Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.02.2016., 14:07   #1501
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa uvijek je tako, odigras super rundu i izgubite. Odigras lose u nedostatku meta il RNGa, tvoji pobjede i izgubis x3 bonus na minimalni dmg sta si napravio

Moja karma 4, jer me prijavi ekipa ako ih ubijem.... Inace bi po sadasnjoj racunici bio iznad 15ak, a cijela karma je glupa. Ekipa te prijavi da si bot il da lose igras ako ih potopis, a nitko te ne pohvali jer 99% ne jebe end result team screen i nekoga tko je napravio dmga.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 15:02   #1502
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ono kad ti dnevni X3 bonus izmakne radi debilnog tima, a ti sve napraviš kako treba... 3. po redu Kraken sa Hiryu-om:

"Dosta o mom autu, ajmo malo o meni lol" ali ovo moram podijelit:

- DD kojeg sam torpedirao je bio jako impresioniran, čak sam i kompliment dobio "best damn CV I ever saw". Karma mi se popela na 12.

Još je i Double Strike pao.
Lipo je vidit da tebe u T7 CV baca u iste partije kao i mene u T5 CVu. Koja komedija od MMa
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 15:34   #1503
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Bez brige, baca i mene s devetkama. Jučer uspješno potopio Carolinu. No to zahtjeva poseban pristup. Prvo zapaljivanje s obje DB eskadrile što dodatno smekšava AA. A onda nalet sa TB. Doduše pomogao mi je kolega u Ryuju koji ga je isto DB-ima roštiljao i smanjivao mu AA.


EDIT: Još jedan thread o varanju:

http://forum.worldofwarships.eu/inde...ible-to-cheat/

- 0.5.3 mijenja .exe igre u pokušaju da se eliminiraju neki modovi. Vidjet ćemo kako će to izgledati, u praksi bi to značilo puno manje preciznog ciljanja od ekipe odmah nakon patcha i zadržavanje istog na dulje vrijeme.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 06.02.2016. u 18:10.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 18:44   #1504
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Još malo fotki iz divizija:

- Smoki i ja u Carolinama:



- Mitra sa osmjehom od uha do uha za kormilom (friško iz brodogradilišta) Udaloi-a (vidi se na drugoj slici na komandnom mostu, ako se bolje pogleda)




EDIT: Leak vezan uz novu sezonu Ranked borbi. Drastične promjene, minimalno 500 borbi i 45% WR da uopće možeš ući u borbu.

EDIT2: Za Smokija.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 06.02.2016. u 19:15.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 21:32   #1505
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Znas sta cu ti rec, briga me za A-assist. Onaj tko zna gadjat ce te itako strefit u citadelu, onaj tko nezna ce koristit AA koji ne radi ako je brod anglan jer njima pojam oklopa i bouncanja nepoznanica.

RNG je takvi da salvu sta uputis na pravo mjesto imao AA ili ne, zna past na sve strane, nekad pogodi a nekad ne. AA je prednost i frustrirajuce je igrat kontra toga, al nije nepogrijesiv nit je neka velika pomoc. Vise me zivcira taj spread, cudni dmg i penetracija pod cudnim kutovima i uzasan MM.

A ako su price od drugome AA modu istinite, tj, o onome koji se placa, taj ni sa jednim patchem nije prestao radit. Kao da unaprijed znaju za sta da ga pripreme, a onda se sjetis prica kako sam WG drzi WarPack i naplacuje koristenje za varanje u WoTu. Nista im ne vjerujem sta se toga tice.

Za ranked, a fala bogu vise da se netko sjetio da stavi limite, ono prije je bilo neigrivo.

