administrator baze podataka.

Čekam Algebru da mi jave kada imaju termine uživo.
Dobra stvar za znati, nadam se da će ti trebati.

Sretno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 15:02   #104
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Dobra stvar za znati, nadam se da će ti trebati.

Sretno.
Hvala.

Prije jedno 6 godina sam prošao Sistemski i mrežni administrator (iako sam znao neke stvari doduše više za Linux nego za Windowse).

Sada idem dobiti i uvjerenje za Administratora baze podataka. Koristim MySQL za jedno svoje rješenje na poslu jer me ništa drugo ne zadovoljava (popis djelatnika, auta, inventara, posudbe i tako svašta nešto a da nije excel). Tako da znanja imam.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2022., 08:25   #105
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Hebo me python, trebao sam se prijaviti za baze
A ovo već 2 i pol mjeseca čekam termin za online
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2022., 08:28   #106
spiderhr
Premium
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Sesvete
Postovi: 542
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Hebo me python, trebao sam se prijaviti za baze
A ovo već 2 i pol mjeseca čekam termin za online
I za baze se čeka. Prvi online termina će biti negdje početkom godine.Ali ja čekam uživo.
spiderhr je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2022., 19:20   #107
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
23.02. počinje Phyton grupa online tek. :/

Meni javili u petak.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2022., 19:37   #108
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,159
Baš zbog čekanja sam na kraju pristao na učionički, krećem preksutra sa front-endom.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2022., 09:45   #109
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Tko kreće online 26.10. s bazama?
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2022., 10:10   #110
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Python online 5.12.

Svaki drugi radni dan od 18 do 22, pretpostavljam pon,sri,pet

Zadnje izmijenjeno od: SPLiFF. 24.10.2022. u 12:22. Razlog: nije treći nego drugi
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2022., 11:55   #111
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Python online 5.12.

Svaki treći radni dan od 18 do 22, pretpostavljam pon,sri,pet
OMG jebeni raspored.

Nisam to očekivao iskreno...

Koliko sam ja upoznat s Algebrom, mislim da je Guls gore napisao, žena je bila već 2 puta kod njih, jedan tjedan 3 puta, drugi 2 puta, to je njihov model rada.

Ali moguće da su nešto mijenjali...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2022., 12:17   #112
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Tako je, jedan tjedan je pon sri pet, a drugi tj je uto čet.
Tako funkcioniraju.

Moguće da su nešto mijenjali, ali meni je na Pythonu tako...

I da, traje od 18-21h.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2022., 12:22   #113
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Greškom sam napisao "svaki treći", sad sam ispravio na "svaki drugi"

Uglavnom prepisao sam iz maila koji sam dobio od Algebre
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2022., 18:11   #114
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Evo dobio napokon ugovor, sa 20% nastave se može opravdano izostati, a za pismeno opravdane izostanke učilište je dužno omogućiti nadoknadu, zanimljivo.

Evo u prilogu opći uvjeti
Attached Files
File Type: pdf 20220920_Opći uvjeti_vaučeri_v1.pdf‎ (212.2 kB, 145 views)
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2022., 22:32   #115
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Eto nakon mjesec dana nastave za Front end ću i ja napisati svoj dojam ako će nekome pomoć.
Očekivao sam puno, stvarno puno. Ipak, radi se o tečaju koji je u vrijeme kad sam ga upisivao na stranici imao cijenu od preko 12 000 kn, a u vrijeme pisanja ovog posta 14 300kn (1897.94 €).



Prošlih mjesec dana radili smo samo HTML i to je bilo velikom većinom samo slušanje. Zadataka je bilo u tragovima a domaćih zadaća ništa.
Predavač ima prezentaciju baziranu na knjigama koje smo dobili u PDF-u od Algebre te nekakvu "predavačku" prezentaciju za njega u kojoj je raspored koje slide-ove treba proći u predavanju da bi se ispoštovala satnica.
Nastava nam se svodila na to da bi 5 sati gledali predavača kako brzinski prođe prezentaciju pa pređe na primjere koji (ne čini se da su ranije pripremljeni) u kojima često odluta.
Upravo danas po završetku predavanja smo se u chatu kolektivno kao grupa bunili da hoćemo zadatke a ne gledati u screenshare w3 schoolsa 5 sati i slušati kako nam ga netko čita, na što je njegov odgovor bio kako je njemu ovo side gig i nije plaćen da nam smišlja zadatke van Algebrinog programa.

Užasno sam ljut i razočaran na sve ovo. Očito je da je sve koncipirano kao brzi moneygrab od algebre da se napravi što više grupa i pobere čim veća lova.

Ljudi koji se prvi put susreću sa temama jedva nešto pohvataju u svoj toj zbrci, a ljudi koji imaju nekakvog iskustva se jednostavno isključe većinu predavanja jer je sve bez glave i repa.

Naprednije teme tek dolaze a kako će ih predavač objašnjavati se sve bojim.

Sretan sam što više nikada neću imati u podsvjesti ovaj tečaj i pitati se jel vrijedi jer sad znam odgovor.

Kurikulum je smišljen tako da ćemo imati 2 dana predavanja više React-a nego HTML-a...
Jedino zašto ću završiti ovu torturu jer zbog uvjeta da se u slučaju otkazivanja moraju vratit novci HZZ-u.



Ako istekne ovo sa vaučerima, a netko razmišlja upisati ovaj tečaj u Algebri ima moju iskrenu preporuku da bolje uloži svoje vrijeme u nešto tipa freecodecamp ili the odin project.


Jedino pozitivno u ovom svemu je što smo se polaznici skupili u jedan discord server pa smo napravili svoj paralelni study group.



Svašta bi mogao u ovom svom rantu napisati jer sam užasno ljut i razočaran ovim ali tu ću stat.
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2022., 22:19   #116
conan
Premium
 
conan's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BJ
Postovi: 80
Nema ništa bez dobro zagrijane stolice a i ono što sam naučiš najbolje znat ćeš zauvijek.
Što se tiče tih i sličnih tečaja bolje ne bi prošao ni u nekim drugim "školama".
Danas stvarno ima manje-više super tečaja na netu ali opet to ti je možda 20% znanja/truda. Ostalih 80% je tvoje samostalano učenje.

Bio sam na u algebri na par tečaja (tamo negdje prije 10tak god) i najviše mi se svidio ccna. Čovjek je stvarno dobro objasnio i konkretno se radilo. Ccnp sam dalje sam učio. Što se tiče C i pytona ista stvar kao i kod tebe.

From tapatalk with love
conan je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2022., 10:05   #117
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Rezime za program DBA:
- predavač je nepripremljen i neiskusan
- dok predaje na podijeljenom ekranu se vidi da je par minuta prije početka guglao ono što treba pričati
- na konkretna pitanja odgovara nekonkretno i u stilu "potražite si na internetu"
- ljudi konkretno u chatu pitaju što ih zanima, predavač selektivno odgovara, odnosno na pitanja koja zna odgovor
- kaže da pošaljemo mail s pitanjima, a na mailove ne odgovara


Meni osobno nije problem pratiti jer imam iskustva s bazama, ali je frustrirajuće slušati preskakanje s teme na temu. A da ne pričem kako je na prvom predavanju 45 minuta tražio alat za prezentaciju. Na kraju su ga polaznici educirali kako da pristupi browser verziji Excela. Algebra je napravila dobar deal za sebe, katastrofalan za ljude koji žele nešto naučiti.


Što se tiče tečajeva, definitivno treba zagrijati stolicu i raditi sam. Ali poanta je da dobiješ neki uvod i pomoć/objašnjenje. Čuo sam iskustva od drugih ljudi koji su bili na Algebri. Neki su dobili super predavače i bili su zadovoljni s pristupom i usvojenim znanjem. Ali puno više je onih kojima je ovo prvo predavanje i ne znaju/ne žele se potruditi da prenesu znanje drugima.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2022., 10:23   #118
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 246
Citiraj:
Autor conan Pregled postova
Nema ništa bez dobro zagrijane stolice a i ono što sam naučiš najbolje znat ćeš zauvijek.
Što se tiče tih i sličnih tečaja bolje ne bi prošao ni u nekim drugim "školama".
Danas stvarno ima manje-više super tečaja na netu ali opet to ti je možda 20% znanja/truda. Ostalih 80% je tvoje samostalano učenje.

Bio sam na u algebri na par tečaja (tamo negdje prije 10tak god) i najviše mi se svidio ccna. Čovjek je stvarno dobro objasnio i konkretno se radilo. Ccnp sam dalje sam učio. Što se tiče C i pytona ista stvar kao i kod tebe.

From tapatalk with love



Naravno da treba samostalno učiti ali je problem tu što se predavač drži samo onog što "mora" da bi zadovoljio normu. Mi smo mu druga grupa i jako često je užasno nesiguran u to što predaje tako da netko bez ikakvog iskustva ne može ništa naučit.
Nakon 5 sati predavanja se toliko malo nauči jer je sve zbrda zdola da je to fascinantno.
Zadatci i zadaće kao što sam i rekao 0 bodova.
Vjerujem da je ovo jako različito iskustvo tome što si ti imao jer je tebi vjerojatno predavao netko ko ima iskustva u predavanju, tu je čest problem postao to što su zbog vaučera pokupili hrpetinu ljudi s ulice koji nemaju iskustva s predavanjem i sad oni "podučavaju" druge.

Kolega s foruma mi je pokazao kako njegovo predavanje izgleda za istu stvar što ja idem ali s drguim predavačem i to su apsolutno 2 različita tečaja.
Očito nema nikakve kontrole kvalitete predavanja i vjerojatno ću uskoro slat mail algebri ako me mogu prebaciti u neku drugu grupu ili da nam svima daju drugog predavača. Vjerujem da je rijetko koji na anketi dobio ovako loše ocjene kao naš
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2022., 10:48   #119
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja sam već odradio 2 x 12h tečaj na Udemy-u za Phyton, tako da dolazim pripremljen na tečaj, koji počne tek za 3 mjeseca.

Tako da, vjerujem da nije dobro organizirano, ali vjerujem isto tako da u nekoj punoj cijeni koja ne ide preko vaučera nije ništa previše bolje.

Tako da, bez rada doma, na žalost neće ići.

Uz posao 8h, ljudi koji imaju djecu, 10-12h tjedno Algebru još treba i doma raditi... Ideja ok, realizacija nikakva.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2022., 11:38   #120
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,159
Meni je za sada jako pozitivno iskustvo u učioničkoj grupi za FE dev. Predavač predaje na nekom faksu uz Algebru, tako da ima dobar pristup, kuži full stack, i može ga se pitati bilo što. Ali smiješno mi je što su mi danas službeno odgodili predavanje u 16h jer igra repka, wtf

Vi sa lošim iskustvom, obavezno se žalite, tečaj je pošteno plaćen. Ako nisu sposobni naći solidne predavače nisu trebali ni otvarati hrpu novih grupa. Možda ih prijaviti i HZZ-u ako je koga tamo uopće briga.
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na