Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2024., 00:34   #1
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Binance i Trustee Plus Visa Card - Partnerstvo

Partnerstvo Binance i Trustee Plus
Slicno kao ex-Binance visa card

- https://trusteeglobal.com/

Dodao sam sliku s opcijama i uskoro dolazi Cash back. Znam vlasnika uzivo, zove se Vadym Grusha. Zivi u Splitu, iz Ukrajine je. Javite iskustva.

Vise o ovome možete pročitati na službenim stranicama od Binance
https://www.binance.com/en/events/TRUSTEE



__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 17.01.2024. u 10:52. Razlog: Ne može ref.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2024., 13:37   #2
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
A neo-ST legendo moa. Moran skupit 50 invites. dao mi vlasnik zadatak.
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.01.2024., 15:58   #3
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Pa kaj ti nisi onaj lik kaj je planirao otvoriti fizičku mjenjačnicu i glavešina najveće Telegram kripto mjenjačnice na Balkanu?
Pa zašto pobogu onda skupljaš mrvice sa stola?
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 16:47   #4
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Pa kaj ti nisi onaj lik kaj je planirao otvoriti fizičku mjenjačnicu i glavešina najveće Telegram kripto mjenjačnice na Balkanu?
Pa zašto pobogu onda skupljaš mrvice sa stola?
Ma nisu mrvice s stola, nego iman poseban zadatak od vlasnika Trustee aplikacije. Rekao mi da moran skupit 50 invite-s. Moran mu se dokazat da mogu.

fizicka mjenjacnica je propala. sad je tu dosao bitcoin store. ja radin ispod stola s mjenjacnicama, tako da neman potrebe za time. Sve vise ljudi zele #nokyc isplate.
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram

Zadnje izmijenjeno od: EdoFazlinovic. 18.01.2024. u 17:53.
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2024., 17:35   #5
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Taman zatrazio od crypto.com...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2024., 10:15   #6
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Akos e rpeko binancea prijavis dobis karticu za 50%. upravo mi dosao mail. E sad vidim ja da je fee 0.5% na konverzije, sto sve skupa izgleda prilicno primamljivo. ALI, s godinama staza na Paypalu znam gdje se dere, na tecaju. jel netko koristi ovo, tipa imam BTC ili koji vec coin moram iamt da koristim karticu. I sad u trenutku placanja BTC je na primjer 50k, a oni ga meni konvertiraju po 45K. jel tako rade ili kako?

P.S. brojke karikiram, vjerujem da nije tak velika razlika, mada kmod Paypala je... pa onda...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2024., 10:31   #7
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Pa mozes s binancea prebaciti usdt na karticu i onda isplatiti, ne moras ici btc -> €. Samo je pitanje tecaja usd -> €
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2024., 10:38   #8
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, previse je tu tecajeva.

Sto u biti mene zanima, ja sam trenutno u jednoj banci i imam google pay spojen na karticu i sad peglam ja te "silne" eure koje imam. Pa me zanima, jel bi bilo bolje dok ti euri cekaju peglanje da stoje na Binanceu u nekom cryptu, jer ocito je da FIAT ide kvragu. I onda dok trebam nesto platiti s mobitelom samo provucem. E sad jesu li troskovi isti ili? Kod ove u banci nisam ni vidio neke troskove da uzimaju za placanje po ducanima, jedino za vodjenje racuna sto cu vjerojanto i dalje morat placat.

Jel ima tko taj wallet/card, ako ima pogledaj koji tecaj je USDT to EUR i ako se moze zakacit neka druga valuta, recimo BTC, jer nebi drzao USDT. Ako moze BTC, jel onda ide konverzija BTC to EUR i koja je razlika u tecaju?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 21.01.2024. u 11:42.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2024., 16:28   #9
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Uspia san skupit 50 invite-ova. Tako da se ne mora vise nitko prijavljivati preko mene. To je bilo to. Tko se prijavia, zahvaljujem!
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2024., 19:36   #10
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Koji bi bio smisao ove kartice? Nije jednostavnije konvertirat kripto u EUR na Binance i prebaciti si EUR na tekući SEPA transferom? Sa oko 0,1 % ukupnih troškova.
neverin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.01.2024., 20:03   #11
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,033
Ako vjeruješ da transakcije karticom prolaze "ispod radara" PU onda ima smisla.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2024., 11:11   #12
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Hmm to je bolje onda. Ali kazu ako odes u EUR ili FIAT onda moras prijaviti poreznoj, ovako ako peglas USDT ili crypto ne moras, malo cudno sve to skupa, ali nije ni nama a ni njima jasno kako da nam uzmu cryptovalute.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2024., 13:09   #13
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Kristalno je jasno da se svaki izlazak u fiat mora prijaviti poreznoj bez obzira gdje se taj izlazak dogodio što uključuje i peglanje karticom. Druga je stvar što kaže kopija ako vjeruješ da će izlazak u fiat preko ove kartice proći "ispod radara". U pitanja vjere ne ulazim, uglavnom dobio sam jasan odgovor o smislu kartice.
neverin je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2024., 13:16   #14
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Mozda ne prolaze kartice ispod radara nego vjerojatno iznosi, vjerujem da se ni njima neda natezat je rje netko s USDT karticom kupio zvake u nekom ducanu. Ali ako je prebacio 10k eura iz neke kvazi mjenjacnice, pa to bi i ja isao provjeravat.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2024., 12:21   #15
EdoFazlinovic
Registered User
 
EdoFazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: 521353215
Postovi: 150
Citiraj:
Autor neverin Pregled postova
Kristalno je jasno da se svaki izlazak u fiat mora prijaviti poreznoj bez obzira gdje se taj izlazak dogodio što uključuje i peglanje karticom. Druga je stvar što kaže kopija ako vjeruješ da će izlazak u fiat preko ove kartice proći "ispod radara". U pitanja vjere ne ulazim, uglavnom dobio sam jasan odgovor o smislu kartice.
imas #ciganKYC shemu. KYC = Know your cigan
verificiras racun na tude ime i napravis karticu. KYC service, ima ih dosta po netu gdje verificiras nebitne ljude, a ti koristis uslugu koja nije na tvoje ime.
__________________
Otkup USDT | No KYC | 6100+ članova | Do 3% provizija | Cash na ruke EUR | https://t.me/KriptovaluteTelegram
EdoFazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 09:11   #16
pimar
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 20
Želio bih pitati da li je trustee i mjenjačnica,odnosno da li je moguće poslati npr.eth sa trust waleta i na trustee promijeniti u euro,usdt,bez slanja na binance?
pimar je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2024., 23:31   #17
pimar
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 20
nitko?
pimar je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2024., 18:34   #18
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Citiraj:
Autor pimar Pregled postova
Želio bih pitati da li je trustee i mjenjačnica,odnosno da li je moguće poslati npr.eth sa trust waleta i na trustee promijeniti u euro,usdt,bez slanja na binance?
Pa jesi li pročitao Edinu objavu u vezi kartice , pogledaj prvi post.

Imaš objavu i na Binance :

Citiraj:
The main thing is that the users don't have to spend any more effort on exchanging or withdrawing cryptocurrency. They can simply connect one of the three accounts: BTC, ETH, or USDT in the Trustee Plus wallet to their card and spend up to €5,000 per day or €50,000 per month from it without hesitation.

Thanks to the collaboration between Binance Pay and Trustee Plus, users can easily top up their Trustee Plus accounts using their Binance USDT balance with ZERO COMMISSION.
Konverzija u EUR je 0.5%
cako je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na