Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2020., 08:22   #3151
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Max_Damage Pregled postova
Guglaj malo, to moraš unutar PayPal profila, nešto moraš kliknuti negdje gdje su jako mala slova i onda te prebaci na stari PayPal i onda tamo promjeniš

Edit: probaj ovo

My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (for card you'd like to change this option)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit
ili jednostavno slozi revolut karticu i miran si
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 08:33   #3152
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
ili jednostavno slozi revolut karticu i miran si
Ne funkcionira uvijek. Vjerojatno ovisi kakav batch kartica ubodeš (govorim za virtualne).
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 08:42   #3153
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
karticu uvijek mozes mijenjati, ja to nisam znao... znaci novac je vezan za tvoj revolut account, ne za karticu. imao sam isto problem gdje mi nije prihvacalo revolut karticu ni na paypalu ni na aliexpressu. iz customer supporta su mi pomogli, makli karticu i kreirali novu (to mozes i sam). ja sam se usro, reko kak si mi maknuo karticu , pa imam sredstva gore.. veli sredstva nisu vezana za karticu nego za account. i napravili drugu virtualnu karticu i sad sve funkcionira super, i na paypalu i na aliexpressu.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 11:47   #3154
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
karticu uvijek mozes mijenjati, ja to nisam znao... znaci novac je vezan za tvoj revolut account, ne za karticu. imao sam isto problem gdje mi nije prihvacalo revolut karticu ni na paypalu ni na aliexpressu. iz customer supporta su mi pomogli, makli karticu i kreirali novu (to mozes i sam). ja sam se usro, reko kak si mi maknuo karticu , pa imam sredstva gore.. veli sredstva nisu vezana za karticu nego za account. i napravili drugu virtualnu karticu i sad sve funkcionira super, i na paypalu i na aliexpressu.
Možeš, ali novi limit je 5 kartica na mjesec.

U mom slučaju (u zadnjih par dana) ne prihvaća niti jednu od novih 5. Zanimljivo je da eBay transakcije bez problema prolaze preko PayPala, dok na bilo kojem web shopu PayPal izbacuje grešku da kartica nije podržana.

PayPal navodi kako nikakve virtualne kartice nisu podržane, međutim praksa je ukazala na suprotno. U svakom slučaju, korisničke službe su uglavnom beskorisne po tom pitanju.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2020., 18:46   #3155
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
ocito se onda paypal bori iz petnih zila da onemoguce revolut, jer onda osim na naknadi, ne mogu derat ljude i na tecaju...
al osobno mislim da im to nece dugo prolazit, nesto slicno ko dok su se taksisti bunili protiv ubera
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2020., 09:02   #3156
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675
Pitanje jedno, dobivam ovakvu poruku kad se logiram na paypal račun, par stvari što sam kupio su prošle uredno svi su dobili lovu, kako doći do tog koda.



https://ibb.co/v4HGYvr
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je online   Reply With Quote
Staro 25.07.2020., 09:19   #3157
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Pogledaj ispis troškova sa kartice. Prvi trošak od PayPala, nešto sitno, nekoliko dolara, bi trebao imati taj kod u nazivu.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2020., 11:23   #3158
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Trebam pomoć oko promjene računa/banke.

Od prvog dana sam zbog paypalla otvorio devizni u pbz-u zato jer sam htio neovisni racun na koji uplatim kune prije kupovine, inače nemam na njemu ništa.. A i prije je erste nešto zezao oko paypalla, nije se moglo ili tako nešto..

No sada su gamad digli neke cijene naknade za čuvanje računa bla bla i želim ih odjebat.

Imam tekući u Erste. Što je potrebno napraviti da karticu od erste banke aktiviram na paypall?

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2020., 11:41   #3159
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Ništa posebno, isto što i kolega prije tebe. Imaš negdje u popisu kartica opciju da verificiraš karticu. Skinuti će ti nekoliko dolara, kada transakcija postane vidljiva u ispisu računa (obično oko 2 dana kod Erste) upišeš kod na paypal.

Možeš i bez verifikacije koristiti, ne znam ima li kakvih ograničenja.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2020., 12:19   #3160
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Znači ta moja erste kartica će proć? VISA debit
To me zanimalo isto.. Ok, hvala ti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2020., 12:23   #3161
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675
Ja valjda moram čekati kraj mjeseca da vidim ispis transakcija, jer ništa nisam dobivao na mail od banke, hpb je u pitanju
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je online   Reply With Quote
Staro 25.07.2020., 22:02   #3162
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar