Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.08.2013., 10:05   #5881
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Primjer 1: Technomax prije dvije-tri godine, predmet Panasonic 46GT30. Nakona par minuta razgovra sa prodavačem, pristao je na 5% popusta, a onda sam još izvadio bon sa dodatnih 5% popusta koji sam dobio jer sam kupio perilicu suđa kod njih mjesec dana ranije. Onda smo se dogovorili da mi umjesto 5% popusta da petogodišnje jamstvo. Mogao sam dobiti još dodatni popust za gotovinu, ali sam plaćao Amexom na 12 rata. U retrospektivi, ipak bi bilo bolje da sam uzeo popust, a ne jamstvo jer je Technomax propao, ali nema veze.

Primjer 2: Panasonic prije godinu dana otvara dućan u Arena centru i daje 20% popusta na cjelokupni asortiman, bez obzira na način plaćanja, samo taj dan. Ne vjerujem da su radili na gubitku.

Primjer 3: Ronis prije mjesec dana, predmet Samsung 55F8000. Cijena koju mi nudi je 21 tisuća kuna, na što im kažem da u Modulu Devet imaju takav televizor sa 5 godina jamstva za 16 tisuća kuna (uz plaćanje gotovinom). Nakon provjere, Ronis mi nudi tu telku za 17 tisuća kuna uz plaćanje Amexom na rate (beskamatno) i 5 godina jamstva.

Primjer 4: Technomarket u West Gate-u prije godinu dana, predmet Philips parna stanica od cca 3000 kn i pripadajuća daska za peglanje od cca. 1000 kn. Nakon deset minuta razgovora sa trgovcem, premišljanja i neodlučnosti (moš mislit, žena mi je rekla da hoće tu peglu, a ja ne izlazim bez nje ), uspijem iskamčit 10% popusta na gotovinu i petogodišnje jamstvo/osiguranje koje pokriva sve živo.

Mogu ti dati još hrpu primjera, ali samo ću ti reći da još do sada nisam kupio neki skuplji komad tehnike u trgovačkom za cijenu koja je izvješena. Ne govorim o ciganjenju tipa deranje s vrata "daj 20% popusta i kupujem" nego o normalnom i kulturnom razgovoru i dogovaranju. A ti se smij, LOLaj i plaćaj cijenu koju trgovac traži...
OK,
primjer 1 - popust 5% je niš...dakle mazanje očiju kupcu, on je sretan jer je izvukao popust, trgovina to ne osjeti, ako netko ne traži popust njima dobro.

primjer2 - niš revolucionarno, uvijek se kod otvaranja neke fensi trgovine nude popusti kak bi se zajebala konkurancija i kak bi metodom usmene predaje ispalo da je taj dućan "super-povoljan" - nakon toga cijene ko i svagdje drugdje.

primjer 3 - što ti to govori - Ronis (inače aposlutno najskuplji u HR) ima zaradu od 5 hiljada kn samo za jedan prodani primjerak. Ti si tu povukao mudar potez jer nakon toga oni nisu imali nijedan argument za ne dat popust. Iako nakon toga su oni ili gadno zaprijetili tom Modulu 9 sa inspekcijana za zaštitu trž. natecanja il su konačno malo sreddili svoje MPC.
Iako ova terija ti nije najbolji primjer jer malo ko danas ima mogućnosti dat za TV 15 000kn, ja govorim o običnim ljudima koji ne mogu očekivat da će TV od 3800 dobit za 2500, eventualno možda za 3600kn ak imaju sreće.
(jer sjeti se HI-FI - marže sa 40-60% (MPC 50 000kn), odjednom padnu na 10-20% (MPC onda 25000kn) s tim da priodavač i dalje može trljat ruke kad proda takav komad elektronike!!!!

primjer 4 - pošto sam i ja radio baš na takvim jestima, dobro je bilo dogovoreno na koje artikle mogu dat popus onako u priči sa kupcem iz razloga: proizvod se ne prodaje, stari model, dugo stoji...

