Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2020., 11:02   #4951
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Meni je bila super epka, iskreno se nadam da se ni neće pojavljivati stara ekipa Da su okrenuli novu stranicu i da će zaboraviti staro.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 19:04   #4952
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Meni je bila super epka, iskreno se nadam da se ni neće pojavljivati stara ekipa Da su okrenuli novu stranicu i da će zaboraviti staro.
Kako to mislis da se nece pojavljivati stara ekipa? Koliko vidim na posteru iznad, svi su tamo.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 21:21   #4953
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202



bio neki Red angel i da je to mater od nje i da je ona umrla i ona uzela odjelo i otisla negdi sa njim da nešto zaustavi i to je doslo no sve cega se ja sican

-->
Vidis kako je lose kad serija zavrsava na cliffhanger. Ja blage veze neman sta se dogadjalo il sta se događa niti mi je ista jasno. recap sam pogleda dva puta i ep gledam drugi put. Znam da je bio neki [spojler] u prošloj sezoni i to je sve.




bio neki Red angel i da je to mater od nje i da je ona umrla i ona uzela odjelo i otisla negdi sa njim da nešto zaustavi i to je doslo no sve cega se ja sican

OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 21:31   #4954
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Star Trek Discovery Season 2 and recap 14 episodes in 14 minutes.

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 21:44   #4955
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Hit, tenks!
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 23:54   #4956
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Kako to mislis da se nece pojavljivati stara ekipa? Koliko vidim na posteru iznad, svi su tamo.
Ma znam, zato sam i stavio
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 02:28   #4957
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ma znam, zato sam i stavio
Aha, sarkazam Meni sam pogled na te likove budi odbojnost. Svi kao neke vazne, uobrazene VIP.

Anyway, a bas je bila simpa u seriji i tako se srozati

https://www.giantfreakinrobot.com/en...ifer-lien.html
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 15:40   #4958
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Dao sam ST: Discovery drugu šansu i evo me lagano navučenog na S01E03
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 17:09   #4959
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
meni je najgori onaj lik u onim šlapama sa federima...

kako bi ispalio quantum torpedos na njega
chief_wolfinjo je online   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 18:28   #4960
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Ne znam, meni su se bas ogadili sa prvom sezonom i sranjima koja su nam silom gurali. Ajd, probat cu S03E01 iako imam bas biased stav pa i da je dobra, meni ce vjerojatno biti losa.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 19:31   #4961
Bodisson
Premium
Moj komp
 
Bodisson's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Ako izbace Star Trek iz naziva, Discovery bi mogao biti sasvim prihvatljiv SF.
Naravno, Burnham me i dalje iritira.
Book i Grudge su cool...
Bodisson je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 19:51   #4962
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor Bodisson Pregled postova
Ako izbace Star Trek iz naziva, Discovery bi mogao biti sasvim prihvatljiv SF.
Onda bi ga malo tko gledao.

Evo poceo gledat, prvo hologramska pticica kao budilica na kojoj je digitalni sat?! Onda Michael u time suit odijelu koje ima spiderman noge na ledjima ili koji q. I tako pada ona, system ne radi, ona naredi reboot... U tako dalekoj buducnosti, odijelo koje je tako visoke tehnologije da moze putovati kroz spacetime wormhole se zblesa da se mora rebootati ko Windowsi?! I ajd, prezivi ona to sve nekako. I onda, glumatanje. Prvo panika, pa urlikanje od srece, pa onda opet panika jer se zatvara wormhole, pa onda... onda sam ugasio.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:19   #4963
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
prvo hologramska pticica kao budilica na kojoj je digitalni sat?!
Pa nije losa ideja, sto ne ? Ja bi odmah jednu ali da je Vrana ili Orao, Skanjac itd... Zamisli Kondor i jos ti mase po sobi, pa tko se nebi digao ?
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Onda Michael u time suit odijelu koje ima spiderman noge na ledjima ili koji q. I tako pada ona, system ne radi, ona naredi reboot... U tako dalekoj buducnosti, odijelo koje je tako visoke tehnologije da moze putovati kroz spacetime wormhole se zblesa da se mora rebootati ko Windowsi?!
Pa nije serija kriva sto ti imas fetish ili psiholoske probleme sa/na reboot windowsa ! Koliko puta je Iron man rebootao svoje odjelo ? Nebrojeno, jel se HAL isto rebootao kod problema ? Pa je...
Dakle odijelo koje je proslo/sudarilo se sa necim sto je 500 godina naprednija tehnologija i sami materijali svemirskog broda napredniji, moralo u reboot ili je skoro otkazalo. Jel to samo meni cudno
sto je tu tebi cudno ili si ocekivao da odjelo rastepe svemirski brod ?

