Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 03.11.2019., 20:41   #3031
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Nekako mi se cini da je zato i spusio sve.

Najvise se vidi kako se bolid trese kad je snimka s one kamere lijevo od glave vozaca.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 03.11.2019., 20:41   #3032
PlayerName
Premium
Moj komp
 
PlayerName's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Našice
Postovi: 125
Mečke hladno 1 i 2...GG za ovu sezonu. Što reći osim bravo...

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
PlayerName je offline  
Staro 03.11.2019., 20:44   #3033
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Vidi se dobro i na kameri iza volana koja snima glavu vozaca. Cijelo vrijeme skakucu

A bolidi podignuti ko lada niva, vidis na snimkama ispod bolida drugu stranu staze
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 03.11.2019. u 20:51.
xlr je offline  
Staro 03.11.2019., 20:49   #3034
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 440
Nije im lako

Poslano sa mog GM1900 koristeći Tapatalk
AndroiOs je offline  
Staro 03.11.2019., 21:48   #3035
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
WDC no.6. 1 to go
Brko je offline  
Staro 03.11.2019., 21:54   #3036
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Najveci misterij je nestanak brzine kod ferkana, navodno se RB zalio da ferkan ima neki lažnjak kod protoka goriva i da više od dopuštenoga cuclaju...ne bi se zacudio da su talijani to maknuli za utrku da ih fia ne otkrije.

Bravo za Bottaru, odlicna vožnja danas.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 03.11.2019., 22:03   #3037
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Brko opet pogodio ko baba Vanga
Idi mijenjaj profesiju u special vračaru
Nikky je offline  
Staro 03.11.2019., 22:12   #3038
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Cestitke Luisu na 6tom naslovu, casno ga je izborio, nije se penzionirao na stazi da dobije 8mo mjesto koje bi mu bilo dovoljno .

Bemti McLaren, opet sjebu box i taktiku, eno Lando je doso na 0.3sec od Ricciarda u zadnjem krugu. Ili je trebao ici 1-2 kruga prije ili na crvene, zasto na zute sa samo 12-13 krugova prije kraja ? fakat nejasno. Ako je prvi stint sa teskim bolidom mogo trajat 19-20 krugova na Soft/crvenima pa na zadnjih 12 krugova bi letio na crvenima (kao i Albon). Fakat neznaju slozit taktiku u McLarenu nikako .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 03.11.2019., 22:17   #3039
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
rekao sam već da imam izvanredan grah

Ferrari u Hungaroring modu. Mercedesi ubili. Red Bull drugi najjači auto na stazi, zeru slabiji od Mečke. Albonac ubio, sa pol minute zaostatka na zadnjem mjestu do 5.mjesta.

Vettel dobro da je živ ostao, da je bila veća brzina, ode auto u salto u zrak :/ dobro je sve prošlo po tom pitanju. Šteta za što Ferrari nije bio na razini, bio bi fini mix na kraju.

Lujkan kako je dobio Mexico tako je spušio USA. Kockao se i ovog puta nije prošlo, ali tak svejedno. Ubio je ovu sezonu, daleko najbolji vozač na stazi koji slučajno još ima i odličan bolid.

Bottara svaka čast. Na kraju ipak to je Bottara v2.0. Jasno da nije to 2.0 za osvajanje titule, ali u odnosu na performans lani bez pobjede, svakako nova verzija. Lujkanu ionako nemrem niko niš, pa ni Bottara

McLaren došo do bodova, po 10 i oni i Renault.

Ostali tuga i jad. Ovaj Haas pogotovo. I zaslužili su ovakav pad i ovakvo šutanje i oni i Günther, samo jer su ovog šonju Grožana ostavili za 2020. Eto im ga

Finska himna svira 2 godine zaredom. A Max i Ham zamjenili uloge od lani. 2 i 3, i ganjanje u zadnjim krugovima.

OK utrka, dobra sezona. Još 2 i bok.
Brko je offline  
Staro 03.11.2019., 22:40   #3040
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
još dve utrke do kraja pa se nemre puno toga promjeniti ni u poretku konstruktora, najvece razocaranje su haas i sauber(pogotovo sauber jer su dobili finu fin.injekciju koju nisu kapitalizirali, a imam i soft spot za kimia), najugodnije iznenadjenje mcl i nakon njih bi stavio torro rosso.

od vozaca najugodnije iznenadjenje norris.
albon je relativno ok u utrkama ali u kvalama i dalje osjetno zaostaje za maxom, najviše mi je žao sto nismo mogli gledati ocona uopce, a i russela jer je u totalno banana bolidu.
inace nekako malo i cudnjikava sezona, novi profil guma je sjebao prakticki sve momcadi(neke još i dan danas nisu skužile/riješile problematiku) osim merc i mcl, pogotovo merca koji je u prvih xy utrka bio space shuttle za ostale. kažem steta da se drugi nisu uspjeli jedno 30-40% brže prilagoditi(odnosno nakon par utrka) jer bi imali puno zanimljiviju sezonu, druga polovina sezone je bila osjetno napetija od prve.

williams ne ide u dobrom smjeru i to mi izgleda ako iduce sezone ne naprave neki osjetni pomak mogli bi kljuc u bravu.

