Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.12.2016., 17:49   #4141
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Potpis što Gigi veli.

Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Sretan Božić pomorci
Šta se sve dobije sa ovom novom kamuflažom za Tirpiza, ovom što je sada na akciji, a u odnosu na standardnu Tirpiza kamuflažu?
I tebi sretan žić-Bo.

Nova kamuflaža daje +100% freeXP, naspram +50% normalan XP koliko je davala stara IIRC.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 21:33   #4142
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Evo krenuo sam pomalo ali mislim da mi isto nije pametno trosit kredite na sve frakcije i isprobavat pa imate li prijedlog koji brod tier 3-4 nabaviti ili mozda ganjati neki tier 5
pero78 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.12.2016., 22:12   #4143
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Evo krenuo sam pomalo ali mislim da mi isto nije pametno trosit kredite na sve frakcije i isprobavat pa imate li prijedlog koji brod tier 3-4 nabaviti ili mozda ganjati neki tier 5
Kreni sa battleshipovima, imat ces najvise hp na raspolaganju dok malo ne upoznas osnove i mehaniku igre. mozes ili na usa liniju ili njemacku liniju jer su izdrzljiviji od japanaca i imaju jaci anti air(u low tierovima ima dosta carriera)
Koristi AP shellove sa BBima, gadjaj protivnike koji pokazuju bok, ti pokusaj cim manje pokazivati bok.

Takodjer probaj cim vise pratiti minimapu
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 25.12.2016. u 22:20.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2016., 22:31   #4144
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
moze prelazim onda na battleshipove do sad sam igrao s ruskim cruiserima i islo je bas ok znao sam po igri i 4 broda srediti, jos jedno pitanje ovi kontejneri 3 dnevno na sto tu ici tj sto odabrati

pricam gluposti imam 4 killa zato jer sam nekako vratio na co-op battle hahahaha

Zadnje izmijenjeno od: pero78. 25.12.2016. u 22:43.
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 04:59   #4145
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Ja bih ti predlozio da startas sa njemcima. Dakle startas sa kruzerom tier 1 i teras ga to tier 3, i tu ces imat odabir za dalje na tier 4 ili skrenut lijevo na liniju battleshipova koji pocinju s Nassau brodom tier 3.
Nassau ti je lagan za igrat i idealan za vjezbanje.

Kaj se kontejnera tice odaberes ono kaj ti je samome po volji. Najbolje ic na credits ili flags & camo. Od Try Your Luck ce samo gubit vrijeme na beskorisnih 5 zastavica a to bi trebalo za neki mizerni postotak povecat sanse za super kontejner.
Citao sam da puno ljudi trati vrijeme na TYL i ne dobe nista, dok taj super kontejner mozes dic i preko drugih opcija.
Ako ti manjka credita onda si biraj one credits, no ako zelis pokusat brze napredovat imas i flags kont. koji moze dat i +500 free EXP, i s njima onda bi mogao lakse researh ovih nizih tiera.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 06:21   #4146
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Nocas (ned na pon) se osjeti svijezili zrak u igri (citaj: smanjenje weekendasa)

Ova slika je najbolje opisivala stanje zadnje vrijeme



Inace, izmako mi veceras Kraken


Zadnje izmijenjeno od: GreenArrow. 26.12.2016. u 06:49.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 11:57   #4147
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Napreduješ Hades.


Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Ja bih ti predlozio da startas sa njemcima. Dakle startas sa kruzerom tier 1 i teras ga to tier 3, i tu ces imat odabir za dalje na tier 4 ili skrenut lijevo na liniju battleshipova koji pocinju s Nassau brodom tier 3.
Nassau ti je lagan za igrat i idealan za vjezbanje.

Kaj se kontejnera tice odaberes ono kaj ti je samome po volji. Najbolje ic na credits ili flags & camo. Od Try Your Luck ce samo gubit vrijeme na beskorisnih 5 zastavica a to bi trebalo za neki mizerni postotak povecat sanse za super kontejner.
Citao sam da puno ljudi trati vrijeme na TYL i ne dobe nista, dok taj super kontejner mozes dic i preko drugih opcija.
Ako ti manjka credita onda si biraj one credits, no ako zelis pokusat brze napredovat imas i flags kont. koji moze dat i +500 free EXP, i s njima onda bi mogao lakse researh ovih nizih tiera.
Kao netko tko je dobio 10-ak super kontejnera do sada, Try Your Luck ima itekako smisla. Pogotovo jer su zadnja 4 bila 5, 10 i 2 x 20 milja srebra koje mi je najmanje falilo (sad sam cca 150 milja u plusu i ne znam kaj bi s lovom).

No, kao početniku je vjerojatno bolje uzeti nešto od drugih opcija radi toga jer ti u startu fali love i svega.

Btw. TYL mi je u 3-4 navrata izbacio po 3000 freeXP-a. I to bez superkontejnera.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 14:03   #4148
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ja ne kuzim na koji princip to dela. Jer do sada sam dobio samo jedan superkontenjer i to kad sam stiso kredite da ocu.

Inace put uzimam TYL i do sada nisam dobio nista, osim 1 port slota.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 14:08   #4149
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Ja sam svaki put kliknuo na taj TYL i dosad sam samo dobio jedan superkontejner sa 100 000 free expa.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 18:17   #4150
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Napreduješ Hades.

Kao netko tko je dobio 10-ak super kontejnera do sada, Try Your Luck ima itekako smisla. Pogotovo jer su zadnja 4 bila 5, 10 i 2 x 20 milja srebra koje mi je najmanje falilo (sad sam cca 150 milja u plusu i ne znam kaj bi s lovom).

No, kao početniku je vjerojatno bolje uzeti nešto od drugih opcija radi toga jer ti u startu fali love i svega.

Btw. TYL mi je u 3-4 navrata izbacio po 3000 freeXP-a. I to bez superkontejnera.
Zaboravio sam za tu borbu gore stavit Ocean camo da dobim 20% vise credita al i ovo je ok. Mislim da cu veceras nabavit Colorada.

Pratim na wows.eu forumu po doticnim temama koliko ljudi dizu te kontejnere i jako puno njih im sreca lose ide. Ima ih i sa 50+ TYL koji nisu jos digli niti jedan SK. A nedavno sam vidio i jednog sa skoro 100 promasenih pokusaja.
Ti si zapravo jedini za kojeg cujem da je digao cak 10 komada.
Ja sam probo taj TYL prvih 10ak puta, vidio da dobivam samo sranja pa sam odusto. I dobio sam u ne tako dugom roku 3 komada SK iz credits i camo.
Otvarao sam prvih mjesec dana po 1 kontejner dnevno. Kasnije po 2 na dan.

Sve je to RNG za koji nema garancije da ce se isplatiti.

Za pocetnike kojima manjka love je svakako preporuka ici na credits kontejner, mada moze probat i sa camo pa da rolla 500 free EXP i mozda dobi usput 50% EXP flagove.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2016., 18:46   #4151
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Tnx evo dosao sam do Nassau-a i sad ima dva mjesta za upgrade sto se obicno tu stavlja na battleshipove te sto je najpametnije odabirati za upgrade kapetana

Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Ja bih ti predlozio da startas sa njemcima. Dakle startas sa kruzerom tier 1 i teras ga to tier 3, i tu ces imat odabir za dalje na tier 4 ili skrenut lijevo na liniju battleshipova koji pocinju s Nassau brodom tier 3.
Nassau ti je lagan za igrat i idealan za vjezbanje.

Kaj se kontejnera tice odaberes ono kaj ti je samome po volji. Najbolje ic na credits ili flags & camo. Od Try Your Luck ce samo gubit vrijeme na beskorisnih 5 zastavica a to bi trebalo za neki mizerni postotak povecat sanse za super kontejner.
Citao sam da puno ljudi trati vrijeme na TYL i ne dobe nista, dok taj super kontejner mozes dic i preko drugih opcija.
Ako ti manjka credita onda si biraj one credits, no ako zelis pokusat brze napredovat imas i flags kont. koji moze dat i +500 free EXP, i s njima onda bi mogao lakse researh ovih nizih tiera.
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 20:20   #4152
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Malo trolanja / navlakuše od jučer, express_delivery i ja protiv Gigija i Sexy-a.




Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Tnx evo dosao sam do Nassau-a i sad ima dva mjesta za upgrade sto se obicno tu stavlja na battleshipove te sto je najpametnije odabirati za upgrade kapetana
Kod većine BB-a u pravilu to ide ovako, po slotu:
  1. Main Armaments Modification 1 ili Auxiliary Armaments Modification 1 kad dođeš do Bismarcka jer tamo rijetko gubiš kupolu (obavezno na NC jer je načičkan protuavioncima koji "upiju" dosta HE granata)
  2. AA Guns Modification 2 (za amere ili njemce nakon B-Marka) | Aiming Systems Modification 1 (za japance) | Secondary Battery Modification 2 (za njemce)
  3. ovaj red se otključava tek na T9 i tu ovisi kakav build slažeš, no do tada ćeš već znati što i kako
  4. Damage Control System Modification 1, drugo je sve bzvz jer motor i kormilo gubiš možda jednom u 100 partija
  5. Damage Control System Modification 2 (za kraće trajanje vatri - super combo sa BOS skillom), ili ako ti je baš špica torpeda izbjegavati onda Steering Gears Modification 2 ali većina dobrih igrača stavlja DCSM1 pa to preporučam
  6. Concealment System Modification 1 ili ako baš želiš ranije otkrivat torpeda i brod na 3km od tebe bilo da je u dimu ili iza otoka (inače je 2 km bez tog moda) onda Target Acquisition System Modification 1
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 26.12.2016. u 21:03.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2016., 21:39   #4153
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
I još jedan filmić od jučer, zadnja partija negdje u 3 iza ponoći.

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 00:49   #4154
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Tnx evo dosao sam do Nassau-a i sad ima dva mjesta za upgrade sto se obicno tu stavlja na battleshipove te sto je najpametnije odabirati za upgrade kapetana
Mislim da bi ti bilo bolje stedit EXP na tim nizim tierija brodova umjesto trosit na upgrade. S upgradeom se pocnes zabavljat tam negdje od tier 5-6.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 03:13   #4155
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
"Noćna" partija. Yugumo super carry: 6 killova / 195k dmg:

https://wowreplays.com/Replay/25585
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 12:45   #4156
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Mislim da bi ti bilo bolje stedit EXP na tim nizim tierija brodova umjesto trosit na upgrade. S upgradeom se pocnes zabavljat tam negdje od tier 5-6.
Ok i sto bi mi sad preporucili kako da se razvijam, trenutno sam na Nassau dali nastavit razvijat njemacke bb i ne koristit ih do kojeg broda ili koristit svaki osnovni tier brod bez upgrade

znam da postavljam za sve vas puno glupih pitanja ali ne bi zelio se razvijat u krivom smjeru i trosit xp i vrijeme na nepotrebne stvari
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 12:51   #4157
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
sve zavisi sto ti pase.
koju liniju najvise volis igrat.

Vecina brodova tek od T6 postane vidljivo bolja.
U pocetku sam istrazivao sve brodove osim CV-a.
Onda sam skuzio da mi je gameplay sa BB-a "pre" spor pa sam odustao od ganjanja te linije.
Okrenuo se na destrojere (trenutno samo Fletchera ganjam) i kruzere (samo engleze, doso sada do neptuna) jer je to dinamicno i pase mi nekako vise mom stilu (YOLO ) igranja.

Imas njihov wiki pa citaj tamo sto pise koje su prednosti i mane brodova.
Da bi znao kaj ti pase isprobaj sve pa se odluci za neku liniju i tip brodova
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 13:30   #4158
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
Ma ovo sto sam citao/gledao po netu kazu da same brojke ne znace puno da je ipak bolje dobit misljenje ljudi koji su to i koristili
sad je plan probat doci do bayerna bez kupovine brodova
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 18:35   #4159
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Oglasili se opet na WoWs forumu. 1500 replies i jos se izvlace

Citiraj:
Hey Guys!

We have an update for you about the Christmas Convoy situation:

“We considered this experimental double-campaign approach used in other regions and saw flaws in it. The double-campaign system does not cater to our audience in the usual manner we prepare offers. It was experimental and as we were not convinced it would work with benefit for the general audience, we decided to opt out of this part of the End of Year activities.

We knew that the Graf Spee itself would be a really important element to our players. That is why keeping this part of the event was an obvious choice. We also knew that many players would want to get their hands on special vanity items. Problems started here. The structure of the campaign combined with its time limitation did not, in our opinion, provided anyone except top payers, the option to get the items without major time commitment. This is not something we wanted nor felt right to ask of our players in the holiday period, when a big part of our loyal player base does not want to struggle between the game and family needs.

Seeing that some people would however like to get their hands on limited-edition content without the sacrifice of time spent with friends and family, we added all the camouflages for individual purchase, disconnected from bundles. This allowed anyone to cherry-pick the one or two items they are interested in fairly cheaply, without investing a huge amount of time for the campaigns or buying the Graf Spee which they may potentially not be interested in buying in the first place.

We understand that this choice has raised concerned through the community and are deeply saddened that this overshadowed so many of the other activities hosted for your entertainment during the Christmas / End of Year period.

We are currently looking into various options regarding the Christmas Convoy campaign, but even if we decide to take action in the following days, neither of them will have an immediate effect. Any event planning on this scale requires a meticulous analysis of the current situation. We learn from community feedback, as well as our mistakes, and we hope to bring you great events in the future and that we’ll manage to make you enjoy the End of Year activities regardless of this issue. The future events will be the core of our concern and that is what we are most working towards right now.”
extasy je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2016., 20:16   #4160
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma sta vise rec, iz eventa u event oni jebu EU igrace i ni najmanje ih nije sram. Svi drugi dobiju brodove i prem. camo besplatno, samo da se igra kampanja i onaj santa konvoj, a nama nista.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 03:59   #4161
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor pero78 Pregled postova
Ok i sto bi mi sad preporucili kako da se razvijam, trenutno sam na Nassau dali nastavit razvijat njemacke bb i ne koristit ih do kojeg broda ili koristit svaki osnovni tier brod bez upgrade

znam da postavljam za sve vas puno glupih pitanja ali ne bi zelio se razvijat u krivom smjeru i trosit xp i vrijeme na nepotrebne stvari
Kak ti osobno pase.
Ja sam cekao do negdje tiera 6 dok sam poceo stavljat upgrade, jer mi ranije na -40k EXP po brodu nije bas koristilo jer brzo se napreduje.

Citiraj:
Autor extasy Pregled postova
Oglasili se opet na WoWs forumu. 1500 replies i jos se izvlace
''It was experimental''...
Experimental my ass

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma sta vise rec, iz eventa u event oni jebu EU igrace i ni najmanje ih nije sram. Svi drugi dobiju brodove i prem. camo besplatno, samo da se igra kampanja i onaj santa konvoj, a nama nista.
Kako sam neki dan cuo ''Ma to WG nas jebe jer im se Hitler naje* majki u drugom svijetskom ratu''
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 09:27   #4162
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor GreenArrow Pregled postova
Kak ti osobno pase.

