Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.03.2009., 14:57   #1
Baya69
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 12
Plaćanje paypallom

Bok!!!
Sorry ak otvarm temu kaj je več otvorena!!
molima vas za pomoć pošto prvi put kupujem preko ebaya,Evo ovakva je situacija:Htio bih kupitit nešto putem ebaya,naravno ulogorao sam se i sve ok.zatim sam shvatio da bi mi bilo najbolje plačat putem paypalla,pa su mi rekli odi tamo i logiraj se ok jessam i to,zatim sasm morao otvorit devizni račun u banci i to sam napravio.e sad mene zanim kada ja nešto kupim od nekog kako ja njemu uplačujem lovu.Dali će mi prodavač poslat bankovni račun? i kamo će mi ga poslat? dal ga moram prije kontaktirati nego mu uplatim lovu ili...... nemam pojam!!!! ajd plzz malo mi opišite sam taj postupak uplate!!! hvala vam!!!
Baya69 je offline  
Staro 02.03.2009., 15:11   #2
skydec
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 120
Dok nešt kupiš, iznad artikla ti se pojavi opcija 'pay now' i to klikneš. Traži te šifru za paypal, odabereš kreditnu s koje plačaš i način zamjene deviza (paypal ili kartično) i pogledaš dal ima opcija za osiguranje pošiljke i nju klikneš ak očeš i onda klikneš pay ili tak nešt. Uskoro ti na mail dođe račun (moraš imati uključen html na mailu).
__________________
skydec je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2009., 15:32   #3
Baya69
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 12
evo ovo mi je došlo na mail:Congratulations! You committed to buy the following item:Check out and pay with PayPal to get your item as soon as possible.
al ja tu ne vidim nikakv račun,i daj mi reci kak da uključim html u mailu...neznam!!!
Baya69 je offline  
Staro 02.03.2009., 15:49   #4
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,480
http://forum.pcekspert.com/gtsearch....pall&sa=Search

http://forum.pcekspert.com/faq.php?f...snovna_pravila

Citiraj:
Prije postavljanja nove teme provjerite dotadašnje poruke (Opcija: traži) kako bi bili sigurni da odgovor na vaše pitanje nije već napisan.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na