Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2020., 13:35   #181
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Cekaj da naletis na raidere ili bosa kojeg
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 14:09   #182
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
+

Odvratna mapa

Imao sam onaj shootout picnic quest koji sam odgađao sve do jučer (lvl 19) pa sam jednim udarcem riješio taj i dva jaegerova questa.

Uzeo IR-FLIR, iznenadio se da je samo 100k na marketu. Stavio ga na AK s BS municijom, skinuo 11 scava i 2 PMCa, riješio questove i uspješno extractao. Te thermale treba nerfat nekako, ovo je bilo prelagano.
Thermalsi su zapravo jako skocili u zadnje vrijeme, jer su imali "bug" da mozes vidjet jaaaako daleko (inace je limit da ne vidis kroz 2 ili vise grmova cini mi se). Svakako su svjesni da su thermali OP i nerfat ce ih uskoro cini mi se, pisa je Nikita vec da to nije tako jednostavno.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kada je wipe? Ima konretan datum?
I što je hatchet?
Nema konkretan datum, mislim da je podcast prije 2-3 tjedna reka "very soon", kroz misec dana. Ja nekako nagadjam da ce bit za tako, 2 tjedna max.

Hatchet/hatchling run je kad ulazis samo sa melee weaponom, al to su ti vec napisali da si onda tag/cursed i da idu na tebe ovi (prije su jos vise isli, pa bi doslovno isli ko muha na govno, al su sad to malo smanjli). Ja nekad kad imam dobre keyeve za marked roomove i slicno idem samo sa pistoljem i gamma containerom + torba, pa onda rusham po loot.

Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Cekaj da naletis na raidere ili bosa kojeg
Ovo je istina, ako ides na boosove ili raidere, nikad nemoj 2 puta peekat isti corner ili prozor Bolesno pogadjaju i imaju jake metke. ALI - ako ih pobijes dobijes jaaaako puno exp-a, mislim da je tipa headshot na raideru 1200 expa ili tako nesto. Samo jebiga, imaju aimbot i jako su agresivni, bacaju tone bombi, pucaju, trce na tebe, itd.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2020., 14:35   #183
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Cekaj da naletis na raidere ili bosa kojeg
Naletio na SVAC bossa kod benzinske i u Dorms u customs, nikako da ih ubijem.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 15:40   #184
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
u prvim danima igranja sam slučajno ubio scav bossa i njegove minione s obicnim AK74 i PS ammo, na Customs iza benzinske sam sound whorao u grmlju, samo su dolazili jedan po jedan i zbog čudnog kuta i kombinacije grmlja me valjda nisu vidjeli, a ja lagano metak po metak.

6-7 minuta je trajalo to, na kraju se spustio da lootam i skužim da ovi scavsi imaju bolji gear od običnog, eno i zlatni pištolj wtf.
Guglam i skužim da sam ubio Rashalu. Mislim si that was easy, u cemu je toliki fuss.

Nekoliko puta sam pokušao nakon toga i nisam uspio, čak i riješim kojeg raidera ali bossa malo teže ide + previše je buke, privučeš sweaty chadove ko muhe na govno i onda si najebo.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 15:47   #185
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ma navikao sam, ovo nije PUBG. Kada ubijem nekog (SVAC-a npr.), nema lootanja kada nisam siguran da nisam sam. Jer u 50% slučajeva, nisam.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 16:38   #186
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
A i ponekad jos uvijek ima sound bugova, pa mislis da si sam, a zapravo ti se netko zaleti jer je cuo pucanje. A na raiderima i bossevima ima jako jako puno pucanja
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 16:45   #187
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Jedina stvar koja me baš "muči" u cijeloj igri je zvuk, tj. nedostatak istog.

Prečesto mi se događalo da ne čujem ništa, samo se pojavi lik ispred mene. Također nemoguće je razaznati dolaze li zvuci s gornjeg ili donjeg kata.

Steam audio navodno u ovom patchu, nadam se da će to riješiti.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 17:19   #188
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Slažem se. Imam feeling da se ja čujem na daleko, a njih ne čujem uopće.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 18:19   #189
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Mislim da ce u sljedecem velikom updateu (ne ovaj sada kad bude wipe, nego sljedeci) staviti Steam Audio koji ce puno puno poboljsati i vertikalni audio, itd.
Recimo, velik problem je Reserve, ako si na krovu, uopce ne mozes cuti nekoga tko dolazi skalama na krov (crni pijun zgrada, prema hole in the fence izlazu).
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2020., 20:18   #190
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Koliko je customs loše optimiziran, dok Woods radi odlično npr.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2020., 22:36   #191
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Da, Woods je mislim mapa s najviše fps-a. Ali najgori moguci loot, ja sam samo njega igra dugo jer mi je bila najlaksa mapa za solo, i uvik sam bija broke
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 07:55   #192
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Lagano sam pohvatao i Woods. Sada znam Customs i Woods. Pod znam, mislim da znam gdje sam kada se spawnam, gdje bi mogli biti SCAV-ovi i gdje su exiti.

Idem dalje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 10:30   #193
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
To je jako dobar start.
Ja sam Woods igrao dosta kao p****, samo bi drzao ledja uz zid i setao okolo mape
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 10:59   #194
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Tako ja još uvijek igram. PUBG stil, trčanje po otvorenom i očekivanje da ubijem nekog. Ali učim.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 11:30   #195
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Jučer mi baš bio odvratan dan. Od valjda 15 raidova extractao sam jednom.

Spawnao na Reservu prvi do east marked room zgrade, imao FAL i 2 clipa
.Uletim u marked room, prvi. Otvorim - weapons case, P90, VPX i zlatna narukvica.

Netko dolazi na onaj prozor marked rooma, otvorim rafal brijem da se usro ko nikad čujem ga još se kreće - izletavam van, scavovi me napadnu, crne mi noge, uzvratim na slijepo rafal, razbježali se. I dalje čujem ovog iza marked rooma kako šušti grmljem.

Nema mi druge, moram u susjednu kucicu (južno odmah do).

Šepam na otvorenom tih 20 metara, i dalje čujem ovo šuštanje u grmlju iza marked sobe i molim boga da mi ne izleti, najdužih 20 sekundi ikad.
Srećom nije, uspjevam ući u baraku, healam se i osluškujem, 10 metara od mene 3. svjetski rat samo čujem rafale i ekipu koja umire.
Lik iza grmlja se više ne čuje, izlazim van vidim mrtav, lootam - fully kited SR25, lvl5 armor, Ulach kaciga ma sve...lootam to asap, uletavam opet u baraku gdje je marked room da se posložim, tamo hrpetina mrtvih. Krenem lootat, tek što sam otvorio prvog i vidio da ima M4 sa onim drum magom čujem opet korake, quitam to i okrećem se.

Jebeni player scav uletava ko budala, riješim ga. Zatim dolaze 3 (valjda) AI scava, riješim i to. Nemam više metaka i krvarim, ne stižem se bandažirat. Uletava team od 2 player scava i sačmom me riješe dok ih hatchetom pokušavam pogodit . Nikad lakši 1M+ loot nisu dobili, garant.
Psujem u sebi zašto sam se vratio u jebenu baraku gdje je pola mape poginulo...fkin greed

Nema te igre koja me toliko drži na iglama ko ovo.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 11:36   #196
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
To je istina.
Uvijek živčan, uvijek uzbuđen. Ima nešto u toj igri. Čekam ovaj wipe, nadam se promjenama u optimizaciji i boljem zvuku.

Jedino čega se bojim.. Hoće li ta igra ikada izaći van bete? Koliko se sjećam, 2017. je bila ideja da se izda igra.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:19   #197
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Razmišljao uzeti i scrollam po stranici i gledam kakve edition-e prodaju (ne kužim uopće kako oni imaju dobru prodaju, a nisu igru izdali na steam-u) i naletim na ovo "Free access to all subsequent DLCs (Season pass)". Odmah prekrižio. Kupovati full igru i onda još davati pare za sve DLC-ove (ako oćeš ko čovjek igrat)... nema šanse.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:22   #198
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Do prvog DLC-a će proći godine, ovih 250kn mi je ulaganje u moje slobodno vrijeme sljedećih par mjeseci, toliko ostavim u cinestaru kada idem s ekipom za 2h.

A prodaja je dobra jer fakat, većina ekipa koja je probala, uključujući i velike streamere koji imaju po 30-40k gledatelja, kažu da je igra TOP. Što i je, ali previše imam feeling da sam u ranoj fazi bete ili čak u Alpha-i. 3-4 godine rada, igra je fakat u ranoj fazi. Pogotovo kada na i9 i 2080Ti ljudi kažu, "You are lucky if you have 100FPS".

Ako ćeš već uzimati, ili bito tko drugi, bez VPN-a, na službenim stranicama ide PDV i secure nekakav, mene ispalo umjesto 30EUR oko 50EUR. Tako da sam uzeo preko 3rd party resellera.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:35   #199
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Razmišljao uzeti i scrollam po stranici i gledam kakve edition-e prodaju (ne kužim uopće kako oni imaju dobru prodaju, a nisu igru izdali na steam-u) i naletim na ovo "Free access to all subsequent DLCs (Season pass)". Odmah prekrižio. Kupovati full igru i onda još davati pare za sve DLC-ove (ako oćeš ko čovjek igrat)... nema šanse.
Ma kakvi DLC-ovi hahahaha... to su ti pro-forma napisane gluposti za koje se ne moraš brinit. Pratim godinama razvoj ove igre i znam planove za iduće patcheve. Neće tu bit DLC-ova, samo razne nadogradnje s novim patchevima. Neće ovo još dugo iz "bete".

U ovom 12.6 šta je idući (uz wipe) dolazi prva iteracija Steam audia, proširenje customs mape (da nema toliko choke pointova), promjena za flea market (prodaja samo "found in raid" itema) da sjebu RMT stranice i čitere itd itd...
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:36   #200
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Znači, nikakve naznake za optimizaciju?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:39   #201
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Vidi se da si novi u EFT-u
Kakva optimizacija? Kakav full release?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:39   #202
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Da, malo su greedy s tim porezima i sranjima, ja sam uzeo EoD, ali kad je bila na nekom popustu, pa sam onda tipa za 100EUR prosao, ili tako nesto.

A ja se nadam da bude izasla iz Bete igra, i Rust smo cekali godinama dok nije izasao "official" iz bete, i govorili su Rust mrtav, a bogami ljudi ga i dalje peglaju.

A kod Tarkova pogotovo taj fear koji imas, ja ponekad igram sa onim kineskim Xiaomi Mi Bandom na ruci i stavim da mi tracka puls svaku minutu, stari moj koji su to peakovi kad sam u raidu, ne skoci mi tako puls da prostis ni kad j.

Citiraj:
Autor Vendetta Pregled postova
Ma kakvi DLC-ovi hahahaha... to su ti pro-forma napisane gluposti za koje se ne moraš brinit. Pratim godinama razvoj ove igre i znam planove za iduće patcheve. Neće tu bit DLC-ova, samo razne nadogradnje s novim patchevima. Neće ovo još dugo iz "bete".

U ovom 12.6 šta je idući (uz wipe) dolazi prva iteracija Steam audia, proširenje customs mape (da nema toliko choke pointova), promjena za flea market (prodaja samo "found in raid" itema) da sjebu RMT stranice i čitere itd itd...
Mislim cak da nece na wipeu odmah bit prosirenje Customs mape (to je bilo planirano, ali su pomaknuli), a za Steam Audio nisam 100% siguran, al mislim da su i to odgodili.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Znači, nikakve naznake za optimizaciju?
Mislim cak od zadnjeg updatea da mi igra radi puno fluidnije. I oni su po Twitteru pisali da imaju puno manje stuttera, a bome (ne znam jel placebo) i meni se cini da je i kod mene nekako sve TEČNIJE.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:41   #203
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Vidi se da si novi u EFT-u
Kakva optimizacija? Kakav full release?
Haha.
A ono, to me odbija iskreno. Taj stutter i pad FPS-a.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:47   #204
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Aj šibni mi link na pm gdje si uzeo account ako nije problem. Možda ipak uzmem.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:48   #205
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Na stutterima i optimizaciji rade već godinama hahaha

Nedavno su se upoznali sa nekim funkcijama Unity engina nakon šta im je lik na redditu nacrta i ukaza na neke pogreške u config fileovima.
A nekidan su drastično poboljšali RAM usage i smanjili drastično količinu stuttera. Bila objava na tiwtter-u kako kolega kaže.

Uglavnom svaki veći patch i ovi micro između imaju nešto za optimizaciju... trude se jadni stvarno.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:49   #206
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
jel se isplati uzimati kod resellera? kolega igra već dosta dugo, rekao mi je da ne kemijam s time, da znaju banove lupat..

a ako se uzima preko VPN-a, onda koja država ima najmanji pdv?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:53   #207
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Ne sjećam se sada točno, mislim da je najavljeno 6 DLC-a, od čega se imena i content trenutno javno znaju za 4...da me ubiješ ne sjećam se imena ali mislim da 3 od ta 4 će biti nove mape, 1 će biti "scav life" DLC s kojim bi trebao moći igrati kao scav boss.

Tako neka shema, nije još sve poznato.

Ja sam uzeo EOD, ne toliko radi DLC-eva nego radi većeg stasha i gamma containera, te 2 stvari olakšavaju život i štede vrijeme.
Imaš i ono klasično supportanje developera itd...što mi nije žao ovdje, nije velik team koji radi na ovome. Odmah su rekli da neće biti microtransakcija (a ovo je igra koja je kao stvorena za microtransakcije). Ažurni su, njihov COO se često pojavljuje na streamovima gdje priča o trenutnom stadiju i budućim roadmapovima, gdje imaju izazove i sl.
Ažurni su na redditu ako se nađe/pokaže bug. Meni su odgovorili na support ticket unutar 24h, i to nije bio generički response.

Puno je to posla, igra je eksplodirala i sam Nikita (COO) je rekao da je igra prebrzo narasla i sada moraju trošiti 1/3 resursa firme da samo krpaju servere i bave se cheaterima što im nije bio plan.

Jbg, potrajat će da se dovede u finalno stanje.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 12:56   #208
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
jel se isplati uzimati kod resellera? kolega igra već dosta dugo, rekao mi je da ne kemijam s time, da znaju banove lupat..

a ako se uzima preko VPN-a, onda koja država ima najmanji pdv?
Ja sam ušparao 160kn, dobio key za 10 min i aktivirao ga preko službene stranice, bez ikakvog problema. Ne znam je li zabranjeno, nigdje to nisam pročitao ni čuo. Aktivacija je prošla bez problema.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 13:00   #209
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Tocno, Nikita je stalno po tim streamovima, aktivan je na Twitteru i mislim da se stvarno trude igru optimizirat i napravit boljom. Oni su dozivili boom s tim streamerima i bekend serveri su im jednostavno "gorili". Sican se kad bi po 20-30min ceka na matchup, pa ne bi mogao trejdat, pa bi timeoutalo, itd.
Ovo je sad mila majka kako igra radi kako je bilo kad je bio taj "boom" nedavni.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2020., 13:00   #210
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
može isto onda link sellera na PP, thx
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na