Edit:

I Yamato istrazen, jos 4 miliona love i ide u port.
Izumo me u zadnja 2 dana unistio psihicki. Ne toliko brod da budem iskren, koliko timovi. Znao sam imat streakove po 10 poraza zaredom, nebitno koliko ubijem il dmga napravim, moj tim ko da je retardiran, 6 DDa na 2 i svi poginu, Yamato AFK, nasa 2 CVa ganjaju DDove a enemy CV ih na miru snipa...ma parada idiota. Bio sam 4 pobjede od 54% win ratea, sad sam 29 pobjeda udaljen.

__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 06.02.2016. u 23:00.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 23:09   #1506
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Uhhhh koja partija

Spawnalo me kraj naše baze zajedno sa Essexom, hatsuharuom, mogamijem i myokom. Njima su sa te strane bili: Tirpitz, colorado, nagato, baltimore, hipper, essex i mislim jedan DD (nisam 100% siguran), pa smo lagano krenuli na zapad.

Gubili smo po capu, jer su se genijalci svi utaborili u našoj bazi i mislili "lako ćemo". Po meni su pucali baltimore, tirpitz, colorado, nagato i Hipper. Oni po meni, ja po njima, i svakim salvom resetiram im cap.

Prvi screenshot je nagato legao u jednom šutu sa nekih 19km. E da, naš essex je skinuo njihovog na početku partije, pa sam mu u znak zahvalnosti udjelio 7 komplimenata

Ovo mi je najbolja partija u izumu do sad, koja lijepo sumira brod, dobar firepower sa fenomenalim tenkanjem.

Edit: Zaboravio dodat, prvo smo vodili po capu, jer su naši DDovi uletili njima u bazu relativno rano, ali su oni resetali. Dok su naši pobili sve u njihovoj bazi oni su našu debelo capali. Na prvom sshotu vidite da imam 10 reseta, a na pola su bili, tako da smo skoro spušili.

Zadnje izmijenjeno od: Lun. 06.02.2016. u 23:14.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2016., 23:17   #1507
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
@Thor.... Mini orgamaz hahaha.... Ali ta Iowa je slozena drugacije neg moja 100%,on je isao na precision a ja na AA upgradeove,jel takav rasap ja jos nisam vidio na svojoj .... Sad ces me jos u dodatni trosak bacit :P
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 12:11   #1508
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Kako je lijepo sjest u Amagija nakon Izuma. Prva runda i odma ide dobro, salva 1, 16k, salva 2 19k.
Onda se okrenem na drugu stranu jer su 2 dda blizu i blizi se angle kad im dajem svoj broadside, i dobijem report od domaceg fenomena, CRO_paranoid u Coloradu, jer nisam team player Tj, BB treba ic ravno na DDa udaljenog 10km iza kojeg su 2 nagata + cruiseri. E boze likova. On naravno pogine a ja dobijem 3 reporta.... lol.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 07.02.2016. u 12:37.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 12:26   #1509
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
hehe ipak sam spičio freexp plus nešto konverzije dublonima koji mi nisu trebali...na...Udaloya! hehe Fali mi milja kredita da ga kupim...skupi su ti IX i X brodovi...

Uglavnom planiram do Khabarovskog i onda s Amagijem (još malo do njega) na Izumo...a onda vrlo vjerojatno wallet warrior do Yamata jer....sumnjam da je neko fakat grindao do Yamata...svaka čast ako je...bit ću seronja u tom specifičnom slučaju....od IX i X brodova to će biti to....Hipper mi je ok na 8ci, možda još Bensona izgrindam za t8 i to je to....treba se smiriti jer skupi su popravci u višim tierima....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 12:55   #1510
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja sam grindao do Yamata. Frustracije do jaja. Zajeban je T9-10 kad ti da 5-6 shima sa druge strane a ti u Izumu.

