Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2018., 15:49   #7351
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Pa jeli stvarno teško napisati , kad se već postavljaju pitanja, koji ugovor od B-neta imate ?
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 06:19   #7352
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
neznam za kolegu "Joo1", ali ja sam na 3D turbo paketu s brzinom 120 Mbit/s koju su mi dali kao bonus na standardnu cijenu za novi potpis ugovora...

net mi je i ove dane izbacivao po više puta dnevno... znači surfaš, odjednom u donjem lijevom kutu browsera piše "resolving host" i ne otvara stranice... idem preko control panela na "diagnose" local area connection i u 50% slučajeva poruka "your broadband modem is experiencing connectivity issues", a u 50% "DNS server is not responding"... Jako iritantno, bilo da gledaš neki stream, utakmicu itd, ili surfaš, pogotovo kada se ponavlja po 5-6 puta dnevno. Reset modema ne pomaže, promjena kanala ne pomaže, promjena iz automatic na manual ip i dns isto tako...

Zvao tehničku podršku po xy put, serviseri naručeni za danas pa ćemo vidit šta imaju za reć, javim svakako... 2 modema su već promjenjena a problem nije otklonjen. Već sam spomenuo da mi je zadnji put rečeno kako problem može biti u matičnoj ploči kućnog računala koje je spojeno kabelom na modem. Jer po toj priči njegovoj kao modem "povuče grešku s matične i blokira pristup netu"... i na kućnom i na laptopu i na mobu Nisam toliko stručan pa da mogu stavit ruku u vatru, al meni to pare teže gluposti...

Zadnje izmijenjeno od: rossoneri. 05.02.2018. u 06:24.
rossoneri je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.02.2018., 09:23   #7353
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
neznam za kolegu "Joo1", ali ja sam na 3D turbo paketu s brzinom 120 Mbit/s koju su mi dali kao bonus na standardnu cijenu za novi potpis ugovora...

net mi je i ove dane izbacivao po više puta dnevno... znači surfaš, odjednom u donjem lijevom kutu browsera piše "resolving host" i ne otvara stranice... idem preko control panela na "diagnose" local area connection i u 50% slučajeva poruka "your broadband modem is experiencing connectivity issues", a u 50% "DNS server is not responding"... Jako iritantno, bilo da gledaš neki stream, utakmicu itd, ili surfaš, pogotovo kada se ponavlja po 5-6 puta dnevno. Reset modema ne pomaže, promjena kanala ne pomaže, promjena iz automatic na manual ip i dns isto tako...

Zvao tehničku podršku po xy put, serviseri naručeni za danas pa ćemo vidit šta imaju za reć, javim svakako... 2 modema su već promjenjena a problem nije otklonjen. Već sam spomenuo da mi je zadnji put rečeno kako problem može biti u matičnoj ploči kućnog računala koje je spojeno kabelom na modem. Jer po toj priči njegovoj kao modem "povuče grešku s matične i blokira pristup netu"... i na kućnom i na laptopu i na mobu Nisam toliko stručan pa da mogu stavit ruku u vatru, al meni to pare teže gluposti...

Mogu samo reći da pričaju gluposti.

Ja sam na Amisu (VIP) i problemi su počeli od dana kada ih je preuzeo VIP.

Promjenom modema u 4/2017 počelo je krčanje kod telefoniranja, rušenje strimanja na LAN-u i rušenje aplikacije za gledanje videa na TV sa SD ili HDD. Stalno me ubjeđivali da nije do njih da je kod njih sve u redu. Na kraju nakon njihovog čačkanja po modemu daljinski uspjeli ga zaključati tako da niti oni nisu imali pristup, bio bez kompletne usluge (3 u 1) pola mjeseca. Napokon zamjenili za drugi modem i gle čuda sada je najednom moja oprema postala ispravna kao što je i prije bila sa starim modemom, a cijelo vrijeme su me ubjeđivali da je kod njih sve u redu, no da moja oprema nije u redu.

I još jedna napomena kada su mjenjali modem mijenjali su i STB uređaj, 5 kojih su donijeli sa sobom niti jedan nije bio ispravan tako da je serviser donio drugi dan novi sa skladišta koji je napokon radio kako treba.


