Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2018., 17:16   #391
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Zato sto ti brkas ZG i Slavoniju, u ZG je prosjek place dosta veci tako su i cijene tih usluga vece.
Slicna stvar je na moru, kad sam vidio kakve travnjake tj. "gotovo" travu im uvale/prodaju za 90 kn/m2 (a kod nas sam je ja kupovao za 35 kn/m2) dodje ti da places ALI kad stizu turisti vlasnici apartmana vise ne pitaju za cijenu samo je bitno da je gotovo do sezone .

Znaci ja ne pricam rekla kazala, imao sam majstora za plocice proljetos koji mi je lijepio plocice za 60kn i odlican je majstor (covjek svojih 50ak godina) te nemam prigovra na kvalitetu posla. No to nije jedini, prije toga sam imao jednoga koji je dosao pogledati i rekao mi 65kn m2 i dogovorili smo sve i sam je rekao kad ce doci radit (za nekih 5-6 dana od dogovora) ali se nije pojavio, nakon toga me zavlacio tjedna dana i onda se prestao javljat na telefon pa sam nasao ovog drugog (igrom slucaja na preporuku) i prosao jos povoljnije .

BTW nisma tudum za posao, znam ljepit i sam (prosli tjedna smo ja i punac zavrsili garazu kod mene nekih 52m2 plocica) ali kad nemam vremena od posla radije uzmememajstora da radi dok ja radim svoj posao i svi sretni/zadovoljni i svatko zaradi sa svojom strukom .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:24   #392
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Niš ja ne brkam, znam da je u Slavoniji jeftinije. Sam velim da mi je fikcija u Zg nać nekog ko će mi dobro odradit posao za te novce. Isto tak, znam i ja to radit, al ja sam picajzlast a nije mi to struka pa bi trajalo predugo. A i nemam Sigmu, nemam one šajbice za 350 kn itd. Nije da je nužno to imat, obavi se i ovako, no za pravi posao treba i pravi alat. Zato ko i ti, ja radim svoj posao, nek on obavi svoj i svi zadovoljni.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.08.2018., 17:30   #393
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Istina, bez alata nema ni postenog posla (tako je i u mom 2D/3D render poslu samo neki nikako to da shvate). Sigmu sam posudio (tamo di sam kupio plocice su mi dali rezac dzabe 3 dana jer moj "kucni" nemoze rezati duze od 35cm plocice ). Inace se ni ja nebi upustao u projekat garaze bez alata a i nije mi se dalo cekat majstora mjesec dana .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 22.08.2018. u 17:53.
Lewis je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:38   #394
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ove zime planiram koristiti peć na drva u boravku jer mi je prošle godine bilo zima Išao bih na ovako nešto:




Ono što mene brine, možda bezveze, zidovi su od knaufa, što kao oplata na pravim zidovima, što kao pregradni zidovi.

Koliko je knauf otporan na toplinu, jer tu istu peć bi smjestio u kut, di je još i kosa monta. Imam cca 80cm do kose monte iznad, i bila bi jedno 20cm od bočnih zidova tj. knaufa.


Tnx
Vidim da si iz pozege, baci oko i na colorove kamine
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2018., 17:39   #395
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Istina, bez alata nema ni postneog posla (tako je i u mom 2D/3D render poslu samo neki nikako to d ashvate). Sigmu sam posudio (tamo di sam kupio plocice su mi dali rezac dzabe 3 dana je rmoj "kucni "nemoze rezati duze od 35cm plocice ). Inace se ni ja nebi upustao u projekat garaze bez alata a i nije mi se dalo cekat majstora mjesec dana .
Da, ovdje i kad dogovoriš za masnu cifru, moraš ga čekat pun kufer. No s druge strane, i mušterije bi uvijek htjele da je odmah gotovo, dođi sutra.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 17:52   #396
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Jel ima netko dobrog elektricara, ZG zapad.

Instalacija za visilicu je na krivom mjestu pa treba prostemati kanal cca 1m i razvuci novi kabel od razvodne kutije.



Hvala.
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 18:00   #397
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
Vidim da si iz pozege, baci oko i na colorove kamine
Jesam, al više ko da i nisam Sve manje vremena sam tamo.