Inace ako ti Yamato nije cilj, jer je skup ko svi vrazi, ne mislim na cjenu broda nego na gameplay, a ako ne vozis premium non stop mozes komotno ostat na T8, Amagi je izvrstan brod.
Ja sam sav free exp dao i uzeo Yamata, vidis mi gore statse zadnja 2 dana Izumo gameplaya, sta god napravis tvoji izgube, poraz za porazom, lova se topi, zivci se gube... jednostavno rekao jebes ovo i uzeo yamu na 50k free expa. Izumo je ostao na Hull B, Hull c sam istrazio al nisam kupio, vjerovatno bi da nisam toliko para gubio. Nisam istrazio ni veci domet nit engine upgrade. 0.8cvorova brzine nije vrijedno spomena, a topovi su iako nepouzdani da mi extra range sa extra disipacijom nije bio potreban. Itako svi imaju veci domet od tebe

Al fala kurcu, i ta muka je prosla.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 13:24   #1511
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Hvala bogu da smo izgubili

Nema lošeg broda u ovoj igri, sve je u pacijentima koji ih voze.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 13:28   #1512
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Hvala bogu da smo izgubili

Nema lošeg broda u ovoj igri, sve je u pacijentima koji ih voze.
Nema losega broda, al ima losijih od drugih. Nije bitno koliko si ti dobar il tvoj brod, ako ostatak tima usere totalno stvar.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 13:53   #1513
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja sam grindao do Yamata. Frustracije do jaja. Zajeban je T9-10 kad ti da 5-6 shima sa druge strane a ti u Izumu.

Inace ako ti Yamato nije cilj, jer je skup ko svi vrazi, ne mislim na cjenu broda nego na gameplay, a ako ne vozis premium non stop mozes komotno ostat na T8, Amagi je izvrstan brod.
Ja sam sav free exp dao i uzeo Yamata, vidis mi gore statse zadnja 2 dana Izumo gameplaya, sta god napravis tvoji izgube, poraz za porazom, lova se topi, zivci se gube... jednostavno rekao jebes ovo i uzeo yamu na 50k free expa. Izumo je ostao na Hull B, Hull c sam istrazio al nisam kupio, vjerovatno bi da nisam toliko para gubio. Nisam istrazio ni veci domet nit engine upgrade. 0.8cvorova brzine nije vrijedno spomena, a topovi su iako nepouzdani da mi extra range sa extra disipacijom nije bio potreban. Itako svi imaju veci domet od tebe

Al fala kurcu, i ta muka je prosla.
Ma da.. KAd vidiš kolko košta popravak u t9-t10 izgubiš volju. Skoro pa će mi Khabarovsk biti jedini t10 brod...bar se mogu kačit sa Shimama....a i nešto je jeftiniji popravak...Amagi definitivno ostaje....Vidjet ćemo..možda poprave ekonomiju u 2 najviša tiera ali ovo je sad za gađenje...Mislim nit uz premium se u prosječnoj partiji ne ostane u plusu...pa to je sranje, baš treba bojkotirati...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 14:22   #1514
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
Amagi i Kraken


View post on imgur.com



(jest da su neprijatelji bili njubare...)


I moraš volit heroje u Nurnberzima... (iz iste partije)


Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 07.02.2016. u 14:36.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 17:30   #1515
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Ma da.. KAd vidiš kolko košta popravak u t9-t10 izgubiš volju. Skoro pa će mi Khabarovsk biti jedini t10 brod...bar se mogu kačit sa Shimama....a i nešto je jeftiniji popravak...Amagi definitivno ostaje....Vidjet ćemo..možda poprave ekonomiju u 2 najviša tiera ali ovo je sad za gađenje...Mislim nit uz premium se u prosječnoj partiji ne ostane u plusu...pa to je sranje, baš treba bojkotirati...
Neznam hoce li popravit ekonomiju do razine da mozes igrat T9+ bez premiuma. Kako ih sad ide i kako tjeraju ljude na trosenje para, tesko.

Bez premiuma sam znao napravit po preko 100k dmga kao od shale, izgubit brod jer vrazja Shima radi 20k sa torpedom ako te pogodi a Izumo je velik ko prosjecni kontinent, i na kraju runde bi gubio po 40ak k kredita. Sad uzmi runde gdje te bas ne ide, kad topovi nece pa nece u pravo mjesto i potope te, 160k+ popravci, T10 i po preko 220-250k.
Vidio si kako je mene zaredalo sa porazima.
I sa premiumom znas ic u minus, ja cu se drzat T8 il nize. T9 brod osim Izuma nemam a to govno ide u rezaliste vrlo brzo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 18:52   #1516
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jedini T9 koji trenutno ganjam je Taiho. Prvi CV sa 3 torpedne eskadrile.

Za ostalo stajem na Carolini, Nope Orlanu i Fubukiju. Iznimka su njemci gdje mi je Koni fenomenalan brod. Jučer uletio u duel sa dvije Kume, jao što im Konijev AP radi. Svaka salva 1/3 HP pojedena. A ROF na Koniju brutalan.

Čisto za info, kupio sam Hatsuharua ali neću još prebacivat kapetana s Mutsukija na njega. Išao sam vidjet koliko bi me kapetan s 15 bodova tražio XP-a za re-training. Preko 107 somova! To znači brdo partija bez Situational Awarenessa = ne bi išlo. Mislim da ću po prvi puta potrošiti 500 dublona za instant re-training...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 19:17   #1517
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Ja i BladeRy smo malo pokazali njubicima uloge BBa i cruisera u gameu 5 partija,4 pobjede,i ta zadnja izgubljena smo bili prvi i drugi,ali neke stvari jednostavno dva broda nemogu nadoknaditi...
Ja tenkam sa Nc ili Iowom,Blade u Atagu ko ubojica iz sjene,snajpa sve zivo oko mene
Demonstrirali smo kako Pepsi+Atago uniste 4 broda sami.... Pali su Roon,Yorck,Hatsu,Nagato,Iowa je utekla ... Da imam iole veci range na Pepsi,pala bi i Nc,ali primio sam dosta hitova od Roona,pa nisam izdrzao do kraja partije

I,otkljucao mi se kapetan na Iowi... Novi brod... Samo da dobijem taj zadnji hull,jel je na hull B 20 sekundi rudder shift time,na hull C ide na 15,nesto ...
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 19:39   #1518
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma dobili bi i zadnju, da nismo imali tim idiota. CV stoji gore, padne C spot, on vristi da je ostao sam dok je drugi CV isao za flotom preko A, pogodi koji je duze zivio.
Sretna Aoba me pogodi u jarbol....i crkne kormilo a repair na cooldownu nakon sta sam dodgeao torpeda i bombardere, bar sam Amagija povukao sa sobom.

A vidio si i sam idiote. Bljeska ne scouta, Izumo lik je u prvih 5 sec izmjene vatre imao 20k hpa manje jer ide malne broadside, naravno da ce takav fenomen bit na nasoj strani.
A onaj enemy Hatsu je bio poseban lik, zna da ide cruiser na nejga, da svaki cruiser ima awareness (barem oni sta nisu retardi), em mi leti spoter plane iznad. On uplovi u range i popije par 203mm shelova. Pa sta je to disengage?

Onu rundu sta si poginio sa pepsi smo ownali cijeli tim. Ubili cruisere, na kraju maltretirali Nagata i Iowa, i da nemas detection ko da si BB, i njih bi sredili. 10.7km detection na Atagu je ludnica. Jedva cekam 5th skill za concelement.

Kasno sam otkrio, ekipa farma desetke K free expa na x3 win, zastavice za 300% i sve, lik postao na forum. Da sam se barem prije sjetio za prvi win to napravit.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 20:40   #1519
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Amagi i Kraken
Svaka čast, iskreno. Neznam jel su bili njubare ali fora je kod t8 brodova što ih počesto zapadne t9 i t10 ekipa a onda ne da nema krakena..nema skoro ničeg (u tvojoj partiji mm je bio više nego ok) To je problem i jedini razlog zašto se uopće nećkam preći s Nagata na Amagija...Hipster je u t8 ali s njim pičim samo ranked....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 20:45   #1520
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,969
MM je bio povoljan da. Amagi je zato sjeban, često te baci u T9 i 10 partije, Nagato je zato u boljem položaju.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 20:50   #1521
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Yup, Nagato je T7 i max sta moze dobit je Izuma i Iowe, al puno cesce ce bit manji tier. 8 400m cjevi radi cuda, iako za dizanje para je Fuso/NM tier strava. popravci za kikiriki a djelis dmg do jaja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 21:00   #1522
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Yup, Nagato je T7 i max sta moze dobit je Izuma i Iowe, al puno cesce ce bit manji tier. 8 400m cjevi radi cuda, iako za dizanje para je Fuso/NM tier strava. popravci za kikiriki a djelis dmg do jaja.
I to je istina. U biti t8 visi nekako. t6 i t7 su najčešće zajedno. t8 upada često s 79/t10 parom....i sad..to je još veći problem jer su t9 i t10 dosta bolji brodovi od t8. Globalno gledano jel. Postoje iznimke.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 21:28   #1523
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
A za IJN je zajebano, Nagato ima veci range od Amagija i Izuma (bez range upgradea), a topovi rade svoje, cak i vise razaras cruisere i manje se overpena.
Amagi i Izumo su outrangeani od US BBova, Amagi je ko sniper, ako das imalo broada, gotov si, Izumo isto tako, frontalno ok, sa strane te citadela cruiser.

Mislim da je Izumo kao veliki stepping stone prema Yamatu, i stoga smece brod u konkurenciji sa drugima. US ima NC, nelos brod, Iowa nelosa, Montana ok. Svi imaju 2-1 ili 2-2 layout, i posteni AA. Ono sta zutima fali.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 22:19   #1524
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
I to je istina. U biti t8 visi nekako. t6 i t7 su najčešće zajedno. t8 upada često s 79/t10 parom....i sad..to je još veći problem jer su t9 i t10 dosta bolji brodovi od t8. Globalno gledano jel. Postoje iznimke.
To je zato jer malo ekipe igra T9/T10, em što malo ljudi ima brodove na tim tierovima, em što je to skup sport.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2016., 22:21   #1525
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Još nije loše spomenuti da IJN BB imaju puno ravnije putanje granata. Carolina na primjer je veliki odmak od Colorada. Više kao da sa minobacačem gađaš nego s 406mm topovima. Iowa je tu navodno bolja jer ima duže cijevi, dakle veću izlaznu brzinu granate i samim time je preciznija. Meni je tu najviše trebalo navikavanja nakon Colorada. Sa 35% sam sad na 57% WR sa Carolinom. Kad se navikneš radi nered koga god dotakne. A Lun svaki put umire od smijeha kad nekom okinem Citadelu na 24km kao nesretnom Atagu danas.

Također, raniji USN BB (Sexico i Lolorado) su jako slabi na Carolinine granate radi plunging fire koji se događa već na manjim udaljenostima. Na većima je jednostavno masakr ako slete kako treba.

Vlada neki konsenzus da je Amagi best free T-8 BB, a Tirpitz best T-8 BB za Ranked i best od sva 3 T-8. Ja pak mislim kako to veli ekipa koja ne zna igrat Carolinu. Nisam još naletio na Amagija koji mi je radio probleme. Držiš nos prema njemu okrenut dok u jednom trenutku on ne pokaže bok jer nema više strpljenja i onda je gotov. Tenkirao sam protiv Iowa i Izuma bez imalo problema. Svaki BB ima slab bok i te priče da joj je bok slab su BS jer se i Yamato uredno citadelira od Caroline ako pokaže bok. Svi T8+ BB imaju takav kalibar da je jedino razlika što prolazi kroz nos, a što ne. Yamatove granate prolaze kroz sve, i Montani kroz nos jer je puno šira od Iowe pa se tenkiranje naučeno na Carolini i Iowi ne može toliko uspješno tu primjeniti. Montana s druge strane ima poteškoća s probijanjem Yamatovog oklopa. Zato je za mene plafon USN BB Iowa.

Ovo da je T-8 bottom feeder u T9-10 partijama u kojima često završava je istina - ali se može. Sad kad sam prešao 50% WR s Carolinom, polako mi se penje WR i sa Nope Orlanom. T-8 partije općenito zahtjevaju puno više koncentracije i navikavanja. Treba navikavanja jer su greške puno skuplje, ne kao sa T-7. Nagrada je kad si top tier sa T-8.

EDIT: Danas odradio školski CV snipe na početku partije. Rješio lika u Hiryu i obavjestio tim da mogu sigurno ploviti bez opasnosti od aviona. Oduševljenje sve u 16.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 08.02.2016. u 12:20.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 01:28   #1526
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Iowu je sve teze i teze igrat.. danas u gubitku 600k...... Jednostavno,zbog toliko Destroyera,ako nisam u diviziji,ne ulazim u T9 ... Nemas apsolutno nikakve sanse... Evo,sad bio u partiji protiv 3 Shime,2 Kagera... Nemas sto,neg afk i na youtube dok partija zavrsi sto traje cirka 5 minuta

EDIT: 1.2 Mil gubitak. Odustajem od broda na neko vrijeme (jel ga necu moc repairat za dvije partije )
EDIt 2: Sto je zalosno,imam preko 50 % win rate s njom
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 08.02.2016. u 04:30.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 10:57   #1527
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Iowu je sve teze i teze igrat.. danas u gubitku 600k...... Jednostavno,zbog toliko Destroyera,ako nisam u diviziji,ne ulazim u T9 ... Nemas apsolutno nikakve sanse... Evo,sad bio u partiji protiv 3 Shime,2 Kagera... Nemas sto,neg afk i na youtube dok partija zavrsi sto traje cirka 5 minuta

EDIT: 1.2 Mil gubitak. Odustajem od broda na neko vrijeme (jel ga necu moc repairat za dvije partije )
EDIt 2: Sto je zalosno,imam preko 50 % win rate s njom
WR ti je odličan s njome, i to odmah od početka a ne kao ja s Carolinom poraz za porazom dok mi nije legla.

EDIT: Ali ti je average dmg slab u odnosu na Carolinu. 20 soma manje od onoga s Carolinom. Ekipa smatra da si učinkovit s brodom ako u prosjeku udijeliš dmg koliko ti brod ima HP-a. S Carolinom smo obojica tu negdje oko 67-68 soma, dakle za ~2 soma više od HP broda. Kako Iowa ima 79 soma HP-a, moraš to dignut na 80 soma.

Baš se i Cyc žalio jučer da nema razloga vozit Baltimore jer je bez aviona beskoristan. Kako su Shimakazini najveći neprijatelji CV, mislim da će vam svima bit lakše kad meni Taiho uplovi u luku.


Btw. Project R je već skoro do 8 milja. Danas navečer farmam zadnje bisere za 260. Lako moguće da ćemo već tokom tjedna dostić 10 milja...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 08.02.2016. u 11:17.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 13:42   #1528
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Btw. Project R je već skoro do 8 milja. Danas navečer farmam zadnje bisere za 260. Lako moguće da ćemo već tokom tjedna dostić 10 milja...
Je...ja zapeo na 216 perli. Večeras isto završavam


EDIT: Jel netko uspio sejvati (c/p) onaj link/stranicu sa troškovima popravaka brodova po Tier-ovima? Link Više ne dela...
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 14:49   #1529
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ja bas zavrsio perle, 263 skupio. Neka se gone, napokon gotovo.

Glede troskova za brodove.... LINK
Dok ne nedjem onaj linka na forumu.

Edit: nasao sliku

__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 08.02.2016. u 15:00.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 15:11   #1530
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Zahvaljujem
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na