A glavna napomena je da STB koji je prije bio kod mene bio je registriran na nekog drugogo korisnika, a moj STB koji je bio registriran na mene bio je tko zna gdje. Toliko o tome da neznaju gdje im je oprema i kod koga, a o stručnosti da i ne pričam, barem korisničke podrške koja priča gluposti. Tek terenski tehničari imaju potrebnu stručnost i sa njima se može ozbiljno razgovarati o tehničkim problemima.

Naravno što se tiče interneta i sada se zna dogoditi poruka cloudfare, tj. da se link kešira na njihovom serveru, dakle veza nije direktna i stranicu ne može naći. Druga stvar je da se stranica na internetu učita, ali kada se pomakne slika na dole fali ostatak stranice pa se stranica mora rifrešati da bi se vidio ostatak.

Ovakvih pojava do prelaska na VIP nije bilo. I ono osnovno je da je internet sporiji prebacivanjem na infrastrukturu od VIP-a. A linkovi često puta se ne učitavaju na prvi pokušaj, ranije je odziv bio trenutni.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 16:02   #7354
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 19:19   #7355
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
neznam za kolegu "Joo1", ali ja sam na 3D turbo paketu s brzinom 120 Mbit/s koju su mi dali kao bonus na standardnu cijenu za novi potpis ugovora...

net mi je i ove dane izbacivao po više puta dnevno... znači surfaš, odjednom u donjem lijevom kutu browsera piše "resolving host" i ne otvara stranice... idem preko control panela na "diagnose" local area connection i u 50% slučajeva poruka "your broadband modem is experiencing connectivity issues", a u 50% "DNS server is not responding"... Jako iritantno, bilo da gledaš neki stream, utakmicu itd, ili surfaš, pogotovo kada se ponavlja po 5-6 puta dnevno. Reset modema ne pomaže, promjena kanala ne pomaže, promjena iz automatic na manual ip i dns isto tako...

Zvao tehničku podršku po xy put, serviseri naručeni za danas pa ćemo vidit šta imaju za reć, javim svakako... 2 modema su već promjenjena a problem nije otklonjen. Već sam spomenuo da mi je zadnji put rečeno kako problem može biti u matičnoj ploči kućnog računala koje je spojeno kabelom na modem. Jer po toj priči njegovoj kao modem "povuče grešku s matične i blokira pristup netu"... i na kućnom i na laptopu i na mobu Nisam toliko stručan pa da mogu stavit ruku u vatru, al meni to pare teže gluposti...
Bio terenski tehničar danas, i naravno kao i 2 prethodna puta samo obavljena zamjena modema... "Signal je u redu, ima ga i viška, zamijenit ćemo modem, ako bude i dalje isti problem nije do nas"

problem iz gore navedenog posta je i dalje prisutan... napominjem da je kućni komp spojen žičano, a problem se osim na njemu javlja i na laptopu i mobu koji se spajaju wirelessom... Pitam da li je moguć kakav problem u infrastrukturi njihovoj... "Ne"... Može li netko tehnički potkovaniji potvrdit gore boldanu izjavu terenskog tehničara koju sam čuo prošli put i koja mi je zvučala a i dalje zvuči kao glupost? Da znam koji su mi daljnji koraci, možda ova udruga za potrošače što je kolega spomenuo na prethodnoj stranici
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 19:34   #7356
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Probaj taj laptop spojit žično, a isključit računalo, pa vidit hoče li se onda isto ponašati.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 05.02.2018., 19:59   #7357
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ili zamoli prijatelja, kolegu ili susjeda da donese svoj PC do tebe spojite njegov PC pa isprobaj sta se desava.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 15:57   #7358
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor rossoneri Pregled postova
Bio terenski tehničar danas, i naravno kao i 2 prethodna puta samo obavljena zamjena modema... "Signal je u redu, ima ga i viška, zamijenit ćemo modem, ako bude i dalje isti problem nije do nas"

problem iz gore navedenog posta je i dalje prisutan... napominjem da je kućni komp spojen žičano, a problem se osim na njemu javlja i na laptopu i mobu koji se spajaju wirelessom... Pitam da li je moguć kakav problem u infrastrukturi njihovoj... "Ne"... Može li netko tehnički potkovaniji potvrdit gore boldanu izjavu terenskog tehničara koju sam čuo prošli put i koja mi je zvučala a i dalje zvuči kao glupost? Da znam koji su mi daljnji koraci, možda ova udruga za potrošače što je kolega spomenuo na prethodnoj stranici

