Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.02.2019., 10:52   #271
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Kad sam ih pitao koju brzinu podržavaju na mojoj adresi rekli su mi da moram potpisati ugovor na 2 godine nakon čega će tehničar doći instalirati opremu. Ako mi se brzina ne svidi mogu otkazati. Još jedna glupost..
A bolje bi bilo da uzmu neku vidovitu babu koja šacuje brzine? Ne vidim problem, naručiš paket, dođu, postave opremu, izmjere brzinu i odmah ti kažu maksimum. Ne dobiješ koliko si htio/tražio, kažeš im da dmah nose opremu. Ja sam imao takav slučaj, tražio 30 mbita, nemaju antenu u mom smjeru, dobio bih 15 mbita. Ništa, hvala, doviđenja. Nikome ništa nisam morao potpisati, vjerojatno bih potpisivao sam ugovor kad tehničari odlaze.
franzD je online   Reply With Quote
Staro 20.02.2019., 11:04   #272
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
al nisu mi jasni.... 20/2 je 120 kn, a 10/2 nude za 110 kn... i kaj fakat neko nasjedne na to i uzme za te novce? ne kuzim zbilja...
Stvar je u tom kaj u većini mjesta ide 10/2. I u tim mjestima di bi mogli dići brzinu, nemaju ambicija jer planiraju uvesti optiku, npr Pitomača i okolica.
cic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2019., 00:21   #273
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Evo saznao info maloprije u vezi fair use. Samo velim da kolega silver_tip nije nimalo u pravu. Eto, a koga zanima više nek mi se javi u pp.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 00:36   #274
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Evo saznao info maloprije u vezi fair use. Samo velim da kolega silver_tip nije nimalo u pravu. Eto, a koga zanima više nek mi se javi u pp.
Koji si ti lik. Pišeš na forumu, onda tu daj informacije a ne na pm.

Znači garantiras da neće spustiti brzinu?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 00:50   #275
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Evo saznao info maloprije u vezi fair use. Samo velim da kolega silver_tip nije nimalo u pravu.
I ja sam saznao da je neki dan zena u Brazilu rodila 8-ke a da nije znala da je trudna, rekla mi treca kuca komsinica ( dok sam joj vracao cucka koji joj je pobjegao )
koja je to cula od babe na placu gdje kupuje jabuke subotom a nekad i utorkom a njoj je to rekla njena srednja unuka koja ima prijateljicu koja studira u Republici Surinam
te je ova za vikend bila u Brazilu turisticki i slomila prst i zavrsila u bolnici i cula kako se neko uzasno dere i pitala setru sta je to ?

Sestra sa losim engleskim rekla da radja sad 5-to no mozda je rekla krivi broj sestra.., mala nije isla prebrojati bebe.

@cic

Ili nesto konkretno napisi ili nemoj kenj.. kenj.. znas sta dobije onaj tko je u pravu ?

Za sada je relavantno ovo:

Citiraj:
podrska.korisnicima@pro-ping.hr
Citiraj:
Moramo se držati toga u tablicama.
Vi kao novi korisnik imate pravo na probni rok od 14 dana, možete si kroz taj period pratiti dnevnu potrošnju podataka i na temelju toga odlučiti da li Vas naša usluga zadovoljava ili ne.

Srdačan pozdrav

Podrška korisnicima
Znaci ako imas neku informaciju sluzbenu koja pobija ovu sluzbenu informaciju jer je ista od 16.11.2018 pa ostavlajm mogucnost da se
nesto interno promjenilo, onda je podjeli ili prestani siriti dezinformacije i navlaciti ljude krivim i neistinitim informiranjem.
Znaci objava informacije, ime i prezime ili nadlezni odjel, datum i link gdje se ista moze prije sklapanja ugovora procitati, sve ostalo je rekla - kazala i ono fore... znam ja ali eto reci cu vam na PM .... mislim...








__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 24.02.2019. u 01:03.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 13:39   #276
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Nevjerojatno. Koji ste vi likovi. Zakaj bi tak nekaj pisao javno kaj možda nije u skladu s njihovim pravilnikom.

To mi je isto ko kad od lika dobijem info koji će bend imati konc u HR...znači trebao bi to odma javno objavit i sjebat koncepciju...

Uglavnom napisao sam da kolega nije nimalo u pravu. Drži se toga fair usea, a nikad nije ni čuo ni vidio da su nekom smanjili brzinu. E pa ja vam velim da ni neće, osim ako je ta osoba bolesna ko onaj lik u Srbiji koji je prije koju godinu koji je skinuo "ceo internet" jer je čuo da će bit smak svijeta. I ne, to nije službena informacija koja je javna svima na uvid, to je informacija od direktora.