Kako sam neki dan cuo ''Ma to WG nas jebe jer im se Hitler naje* majki u drugom svijetskom ratu''
To sam ja rekao na TSu. I cini mi se da sam u pravu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 10:34   #4163
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Haha!
A netko se sjetio malo i kuglice promiješati nanovo...izgleda da smo previše golda/brodova izvlačili.
Ja kupio jučer 3 kontejnera za admirala, danas još jedan, zatim jedan za kapetana i šest onih najmanjih...i NITI JEDNOM ništa osim zastavica i paint-a.
Smradovi

Eto ljudovi, na znanje, da ne bacate pare ako vam ne trebaju zastavice i sl...(kao meni, pa mi i nije toliko žao)
  Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 11:03   #4164
MRSKI
Registered User
 
MRSKI's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Mostar
Postovi: 2
Prije svega da vas sve pozdravim i predstavim . Pratim ovu temu već neko vrijeme i sada sam se odlučio registrirati. WOWsom sam se zarazio prije dvije godine i mislim da je jedna od najboljih FTP igara. Do sada nisam uzimao premium account a mislim da će tako i ostati
Igram sa svim brodovima osim CV-a za koje se nisam imao volje vježbati mada ne znači da neću u budućnosti. Sa nekoliko brodova sam došao do tiera 8 (Kagero, Hipper, Benson) i još dvadesetak brodova sa tierima ispod. Imam dovoljno XPa da otključam 9. E sad me zanima da li se za non premium usera isplati ići na tier 9. Znam da troškovi servisa rastu (mislim da je sada servis na tieru 8 za cruisere i DD oko 75000 keša) i da mi u prosjeku nakon partije ostane možda oko 40000. Da li je to dovoljno da bih bio u plusu? Ako neko može napisati koliko košta servis nakon bitke u tieru 9 bio bih mu zahvalan.
MRSKI je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 11:13   #4165
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
To sam ja rekao na TSu. I cini mi se da sam u pravu.
Iskreno ovakvu grupu retardiranog smeća kao što je EU community WoWs-a se rijetko gdje može naći. Ovo su ovce i kao takve ih treba tretirati. WG je 100% u pravu i dok je ovaca bit će i vune, šišaj dalje.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 19:13   #4166
pero78
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 97
[QUOTE=GreenArrow;3003977]Kak ti osobno pase.
Ja sam cekao do negdje tiera 6 dok sam poceo stavljat upgrade, jer mi ranije na -40k EXP po brodu nije bas koristilo jer brzo se napreduje.

Tek sam sad skontao kako exp ide, mislio sam da je vezan za drzavu a ne za brod tako da je promjena plana svaki brod moram uzimati inace necu nikad doci do veceg tiera
pero78 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2016., 20:17   #4167
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor MRSKI Pregled postova
Prije svega da vas sve pozdravim i predstavim . Pratim ovu temu već neko vrijeme i sada sam se odlučio registrirati. WOWsom sam se zarazio prije dvije godine i mislim da je jedna od najboljih FTP igara. Do sada nisam uzimao premium account a mislim da će tako i ostati
Igram sa svim brodovima osim CV-a za koje se nisam imao volje vježbati mada ne znači da neću u budućnosti. Sa nekoliko brodova sam došao do tiera 8 (Kagero, Hipper, Benson) i još dvadesetak brodova sa tierima ispod. Imam dovoljno XPa da otključam 9. E sad me zanima da li se za non premium usera isplati ići na tier 9. Znam da troškovi servisa rastu (mislim da je sada servis na tieru 8 za cruisere i DD oko 75000 keša) i da mi u prosjeku nakon partije ostane možda oko 40000. Da li je to dovoljno da bih bio u plusu? Ako neko može napisati koliko košta servis nakon bitke u tieru 9 bio bih mu zahvalan.
Pozdrav i dobro došao. T9 i T10 se isplati igrati ako si dobar. Pogotovo ako umeš perma camo za brod koji ti se sviđa. Ja sam se iskeširao za perma camo na Des Moines i sa premiumom uredno farmam preko 300k srebra po partiji. U odličnim partijama jednako ili više kao premium T8 brod. A XP ko dreka u T10 s tim camo.