Sto se tice spider-mana kad je on u novijim filmovima dobio "ruke-noge" na ledjima ? Nisam siguran u kronologiju ali to odijelo se vuklo kroz cjelu 2-gu sezonu STD samo sto je sada eto malo detaljnije prikazano.
Glumatanja ima ali ajd... bez toga se znalo da ta serija ne moze ici...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:28   #4964
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:38   #4965
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Off topic, ne stavlja se razmak prije usklicnika, upitnika i sl.

Ako je odijelo vec udarilo u svemirski brod i bilo fizicki osteceno, nikakav reboot nece pomoci. Kao da netko osteti HDD udarcem, OS se zblenta i reboot sve popravi. Ironman je vise onako, fantasy, ekranizirani strip. ST je imao budalastina al' je bio koliko toliko baziran na science fiction.

Nisam gledao drugu sezonu a vjerojatno niti necu. Probao sam nastaviti S03E01 i ne, ne ide. Da, imam jaku odbojnost zbog prve sezone i to utjece na moju percepciju. A bas sam se veselio novom ST kad je Discovery najavljen
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:49   #4966
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Nažalost, sav novi Star Trek materijal je loš i koliko god se nadam(o) da bude dobar ili bolji - nije i ne bude, a serije i filmovi se snimaju iz svih mogućih razloga, samo ne iz onih znanstveno-fantastičnih.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 20:50   #4967
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Onda bi ga malo tko gledao.

Evo poceo gledat, prvo hologramska pticica kao budilica na kojoj je digitalni sat?! Onda Michael u time suit odijelu koje ima spiderman noge na ledjima ili koji q. I tako pada ona, system ne radi, ona naredi reboot... U tako dalekoj buducnosti, odijelo koje je tako visoke tehnologije da moze putovati kroz spacetime wormhole se zblesa da se mora rebootati ko Windowsi?! I ajd, prezivi ona to sve nekako. I onda, glumatanje. Prvo panika, pa urlikanje od srece, pa onda opet panika jer se zatvara wormhole, pa onda... onda sam ugasio.
A što bi onda točno trebalo biti u seriji? Da možda snime tako da sjede oko stola pa samo čitaju tekst bez emocija, kao Text to speech aplikacija?

Inače, to što ti nazivaš glumatanje je najprirodnija ljudska reakcija nakon skoro fatalnog iskustva. Na što se sve ljudi žale to je strašno, pa kakvu ti seriju hoćeš, stvarno više ne znam, nisu dobri filmovi, nije dobar Picard, nije dobar Discovery, ne valja spore drive, ne valja Time Travel suit dizajn,... stvarno ne znam što bi trebalo biti da se nazove jednu Star Trek seriju dobrom, da se možda samo TOS direktno presnimi sa novim CGI i potpuno istim epizodama?! Pratim puno raznih fandoma i neka se nitko ne uvrijedi osobno, ali unazad par godina ima malo fandoma koji su toksičniji, nefleksibilniji i svadljiviji od Star Trek fandoma.

Evo, imam nekoliko prijatelja koji gledaju Star Trek sve, i eto, i Discovery i Picard su im sasvim dobre serije koje rado pogledaju, i ja sam jedan od tih, kao što sam i gledao TOS, TNG, Voyager i ENT, i jesu li sad oni manje fanovi jer vole ova nova moderna izdanja serija od onih koja su bila ranije poput TOS ili TNG? Pa ne rade ST serije I filmove roboti, rade ljudi koji su pratili seriju, žele ju proširiti i dati neke nove ideje, nove smjerove i proširiti ju dalje u vremenu, je li sad oni isto kao fanovi serije I universa isto manje vrijede nego neki drugi fanovi?

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 18.10.2020. u 21:00.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:21   #4968
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Da je više ovakvih scena, a manje svega ostalog, nitko se ne bi žalil i usred epizode/sezone gasil sve.

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 18.10.2020. u 21:29.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 03:45   #4969
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
A što bi onda točno trebalo biti u seriji? Da možda snime tako da sjede oko stola pa samo čitaju tekst bez emocija, kao Text to speech aplikacija?