Ali eto, s obzirom da širim dezinformacije i navlačim ljude s glupostima, slušajte kolegu silver_tip, jer on je master za sve u vezi pro pinga.

Zadnje izmijenjeno od: cic. 24.02.2019. u 15:45.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 14:28   #277
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,890
Da dam jedno objetivno mišljenje sa strane, nemam nikakvu tajnu agendu. Da mene zanima uzet uslugu od ovog providera (ili kojeg god drugog) zanimale bi me službene informacije. Čak i da trenutno provider daje više korisnicima nego se obvezao, ne znači da će to tako biti trajno. Naravno možda na kraju ne bude nikakvih ograničenja, ali bitno je ono što piše SADA.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 16:38   #278
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Pa baš to. Zaboli me šta nekakav cvile napiše na forumu , kad sutra mogu smanjiti brzinu i reći pa piše vam lijepo u ugovoru...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2019., 16:54   #279
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Ekipa je tražila da ispitam. I jesam. I opet ne valja. Tak da se više ne mislim raspravljati niti prenositi bilo kakve informacije. Pozdrav
cic je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2019., 09:45   #280
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Ekipa je tražila da ispitam. I jesam. I opet ne valja. Tak da se više ne mislim raspravljati niti prenositi bilo kakve informacije. Pozdrav
Jel se tvoja informacija može okrakterizirati kao službena? Jel se može tvoj post koristiti kao osnova za žalbu kad se nekom smanji brzina?
sipe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2019., 09:58   #281
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Zvao upravo sluzbu za korisnike, smanjuje se brzina. Cak i da je ovo sto je on rekao istina to danas moze vrijediti a sutra vec ne, jer sluzbeno se smanjuje brzina i nemas se kome zaliti kad ti ju smanje
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2019., 02:36   #282
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Postavljaju optiku i po Kloštru Podravskom (i Budančevici), kao i do sada objava namjere u HAKOM-u će vjerojatno osvanuti kasnije.
Nego gdje su na njihovim stranicama te objave namjere postavljanja svjetlovodne mreže koje bi po članku 8. Pravilnika o svjetlovodnim distribucijskim mrežama trebale biti objavljene "na početnoj internetskoj stranici investitora"?
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 15:33   #283
tomek_123
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Podravina
Postovi: 16
Update.
Pred 22 dana sam podnio zahtjev za spajanje na optiku. Rečeno mi je da će me "kolegica" nazvati da dogovori dan i vrijeme kad će tehničari doći. No, tog poziva nema. Šta mi je činiti? Pitao sam nakon 10-og dana "Kad će?" pa su mi se onda vadili na to da je rok spajanja 30 dana.
tomek_123 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 15:49   #284
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Ja sam sve blize raskidanju ugovora s pro pingom, trenutno testiram doma vip homebox,

145 kn , trenutno imam 45/30 Mbita taman da stavim ruter bilo gdje, bez boljeg rutera ili antena. nakon 6 godina, bye bye pro ping.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 16:18   #285
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Koja je cijena za homebox (sa najvećim paketom interneta po punoj brzini)?
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 16:53   #286
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
145 kn tel (VoLTE) + 4g lte net do 112 mbita, dobijes 100 GB mjesecno za koristenje od 10h do 00h, dok to potrosis, brzina pada na 2 mbita, a u nocnom rezimu skidas i uploadas full brzinom. ako ti 100 gb malo, mozes doplatiti jos 100 GB za 30 kn. ja sad koristim vec tjedan dana, i u prosjeku kroz dan ne potrosis vise od gige na surfanje i ostalo (jos mi je najvise jeo speedtest )
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 17:43   #287
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 245
Kod mene u selu Pro-ping počeo razvlačiti optiku. S obzirom da nisam u nikakvim zgradama niti u centru blizu centrale, nego 1.3km od centra grada ( za moje selo dosta daleko) vjerujem da ću se načekat po pitanju optike. Na stranicama piše da mi je dostupan njihov ADSL 10 i još bi i pristao da garantiraju optiku u neko razumno vrijeme ali s obzirom da mjesečno radim oko 1000-1300GB prometa taj njihov fair usage me odbija od potpisivanja ugovora. Na 10 brzini je pišljivih 160GB...
Sestra ima homebox 500m od odašiljača i download brzine su joj očajne, da ne spominjem tih 100GB radi kojih bi morao paziti kad koristim internet.
Tele2 mi je kandidat uz Pro-ping ali dosta ljudi se žali da su brzine pale i jasno mi je i zašto..
Eto nikad nisam mislio da ću imati problem izabrat providera u svom selu, nekako se čovjek valjda navikne na monopol Hrvatskog Telekoma.
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 18:00   #288
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor grizli1 Pregled postova
mjesečno radim oko 1000-1300GB prometa taj njihov fair usage me odbija od potpisivanja ugovora. Na 10 brzini je pišljivih 160GB...
Sestra ima homebox 500m od odašiljača i download brzine su joj očajne, da ne spominjem tih 100GB radi kojih bi morao paziti kad koristim internet.
A cuj, ako nema druge onda od 2 zla biras ono manje.