Vidjet ću, al kak vrijeme prolazi sve sam dalje od peći nažalost. Premalo mjesta za sigurnu uporabu, i previše faktora koji mi neidu na ruku.

Iako, s druge strane kad vidim kako drugi imaju peći i pokraj čega, neznam zašto se brinem.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 18:19   #398
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
A peć na pelete? Ova koju ja imam u stanu ne isjava toplinu jako jer ima aktivni vent koji ispuhuje pa držanje nećeg blizu nje nije problem.
Je veća investicija od obične ali ima svoje prednosti.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 13:34   #399
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
To mi je previše para za nešto što ću koristiti privremeno.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2018., 14:42   #400
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Znam da je puno $$ ali za povremeno dogrijavanje su peleti tek super, pališ na gumb, kad je dosta gasiš na gumb.
Ove peći na drva dok naložiš cjela avantura, onda dok počme grijat, a ako je vruće moraš čekat da skuri šta ima u peći.
Al svakao klima najbolji izbor jer si odma ljeto rješio za hlađenje, jedno što si već fulao ovu ljetu sezonu, možda su klime jefitinije van sezone
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2018., 13:45   #401
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ima tko iskustva sa montažnim garažama?

Ovako nešto tražim... koji su minusi u odnosu na klasičnu gradnju i koliko bi me došlo ovako nešto u Hr.? Ovo sa slike iz Bosne je oko 6100 KM, samo pitanje da li mogu napraviti isporuku do mene....



Vidim da ne trebam građevinsku dozovu za garažu do 50 m2, ali trebam glavni projekt... zna mi netko objasniti?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 14:51   #402
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Netko da ima iskustva sa mixomat tuševima, špinama,....? Bauhaus daje 5g garancije
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 14:57   #403
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma samo grohe... mogu imat 1g garancije što se mene tiče, to sranje je neuništivo.

imam ih 10g skupa sa tušem i rade ko na dan kad sam ih kupio + neoperl silikonski perlator i tu stvar si riješio maltene for life.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 15:01   #404
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Netko da ima iskustva sa mixomat tuševima, špinama,....? Bauhaus daje 5g garancije
koja je cijena, ja neki dan uzeo sebi za stan, trazio, spinu za kadu, tuš, spinu za umivaonik, nakon "analize" uzeo na sve hansgrohe, malo skuplje, al isplati se...

jednostavno mi se ne isplati riskirat s divljim proizvođačima, kad za malo vise dobis mercedesa u svijetu špina, hansgrohea

http://www.hansgrohe.hr/articledetai...aa2ad83eff9&q=

http://www.hansgrohe.hr/articledetai...aa2ad83eff9&q=

http://www.hansgrohe.hr/articledetai...aa2ad83eff9&q=
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 15:08   #405
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
imam njihovo crijevo do tuš glave ovo elijensko već godinama i stvarno je opako dobro, ali sve pipe su baš grohe.

ne znam kak hansgrohe radi, ali sjećam se da kad sam uzimao ovu svoju seriju posebnost im je bio integrirani mali spremnik sa teflonskim uljem/masti unutar pipe koji se otpušta u klizni mehanizam ručke tokom životnog vijeka kako bi uvijek imao feeling kao da su nove i eto 10g kasnije to mogu potvrditi... sa vrhom malog prsta možeš operirati sa mješalicom.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 15:11   #406
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Nick praskaton, nije bas mala razlika u cijeni.
Trebat ce mi onaj viseci tus, a nekako mi se ne daje 2500kn za to koliko je hansgrohe croma
https://www.bauhaus.hr/hidromasazni-...mat-texel.html
Privlaci me ovih 5g garancije, a sigurno je kvalitete lošije. Al ako je to uredna garancija, a ne neka skrivena, da mi odradi 5g, ja zadovoljan. Jer ce mi lakse bit onda upast u trosak nego sad kad mi je komplet stan. Zato pitam jel neko koristija sta njihovo. S tim da mi ovo masažno ne treba. Ovo sam bezveze link stavija

Zadnje izmijenjeno od: android-split. 08.09.2018. u 15:20.
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 15:19   #407
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma bjež sotime... 200 funkcija i elemenata za cijenu poštene pipe, a i tu garanciju moš okačit mačku o rep jer šta - krepa i onda skidat, razbijat, nosit, bit bez tuša, čekat reklamaciju.

ne isplati se na nekim stvarima štediti, a po meni generalno ti jednosmjerni stupovi su totalno bezveze.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 15:25   #408
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Ovo sta je kolega nick p. uzea je to sta bi ja htio. Al mi je 2500+kn za to puno previse. A ovaj mixomat na takav đir je 5 puta jeftiniji. I ja bi volija uzet sta valja, ali...
Jel ima jos koji brand da je solidan al ipak jeftiniji od grohe?

Zadnje izmijenjeno od: android-split. 08.09.2018. u 15:51.
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 16:07   #409
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
pipe odnosno mješalice vode su dobre od slovenaca i srpske. sad točno neznam kak se zovu, ali su vrlo dobre, a nisu toliko skupe.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 16:19   #410
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
ma gledao sam i ja te u bauhauzsa i s tim masaznim glupostima, al na kraju se sve svede da 99% vremena koristis obican tus odozgo ili slusalicu, dobar prijatelj ima respektabilnu firmu za tus kabine, odnosno po mjeri, stakla, brtvele i sl. i kaze da većina poslova sto radi s fizickim osobama, u kucama, je da ljudi odluce bacit kinesku tus kabinu za hidromasaznim sranjima, i mlaznicama i odluce stavit kabinu od stakla i obican tus grohe/hansgrohe, kod svih tih kineskih odnosno jeftinih masaznim kabina/tuseva najveci problem su plasticni navoji, koji će uredno puknut nakon godina koristenja i koje ne mos dvaput odvidat i zavidat, redovito se pocme gulit sjajni premaz i začepe se mlaznice od kamenca, dok kod grohea/hansgrohea su gumeni pa im mos samo stisnit da ocistis od kamenca...


uglavnom, sebi sam sredjivao stan jedan, počeo oko nove godine u cigli, pa evo skoreo gotovo, kad zavrsim , budem stavio slike u fazama i troskovnik

btw. grohe i hansgrohe su dvije razlicite firme, od kojih bi rekao da je hans nesto bolji

Zadnje izmijenjeno od: nick praskaton. 08.09.2018. u 16:24.
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 16:34   #411
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Ovako slicno ce izgledat moj. Ovo je od kolegice sa drugog foruma. Znaci klizna 70+70 (ili nesto slicno)
A sta se tice masazne, napisao sam da me to ne zanima. A bas zato mi je zao dat 2500+kn za cromu da nebi mora sam sebe tuširat kako se tuširam vec 35g
Pa nije valjda da nema nadglavni tuš do 1500kn, a da iole valja
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 16:41   #412
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
ima, samo sto ćeš za 5-10 godina proklinjat sto si bio cicija da se isprsiš za hansa

hebo te bauhaus, odi do feroterm ili keraterm, pogledat tamo ponudu
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 16:46   #413
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Ako ja imam u đepu 1500kn za nesto i nemam vise, zasto sam ja cicija? Osobno bih radije bio ja kakav jesam nego nekog kog nema para nazivat cicijom
Ja se ne rugam nikad nikome. To nije lipo. Mozes povridit tu osobu. Mene nisi, al nekog mozda hoces
Sram te bilo
🤨
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 16:49   #414
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Feroterm voxort, ali obavezno zamjeni slusalicu za (hans)grohe.
Ne znam koja je razlika u ruzi izmedju grohea i ovog al u slusalici je nebo i zemlja.
Voxort ima 5 god gare
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 17:16   #415
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
ma gledao sam i ja te u bauhauzsa i s tim masaznim glupostima, al na kraju se sve svede da 99% vremena koristis obican tus odozgo ili slusalicu, dobar prijatelj ima respektabilnu firmu za tus kabine, odnosno po mjeri, stakla, brtvele i sl. i kaze da većina poslova sto radi s fizickim osobama, u kucama, je da ljudi odluce bacit kinesku tus kabinu za hidromasaznim sranjima, i mlaznicama i odluce stavit kabinu od stakla i obican tus grohe/hansgrohe, kod svih tih kineskih odnosno jeftinih masaznim kabina/tuseva najveci problem su plasticni navoji, koji će uredno puknut nakon godina koristenja i koje ne mos dvaput odvidat i zavidat, redovito se pocme gulit sjajni premaz i začepe se mlaznice od kamenca, dok kod grohea/hansgrohea su gumeni pa im mos samo stisnit da ocistis od kamenca...


uglavnom, sebi sam sredjivao stan jedan, počeo oko nove godine u cigli, pa evo skoreo gotovo, kad zavrsim , budem stavio slike u fazama i troskovnik

btw. grohe i hansgrohe su dvije razlicite firme, od kojih bi rekao da je hans nesto bolji
identično mi je pričao majstor koji nam je vodu radio inače obiteljski prijatelj koji ima svoju firmu za sve vezano za vodu... veli da je počeo ljudima govoriti da im neće raditi vodu dok ne kupe poštene pipe i tuševe jer se em najebe više i potencijalno ih polomi, em će ga zvat u roku jako-brzo da nešto ne valja.

onda dok je šarafio moje onako sav sretan - jel vidiš ovaj navoj, vidiš kak to klizi, gle kak fino mogu raditi s time... ko malo dete sretan
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 17:34   #416
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pa ja sam jedno vrijeme radio vodu s majstorom. Jebo tuseve, to je pizdarija promijenit. Ali kad ugrade ljudi najlošiju ugradbenu wc skoljku, a Grohe neznatno skuplji, e to je sranje. Podžbukno samo kvaliteta, a na pločice šrafaj što ti srcu drago. Apropro no name tuš setova i mjesalica, ne davati 1500 kuna, kad je Ferotehna iz Peveca max 900. Uslikam kasnije svoju.

Nemoj kupovati što nećeš koristiti. Stari ima tuš set s tom gore kao "kišom", koju nikad ne pali. Za relativno malo novca nađeš povoljan Grohe set i za tuš i za umivaonik, samo nećeš imati kišu.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 08.09.2018. u 17:43.
  Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 17:52   #417
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Ugradbeni vodokotlic ide taj spomenuti i to mi je bitnije od tuša
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 17:58   #418
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja sam uzeo mislim 2. seriju od početne (ubij me kako se zvala), 1100-1200 kada, 700-800 lavabo i 500 tuš sa armaturom (mislim da sam ga nedavno vidio za 300 u bauhausu)... nije najjeftinije na svijetu, ali stvarno ni kune mi nije žao.

jedino sam velim u startu investirao još u neoperl silikonske perlatore (50ak kn kom) jer su ovi grohe bili kruti i pred koju godinu zamijenio crijevo za tuš sa hansgrohe (160kn).

toči vozi, sve ko prvog dana.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 21:33   #419
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Ugradbeni vodokotlic ide taj spomenuti i to mi je bitnije od tuša


Meni je majstor rekao geberit, navodno bolji od grohea. Iako mislim da su oba top da nema greske ni sa jednim.

I jebo tus bez ruze (kise kak neki zovu) to je najjaca stvar ikad.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 22:39   #420
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
e banda
da se nadovezem
imam i ja hans grohe pipe i to cirkulacijske jer imam pumpu koja cirkulira vodu, pa kad otvoris odmah je topla tu .

košta ali .. isplati se
tuš isto tako .. hansgrohe . zakon
imam i z baumaxa neki šit od tuša od soma kuna ... pun kamenca za 2tj .. pa opet ajmo u ocat
a hansgrohe čist
šlaufi ista spika.. pa sam mjenjao za naravno .. hansgrohe.. sad je tu mir


ali .. zašto pišem.. napavio zajeb
klizna staklena vrata .. i zajeb .. nisu imali na lageru stakla sa premazom protiv kamenca, trebalo čekat x vremena
uzeo obično.. i naravno zajeb
kako fix it to ? .. ima kaj za kupit da namažem, a da ne trgam van i mjenjam ?
tu i tamo naletim na reklame tipa nano premazi ovo ono.. al ništa za kupit .. helpajte
dadoremix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na