Inače, to što ti nazivaš glumatanje je najprirodnija ljudska reakcija nakon skoro fatalnog iskustva. Na što se sve ljudi žale to je strašno, pa kakvu ti seriju hoćeš, stvarno više ne znam, nisu dobri filmovi, nije dobar Picard, nije dobar Discovery, ne valja spore drive, ne valja Time Travel suit dizajn,... stvarno ne znam što bi trebalo biti da se nazove jednu Star Trek seriju dobrom, da se možda samo TOS direktno presnimi sa novim CGI i potpuno istim epizodama?! Pratim puno raznih fandoma i neka se nitko ne uvrijedi osobno, ali unazad par godina ima malo fandoma koji su toksičniji, nefleksibilniji i svadljiviji od Star Trek fandoma.

Evo, imam nekoliko prijatelja koji gledaju Star Trek sve, i eto, i Discovery i Picard su im sasvim dobre serije koje rado pogledaju, i ja sam jedan od tih, kao što sam i gledao TOS, TNG, Voyager i ENT, i jesu li sad oni manje fanovi jer vole ova nova moderna izdanja serija od onih koja su bila ranije poput TOS ili TNG? Pa ne rade ST serije I filmove roboti, rade ljudi koji su pratili seriju, žele ju proširiti i dati neke nove ideje, nove smjerove i proširiti ju dalje u vremenu, je li sad oni isto kao fanovi serije I universa isto manje vrijede nego neki drugi fanovi?
Easy tiger Cemu osobni napad?! Napisao sam sto mislim, napisi sto mislis i neka svatko gleda sto mu je drago. Ipak je to samo serija.

Meni glumatanje, u seriji, filmu ili uzivo znaci da netko pretjeruje. A to je ona radila u toj sceni i meni je to bezveze. Ako je to tebi najprirodnija ljudska reakcija, super. Al' meni nije.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 04:57   #4970
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Meni glumatanje, u seriji, filmu ili uzivo znaci da netko pretjeruje.
Stima, krasno receno!

Medjutim, netko tko se poziva na real science fiction a gleda spider-mana ( ne spidermana ) nalazi kritiku u rebootu "suit odjela" i sto je najgore niti si odgledao drugu sezonu pa niti nista ne znas o istom ... odijelu.
Gledaj, onda kritiziraj sta je science fiction a sta je fantasy, ispljuva seriju na osnovu jedne sezone i 1 epizode, imas od Segana brdo materijala ako zi zeljan cistog SF-a.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 10:58   #4971
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Ljudi, ostarili ste

Meni je sve ovo super, samo nek štancaju, malo ovako kvalitetnog SF sadržaja ima, a o nečem boljem nema smisla niti pričat.

Btw, upalio ženi i priji neke tako stare, nama "kultne" stvari, i umirale su od smija koliko je to zapravo loše i ono, realno, je, dok na discovery i picarda ne umiru od smija, ne gledaju baš, tj nisu zainteresirani al se ne rugaju...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 12:14   #4972
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
VOY - Threshold,
TNG - Angel one,
DS9 - Let he who is without sin....
TOS - Spocks Brain
TNG - Code of honor
DS9 - Move along home

Najgora epizoda Picarda je 10x bolja od bilo koje gore navedene epizode.
Pogledajte bilo koju od njih i podsjetite se koliko je stari ST znao biti loš.
Nostalgija za prošlim vremenima i sjećanja na mladost mogu jako zamagliti prosudbu...
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 13:18   #4973
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
VOY - Threshold,
TNG - Angel one,
DS9 - Let he who is without sin....
TOS - Spocks Brain
TNG - Code of honor
DS9 - Move along home

Najgora epizoda Picarda je 10x bolja od bilo koje gore navedene epizode.
Pogledajte bilo koju od njih i podsjetite se koliko je stari ST znao biti loš.
Nostalgija za prošlim vremenima i sjećanja na mladost mogu jako zamagliti prosudbu...
Naravno da po principu "u svakom žitu ima kukolja" svaki serijal ima i loših epizoda. Ok, ovo što se zahebava OuttaControl, ja sam stara ST garda, i da, počeo sam ipak gledati Discovery. Ali priča koja se proteže u DS9 od prve epizode pa do finala serije, ili isčekivanje da na TVu počne nova epizoda TNG (tada još nisam imao niti VHS videorekorder ) , je da sam stariji, ali ni Picard ni Discovery nemogu postići.

A i dalje sa žarom mogu pogledati dobru seriju ili film.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 14:34   #4974
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Ta Franfova usporedba ionako apsolutno nema smisla kad se usporedi količina epizoda.

@OuttaControl da me zanima prosječno žensko mišljenje po pitanju kinematografije, vjerojatno bih zapeo na Tvajlajtu i 50 nijansi ljigavosti.

Picard mi je bolji od Discoveryja iako također ima loših stvari. Discovery mi je new-age SJW PC krep, ali ima dobre efekte i nekoliko zakon likova zbog kojih ću gledati i dalje. Putovanje kroz vrijeme mi je u skoro svakom filmu i seriji smećasto i iritantno, tako da sam se na to navikao.
__________________
PSN Steam
d0X je online   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 15:21   #4975
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
@OuttaControl da me zanima prosječno žensko mišljenje po pitanju kinematografije, vjerojatno bih zapeo na Tvajlajtu i 50 nijansi ljigavosti.
Nono ni takvo nista, drame, mystery, triller, crime i naravno romatika, dobri filmovi/serije u globalu. Akcija i SF su meeh
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 15:29   #4976
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,157
Onda imaš sreće, donekle :P
__________________
PSN Steam
d0X je online   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 18:13   #4977
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Stima, krasno receno!

Medjutim, netko tko se poziva na real science fiction a gleda spider-mana ( ne spidermana ) nalazi kritiku u rebootu "suit odjela" i sto je najgore niti si odgledao drugu sezonu pa niti nista ne znas o istom ... odijelu.
Gledaj, onda kritiziraj sta je science fiction a sta je fantasy, ispljuva seriju na osnovu jedne sezone i 1 epizode, imas od Segana brdo materijala ako zi zeljan cistog SF-a.
Ponovno osobni napad. Ajd ohladi da ne bi zavrsio na hladjenju

Da dodam ulja na vatru, ne samo da nisam pogledao drugu sezonu, nisam pogledao ni prvu do kraja Ma koliko volio dobar SF pa i dobar fantasy, jednostavno mi Discovery nije sjeo. Sve su ispetljali, pa su se fanovi bunili, pa su onda probali popraviti, pa je ispao buckuris. To je moje osobno misljenje, sa kojim se naravno ne moras sloziti.

I da, slazem se da je stari ST je imao budalastina, nelogicnosti, losih epizoda... al' to nije opravdanje da nove serije ili filmovi mogu patiti od istog probleme. Valjda trebamo napredovati vremenom, stremiti prema boljem a ne gorem.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 03:23   #4978
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Ponovno osobni napad. Ajd ohladi da ne bi zavrsio na hladjenju
Sta je to kao neka prijetnja ? Gdje ti vidis osobni napad, u kojoj recenici ili rijeci ? Cim netko nesto napise nesto kontra tvojeg misljenja i onogo sto si napisao, samo vristis - osobni napad
Fucka mi se za tvoju osobnost, iznosis svoje misljenje na osnovu necega sto nisi pogledao kako spada i drugima onda pametujes i drobis kako bi trebali razmisljati... A da das smjernice sta tocno smijemo napisati ?

Sprdas se sa odijelom aka spider-man kao kopiranje a odijelo se povlaci kroz seriju sad vec skoro 2 godine, pozivas se na nekakav autetican SF a argument ti je tocno sta ? Osobni napad je tvoje "lektoriranje" dali cu ja
interpunkcijske znakove pisati sa ili bez razmaka, vidis - to je osobni napad jer to nije predmet ove teme a sve sto sam ja napisao kao i drugi kolega kojeg isto razvlacis po tom pitanju ovdje, je moje misljenje i stav o
"cinjenicama" koje si ovdje istovario. Ako iko treba ohladiti od osobnih napada onda je to tvoja malenkost ili izvinite vase visocanstvo sto smo kritizirali vase stavove !
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 07:51   #4979
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Kad je izlazio TNG, nije bio dobar jer nije kao TOS...
Kad su izlazili VOY i DS9, kuka i motika se dizala među fanovima, da ne valja i da nije u duhu onoga što je Gene zamislio i da je TNG puno bolji...
Svakim novim ST serijalom ista priča...
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 09:36   #4980
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
Citiraj:
Autor Franf Pregled postova
Kad je izlazio TNG, nije bio dobar jer nije kao TOS...
Kad su izlazili VOY i DS9, kuka i motika se dizala među fanovima, da ne valja i da nije u duhu onoga što je Gene zamislio i da je TNG puno bolji...
Svakim novim ST serijalom ista priča...
Potpis ko kuća. Nijedan Star Trek fanovima nije valja.
Ali očito moraju dozrijeti kao vino našeg Picarda
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na