Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2022., 19:22   #2521
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Moram priznati da je i mene iznenadilo. Ovako brzo mi ne dolaze ni stvari koje odavde iz Njemacke narucim.
Ma odlicno. Nisi nikakve dodatke si uzimao za njega, osim ovog sto si rekao da mislis zeti?

Zastrasujuce je kako su oni ogranizirani, da im ceka skladiste (mnozina) i samo zlifraju dok kazes keks. Stavise, da znaju da formula cijene garantira prodaju. Pitam se da si narucio te posebne dijelove, dal bi stigli kasnije. Bas cemo vidjeti kako ce kod mene doci. Jer sigurno ce nesto ocesati papirologija.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2022., 19:48   #2522
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Vezano za te udarne odvijače.
Imam Einhell TE-CW 18 i brutalna je ali isto tako je i poprilična sirovina te je teško raditi precizno s njom. Ok ako ti treba za zabiti vijak u zid ili drvo.

Baš ovih dana radim knauf u potkrovlju i vidao sam s tim profile u grede ali knauf odvijač puno bolje to radi jer ima duplo veću brzinu uz puno manji okretni moment što je bolje za male vijke.

Jbg, na kraju uvik ispada da "moraš skupiti sve": udarni odvijač, sds čekić, bušilicu, knauf odvijač...
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2022., 20:44   #2523
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Da, upravo to, veze elemente u seriji, 4x na svakom blok elementu. Imas neku vizualnu poveznicu na sto tocno mislis? Jer ono sto sam vidio je jako ruzno. Glave su ili bez navoja, sto mi se ne svidja, jer s dvije strane je ljepse pozicioniranje. Ili glavom koja vise spada za kotace auta, a ne namjestaj.



Ovo ti treba.
Ili što fre@k veli, jednostavno pukneš vijak za drvo s pol navoja na neko mjesto gdje se ne vidi, ispod pante, police...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2022., 23:23   #2524
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ovo ti treba.
Ili što fre@k veli, jednostavno pukneš vijak za drvo s pol navoja na neko mjesto gdje se ne vidi, ispod pante, police...
To je bolje. Samo, Iver lokacije su mi pod tjednom neuhvatljive, jel ima nesto Centar/Dubrava, samo da nije Jankomir ili Zitnjak?


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2022., 23:55   #2525
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Centar je katastrofa za takve stvari, imaš Eurolam iza Dubeca prema Sesvetama, baš stvari za izradu namještaja drže. Ima i u Pevecu i u Bauhausu, al je na takvim lokacijama cijena obično bezobrazna. A iverpan radi i subotom.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 13:28   #2526
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
I mene ste nagovorili na ovaj drillpro ccc.
Uzeh s 2 baterije za 42 eura.

Već sam prije naručio ovo:
https://m.banggood.com/VIOLEWORKS-88...ds=orderdetail

Bila neka akcija, pa imao kupona, uglavnom 30 dolara s dvije baterije, slabije nego na ovom drillpro, al iste voltaže i makita prihvat
Uzeo sam da mogu prepiliti negu granu od cm kod obrezivanja, što ne mogu škarama ručnim. Kad ono, prepili i granu 5cm, bar dok je oštar lanac. Jedino ak jako stisneš, isključi se radi zaštite baterije. Ja mislio igračka, al stvarno radi. Došlo za par dana iz Češkog skladišta
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 13:55   #2527
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
E j**** se sad sam je i ja mora uzet, ubit ce me zena
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 14:36   #2528
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Neće, samo joj pokaži po koliko se prodaju ccc...
https://www.njuskalo.hr/aku-odvijaci...oglas-36450896
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 15:02   #2529
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
Ma lako zato sad imam 4 busilice, aj ti njoj objasni da je svaka za različitu svrhu.
Ali dobro sam proša ona je kupila 47 par bilih tenisica tako da imam "opravdanje"
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 17:19   #2530
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Centar je katastrofa za takve stvari, imaš Eurolam iza Dubeca prema Sesvetama, baš stvari za izradu namještaja drže. Ima i u Pevecu i u Bauhausu, al je na takvim lokacijama cijena obično bezobrazna. A iverpan radi i subotom.
Ma znam, ali skriva puno ducancica i kvazi zeljezarija koje katkad znaju iznediti, a cijenom moraju barem pokusati biti konkurentni. Recimo, mala zeljezara u Ilici, je imala bolje od Iverpana i Bauhausa, jedino, nisam gledao koliko je po komadu, jer sam ih prve obisao, samo uz glavu koja bas nema veze s namjestajem.