160GB pa smanjenje na 1Mbps
100GB pa smanjenje na 2Mbps

Kod Pinga jos nitko nije cuo, vidio, dokumentirao smanjenje
Kod A1 imas udri brigu na veselje izmedju 22h do 10h po najnovijem.

Vidi jel ti Optima dostupna, imaju doduse na ugovor 24mj sasvim pristojnih ponuda ispod 150kn za brzine do 10Mbps ili 20Mbps ako je moguc VDSL2.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2019., 19:29   #289
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
nekako mi optima nije sjela od pocetka jer znam kolko su se njihovi korisnici mucili s njima na vrat na nos... ovo s paketom mi nije problem, jer sam sad vidio kroz dan kolko u biti malo potrosim, radim u gradu 80 km od doma, tak da me nema doma od 6.30 do 17.30,

dok sam doma pogledam eventualno neku seriju il film kaj skinem, il odigram malo igre na tabletu i to je to. zbilja ne bi trebalo biti nekih problema po pitanju ogranicenja, a cijena je ajmo rec realna.

uglavnom raskinuo danas ugovor s pro pingom, cekam jos da mi se jave njihovi ljudi da dodju pokupit opremu.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2019., 17:33   #290
X-Man
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: HR
Postovi: 9
S Pro-Pingove web stranice je maknut dokument "Kodeks ponašanja na internetu" u kojem su navedeni oni limiti. Jeli to privremeno, mjenjaju li nešto, ili je nešto treće, vrijeme će pokazati.
X-Man je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 00:26   #291
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor X-Man Pregled postova
S Pro-Pingove web stranice je maknut dokument "Kodeks ponašanja na internetu" u kojem su navedeni oni limiti. Jeli to privremeno, mjenjaju li nešto, ili je nešto treće, vrijeme će pokazati.
To je još gore jer time samo pokazuju neozbiljnost. Danas jesi, sutra nisi, pa ne vodi se tako ozbiljan biznis. Jasno da je to možda bolje za korisnike, ali ako firma s kojom trebam surađivati svako malo mijenja takve dokumente kako bi ih ja kao korisnik treba shvatiti ozbiljno?
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 01:18   #292
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Pa sad necu tvrditi 100% ali dok sam prije par mjeseci citao njihove opce uvjete poslovanja "Kodeks ponašanja na internetu"
se spominjao u istima, to sam poprilicno siguran ali neda mi se sada ponovo "cesljati" opce uvjete...

E sad, mozda nemaju zakonsku obvezu okaciti ih kao javno dostupne nego ih samo priloziti kod sklapanja ugovora jer
kada se usluga ugovara onda bi po zakonu i taj kodeks morao biti prilozen kao i uvjeti pojedine usluge koja se ugovara, paket usluga etc...

Dakle, s obzirom da se nakupio dosta negativnih komentara oko tih uvjeta procjenili su da ih je bolje maknuti da nisu sirokopojasno
dostupni eventualnim kupcima usluga ali tko pokrene zahtjev za uslugom vjerojatno ih dobije. Ako je tako, mogu samo reci: vrlo mudro !

Naravno, ovo je samo predpostavka.., lako je moguce da se ide u neku izmjenu, promjenu mada ne vidim razloga za micanje istih dok novi
nisu doneseni osim ako se isti u potpunosti ne ukidaju ali onda bi azuriranjem tog stanja gdje se ukidaju i opci uvjeti prosli kroz promjenu, medjutim opci uvjeti stoje nepromjenjeni.

Vrijeme ce pokazati...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 08:22   #293
grizli1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Daruvar
Postovi: 245
Poslao sam mail s upitom oko dostupne brzine. Propusnost parice mi je oko 17Mbit/s, na t-comu mi radi stabilnosti propuštaju nekih 16 a u odgovoru na mail su mi rekli iz Pro-pinga da mi najviše paket mogu ponudit 10Mbit/s što je svakako deal breaker. Tako da ne mijenjam ništa dok ne bude nešto brže dostupno... Tuga...
grizli1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 12:13   #294
X-Man
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: HR
Postovi: 9
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Pa sad necu tvrditi 100% ali dok sam prije par mjeseci citao njihove opce uvjete poslovanja "Kodeks ponašanja na internetu"
se spominjao u istima, to sam poprilicno siguran ali neda mi se sada ponovo "cesljati" opce uvjete...

