Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2007., 12:43   #211
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
hmmm... pa to je dosta logično...

sretno s tim
javi kad dobiješ da cujemo jos iskustava
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 13:20   #212
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor dos dvd Pregled postova
zvao ja t-scum i rekla mi neka zenskica umiljat glasa(nisam mogao urlat na nju bas je bila simpa,a htio sam) da mi traje jos ugovorna obveza i da je moram ponistit u t centru osobno .Dakle svi koji jos imate ugovor s vragom a zelite prec na metronet trebate osobo ponistit ugovor u t centru inace ce vas od***at kao sto su mene .
pa dobro da si skužio u čem je problem, to je i svrha ugovorne obveze

inače...nekak mi je premalo 512kbps upload na 4Mbps downloadu, optima nudi 640, a amis 768.
Conroe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2007., 13:23   #213
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor dos dvd Pregled postova
zvao ja t-scum i rekla mi neka zenskica umiljat glasa(nisam mogao urlat na nju bas je bila simpa,a htio sam)
Ovo mi je najgore... javi mi se neka zenskica sa glasicem da se rastopis, pa na kraju jedva spustis slusalicu


Citiraj:
Autor dos dvd Pregled postova
da mi traje jos ugovorna obveza i da je moram ponistit u t centru osobno .Dakle svi koji jos imate ugovor s vragom a zelite prec na metronet trebate osobo ponistit ugovor u t centru inace ce vas od***at kao sto su mene .
A to je znaci u pitanju ... ja nemam nikakav ugovor sa njima, platio sam sve racune i nemaju me radi cega zezat!
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 14:47   #214
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
Citiraj:
Autor dos dvd Pregled postova
zvao ja t-scum i rekla mi neka zenskica umiljat glasa(nisam mogao urlat na nju bas je bila simpa,a htio sam) da mi traje jos ugovorna obveza i da je moram ponistit u t centru osobno .Dakle svi koji jos imate ugovor s vragom a zelite prec na metronet trebate osobo ponistit ugovor u t centru inace ce vas od***at kao sto su mene .
ma bravo.. i onda je tcom kriv...

nadam se da znas da ces prekidom ugovora morati platiti za vrijeme koje bi jos bio pod ugovorom i to punu cijenu...i mislim da dok to ne platis da ti nece ni dati da predjes
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 16:02   #215
CoreDownloader
Skidaj se do kraja ;-)
Moj komp
 
CoreDownloader's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Tunguzija
Postovi: 158
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova

inače...nekak mi je premalo 512kbps upload na 4Mbps downloadu, optima nudi 640, a amis 768.

kad se sjetim razdoblja na modemu 56k prije 2 godine..pa onda dsl početnikčki paket od 364 kb/s - joj kak sam bio sretan, nije moglo biti bolje...tak sam bio sretan što mp3cu više nisam morao čekat pol sata da skinem...pa su je onda podigli , tad sam postao vladar neta...
a sada, ovo kvotirano mi zvuči malo smiješno...no kako ide to vjerovatno si u pravu...512 kb/s je malo u odnosu na ove ostale....
(nemojte zaboraviti da dan danas ima 75 % analognih korisnika ) tak da mi s broadbendom bilo koje vrste/ brzine imamo jako puno sreće jer neki bi ga možda imali al nije dostupno...
a najbolje mi je kad se počnemo žaliti što nam torrenti ili direktni download padne 10 kb/s ispod pune brzine ....ljudima na modemu bi to izgledalo ko čudo da drže stalnih 10 kb/s , zapravo meni je bilo svjetsko čudo kada sam 5 minuta držao 6 kb/s download (a onda se spusti na 3 kb/s - da poludiš..+ moraš gledati na vrijeme...a mi ne moramo, pa ga opet stalno gledamo..vjerovatno navika iz tih vremena)
__________________
Bez linkova u sigu.
CoreDownloader je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 16:05   #216
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Dajte da onda još jednom utvrdimo gradivo Znači ako ja sada želim s Iskona preći na Metronet internet i telefon, kad bih htio flat rate, plaćao bih 100 kn za flat internet + 100 (zapravo 99) kn za telefonsku pretplatu. Znači imao bih 200 kn osnovnog (tj. fiksnog) računa, a onda ostatak platim onoliko koliko tekefona potrošim? I ne moram ništa, nikakve pretplate plaćati t-scumu?
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 16:55   #217
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Točno tako, ali ako sada nazovete, imate i do kraja godine umjesto 99 kn pretplate za telefon + internet 1 kn
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 18:10   #218
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
moze ko pingove od metroneta drapit? ako ima netko ko igra cod2, bf2?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 18:37   #219
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
Citiraj:
Autor CoreDownloader Pregled postova

kad se sjetim razdoblja na modemu 56k prije 2 godine..pa onda dsl početnikčki paket od 364 kb/s - joj kak sam bio sretan, nije moglo biti bolje...tak sam bio sretan što mp3cu više nisam morao čekat pol sata da skinem...pa su je onda podigli , tad sam postao vladar neta...
a sada, ovo kvotirano mi zvuči malo smiješno...no kako ide to vjerovatno si u pravu...512 kb/s je malo u odnosu na ove ostale....
(nemojte zaboraviti da dan danas ima 75 % analognih korisnika ) tak da mi s broadbendom bilo koje vrste/ brzine imamo jako puno sreće jer neki bi ga možda imali al nije dostupno...
a najbolje mi je kad se počnemo žaliti što nam torrenti ili direktni download padne 10 kb/s ispod pune brzine ....ljudima na modemu bi to izgledalo ko čudo da drže stalnih 10 kb/s , zapravo meni je bilo svjetsko čudo kada sam 5 minuta držao 6 kb/s download (a onda se spusti na 3 kb/s - da poludiš..+ moraš gledati na vrijeme...a mi ne moramo, pa ga opet stalno gledamo..vjerovatno navika iz tih vremena)
ma stoji to sve, al recimo ja sam mislio na torrente, kaj ti vrijedi nešto skinut pa i brzinom od 4mbps ako poslije toga moraš 8 puta duže seedat da bi održao ratio
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2007., 21:23   #220
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Conroe Pregled postova
ma stoji to sve, al recimo ja sam mislio na torrente, kaj ti vrijedi nešto skinut pa i brzinom od 4mbps ako poslije toga moraš 8 puta duže seedat da bi održao ratio
Pa zato skidas 4 torrenta brzinom od oko 1mbit ... 3 sa public trackera i 1 sa nekog private i eto kako ces odrzat ratio.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2007., 22:08   #221
dos dvd
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 29