Iver je rekao da su imali takve prije, ali da neredovito dolaze, te da ih nemaju duze. Problem kod mene, sto je tvorac to rucno radio po narudjbi, te je perforirao, napravio otvore za glave sarafe, da sve izgleda ukopljeno, a ovi iz Ivera s linka, cak je i zena koja mi je trazila, potvrdila da imaju premalo mesa, da ce mi strasati izvana. A druge nemaju.

Bauhaus apsolutno nista korisno. I onda na kraju, kad sam se vec motao tamo, odem do Elgrada, a oni iz carobne kutije izvade pravu stvar, poslikam veceras.

S Elgradom, sad sam se sjetio, imam dobro iskustvo s pocetka 2000-tih, kad sam isto nesto nasao, sto nigdje nisam mogao locirati.




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 17:25   #2531
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Neće, samo joj pokaži po koliko se prodaju ccc...
https://www.njuskalo.hr/aku-odvijaci...oglas-36450896
Vidi ti njega. Lik kojeg sam spomenuo na pocetku nase (sada kolektivne) kupovine, isto oglas na Njuskalu, bio je prilicno odmjeren cijenom, na tragu nase kupovine. Jedino nisam siguran, dal je prodavao svoj komad, ili je naveo da ih nabavlja. Samo, cudno, pamtim da je njegova bila smedje boje, nije bila zelena.

Ali isto je bila opisana naslovom, kao Makitina blizanka.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 17:42   #2532
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ma znam, ali skriva puno ducancica i kvazi zeljezarija koje katkad znaju iznediti, a cijenom moraju barem pokusati biti konkurentni. Recimo, mala zeljezara u Ilici, je imala bolje od Iverpana i Bauhausa, jedino, nisam gledao koliko je po komadu, jer sam ih prve obisao, samo uz glavu koja bas nema veze s namjestajem.

Iver je rekao da su imali takve prije, ali da neredovito dolaze, te da ih nemaju duze. Problem kod mene, sto je tvorac to rucno radio po narudjbi, te je perforirao, napravio otvore za glave sarafe, da sve izgleda ukopljeno, a ovi iz Ivera s linka, cak je i zena koja mi je trazila, potvrdila da imaju premalo mesa, da ce mi strasati izvana. A druge nemaju.

Bauhaus apsolutno nista korisno. I onda na kraju, kad sam se vec motao tamo, odem do Elgrada, a oni iz carobne kutije izvade pravu stvar, poslikam veceras.

S Elgradom, sad sam se sjetio, imam dobro iskustvo s pocetka 2000-tih, kad sam isto nesto nasao, sto nigdje nisam mogao locirati.




...
Ja s Elgradom i Furnirom imam najbolja iskustva od tih dućana, i preferiram ih, iako sad već neko vrijeme nisam ništa kupovao, ali ide uskoro lažni drveni zid, pa ćemo vidjeti.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 17:46   #2533
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
To je bolje. Samo, Iver lokacije su mi pod tjednom neuhvatljive, jel ima nesto Centar/Dubrava, samo da nije Jankomir ili Zitnjak?


...
vijci kranjec kod tresnjevackog placa
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 19:18   #2534
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ja s Elgradom i Furnirom imam najbolja iskustva od tih dućana, i preferiram ih, iako sad već neko vrijeme nisam ništa kupovao, ali ide uskoro lažni drveni zid, pa ćemo vidjeti.
Mene su uvijek stolari grdili kad bi nesto uzimao u Furniru, jer koncenzus je po njima, da su oni preskupi. Ali donedavno (sad ima nekih novih) sam ih sve znao po imenu i licu, pa sam puno puta znao s nogu uletiti u radionicu, uzeti dio, te mi bez narudjbe/cekanja nesto prepile i kantiraju. Da, nisu nikad bili najpovoljniji, ali eto, navika za neke stvari. Furnir je prije imao dostavu na vrata, ali mislim, na vrata stana/kuce bi ti unjeli. Onda umjesto vise ljudi, doslo "moderno" vrijeme plavog zuba i telefonije, sad jedan kod skoro svih, dostavlja, te jedva ceka da zbrise iz nezgodnih parkiralista.

Tako su mi 2000-tih, dostavili narucenu robu, stranice od 4 metra, stavili pred haustor, na goli pod, gdje macke i psi pisaju, dok sam u nevjerici pokazivao da ne spustaju na pod. Ni papira, ni najlona, nista, zdravoseljacki na ulicu spustili.

Zvao sefa, sef se ispricavao, nudio sve novo ako su ostetili. Ali nije mi se dalo ponovo cekati, nije bilo izgrebano, pa sam prezivio.

Fanatik vjerojatno zna, ostao sam zbunjen kad sam nedavno cuo, da se sef Furnira kandidirao za gradonacelnika.

@Fanatik, kakve su skupe drvene ploce koje Furnir ima oblozene u dvoristu svoje zgrade u Heinzlovoj? Jako dugo ih imaju, a vidim da nisu labilne prevec ni na sunce ni vodu, jako se dobro drze. Mislim da mi je jednom Drazen (valjda jos sef radionice) da se radi o dosta skupom materijalu u smislu nabave.

Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
vijci kranjec kod tresnjevackog placa
Idem cesto kod njih, zvao sam Tokara s Tresnje, koji uzima od njih cesto, ali nemaju. Inace mozda nekome pomogne kad se bude zurio, kad Vijci ranije zatvore, ako ne stignete. Tada mozete uvijek uci na drugu stranu Nautike, te traziti ono sto bi kupili kod njih, rekli su mi, da mogu svu robu povuci iz skladista.




...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 20:19   #2535
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Na oblogu fasade zgrade u dvorištu misliš? To su kompakt ploče. Vrlo zahvalna stvar za fasade. No sad nude i kuhinjske radne ploče od kompakta. Ne doživljavaju vodu dva posto. Jedna ograda kod mene u kvartu napravljena ranih devedesetih od kompakta. Dan danas izgleda odlično. I da, poprilično su skupe.
Daj stavi slike tih šarafa koje si uzeo. Pošto mi ovi kaj sam ja linkao iz iverpana izgledaju bolje od onih tvojih originalnih.
Što se furnira tiče, prije ih nisam očima mogao vidjet, išao tamo samo u slučaju krajnje nužde. Sjećam se jednom davno, kumu radio neke ormariće, otišli u furnir, i u hali je bila jedna mala drvena kućica 1,5 x 1 m gdje je sjedio frajer. Ja mu stojećki izdiktirao mjere pošto dva ne stanemo u kućicu, on to stavio na papir, okvirno izmjerio kvadraturu i naplatio. Bez kompa, izračunavanja maksimalne iskoristivosti, ništa. A svi drugi su u to vrijeme pod normalno imali računala sa softwareom za optimizaciju...
Frend mi je tamo reviziju radio, pa sam svašta čuo. Ne znaš jel bi se smijao il plakao.
Sad su se unormalili.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 22:03   #2536
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Na oblogu fasade zgrade u dvorištu misliš? To su kompakt ploče. Vrlo zahvalna stvar za fasade.
Da, mislim da je rekao da se tako zovu. Uglavnom, cinio mi se jako izdrljiv materijal. Danas sam u Jankomiru vidio da Iverpan isto ima drvene elemente vani, ali kod njih izgledaju treca ruka kvalitetom, naspram ovih od Furnira. Nije kod Furnira samo kako one dobro izgledaju, vec saturacija boje, ona izgleda jednako zagasito, kao dana kad su postavili.

Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Daj stavi slike tih šarafa koje si uzeo. Pošto mi ovi kaj sam ja linkao iz iverpana izgledaju bolje od onih tvojih originalnih.
Evo ih :




Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
A svi drugi su u to vrijeme pod normalno imali računala sa softwareom za optimizaciju... Frend mi je tamo reviziju radio, pa sam svašta čuo. Ne znaš jel bi se smijao il plakao.Sad su se unormalili.
U Furniru, kad si narucivao drvnu gradju, uvijek ti je ostalo kusura koje si morao uzeti zbog njihovih zakona of rezanju, pa sam znao na dvije lokacije imati brdo visaka.
Jedina dobra stvar, ako si naknadno nosio i par mjeseci kasnije, ako je bilo njihovo, nisu mi nikad naplacivali rezanje, samo kantiranje.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2022., 01:05   #2537
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Evo ih :



Bog i bogme, ja ne vidim razlike od ovih što sam ti ja linkao u iverpanu...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2022., 09:59   #2538
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Vidi ti njega. Lik kojeg sam spomenuo na pocetku nase (sada kolektivne) kupovine, isto oglas na Njuskalu, bio je prilicno odmjeren cijenom, na tragu nase kupovine. Jedino nisam siguran, dal je prodavao svoj komad, ili je naveo da ih nabavlja. Samo, cudno, pamtim da je njegova bila smedje boje, nije bila zelena.

Ali isto je bila opisana naslovom, kao Makitina blizanka.

...
Još uvijek ima dosta ljudi, i to mlađih, kojima su naruđbe od kineza odbojne. Tak da eto prilike.
A tih boja ima svakakvih kod nekih prodavača
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2022., 13:28   #2539
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Bog i bogme, ja ne vidim razlike od ovih što sam ti ja linkao u iverpanu...
Da, covjek mora vidjeti uvecanu sliku, da bi shvatio ono sto u brzini preuzimanja robe nije ni pogledao. Da identicno izgledaju oblikom, samo, naspram mog "lovackog metka" te iz Iver su bile znatno, znatno tanje. Sad, ima li uzi, kraci - ne znam. Dok je ovaj iz Elgrada, skoro isti debljinom.

Ali, da, u pravu si, slikom poveznicom su isti modelom, identicni rekao bih.

Nazalost, otislo je na policiju, ostalo na PM

Citiraj:
Autor lowrider Pregled postova
Još uvijek ima dosta ljudi, i to mlađih, kojima su naruđbe od kineza odbojne. Tak da eto prilike. A tih boja ima svakakvih kod nekih prodavača


Nije obavrzno vezano za godine, ima ljudi kojima je odbojno narucivati. Vjerovao ili ne, zbog raznih spedicija preko kojih sam uvijek nabavljao iz HR ili u HR, pa poznatih iz banke, jos iz vremena osnovne, uvijek sam imao posrednika u kupovini iz vana. Tako i s ebayom, Alijom i svemu ostalo izvana. Zato se katkad desi neko gubljenje, tu i tamo, ali nije strasno.

Zato sam se uvijek pitao, zasto ne postoji neki "ured" koji bi na sebe (za proviziju) narucivao, jer imali bi musterija 7/24

...

...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2022., 16:36   #2540
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Da, covjek mora vidjeti uvecanu sliku, da bi shvatio ono sto u brzini preuzimanja robe nije ni pogledao. Da identicno izgledaju oblikom, samo, naspram mog "lovackog metka" te iz Iver su bile znatno, znatno tanje. Sad, ima li uzi, kraci - ne znam. Dok je ovaj iz Elgrada, skoro isti debljinom.

Ali, da, u pravu si, slikom poveznicom su isti modelom, identicni rekao bih.
Ovak kak gledam, izgledaju isto. Za iverpanove se buši rupa fi 5, M4 je navoj vijka. Jedino ak ove nisu deblje...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2022., 17:22   #2541
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Da, ideja na mjestu.
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2022., 13:00   #2542
frend
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 170
Ja si uzel TROTEC aku udarni odvijač i aku udarnu bušilicu/odvijač. Nisam imal još ništa od Trotec alata, nadam se da su ok i da će me dobro služiti.

Na akciji su trenutno:


https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan...10%E2%80%9120V
https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan...11%E2%80%9120V
frend je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2022., 23:42   #2543
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ovak kak gledam, izgledaju isto. Za iverpanove se buši rupa fi 5, M4 je navoj vijka. Jedino ak ove nisu deblje...
Jesu, deblje su.

Da zena u Iverpanu nije stavila jedne pored drugih, te sama konstatirala da su pretanki, ni pogledao ne bi, vec platio i brisao dalje. Sve je to u zurbi bilo, zato sam morao sliku ucitati da vidim sto sam kupio.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 05:53   #2544
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
vi koji ste naručili odvijač sa banggooda sada nedavno, dali vam je stigao ?

meni piše:

Pošiljka je otpremljena prema unutrašnjem prometu

i ne mrda
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 10:47   #2545
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
vi koji ste naručili odvijač sa banggooda sada nedavno, dali vam je stigao ?

meni piše:

Pošiljka je otpremljena prema unutrašnjem prometu

i ne mrda
Meni jutros zvonio poštar. Stigao sam prije posla samo ubacit bateriju probat da vrti u obje strane. U paketu je došao i ključ 22 (koji mi ne treba)
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 11:51   #2546
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Meni jutros zvonio poštar. Stigao sam prije posla samo ubacit bateriju probat da vrti u obje strane. U paketu je došao i ključ 22 (koji mi ne treba)
Ajoj

Jesi narucio prije mene? Daj vidi datum. Pa necu valjda zadnji primiti.

Sretno u radu inace, javi dojmove.



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 12:39   #2547
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Stigla jutros i moja

Moja ne može skinuti vijke sa točkica . Nisu pretegnuti. Bit će za punca poklon izgleda
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 13:11   #2548
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Stigla jutros i moja

Moja ne može skinuti vijke sa točkica . Nisu pretegnuti. Bit će za punca poklon izgleda

Znaci isto kao kod mene? Ajd dobro, barem znam da moja nije defektna vise nego ostale
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 13:13   #2549
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Meni jutros zvonio poštar. Stigao sam prije posla samo ubacit bateriju probat da vrti u obje strane. U paketu je došao i ključ 22 (koji mi ne treba)
i meni je prije 2 sata stigla.

još je nisam isprobao, ali volio bih da bude dovoljno jaka za šarafljenje u puno drvo.


Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Stigla jutros i moja

Moja ne može skinuti vijke sa točkica . Nisu pretegnuti. Bit će za punca poklon izgleda
taj odvijač ima cca 120 Nm, ne više od toga... tako da...
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 13:52   #2550
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Znaci isto kao kod mene? Ajd dobro, barem znam da moja nije defektna vise nego ostale
Znaci Fanatik i ostali s originalima, pozovemo ih (zajedno s odvijacima) na neki PCE susret, te oni za koji dan konstatiraju, da im Makite slabije vrte nego inace

Ili, uskoro imamo razloga otvoriti novu temu, MOD-anje DrilProa.

A nis, javim jel moj moze kad (konacno) stigne.

...
Visage je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na