što se tice masina vidjet cemo kako ce završiti ovo sa ferkanom i protokom goriva, ali oni su u snazi napravili veliki bum tokom sezone, honda osjetno popravila izdržljivost pogotovo na vrucim utrkama gdje mi se cini da su je vozaci najviše mogli stiskati od svih ostalih, fali im još short burst snaga za kvalifikacije i ravnice, nadam se da ce to srediti za iducu sezonu pa da bude prava borba za naslov sa 3 razlicita bolida i da rb ne sjebe na zagrijavanju guma jre kolko sam skužio od iduce sezone opet nove gume
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 03.11.2019. u 22:48.
Gigi1 je offline  
Staro 04.11.2019., 07:59   #3041
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Mercedes nije uvijek samo najbrzi paket bio, već i najkonzistentniji, a i vozaci, bez obzira na ogromnu razliku u kvaliteti izmedju Hamiltona i Bottare.

Ferrari je bio mlitav kao uvijek. Vettel se neko vrijeme nije mogao spojiti, Leclerc je jako brz, ali imao je i on par zajeba. Max isto svako malo nesto ujebe...

Za svo to vrijeme, Hamilton skuplja bodove i u najgorem slucaju zavrsi 5.

Da se drugi malo priberu, prvenstvo vi se rijesavalo na kraju, a ne 5-6 utrka prije kad se samo matematicki treba osigurati.


Hamilton je na dobrom putu da se poravna sa Schumacherom po pitanju naslova. Po pobjedama hoce sigurno

Budu li drugi vozili ko ovih sezona, u to uopce ne sumnjam 😉

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 04.11.2019., 08:38   #3042
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jes @aski, to je ono što sam ja rekao pa sam tu etiketiran kao hejter. To je recimo Vettelov najveći problem. On ne može spojiti više od 3 utrke nekog top nivoa, bez obzira na bolid. Priče nekih bivših sugovornika u ovoj temi o njegovih 120% davanja sebe jer auto nije dobar pa zato eto greške, sad se jasno vidi da je to bio bulšit.

Nije mu za zamjeriti, ali ako na suprotnoj strani imaš konkurenta koji zajebe svaku 15.-20. utrku pa bude lošiji od 5 mjesta, a uglavnom je u top 3, onda ti čabe i najbolji auto.

Od Singapura vozi dobro, ne može se ništa tu reći, ali sezona je počela u Australiji a ne u Singapuru.

Jednostavno su to takvi vozači. Nekad bolji nekad lošiji. Samo je LH neka konstanta.
Brko je offline  
Staro 04.11.2019., 09:12   #3043
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
ma merc je bio svjetlosnim godinama daleko u skoro svim utrkama prve polovine sezone, odnosno do Austrije, jedina pista gdje je netko ima bolji bolid od njih je bio Bahrain.
Pa onda kukanje ferkana da bi oni nazad na prošlogodišnje gume.
bottas je uzeeo u prvih 5 utrka 3 pole positiona, od prvih 8 utrka mislim da je merc imao 6 komada 1-2, slažem se da su bili najkonzistentniji, ali brzina bolida u tom dijelu sezone naspram ostalih je bila svemirska.
Max je tada vozio kao po špagi, imao kvalije po sekundu i kusur brže od timskog kolege, nerijetko je i lapao gaslya, a opet bio miljama daleko od merca kao i ferkani, sjetite se što se pisalo tada po forumu...hoce li uopce neka druga momcad pobijediti do kraja sezone bar jednu utrku.

Da se razumijemo, svaka cast Hamiltonu, jebacki i bez greške je odvozio, ali kad ti je najbliži pratitelj timski kolega za koeg znamo da nije top class vozac, i taj isti timski kolega do iduceg najbližeg protivnika ima 65 bodova zalihe svebi trebalo biti jasno. Hamilton da je radio greške kao Vet i Lcl u zbroju opet bi bio ispred njih bodovno.

Neko vrijeme smo tu po forumu pisali da je X puta zanimljivije gledati midfield battle nego da kamera prikazuje merkane kako kruže stazom
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 04.11.2019. u 09:20.
Gigi1 je offline  
Staro 04.11.2019., 09:18   #3044
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Bio je Merc najjaci, tu nema dileme.

Samo mi govorimo o tome da su oni (Ferrari) unatoc dominaciji Mercedesa, izgubili hrpu nepotrebnih bodova, sto zbog vozaca, sto zbog tehnikalija... A tako ne mozes osvojiti naslov protiv Hamiltona, mozda protiv Đovinacija. Mercedes je kako se to kaze, bio puno bolji u damage limitationu.

Svaki put se sve okrece novoj sezoni, a svaki put sve isto 😁

Vidjet cemo hoce li naredna biti ista po tom pitanju. Vjerujem da ce alibi biti spremanje za 2021. i nova pravila.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 04.11.2019., 09:34   #3045
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
A idu li onda od iduce sezone opet nove gume(ove koje su testirali u usa)?
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 04.11.2019., 09:49   #3046
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Evo čitam na Njemačkom autosportu da Ferrari nije skužio da je Vettelu napukao neki stabilizator na zadnjem desnom točku. Upravo zbog toga se klizao na startu i auto je bio prilično neupravljiv. Dobro je prošao, mogao je poginuti.

Čestitke Hamu i Mercedesu! Top momčad sa top vozačem.

Ferrariju želim iduće godine puno više pameti, puno bolji start u sezonu i bolji Vettel. Ova godina je bila vjerovatno najgora u njegovoj karijeri. Mora se puno toga posložiti jer ako ovako nastave, mogla bi i iduća godina biti ista. Toplo, hladno.. 3 utrke su daleko najbrži pa onda zaostanu 1min za ostalima. Nešto tu gadno ne štima. Opći dojam je da su najbrži a Mercedes osvaja bodove, utrke, prvenstva.

Možda iduća godina bude bolja.
__________________
dean225 je offline  
Staro 04.11.2019., 13:14   #3047
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Nisam nigdje vidio ovo za Vettela od strane Eng medija. Oba Ferrarija su se mučila na medium gumama (Vettel malo više). Leclerc nije mogao pobjeći Sainzu i Ricciardu tako da nisam siguran koliko je točno to da je puknuto bilo nešto.


A isto ne bih rekao da je Ferrari 3 utrke najbrži, u kvalama možda ali u utrkama nisu bili. Prednost sa motorom se ne može iskoristit svaki krug u utrci ,a prednosti u zavojima se mogu.
draksa je offline  
Staro 04.11.2019., 15:58   #3048
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 04.11.2019., 17:57   #3049
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
A idu li onda od iduce sezone opet nove gume(ove koje su testirali u usa)?
Ako bi isle, znas i sam kako ce biti, nekome su super, drugi kmece.

Lani je Ferrari ubijao pa su nakon plakanja Tota i Laude morali popustiti. Ove godine su pogodili pa je sve bilo OK.
2013. Red Bull pogubljen na pocetku sezone, nakon plakanja i prijetnji izlaskom iz sporta, eto ti guma po njihovom ukusu. Samo podsjetnik da je Alonso zadnji put pobjedio bas tad kad je bila kuknjava - Barcelona 2013. 😀
Pa prije Ferrari jer je cika Ross na oko vidio da Michelin ima sire gume itd. 😊

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 04.11.2019., 19:40   #3050
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pardon, dodao bih da je čika Ross vidio da se Michelin gume u vožnji prošire za 15 mm. I to je vidio 2003 taman kad je počelo gorit pod guzicom nakon Hungaroringa i 3 utrke do kraja 2 i pol sezone to nije ni omirisao a gume iste od 2001

I dobro, dolaze dobri dani za vas. Samo se morate malo strpiti.

2020 bude u revijalnom tonu vjerojatno kao i sada, a od 2021 eto Ferrarija u vrhu. Malo cvilež o izlasku iz sporta (Montezemolo glavni savjetnik kako se to radi, 2x mu uspjelo), malo pretnje vetom, malo ispod stola i eto 4-5 godina za redom naslova. Ovog puta neću imati problem sa time jer to bude Čarli dizao kao što sam nekoć imao problem gledati švapskog seronju, bog mu dao zdravlja da se oporavi. I mean it.

Dakle, sve bi dao da to vidim... Čarli diže kante u Ferkanu, a Max dođe u tridesete bez naslova kakav bi to smijeh bio
Brko je offline  
Staro 04.11.2019., 19:50   #3051
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Godine brzo prodju, ko i Montoyi. Novi Senna, ovaj, onaj, a na kraju prdac. Ovako iz glave - 6 pobjeda ako se ne varam.

Glavni cilj - sto atraktivnije preteci Schumachera. I nije da nije uspjevao, samo on ko Hamilton danas, dizao pobjede i naslove, a ostali suva kur*a 😊

Mozda i Lujo predje u Ferrari na koju sezonu pa ih jos jednom sve nasapuna. To bi tek bilo jebeno 😁

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 04.11.2019., 21:37   #3052
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Za Debla Montoyu svakako.

Nego, uz Grožana, još jedan panj ostaje na gridu:

https://www.autosport.com/f1/news/14...-seat-for-2020

Tijebote.
Brko je offline  
Staro 05.11.2019., 14:15   #3053
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Kad smo vec kod Hamiltonvih 5432 naslova, tko je zadnji vozac digao titulu a da nije imao najbrzi auto na gridu?
Hakkinen 98', 99'? Schumacher 94', 95'?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline  
Staro 05.11.2019., 14:15   #3054
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Kimi 2007
draksa je offline  
Staro 05.11.2019., 15:25   #3055
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Prost 1986.
Brko je offline  
Staro 05.11.2019., 17:10   #3056
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Zaboravih ovo komentirati. Znači balavander samo tako upre prstom u Ferrari i nazove ih varalicama. Hrabro.

Valjda misli da će Red Mulj ipet kupiti pravila kao 2009 pa da će dominirati. Ovim mudrim i proračunatim potezom si je možda zauvijek zalupio vrata na šansi da pređe tamo.

Maestealno. Pa kad su i varali na očigled i krali, vozači nisu nikad upirali prstom tamo jer su se svi nadali jednom sjesti u crveni bolid. Ali Max je očito pametniji od svih. Čak ga i ćaća kudi. Koliko je dobar vozač, toliki je i glupan. GG Max
Brko je offline  
Staro 05.11.2019., 17:52   #3057
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Kad smo vec kod Hamiltonvih 5432 naslova, tko je zadnji vozac digao titulu a da nije imao najbrzi auto na gridu?

Hakkinen 98', 99'? Schumacher 94', 95'?
Schumacher 2003.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 05.11.2019., 18:16   #3058
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Schumacher 2003.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Bulšit totalni
Brko je offline  
Staro 06.11.2019., 11:09   #3059
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Meni na pamet pada 2008. kao zadnja godina u kojoj je bio znacajan missmatch u vozackoj kvaliteti glavnih pretendenata za naslov, a osvojio ga je onaj u overall sporijem bolidu tijekom cijele sezone.

Ferrari je 2008. imao zvijer od bolida, ali je Kimi bio totalno indisponiran i poprilicno los veci dio sezone, a Massa jednostavno nije kalibar za svjetskog prvaka, iako ga je izgubio u zadnjem zavoju sezone.

Znacajan broj kisnih utrka te sezone je potpuno razotkrio Massino neumijece voznje po mokrom, narocito blamaze u Monacu i onih 5 pirueta u Silverstoneu
Nadodamo na to onaj fijasko s crijevom za gorivo u Singapuru i eksploziju motora pri sigurnom vodstvu 3 kruga prije kraja u Madarskoj i taj naslov je trebao biti zakaparen davno prije zadnje utrke da je Ferrari imao kompetentnog vozaca.

Zadnji takav vozacki missmatch prije navedenog je bio Shumi >>>> Hill.

Hakkinenov Mclaren je bio sve samo ne inferioran auto '98 i '99, dapace bez sumnje i premca najjaci auto u '98 i vecem dijelu '99. Hakkinen je bio sramotno los '99, da Schumi nije slomio nogu prosetao bi se do naslova tada.

To je, po meni, bilo najbolje vozacko razdoblje Schumacherove karijere (94-2000) u kojem je maksimum izvlacio iz tih Benettona/Ferrarija.

Iako su svi ti bolidi bili "in the same ballpark" sto se performansi tice s konkurencijom, jako je tesko u F1 osvojiti naslov s bolidom koji je cijelu sezonu ocigledno inferioran u odnosu na konkurenciju. Najblize tome u zadnjih 30 godina je dosao Alonso 2012. Iza toga Schumi '97.

Zadnje izmijenjeno od: FerrZG. 06.11.2019. u 11:21.
FerrZG je offline  
Staro 06.11.2019., 11:27   #3060
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Slažem se sa FerrZG. U obu kategoriju "skoro" 1997 i 2012 bi dodao i Kimija 2003.

Jedino bih te ispravio da Massa nije IZGUBIO naslov prvaka jer ga nikad nije ni imao prvenstvo bi bilo riješeno u Kini da nije bilo onog debila suca iz Kenije na utrci u Spa kad je Lujkanu dao 25 sekundi kazne za nešto što nema veze s mozgom.

Tako da je Massa imao više sreće nego pameti te sezone. Kao i Irvinac 1999 okoristio se tuđom nesrećom i spletovima okolnosti toliko da dođe do prilike za naslov. Na kraju ga nije osvojio jer je bio loš. Vrijedi za oba
Brko je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na