Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2016., 12:59   #1441
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Vratio sam se sa Hipsterom na ranked bitke jer u random mi (kasnije navečer) stalno baca t10 brodove...i ovaj put druga priča. U 4 partije roknuo sam 7 brodova s tim da sam u svakoj bio u top3 a dva puta prvi. Dobili smo 3 od 4 partije.

Odlučio sam ipak ići do Hindenburga (s tim da zadržavam Hipstera) koji je valjda jedini CA koji može izbušiti Yamata i Montanu "ko beba zvečku" ali isto nema neki super oklop i HE mu je slab. Osim odličnog AP i rangea kod švaba mi se sviđa taj Hydro jer ne rijetko naletim na lika u DDu koji se parkira u dimu i naviknut, onako ležerno stoji i čeka reload torpeda. E onda ga zrokam s takvim guštom da je to neopisivo.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 13:17   #1442
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Joj kad Lun ovo pročita, Neo i Blade...

Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Vratio sam se sa Hipsterom na ranked bitke jer u random mi (kasnije navečer) stalno baca t10 brodove...i ovaj put druga priča. U 4 partije roknuo sam 7 brodova s tim da sam u svakoj bio u top3 a dva puta prvi. Dobili smo 3 od 4 partije.

Odlučio sam ipak ići do Hindenburga (s tim da zadržavam Hipstera) koji je valjda jedini CA koji može izbušiti Yamata i Montanu "ko beba zvečku" ali isto nema neki super oklop i HE mu je slab. Osim odličnog AP i rangea kod švaba mi se sviđa taj Hydro jer ne rijetko naletim na lika u DDu koji se parkira u dimu i naviknut, onako ležerno stoji i čeka reload torpeda. E onda ga zrokam s takvim guštom da je to neopisivo.
S 0.5.3 ćeš s Hamburgerom imat skoro pa jednako dobar AA kao Des Moines. I o Roonu čitam dobre stvari tako da ti grind do prvog T10 ne bi trebao biti težak.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2016., 14:18   #1443
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Joj kad Lun ovo pročita, Neo i Blade...



S 0.5.3 ćeš s Hamburgerom imat skoro pa jednako dobar AA kao Des Moines. I o Roonu čitam dobre stvari tako da ti grind do prvog T10 ne bi trebao biti težak.
Da al obzirom da ću zadržat Hipstera, mislim da ću prebacit kapetana sa Nurnberga na Roona i onda na Nurnberga za 25 dublona ubacit novog kapetana s 3 skill pointa....Ja već sad imam podosta brodova u luci ali opet, složio sam tako da je svaki za neki poseban gameplay samo ih ne stignem sve igrat..recimo NM nisam izvukao iz luke tjednima...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 14:27   #1444
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
I ja sam neki dan skinuo prašinu sa Sexica. Odmah 2 killa u partiji.

Ako bi išao do T10, to bi bilo sa CV-om. Taiho ima 3xTB i jednostavno brod izgleda brutalno. Na višim tierima IJN ima bolje lovce. Ovaj Hiryu me jednostavno osvojio. Zauvijek ostaje u luci.

Zašto samo sa CV do T10? Zato.

Mislio sam možda do Iowe na T9, ali sumnjam. Carolina je još okretna, ali Iowa je jako dug brod i izuzev malo boljih topova, više HP-a i malo boljeg AA ne vidim razlog. Sa T8 barem ako igram u pravom terminu ne uletavam u T10 partije stalno.


Sad kako će 0.5.3 'znerfat Mogami, Nope Orlan možda postane i malo konkurentniji jer tko će razuman uzet 155 topove sa 50s okretanja sa 15 km dometom... Yorck all over again.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 15:02   #1445
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Sad kako će 0.5.3 'znerfat Mogami, Nope Orlan možda postane i malo konkurentniji jer tko će razuman uzet 155 topove sa 50s okretanja sa 15 km dometom... Yorck all over again.
Nemoj tako o Yorcku, danas sam odigrao prvu partiju u njemu, 4 kill, 100k dmg-a, sve je gorilo oko mene. Doduše, vidim da će bit problema kad uletim u T9 partiju. Bit će bolje kad otključam range upgrade.