E sad, mozda nemaju zakonsku obvezu okaciti ih kao javno dostupne nego ih samo priloziti kod sklapanja ugovora jer
kada se usluga ugovara onda bi po zakonu i taj kodeks morao biti prilozen kao i uvjeti pojedine usluge koja se ugovara, paket usluga etc...

Dakle, s obzirom da se nakupio dosta negativnih komentara oko tih uvjeta procjenili su da ih je bolje maknuti da nisu sirokopojasno
dostupni eventualnim kupcima usluga ali tko pokrene zahtjev za uslugom vjerojatno ih dobije. Ako je tako, mogu samo reci: vrlo mudro !
Ti dokumenti moraju biti javno dostupni. Do sada se prilikom sklapanja ugovora nisu prilagali ti dokumenti, već u ugovoru stoji:

"Svojim potpisom potvrđujem da sam upoznat sa Općim uvjetima poslovanja tvrtke PRO-PING d.o.o, te iste u cijelosti prihvaćam. Opći uvjeti poslovanja, Cjenik i ostali dokumenti su mi dostupni putem internet stranice www.pro-ping.hr i na svim ovlaštenim prodajnim mjestima PRO-PING-a."

Ukoliko su maknuli Kodeks ponašanja kako bi privukli što više korisnika, a i dalje se pozivaju na njega, onda je to za zapitat se. Inače, Google tražilica i dalje može naći njihov Kodeks (link). Dokument je na njihovoj web stranici, ali je skriven.

U njihovom Cjeniku piše "Mjesečna naknada uključuje - Neograničen internet promet - FLATRATE - Uz primjenu politike poštene upotrebe – svako prekomjerno korištenje mrežnih resursa deseterostruko veće od prosječne potrošnje nije dopušteno."

Što je prosječna potrošnja za njih? Jer, to je pisalo u Cjeniku i prije nego je Kodeks objavljen u 10-tom mjesecu prošle godine.
X-Man je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 13:42   #295
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Uzmeš 150/50 i throtlaju te za 750 GB downloada, ili 60 GB uploada.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 17:58   #296
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Nista.., jedini koji moze rijesiti i razjasniti ovu situaciju oko skrivenog kodeksa je @cic

On jedini ima pristup insajderskim informacijama pa cekamo....
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2019., 18:19   #297
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Igrom slučaja popilo se s pingovcima za vikend pa je bilo rasprava oko fair usea i optike kad će krenut. Ali čemu da ih iznosim kad to nisu službene informacije koje pišu na njihovom webu tak da to ništ ne vrijedi Uostalom i sami možete izguglati vlasnike pa ih pitati preko fejsa, možda vam odgovore.

Zadnje izmijenjeno od: cic. 06.03.2019. u 18:25.
cic je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 16:02   #298
tomek_123
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Podravina
Postovi: 16
Evo prošlo i tih 30 dana od dana kada sam narucio optiku, kada su mi rekli da je optika dostupna za spajanje, sta da radim? Da se napravim bahat i pitam koji se kura* događa? Jer su se oni napravili bahati i rekli da sta ja hocu da je rok spajanja 30 dana.
tomek_123 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 17:44   #299
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
a zakaj bahat
pa kulturno nazoveš i rečeš .. evo opet mene
prošlo onih 30 dana pa da čujem, šta imate za info .. kada ??
hvalaaaaa ..


neš nikaj sa bahatosti napravio, ti trebaš njih ne oni tebe jel ?
a sigurno da sve im ide po planu da bi te odmah spojili i da ti uzmu pare


btw imamo li gdje topik o magic net ?
imam i ja da o njima piše .. i dobro i malo loše stvari ..

modem me počeo zezat, al ne dovoljno da ga zamjene .. rebutne se 1x na 3-4 dana

Nema nekakvih pravilnosti, vezu drzi 24h pa ide rekonekt ip adrese.. to sve ok
al tu i tamo padne cijeli modem i 40 sec nemaš nikaj ..
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2019., 20:54   #300
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ma neozbiljni su.

ja dok sam raskidao ugovor, lik je jos imao muda me pitat: a smijem li znati razlog raskida ugovora. e onda sam odero sve po spisku... oglasavati jedno, a u stvarnosti nije dostupno nista, pa da sami ne znaju rokove kad ce bit dostupno, pa ko da smo u vrticu. nakon toga me jos imao (OPET) muda pitati na koju mrezu prelazim. ljepo sam mu reko. nadam se da ce iz svih tih informacija nesto korisno izvuci, inace im se ne pise dobro.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na