nije uvijek popust očekivano rješenje. Treba znat kad naletiti...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2013., 12:22   #5882
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
OK,
primjer 1 - popust 5% je niš...dakle mazanje očiju kupcu, on je sretan jer je izvukao popust, trgovina to ne osjeti, ako netko ne traži popust njima dobro
Čekaj, ne kužim. Najprije objašnjavaš da se ne može dobiti popust od 5-15% jer marže nisu 30-50%,
Citiraj:
i sve bi to imalo smisla kad bi marže bile 30-50% pa ti prodavač uvijek može dat 5-15% dole, al marže nisu tolike i ne navodite ljude na krive zaključke.
a onda odjednom popust od 5% je mazanje očiju kupcu i trgovina to ne osjeti? Naravno da znam da imaju dogovoreno na što mogu davati popust, ali isto tako znam da popust neću dobiti ako ne pitam.
Popust bi bio 10% da sam tako htio. Nije mala para za telku koja je koštala 12 tisuća kuna.
Citiraj:
primjer2 - niš revolucionarno, uvijek se kod otvaranja neke fensi trgovine nude popusti kak bi se zajebala konkurancija i kak bi metodom usmene predaje ispalo da je taj dućan "super-povoljan" - nakon toga cijene ko i svagdje drugdje.
Koliko si ono u prvom postu rekao da su marže? Ta ista trgovina je u četvrtom mjesecu ove godine srušila sve cijene starih modela za cca 25-30%. Da li misliš da su poslovali taj dan sa gubitkom zbog popusta od 20%?
Citiraj:
primjer 3 - što ti to govori - Ronis (inače aposlutno najskuplji u HR) ima zaradu od 5 hiljada kn samo za jedan prodani primjerak. Ti si tu povukao mudar potez jer nakon toga oni nisu imali nijedan argument za ne dat popust. Iako nakon toga su oni ili gadno zaprijetili tom Modulu 9 sa inspekcijana za zaštitu trž. natecanja il su konačno malo sreddili svoje MPC.
Iako ova terija ti nije najbolji primjer jer malo ko danas ima mogućnosti dat za TV 15 000kn, ja govorim o običnim ljudima koji ne mogu očekivat da će TV od 3800 dobit za 2500, eventualno možda za 3600kn ak imaju sreće.
(jer sjeti se HI-FI - marže sa 40-60% (MPC 50 000kn), odjednom padnu na 10-20% (MPC onda 25000kn) s tim da priodavač i dalje može trljat ruke kad proda takav komad elektronike!!!!
Slažem se, i sam vjerujem da su u mainstreamu cijene izjednačenije. Naravno da je nerealno da se na telki koja košta 3800 kn može dobit 30-ak % popusta, ali je vrlo realno da se može dobiti nekih 5-10%, ovisno o situaciji.
Citiraj:
primjer 4 - pošto sam i ja radio baš na takvim jestima, dobro je bilo dogovoreno na koje artikle mogu dat popus onako u priči sa kupcem iz razloga: proizvod se ne prodaje, stari model, dugo stoji...
Novi model parne stanice (tada), tek došla u Hrvatsku, Niti je stari model, niti je stajala niti su mogli znati kako će se prodavati.

Citiraj:
nije uvijek popust očekivano rješenje. Treba znat kad naletiti..
Tako je, treba znati kada naletiti. Naravno da ću kupovati prošlogodišnji model telke u travnju ako ovogodišnji nisu neka revolucija. Naravno da ću se prvo informirati o cijenama. Tako naravno da ću pregovarati. I ne treba biti popust koji ću ispregovarati. Može produljenje jamstva, može neki goodie (tipa HDMI kabel...)...

Poanta mog posta je da se može i treba cjenkati u trgovačkim centrima, pa makar i za 5%, a da fiskalizaciju prvo treba razumijeti čemu služi, a ne da je babaroga za svaku zamislivu stvar.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2013., 10:53   #5883
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Kako obicno TV nemoze prikazati audio u kvaliteti u kojoj bluray reproducira ako je bluray povzan sa tv-om direktno, znaci li to da je jedina opcija slusati najbolji audio ako napravim sljedecu konektivnost.

Bluray - hdmi - A/V reciver
A/V Reciver - hdmi - TV

Ili postoji druga, jeftinija solucija od kupnje AVR-a? Pitam jer jedan prosjecni Denon-e kosta vise nego sto si ja mogu priustiti.
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2013., 11:13   #5884
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Preporuka LED TV do 1500 kn

Dakle, hitno bi mi trebala preporuka za najobičniji LCD ili LED koji bi koristila baka. Dakle, nikakvi pretjerani priključci nisu bitni, važno je da je ekran od nekih 55cm ili više i da je koliko toliko kvalitetan (ako se uopće nešto može nabaviti da je ok za tu cijenu). Isto tako, važno mi je da bi bio dobavljiv preko neta ili sl...
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2013., 13:24   #5885
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor sibica Pregled postova
Dakle, hitno bi mi trebala preporuka za najobičniji LCD ili LED koji bi koristila baka. Dakle, nikakvi pretjerani priključci nisu bitni, važno je da je ekran od nekih 55cm ili više i da je koliko toliko kvalitetan (ako se uopće nešto može nabaviti da je ok za tu cijenu). Isto tako, važno mi je da bi bio dobavljiv preko neta ili sl...
Quadro INEM zastupnik u svakom gradu (google Quadro) ima outlet i mnoge modele LCD televizora od 55-66cm po cijeni od 1199kn, sa 3-5god garancije.

Dobavljivi su Online takoder.

U Getrou jos uvijek recimo imaju Vivax 55cm za 999kn ako se ne varam.
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2013., 13:29   #5886
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2013., 21:22   #5887
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Kako obicno TV nemoze prikazati audio u kvaliteti u kojoj bluray reproducira ako je bluray povzan sa tv-om direktno, znaci li to da je jedina opcija slusati najbolji audio ako napravim sljedecu konektivnost.

Bluray - hdmi - A/V reciver
A/V Reciver - hdmi - TV

Ili postoji druga, jeftinija solucija od kupnje AVR-a? Pitam jer jedan prosjecni Denon-e kosta vise nego sto si ja mogu priustiti.
druga solucija (kako koristim ja):
BD - AV rec preko optike ili kaoxa (RAW signal)
BD - TV preko HDMIja.
tako da ne moraš paliti AV rec ako hočeš neki DVD gledat onak usput (npr žena koja ne zna što sve treba namjestit, jedva je naučila upalit DVD i stavit disk)

AV rec uopće ne treba imat HDMI.
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 00:14   #5888
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sto uzet u 37-42" ? od LED-tva

nekakv bestbuy
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 08:37   #5889
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
42F5300
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 11:12   #5890
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
druga solucija (kako koristim ja):
BD - AV rec preko optike ili kaoxa (RAW signal)
BD - TV preko HDMIja.
tako da ne moraš paliti AV rec ako hočeš neki DVD gledat onak usput (npr žena koja ne zna što sve treba namjestit, jedva je naučila upalit DVD i stavit disk)

AV rec uopće ne treba imat HDMI.
Zvuci ok, al ionako nisam jos vidio AV koji nema bas 2-4 hdmi-ja pa nije problem u tome, gledao sam za uzeti denona iz avemaxa i ima cak 5 komada.
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 15:30   #5891
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Zvuci ok, al ionako nisam jos vidio AV koji nema bas 2-4 hdmi-ja pa nije problem u tome, gledao sam za uzeti denona iz avemaxa i ima cak 5 komada.
a šta misliš kak je išlo prije pojave BDa?? il misliš da prije nije ni bilo 5,6,7.1 zvuka??
ja sam ti predložio a ti napravi kak oš. s tim da neki AV nemaju pass-tru signala dok ga ne upališ.

jel mora bit AV rec sa HDMI ulazom i jel mora bit baš novi uređaj - imaš hrpu starijih modela 2-3-4 godine (oglasnici) koje rade ko zmaj to što trebaju.
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 17:39   #5892
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
42F5300

Samsung UE-42F5300

ali taj model ne nalazim u kanadskim trgovinama, znas li koja je oznaka za taj model za US trziste?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2013., 23:55   #5893
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
a šta misliš kak je išlo prije pojave BDa?? il misliš da prije nije ni bilo 5,6,7.1 zvuka??
ja sam ti predložio a ti napravi kak oš. s tim da neki AV nemaju pass-tru signala dok ga ne upališ.

jel mora bit AV rec sa HDMI ulazom i jel mora bit baš novi uređaj - imaš hrpu starijih modela 2-3-4 godine (oglasnici) koje rade ko zmaj to što trebaju.
Može i polovno iako bih nesto sa garancijom.
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 00:42   #5894
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Ali uz AVR idu posebno zvučnici što onda tu priču u slučaju malo boljih zvučnika diže na popriličnu cijenu .... ili sam nešto pobrkao?
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 19:40   #5895
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Ima netko iskustva sa ovim najjeftinijim 55" LED TV-om ?

http://oscarmagno.hr/index.php/lg-el...-55lm615s.html

Gledat ce se 95% vremena mkv, 1080p i 720p
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 20:28   #5896
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Dr.Who Pregled postova
Ima netko iskustva sa ovim najjeftinijim 55" LED TV-om ?

http://oscarmagno.hr/index.php/lg-el...-55lm615s.html

Gledat ce se 95% vremena mkv, 1080p i 720p
Ne znam baš za TV,al na tvom mjestu bi se raspitao malo o ovom trgovcu, odnosno trgovini. Možda bi radije dao 100-200 kn provjerenoj firmi...
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 20:34   #5897
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Citiraj:
Autor sibica Pregled postova
Ne znam baš za TV,al na tvom mjestu bi se raspitao malo o ovom trgovcu, odnosno trgovini. Možda bi radije dao 100-200 kn provjerenoj firmi...

koliko sam shvatio, to je slovenska trgovina..
ali nebitno, kako god okrenes tv je najjeftiniji u klasi (7999 u emmezeti)
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 20:58   #5898
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
kakva cijena takva i kvaliteta slike, nema tu puno mudrolije. najjeftinije se NIKAD nije pokazalo dobro.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 21:35   #5899
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Ti si vidio TV ili zaključak izvodiš samo iz toga što je jeftin? Ovaj "NIKAD" je također upitan.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2013., 22:44   #5900
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
sto god sam vidio od najjeftinijih tv-a nije valjalo.

pa bilo to 22" ili 60"

meni su ti LEDovi katyastrofa jeftiniji modeli. POGOTOVO tako velike dijagonale. Jer se onda tek vidi kako je losa slika, skaliranje, zamucenost, sporost, itd itd.

ali opet, nemamo ni svi iste kriterije.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 01:03   #5901
Dr.Who
Premium
Moj komp
 
Dr.Who's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: ST/ZG
Postovi: 577
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
kakva cijena takva i kvaliteta slike, nema tu puno mudrolije. najjeftinije se NIKAD nije pokazalo dobro.
ima jako puno mudrolije i nije ni blizu tako jednostavno
Mislim da dovoljno poznajes potrosacku elektroniku da znas da skuplje NIJE nuzno i bolje

Citiraj:
Autor cccp Pregled postova
Ti si vidio TV ili zaključak izvodiš samo iz toga što je jeftin? Ovaj "NIKAD" je također upitan.
u principu me interesira misljenje ljudi koji ga ili imaju ili su ga tesirali ili imaju bilo kakvo real life iskustvo. ja ga ne mogu nigdje vidjeti uzivo

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
sto god sam vidio od najjeftinijih tv-a nije valjalo.

pa bilo to 22" ili 60"

meni su ti LEDovi katyastrofa jeftiniji modeli. POGOTOVO tako velike dijagonale. Jer se onda tek vidi kako je losa slika, skaliranje, zamucenost, sporost, itd itd.

ali opet, nemamo ni svi iste kriterije.

sa jednim se slazem, nemamo svi iste kriterije. kupujem tv da gledam sadrzaj a ne da trazim mane/prednosti u samom prikazu slike. Smatram da je to otislo dovoljno daleko da svaki tv moze prikazati normalnu sliku, bez unistavanja dozivljaja. Ako se varam volio bi da mi neko ukaze na gresku..

Gabre ako imas vremena objasni mi u cemu se vidi ta losa slika, skaliranje, zamucenost i sporost jer ja stvarno to ne mogu vidjeti pa ni najsugavijem TVu u ducanu (ima li nekih posebnih scena ili pokreta pri kojima bi se te stvari mogle uociti)

Do nedavno sam imao Panasonic 42" PV500, sad sam uzeo 47" ET50 i super sam zadovoljan. 55" mi treba za drugi stan jer je veca udaljenost sa koje se gleda. Ako ova od 8000 nema nikakav meni vidljiv nedostatak ne vidim zasto bi dao vise nego duplo vise samo da bi imao top model necega sto ce za cca 10 mjeseci biti ekvivalent klasi ili dvije nizem modelu
__________________
Dobri trgovci: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...


KUPUJEM
Dr.Who je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 07:29   #5902
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Sporost matrice se itekako može vidjeti na lcd-u. Recimo cura ima sony braviu 32bx300 i matrica je prilično spora, tako da su i na najsporijem kadru u pokretu ili slovima vidljiva zamućenja slike. S druge strane složio bi se da veća cijena ne znači nužno i bolji tv, a to se posebno odnosi na lcd televizore. Naprimjer brat je prije 3 godine kupio toshiba lcd 40" i došao ga je manje od 4 soma kn. Taj tv i dan danas ima bolji vidljivi kut i bolji kontrast od bilo kojeg lcd televizora skupljeg ili jeftinijeg kojeg sam ja do sada kupio
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2013., 12:44   #5903
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Može i polovno iako bih nesto sa garancijom.
onda nemoj gledat baš ove entry modele jer se tu više štedi neg daje....bar ua nekih 3000-3500 kn...
negdje na oglasniku sam vidio Denon 2307 (model za 2007) za nekih 2000 kn, ima i tip sa drugog foruma prodaje Onkyo 605 (model 2006) isto za toliku lovu, to su bili AV rec više srednje klae i koštali su prilično više od ovog za koliko se prodaju. to je odličan izbor za normalne korisnike.

+ zvulje, oni kompleti su sasvim solidni, neki dan je netko predlagao Wharfedale komplet za 4000 kn.
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 08:46   #5904
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Samsung UE-42F5300

ali taj model ne nalazim u kanadskim trgovinama, znas li koja je oznaka za taj model za US trziste?
To bi bio:
UN50EH5300F

Link: http://www.samsung.com/us/video/tvs/...5300FXZA-specs

Samo si odaberi veličinu.

Također, i ovo je po meni neki bestbuy:
http://www.samsung.com/us/video/tvs/UN46EH6070FXZA

- Ovaj je 3D, 240Hz (200Hz u EU), naočale itd... malo bolja slika...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 10:22   #5905
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
240Hz (200Hz u EU)
Ljudi često miješaju Samsungov CMR sa stvarnim stanjem Hz...kad gledam taj model imam dojam da je 50Hz koliko se slika užasno zamuti pri svakom malo bržem pokretu.
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2013., 11:12   #5906
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Ne znam, ja sam uzeo 46F5000, 100Hz i meni se ništa ne muti pri brzim scenama.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 16:49   #5907
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Ovako treba mi preporuka Samsung Tv-a do 4500kn koji bi spojio sa PC-om. Pretežito za gledanje filmova, igranje igrica i surfanje internetom.

Hvala!
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 17:02   #5908
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
Ovako treba mi preporuka Samsung Tv-a do 4500kn koji bi spojio sa PC-om. Pretežito za gledanje filmova, igranje igrica i surfanje internetom.

Hvala!
velicine?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 17:04   #5909
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
velicine?
od 32" do 40"!

nosit ću u subotu kućište u Sanctu Domenicu jer mi frend tamo radi pa da isprobam par Tv-a pa da vidim koji bi bio najbolji... pustiti ću neki film i pokrenut neku igricu pa čisto da vidim šta bi bilo najbolje!

Zadnje izmijenjeno od: lateralus_eye. 20.08.2013. u 20:41.
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 20.08.2013., 22:40   #5910
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,630
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na