Izumo? Danas tenkam Izuma, NCa i pensacolu na 10km, a essex me pali DBovima. Tirpitz i ja smo riješili svu trojicu bez problema, amagi bi ovdje trajao 30 sekundi
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 15:07   #1446
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Nemoj tako o Yorcku, danas sam odigrao prvu partiju u njemu, 4 kill, 100k dmg-a, sve je gorilo oko mene. Doduše, vidim da će bit problema kad uletim u T9 partiju. Bit će bolje kad otključam range upgrade.
Govorim o pred 0.5.2 Yorcku koji je imao 50s rotaciju kupola za 360°. Sad ima 30s.

Iz par partija koje smo odigrali zajedno, ne vidim puno problema sa Izumom. Ekipa se jednostavno teško prilagođava na smještaj kupola koji je sličniji Carolini nego Amagiju. Samim time i načinu igranja.

Već vidim da ću ovo požaliti, ali... s druge strane, nakon 67 partija još nisam naletio na Amagija koji mi je radio probleme u Carolini.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 17:02   #1447
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2016., 23:30   #1448
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Obožavam ovaj CV! Hiryu je brutala u pravim rukama, još k tome T-7 znači super MM. Niti Clevelandi a ni Pensacole nisu problem. Danas pao ne jedan već dva Krakena s njime. Ovaj je iz partije gdje sam nadigrao druga 3 CV-a:



- Igram maksimalno koliko mogu s njime dok ne dođe 0.5.3 jer se bojim da bi mogli ozbiljno uništiti CV igru sa tim AA redizajnom.

Par slika iz perspektive CV igrača dok igramo u diviziji:



Tko god igra AS loadout sa ovim CV-om ne zna što propušta... Balansiarni 2-2-2 FTW!


Od kad ga igram skoro pa je nemoguće izgubit partiju ako znaš što radiš. I zato danas sa Strikom u diviziji 4 poraza za redom, jedan debilniji od drugoga. Kad ti MM složi kriplove ni Kraken sa CV-om ne spašava partiju... Skoro sam do 80% WR dogurao s njime. Nisam završio dok nismo zadnju 5. dobili.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 03.02.2016. u 23:36.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 01:07   #1449
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Obožavam ovaj CV! Hiryu je brutala u pravim rukama, još k tome T-7 znači super MM. Niti Clevelandi a ni Pensacole nisu problem. Danas pao ne jedan već dva Krakena s njime. Ovaj je iz partije gdje sam nadigrao druga 3 CV-a:



- Igram maksimalno koliko mogu s njime dok ne dođe 0.5.3 jer se bojim da bi mogli ozbiljno uništiti CV igru sa tim AA redizajnom.

Par slika iz perspektive CV igrača dok igramo u diviziji:



Tko god igra AS loadout sa ovim CV-om ne zna što propušta... Balansiarni 2-2-2 FTW!


Od kad ga igram skoro pa je nemoguće izgubit partiju ako znaš što radiš. I zato danas sa Strikom u diviziji 4 poraza za redom, jedan debilniji od drugoga. Kad ti MM složi kriplove ni Kraken sa CV-om ne spašava partiju... Skoro sam do 80% WR dogurao s njime. Nisam završio dok nismo zadnju 5. dobili.
ovo zvuci ko da sam los xD
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 07:51   #1450
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jok! Lun nas je zacopral s onim one-shotanjem u Yorcku odmah na početku partije gdje je pao drugi Kraken.

Ja sam direktno kriv za jedan poraz. Onaj gdje su protivničkom timu dali potpuno otključanu Iowu. U retrospektivi bilo bi bolje da sam ju išao torpedirati za makar malo štete jer je uletila u svoj cap da spriječi naše u capanju. Ako lik ima malo mozga promijenio bi smjer dok bih ga ja napadao u najgorem slučaju, a u najboljem bi popio dosta torpeda od mene. Nakon toga sam umjesto da prekinem njihovo capanje naše baze kao što je to radio njihov CV ja odlučio torpedirati njega. Da sam samo torpedo stavio u onaj Atago ili Lolorada cap bi se usporio i mi bi dobili...

S druge strane taktika nam je bila loša. Ako ti igraš BB, onda mislim da nije dobro da čuvamo bazu već da ideš naprijed i tenkiraš za ostatak tima uz moj support.


---

EDIT:

Slike novih trajnih kamuflaža za non premium brodove:

http://imgur.com/a/gDYCn

- cijena? samo 3000 dublona!

Također, još jedan od noviteta 0.5.3 je spremanje postavki dal koristiš AP ili HE, kakav ti je konus torpeda narihtan nakon svake borbe kao default za slijedeću, dal si upalio ili ugasio AA....

https://www.reddit.com/r/WorldOfWars...ing_in_053_pt/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 04.02.2016. u 09:39.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.02.2016., 09:37   #1451
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Slike novih trajnih kamuflaža za non premium brodove:
- cijena? samo 3000 dublona!
Ne samo da je 3 soma već umjesto concealmenta ide 50% XP..koja debilana..i kad izgrindaš brod iznad onda ostaje samo onih -4% accuracy...bolje bi bilo da je umjesto toga concealment...ali i tako bi bilo jebeno preskupo...Igra će bit sve skuplja (osim prem acc) a švabe imaju para ko kenje...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 09:38   #1452
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Svi trajni camo za CA su takvi - pogrešni. Umjesto -3% na concealment oni daju -4% na accuracy.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 10:33   #1453
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ima da se obogate na prodaji cama, sumljam da ce to itko kupovati a pogotovo ne za Taškenta koji je krajnje čudan brod i plus taj camo za njega....jednobojan plavi...bzv
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 10:37   #1454
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Znaci, RNG koji ti usere spread kako mu se digne dobije jos 4% shanse da bude jos veci RNG. Koja logika jebote. Jucer me tako Izumo izivcirao da je to cudo.
Sa 5km broadsideam Amagija jer plovimo paralalno, od 9 shelova pogodi 6...4.5k dmga na waterline u centar broda, kako.
Da koristim aim assist nebi bolje pogodio...dmg nikakav.
Drugi salvo, od 9 shelova 1 pogodi, 1280 dmga.....ma goni se.

Average dmg mi nije los sa njom, pitaj boga kako. Tu i tamo se provuce citadela na long range. Al brate, topovi i spread je ocajan. Mogu shvatit da je disperzija na max range brutalna, al na 10ak km range, jedan shell ispred broda, jedan iza a jedan preko. Ko da su cijevi jedne turete udaljene 500m od jedna od druge.
Jos nisam vidio ovaku komediju. Kongo, Fuso, Nagato, Amagi, nista nije imalo ovakav debilan RNG spread. Nekad se zaleti divna salva, al vecinu vremena leti sve okolo. Neznam koji je vrag.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 10:43   #1455
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Lun, daj reci mu da ne zna igrat sa Izumom
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 10:50   #1456
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Sta imas znat igrat? Ja ne mogu utjecat na spread topova, to je cista sreca. Nisani koliko hoces ako te RNG nece, sve i da pogodis nema nekog postenog dmga.
Je, brod moze tankat pod malim kutem il igrat ko Yamato sa nosom prema neprijatelju, al statistika kaze svoje, brod ima losiji performance od Amagija. Koliko god tankao, prije il kasnije te zapale i HP ide polako dole, ako za to vrijeme topovi nece nesto da ubiju... nemozes tu nista.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 10:51   #1457
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tako vam i treba kad hoćete taj OP Yamato
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 10:58   #1458
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Sta imas znat igrat? Ja ne mogu utjecat na spread topova, to je cista sreca. Nisani koliko hoces ako te RNG nece, sve i da pogodis nema nekog postenog dmga.
Je, brod moze tankat pod malim kutem il igrat ko Yamato sa nosom prema neprijatelju, al statistika kaze svoje, brod ima losiji performance od Amagija. Koliko god tankao, prije il kasnije te zapale i HP ide polako dole, ako za to vrijeme topovi nece nesto da ubiju... nemozes tu nista.
Ne kužiš, ja imam identična iskustva, malo se šalim sa Lun-om :P
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 11:01   #1459
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Kakav će to team biti..pcekspert...Yamatoi, jedna Zao (mitra?), jedna Montana (Thor, jebiga) i ja u Hindenburgu...hihih


Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Negdje sam pročitao 400 HPa po tieru, dakle na T10, 4k. Bezveze.
To će (uz repair konsumable od prije) dobro doći švapskim krstaricama...sad je pitanje koliko često će to spasiti nekog od utapljanja...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 04.02.2016. u 11:11.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 11:14   #1460
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma hocu Yamata u portu i adio. Ne trebam je vozit, al je hocu iz principa. Bez premiuma itako nemogu pokrivat troskove T9-10 borbi. To je premium only dio igre.

Drzacu se Nagata il mislio sam prije Myoko al sad je nerfana do jaja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 11:20   #1461
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Kakav će to team biti..pcekspert...Yamatoi, jedna Zao (mitra?), jedna Montana (Thor, jebiga) i ja u Hindenburgu...hihih
Jok, ako idem dalje sa američkim BB-ima ne idem dalje od Iowe. Jedini kandidat za T10 trenutno je Hakuryu. CV-i su mi otkriće.

Još netko tu na forumu ima T10 - Shimakazea ako se ne varam...


Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
To će (uz repair konsumable) jako dobro doći švapskim krstaricama...
Je, 400 po tieru. IMO najbolji skill za uzeti za DD kapetana, eventualno za CA koji ima manjak kao Nope Orlan u odnosu na druge CA iz istog tiera - ili recimo Yorck koji je kritično kratak s HP.

Tim više za DD jer je Last Stand spušten na 2. red.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 11:22   #1462
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Je, 400 po tieru. IMO najbolji skill za uzeti za DD kapetana, eventualno za CA koji ima manjak kao Nope Orlan u odnosu na druge CA iz istog tiera - ili recimo Yorck koji je kritično kratak s HP.

Tim više za DD jer je Last Stand spušten na 2. red.
Pa da. Ja za švabe ne vidim bolji skill u 4 redu....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 11:55   #1463
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Još netko tu na forumu ima T10 - Shimakazea ako se ne varam...
ima ga onyx
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 12:06   #1464
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Jebiga, sa izumom pucaš iz 6 topova (eventualno 9), sa amagijem uglavnom sa 12. Matematički gledano, amagi ima duplo veću šansu za pogodit metu i samim time napravit štetu i citadelu. Ako ćemo gledat samo po ovome, onda je Izumo škovaca.

Ovakva logika navodi da bi i Yamato bio škovaca da nema brutalan kalibar topova. Amagi i Izumo se igraju poptuno drugačije, a Yamata se igra kao i Izuma.

Ekipa u ovoj igri brije samo na damage done, drugi parametri su nevažni.

Ovo mi izgleda na onu priču "Omaha is life, furutaka sucks". Meni su oba bila dobra sa svim svojim prednostima i manama. Yorck mi je super, ako izuzmem to da me probrisalo jučer sa 20km, i to nekoliko puta
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 12:09   #1465
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Jebiga, sa izumom pucaš iz 6 topova (eventualno 9), sa amagijem uglavnom sa 12. Matematički gledano, amagi ima duplo veću šansu za pogodit metu i samim time napravit štetu i citadelu. Ako ćemo gledat samo po ovome, onda je Izumo škovaca.

Ovakva logika navodi da bi i Yamato bio škovaca da nema brutalan kalibar topova. Amagi i Izumo se igraju poptuno drugačije, a Yamata se igra kao i Izuma.

Ekipa u ovoj igri brije samo na damage done, drugi parametri su nevažni.

Ovo mi izgleda na onu priču "Omaha is life, furutaka sucks". Meni su oba bila dobra sa svim svojim prednostima i manama. Yorck mi je super, ako izuzmem to da me probrisalo jučer sa 20km, i to nekoliko puta
Cijela filozofija i je da se ne igraju svi brodovi isto. Problem je što će uvijek biti najviše ekipe koja bi Pepsi igrala kao Cleve i sl. I to je sranje. Toliko pljuvačine po Yorcku na forumu a meni bio sasvim OK brod. Što se tiće brisanja puno pomaže onaj perk gdje zna da salva od BBa ide na tebe i konstantno englanje. Jebiga neda se to svima raditi. Švabe su snajperi i tako ih se treba igrati. Ali ja zato vidim konja u Yorcku ili Hipperu kako charga cap ili npr. nekog Mogamija i sl. i onda baca torpeda.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 12:15   #1466
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Još netko tu na forumu ima T10 - Shimakazea ako se ne varam...
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
ima ga onyx
Onyx je preimenovan Čuki
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 12:32   #1467
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Yamato seconday na djelu sa novim cpt. skillom u 0.5.3:



Citiraj:
Demonstration of a fully buffed Yamato Secondaries with T5 Manual Fire Control for Secondary Armaments Captain Skill
Captain Perk & Upgrades:
  • BFT & AFT & Manual Fire Control for Secondary Armaments
  • Secondary Battery Mod. 2 (+ range & accuracy)
  • Secondary Battery Mod. 3 (20% faster secondaries reload time)
Buffed Secondaries gun stats:
  • 127mm/40 A1 mod. 2 (HE, 8% fire chance) = 10.6km range, 4.1 seconds reload
  • 127mm/40 (HE 8% fire chance) = 10.6km range, 3.4 seconds reload
  • 155mm/60 3rd Year Type (AP, from Mogami 155mm) = 10.6km range, 8.2 seconds reload
Basically an endless stream of HE rain with a high chance of setting fires, and AP shells that can hit the citadel (Yes, the AP secondary deals a total of 30k damage to that Des Moines, proof (First shell type))
Yes, it's against AI, but it gives a clear example on what will happen if a ship gets a bit too close to a Yamato with buffed secondaries..
And it's still without me firing Yamato's 18" guns...
https://www.reddit.com/r/WorldOfWars...rush_a_yamato/
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 12:40   #1468
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
...
Bit će suza Mislim da ovo u ovakvom stanju neće na live.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 13:13   #1469
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Nebitno za stil igranja, ako je sljedeci brod skuplji od prijasnjeg onda bi trebao bit i bolji. Barem u teoriji. Amagi je puno pokretljiviji, doduse jos nisam probao hull c na Izumu, a dobija isto brutalni MM ko Izumo.
Jest da puca 6 shelova (u best armored polozaju) umjesto 8-10 od Amagija al topovi bi onda trebali bit jaci.
Glede dmga, pa sve se svodi na dmg. Brod sa full hp i sa 1 hp radi isti dmg (ako su mu turete zive), jednako te moze citadelat dok god je ziv. Prema tome, mrtav brod nije prijetnja.
A osim toga, ako se ne gleda dmg onda sta drugo imamo? Tankanje? Spotting (bonus koji ne radi)? Svi drugi ribboni su besmisleni u odnosu na potapanje drugog broda. Jest da covjek igra da se zabavi i da napreduje, al neki brodovi jednsotavno nisu napredak u odnosu na prethodne.
Odakle su izvukli Izumo paper projekt kao jedini IJN T9 koji je prosao u live game, meni nije jasno. Bilo je nacrta sa Izumom sa 3 turete forward facing umjesto jedne da gleda nazad i klasicni 2-1 layout.
Jest da se moze imat dobra runda sa Izumom, al u MMu u koji upada to je rijetkost.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 04.02.2016. u 13:59.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 13:24   #1470
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Kakav će to team biti..pcekspert...Yamatoi, jedna Zao (mitra?), jedna Montana (Thor, jebiga) i ja u Hindenburgu...hihih




To će (uz repair konsumable od prije) dobro doći švapskim krstaricama...sad je pitanje koliko često će to spasiti nekog od utapljanja...
Khm... Iowa otkljucana sinoc
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 04.02.2016. u 15:28.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na