Moguće je kao što je meni na Amisu (VIP) bilo. Ruter je slao neki signal u LAN koji mi je rušio aplikacije na mreži i player na TV, i krčalo je kod teklefoniranja. Ubjeđivali me da je do moje opreme, a da je kod njih sve u redu i da se njih to ne tiče.

Nakon što su zeznuli modem i bio skoro mjesec dana bez djela i 12 dana totalno bez usluge, zamjenili su modem i to za isti koji je i bio i gle čuda najednom moja oprema radi ispravno i sada je sve u redu. Dakle nešto je bilo u modemu, tj. slao je neki signal koji mi je radio probleme, a oni to nisu registrirali.


Moja oprema košta par tisućaka EUR, a njihov kineski modem jedva 100 EUR i onda mi tvrde da je do moje opreme!

Pretpostavljam da je i ovdje isti problem. Naravno tehničari nisu znali to riješiti, a ja sam odmah od dobivanja modema tražio zamjenu, a oni su tvrdili da je modem ispravan i da je do moje opreme. I tako smo se natezali 6 mjeseci, da bi se na kraju pokazalo da sam ja bio u pravu.

A to je i logično jer sve na mojem LAN je radilo bez problema sa starim modemom kao i sa novim kada nije bio priključen na LAN. Dakle priključkom modema počinju problemi u mreži i na uređajima koji su prikopčani na nju. Čista logika, koju oni nisu priznavali, a na kraju se pokazalo da sam bio od početka u pravu. Što samo govori o njihovoj stručnosti.

Pričamo o VIP/Amis/B-net tehničarima jer se radi o istoj ekipi.

Ja sam moj telefon isprobao kod frenda na njegovom Amis modemu i tamo je radio bez problema, a kod mene krčao, ali tvrdili su da je s njihove strane sve u redu i da je do moje opreme, što nije točno, jer prije zamjene za novi modem sve je radilo bez problema. Drugi isti takav novi modem ne stvara nikakve probleme na mreži.

A primjer kakva im je oprema najbolje govori to da kada mi je tahničar mjenjao za novi modem donio je sa sobom 5 STB uređaja i zamjenio mi je i STB Amis za VIP, naravno niti jedan od 5 donešenih uređaja nije radio kako treba, tako da je došao drugi dan sa tri nova VIP STB sa skladišta i naravno tek drugi od njih je radio kako treba.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 06.02.2018. u 16:14.
sakomako je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 20:43   #7359
Joo1
Registered User
 
Datum registracije: May 2015
Lokacija: Split
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Pa jeli stvarno teško napisati , kad se već postavljaju pitanja, koji ugovor od B-neta imate ?

Stipe, napisao sam da imam ugovoreno analogni tv signal u prijasnjem postu.

Ali evo, 2D usluga, net + osnovni paket TV programa, analogni, 40-ak programa.

od tih programa, 4 su digitalna, hrt 1, hrt2, rtl te nova, ostali su svi analogni.
Joo1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 22:59   #7360
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Ako imaš 2D paket, morao bi imati digitalnu TV. Imaš li STB ( Kaon ili Albis) ?
Stipest je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.02.2018., 23:27   #7361
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Ma nemora imati digitalni paket ako ima 2D ima to sto ti je napisao, ima analogni+net.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 23:57   #7362
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Ovisi koji točno 2D paket, Super 2D, Superbrzi 2D, Super+ 2D itd..
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 00:10   #7363
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Ako je "neki" 2D = internet + tel.
Analogni TV prolazi i recimo da nije bitan.
Kako nema ugovoren TV tako nema ni STB.
Ako ima neki router starije generacije (prije TC7200) garant ima filter koji mu filtrira dig. TV (onih 9 kanala).
Amen
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 00:38   #7364
rossoneri
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: dalmeJša
Postovi: 139
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Moguće je kao što je meni na Amisu (VIP) bilo. Ruter je slao neki signal u LAN koji mi je rušio aplikacije na mreži i player na TV, i krčalo je kod teklefoniranja. Ubjeđivali me da je do moje opreme, a da je kod njih sve u redu i da se njih to ne tiče.

Nakon što su zeznuli modem i bio skoro mjesec dana bez djela i 12 dana totalno bez usluge, zamjenili su modem i to za isti koji je i bio i gle čuda najednom moja oprema radi ispravno i sada je sve u redu. Dakle nešto je bilo u modemu, tj. slao je neki signal koji mi je radio probleme, a oni to nisu registrirali.


Moja oprema košta par tisućaka EUR, a njihov kineski modem jedva 100 EUR i onda mi tvrde da je do moje opreme!

Pretpostavljam da je i ovdje isti problem. Naravno tehničari nisu znali to riješiti, a ja sam odmah od dobivanja modema tražio zamjenu, a oni su tvrdili da je modem ispravan i da je do moje opreme. I tako smo se natezali 6 mjeseci, da bi se na kraju pokazalo da sam ja bio u pravu.

A to je i logično jer sve na mojem LAN je radilo bez problema sa starim modemom kao i sa novim kada nije bio priključen na LAN. Dakle priključkom modema počinju problemi u mreži i na uređajima koji su prikopčani na nju. Čista logika, koju oni nisu priznavali, a na kraju se pokazalo da sam bio od početka u pravu. Što samo govori o njihovoj stručnosti.

Pričamo o VIP/Amis/B-net tehničarima jer se radi o istoj ekipi.

Ja sam moj telefon isprobao kod frenda na njegovom Amis modemu i tamo je radio bez problema, a kod mene krčao, ali tvrdili su da je s njihove strane sve u redu i da je do moje opreme, što nije točno, jer prije zamjene za novi modem sve je radilo bez problema. Drugi isti takav novi modem ne stvara nikakve probleme na mreži.

A primjer kakva im je oprema najbolje govori to da kada mi je tahničar mjenjao za novi modem donio je sa sobom 5 STB uređaja i zamjenio mi je i STB Amis za VIP, naravno niti jedan od 5 donešenih uređaja nije radio kako treba, tako da je došao drugi dan sa tri nova VIP STB sa skladišta i naravno tek drugi od njih je radio kako treba.
A pazi sad ovo šta san primjetia... Znači dok se dešava taj navedeni problem s netom, gore iznad opisan, radi mi torrent i skida uredno... Torrent radi, a browseri nerade, ni mozilla ni chrome ni IE... nemogu surfat al torrenti se nastavljaju skidat bez prekida i pada brzine??

Ovo što su kolege Stipest i Cilim iznad preporučili da provjerim s laptopom, provjerio sam i s laptopom i s mobitelom. Kućno računalo spojeno kabelom (za koje su mi rekli da njegova matična može radit problem) je bilo izgašeno, a na mobitelu i laptopu mi se ista stvar dešavala. Net je blokirao na 2-3 minute, nisam se mogao preki wi-fi spojit na modem (internet možda nije dostupan poruka) ni učitavat stranice, i nakon tih par minuti samo od sebe proradi... Ista stvar je znači i sa upaljenim i ugašenim kompom... E sad, ono šta je meni tehničar terenski reka meni spada u sci-fi, da ako matična ima problem da modem učita tu grešku i javlja mi je na svim uređajima. Al šta po toj logici i kad je komp izgašen, modem SPREMA??? tu grešku, ko na hard disk i kad se ja spojim preko moba i radim neko vrijeme, samo mi je izbaci i nemogu surfat par minuti... neznan više di šta kud kako, izvozalo me ko Dražen Petrović Hakeema Olajuwona
rossoneri je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 02:41   #7365
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Ja sam mislio da isključuš taj PC sa mreže i LAN kabel iz njega spojiš u laptop i onda probaš. Ne košta te ništa, a tako eliminiraš to što su ti oni rekli.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 02:43   #7366
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ako je "neki" 2D = internet + tel.
Analogni TV prolazi i recimo da nije bitan.
Kako nema ugovoren TV tako nema ni STB.
Ako ima neki router starije generacije (prije TC7200) garant ima filter koji mu filtrira dig. TV (onih 9 kanala).
Amen
Ali napisao je da 2D net+TV. Znaći ima ugovoren TV.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 09:54   #7367
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Ako je "neki" 2D = internet + tel.
Analogni TV prolazi i recimo da nije bitan.
Kako nema ugovoren TV tako nema ni STB.
Ako ima neki router starije generacije (prije TC7200) garant ima filter koji mu filtrira dig. TV (onih 9 kanala).
Amen
Rekao je da ima internet + TV. Ovisi kako koji 2D paket jer na starim 2D paketima nisi trebao imati STB, nego imaš aktivan TV paket, ali nemaš STB jer se preko analogije spajaš što nema smisla jer plaćaš internet + TV, a analogiju možeš spojit i ako imaš samo internet paket
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 10:58   #7368
tonchek
Registered User
 
tonchek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 13
Pozdrav, zna li netko koji je user/pass za novi ubee router? Probao sam sve kombinacije user-user, user-admin, admin-user, prazno-admin, ali ne prolazi. Nisam imao ponuđen create new password kako piše u uputama.
tonchek je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 12:28   #7369
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Imam problem već duže vrijeme, pa ako netko može pomoć. Uzeo sam bratu ovo https://www.links.hr/hr/wireless-ran...icni-053509221. Ima inaće 2D paket od B-neta. Router je Tehnicolor TC 7200. Sve radi ok, ali skoro svaki dan extender izgubi vezu sa routerom i treba ga izvuć iz struje i ponovo vratit. Nakon toga opet sve radi OK. Probao sam sa svim naćinima spajanja ( WPS, app D-link), a kako sam ja stan do, spojio sam se na svoj router( isto tehnicolor) i ista stvar se dešava. Nakon toga sam reklamirao extender u Linksa, išao je na servis i poslali su mi novi, ali stvar je opet ista . Ima li tko kakvu ideju što bi moglo biti tj. još bolje , kako riješiti problem ?
Hvala
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 12:41   #7370
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
@tonchek
Očito je netko (možda tehničar) prčkao / trebao nešto i kreirao pass a da ti nije rekao.
Jesi probao administrator / administrator ?

Ako ne, odradi factory reset > "To reset the device to factory defaults, hold for more than 5 seconds."
Računaj da mu tada treba neko vrijeme i x reboota dok ponovo povuće konfig kao kad ga teh. montirao.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 07.02.2018. u 12:54.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 21:33   #7371
tonchek
Registered User
 
tonchek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 13
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@tonchek
Očito je netko (možda tehničar) prčkao / trebao nešto i kreirao pass a da ti nije rekao.
Jesi probao administrator / administrator ?

Ako ne, odradi factory reset > "To reset the device to factory defaults, hold for more than 5 seconds."
Računaj da mu tada treba neko vrijeme i x reboota dok ponovo povuće konfig kao kad ga teh. montirao.
neće ni administrator. na vipovom forumu sam vidio da ljudima odgovaraju user/zadnjih 8 brojeva serijskog broja, međutim ni to ne funkcionira kod mene. probat ću factory reset...

EDIT: evo uspio sam postaviti svoj user/pass

Zadnje izmijenjeno od: tonchek. 07.02.2018. u 22:23.
tonchek je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 22:52   #7372
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor tonchek Pregled postova
EDIT: evo uspio sam postaviti svoj user/pass
Napiši kako , da i mi znamo , ako nam zatreba.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 08.02.2018., 09:46   #7373
tonchek
Registered User
 
tonchek's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zadar
Postovi: 13
Ma factory resetom kako je predlozio Nikky. Stisnes s cackalicom i drzis cca 5 sek dok se ne pogase lampice, Nakon toga mi je umjesto logina ponudio create new username i password, pa sam stavio kako zelim
tonchek je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2018., 11:09   #7374
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Rekao je da ima internet + TV. Ovisi kako koji 2D paket jer na starim 2D paketima nisi trebao imati STB, nego imaš aktivan TV paket, ali nemaš STB jer se preko analogije spajaš što nema smisla jer plaćaš internet + TV, a analogiju možeš spojit i ako imaš samo internet paket
Stvar ti je srece oce li tehnicar koji te spaja u B.net-ov ormaricu na stubistu staviti ili ne staviti filter, obicno ne jer je njemu svejedno a bas mu se i ne zeza s tim.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2018., 00:52   #7375
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Zna li netko svako koliko B-net na Tehnicoloru mjenja IP adresu? T-com to radi svaka 24 sata.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 14.02.2018., 06:27   #7376
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Ako se ne varam, svaka 4 dana.

Ali Technicolour podržava recimo DuckDNS , pa traje koliko treba
schetz je online   Reply With Quote
Staro 14.02.2018., 14:00   #7377
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,018
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Ako se ne varam, svaka 4 dana.
Ne varaš se.

http://www.bnet.hr/podrska/cesta_pit...je_na_internet
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 14.02.2018., 22:39   #7378
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Istice mi sad skoro cijlei paket...a kako je amis umro, najisplativije mi je uzeti
bnet 3u1 i fino nadjem u cjeniku citiram: Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 12 mjeseca te njegova
mjesečna naknada iznosi 134,50 kn

Ali mi nitko to nezeli ponuditi...sad cemo vidjeti tko ce pobijediti: oni ili moji zagorski geni

edit1
Krenulo izmotavanje
Hrvoje, radi se o tzv. briljantnoj promociji koja je dostupna prilikom povećanja paketa.
Prvih 12 mjeseci bi mjesečna naknada iznosila 50% iznosa od 269 kn.
Promocija je dostupna korisnicima koji imaju uslugu Duo paketa.

Moj odgovor: gdje to piše?

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 14.02.2018. u 22:55.
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 00:37   #7379
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 811
"Vipnet je uz pomoć virtualne stvarnosti demonstrirao mobilne i fiksne tehnologije sljedeće generacije koje su već danas implementirane u živoj Vip mreži, a tijekom 2018. će imati veliki utjecaj na iskustvo korisnika. U fiksnom segmentu demonstrirane su brzine od 4 Gbit/s na kućnim modemima nove generacije koje Vipnet već testira s korisnicima, dok su u mobilnom segmentu demonstrirane 5G funkcionalnosti pri čemu je ostvarena brzina od 750 Mbit/s koju već danas podržava više od 10 posto mobilnih uređaja dostupnih u populaciji. Uz to Vipnet kreće s Docsis 3.1 i FTTH pristupnim tehnologijama koje donose velike brzine pristupa u fiksnom internetskom pristupu."

Izvor: ICT Bussiness

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2018., 07:06   #7380
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Istice mi sad skoro cijlei paket...a kako je amis umro, najisplativije mi je uzeti
bnet 3u1 i fino nadjem u cjeniku citiram: Korisnik usluge Turbo 3D (TV + internet + telefon) internet ostvaruje 50% popusta na mjesečnu naknadu usluge tijekom 12 mjeseca te njegova
mjesečna naknada iznosi 134,50 kn

Ali mi nitko to nezeli ponuditi...sad cemo vidjeti tko ce pobijediti: oni ili moji zagorski geni

edit1
Krenulo izmotavanje
Hrvoje, radi se o tzv. briljantnoj promociji koja je dostupna prilikom povećanja paketa.
Prvih 12 mjeseci bi mjesečna naknada iznosila 50% iznosa od 269 kn.
Promocija je dostupna korisnicima koji imaju uslugu Duo paketa.

Moj odgovor: gdje to piše?
Podsjeća me na moje "to nudimo samo u ZG npr. Mamutica gdje je velika konkurencija". Isto je bilo "gdje to piše".
Drž se Hrvoje, ne daj se, budi dosadan.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na