Bez premiuma se može na T9 i T10 ali samo ako misliš pola vremena igrati T8 i niže jer će ti trebati za financiranje viših tiera koji su ne samo skupi po bitkama već i po samom opremanju. Računaj da ti za brod na T9 treba cca oko 25 milja srebra da ga potpuno opremiš.

Također, nemoj škrtariti na consumablima - za 22500 srebra možeš uzeti premium varijantu, ne trebaju ti dubloni (vidim da tu ima novih pa zato pišem) i obavezno ako ništa drugo uzmi permium verziju repair i heal-a. Duže te drže u borbi i u konačnici to pokriješ razlikom neto plus na kraju partije.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 09:48   #4168
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Jel tko vidio ovo novo sranje od skilova i Radio Position Finding retardizam?




Mislim, nisam toliko ni ljut sta ce sjebat sve skilove i unistit buildove....nego kako nekome debilu koji nije vrijedan ni da udise isti zrak ko mi nego ga treba pretvorit u gnojivo, dodje do ovih ideja?

Edit: nasao sliku + opis novih skilova




Prijasnji average cruiser build:

1. Basics of survivability ili BFT
2. Expert marksmen i/ili Incoming fire alert
3. Superintendent
4. Demo expert i/ili AFT (Dm il Zao)
5. Concealment expert

1+2+3+4+5 = 15 point kapetan

Novi build:

1. Expert loader ili On the mark ili IFA
2. Expert marksmen ili Basics of surv t
3. Superintendent i/ili Demo expert
4. Advanced firing training ili Concealment ex

Za isti build kao prijasnji cruiseri sad treba: 1+2+3+3+4 = 13

Za Bmarko build od prijasnjih 16 pointa, sad treba 17 s time da se gubi Basics of Survivability, sa BoS treba 19 point kapetan. Nope, nije nerf ni na jedan nacin...
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 29.12.2016. u 10:18.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 10:11   #4169
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ne kuzim u cem je opce poanta da mijenjanju skillove.
Pa ovi super funkcioniraju.

Uvedu skill koji direktno utjece na gameplay i ponovo ce na visim tierovima stvoriti ekipu koja ce torpedirat iz daljine u shimama, a prije par mjeseci su se borili protiv toga

Mozda su samo popili previse votke pa se netko zajebava.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 10:14   #4170
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Rebuild skilova je po meni bio potreban jer su neki skillivi bili potpuno beznacajni, pogotovo oni u zadnjem redu koji su kostali 5 pointova.

Jedini kog znam da je uzeo jot je thor, ne znam nikoga ko je uzeo nesto drugo osim Conc exp ili man.secondary

Bilo je i retardacija na skullovima koji kostaju i manhe pointova.
Ugl.pozdravlham spustanje zadnjeg ranga na cost od 4, jer to znaci da ti sada na nizim tierovima za npr dd treba 10 pointova, a prije ti je trebalo 15 da bi dosao do conc.experta.
To automatski za sobom vuce da nece vise biti toliko seal clubanje sa kamikazeima nicholasima itd di bi ekioa uvalila 15pt kapetana i nafarmala 100k dmg bez da se oznoji.

Vjerojatno ce nam dat da si preslozimo kapetane u potpunosti sto je vrh i bar meni usteda od cca 2000dublona

Ovo za radio pracenje moze biti i ok stvar ak je implementiraju kak spada-treba vidjeti kak ce funkcionirati. Vjerojatno ce od toga ca najvise profitirati u high tier jer su ionako bili nezadovoljni trenutnim gamplwyem ca na t9-10
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 29.12.2016. u 10:25.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na