Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.06.2016., 08:10   #451
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Otkako sam počeo igrati, najviše gameplaya (zasad) imam s Mercy, jer nitko ne želi biti support ali svi žele pobijediti :/
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 09:06   #452
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ta Mercy je toliko precjenjena, što dulje igram to je više useless. Lucio je jednostavno brutalac.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 09:36   #453
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Jučer sam imao nekoliko prejebenih partija sa Zenyattom. 7k damage-a, 8k heala, najviše on fire i 19 eliminacija

Skužio sam da čak i nije loša ideja zaletjeti se u sredinu felikog fajta jer je Zenyatta premali da ga pogodi većina slučajnih hitova i previše vremena oduzima ciljanje protivnika tako da me ignoriraju a ja samo bacam orb-ove

Ult je brutalan za push, spasio sam dvije gotovo izgubljene partije zbog toga.

Šaltam se lagao s Lucia na Zenyattu.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 09:45   #454
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Otkako sam počeo igrati, najviše gameplaya (zasad) imam s Mercy, jer nitko ne želi biti support ali svi žele pobijediti :/
Da znaju koliko je ustvari fun igrati sa Luciom ili sa Zenyattom bi si predomislili. U dosta slučajeva možeš držati point solo sa luciom ako znaš evadeati pogotke, imao sam par slučajeva da nisu mogli cappati point jer sam sa luciom gore wall rideao a nitko se nije sjetio pogledati i popušili su samo tako. Zenyatta je isto dobar jer ima solidan heal za koji je dosta samo LoS pa ne mora biti blizu akcije, a sa Orb of Discordom i par pogotka redovito miče bilo što drugo. Mercy mi po načinu igre nikako ne paše ali ima definitivno najbolji ulti u igri - najbrže se puni i negira svaki drugi.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ta Mercy je toliko precjenjena, što dulje igram to je više useless. Lucio je jednostavno brutalac.
Mercy jest najbolji support ako cijeli tim konstantno ne puši damage, u tom slučaju jest Lucio bolji (ili ako se ciljano rusha point za speed boost mimo defendera, što u više slučajeva upali nego propadne jer se defense ne zna pametno postaviti).

Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Jučer sam imao nekoliko prejebenih partija sa Zenyattom. 7k damage-a, 8k heala, najviše on fire i 19 eliminacija

Skužio sam da čak i nije loša ideja zaletjeti se u sredinu felikog fajta jer je Zenyatta premali da ga pogodi većina slučajnih hitova i previše vremena oduzima ciljanje protivnika tako da me ignoriraju a ja samo bacam orb-ove

Ult je brutalan za push, spasio sam dvije gotovo izgubljene partije zbog toga.

Šaltam se lagao s Lucia na Zenyattu.
Je, Zenyatta je najčešće najbolji heroj na defensu jer može hilati van "hot zonea" i bacaš Discord orb iz sigurne udaljenosti, a ako ozbiljno pushaju tebi se već odavno napuni transcendence pa push propada. Nemoj se zaletavati usred fajta jer će te maknuti neki Hanzo sa arrow spamom ili zalutala granata od Junkrata i možeš se slikati, generealno se samo zaletava radi Transcendenca. Može zenyatta biti dobra i na attacku, ali Lucio puno bolje puni slot zbog heal/speed aure i sound barriera za pushove.

__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 10:02   #455
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ogroman DMG radi Lucian, to moram priznati...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 11:43   #456
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ti i tvoj league of legends. Lucio
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 12:27   #457
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Jel se može na neki način isprobati igrica prije ?

Ne daje mi se 40 eura pa da ne valja
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 12:29   #458
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ne. Mogla se u open beti. Sad više ne.

Ili da ti netko posudi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 12:45   #459
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ti i tvoj league of legends. Lucio


He's black
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 12:57   #460
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Hrconja Pregled postova
Jel se može na neki način isprobati igrica prije ?

Ne daje mi se 40 eura pa da ne valja
To je i mene mučilo ali sam riskirao i nije mi žao.
S tim da sam ja dao $40, ne €40 - ušteda cca 30ak KN
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 13:48   #461
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pogledati videa par na YT, ja sam gledao sigurno 10h prije nego sam kupio + sam igrao betu.

Realno, igra je jako zabavna, ali lagano popušta. Prije sam igrao par sati dnevno, sada par sati tjedno, čisto kad imam vremena.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 17:16   #462
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Jedan suprotan dojam, igrao sam open betu valjda cijelu i sad sam nedavno poceo cepati (manjak vremena jbg) ali mogu reci da nakon total 60h igranja ni malo mi dosadna nije igra. Jos kad skupim ekipu preko ljeta pa da bacamo svaki dan bice jebenitz, dakle ovo do sada je vise manje solo igranje.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 19:24   #463
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Meni je igra izvrsno za ono što meni treba - 15-60 min dnevno, ovisi ako uhvatim vremena, nekada ne igram po 2-3 dana, nekada opeglam 3h u komadu...nisam više mlad da mogu sjesti i odigrati 14h LoLa
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 19:26   #464
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
+1
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 19:31   #465
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Ja nisam tjedan dana igrao. Peglam LoL samo. Evo danas odigrao 4 partije i dopizdilo. Nije mi neki preveliki gušt, najviše zbog idiota koji trče samo za killovima i ne igraju na objective.



UMRO SAM! Btw ako netko gleda game of thrones i nije pogledao zadnju epizodu ima SPOILERA

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 28.06.2016. u 19:36.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 20:28   #466
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Igrao danas s Luciom i čini mi se da ima bolji healing nego Mercy ali jedva da sam uspio pogoditi nekoga s onim njegovim oružjem. Dok kod Mercy mi se sviđa što ima gun.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 20:29   #467
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Navika, probaj ga par puta i vidjeti ćeš.

Mene zadnjih par dana stavlja samo s ovima prek 100 level.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 28.06.2016. u 20:54.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2016., 23:47   #468
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ovisno o compositionu, ali Mercy ulti je jednostavno daleko bolji od Luciovog, jer je cisti fuckin reset.

Ali da, Lucio wep ti je ko i ostali projectile ( genji, hanzo, itd ), jednostavno gadas ispred njihovog patha da hitas, i obavezno u visini glave.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 02:57   #469
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Dosad sam daleko najviše vremena odigrao s Mercy, ali čini mi se da je za soloq Lucio ipak bolji izbor jer ima nešto bolji prosječni healing pošto odjednom djeluje na sve u vidokrugu. Osim toga, Lucio ima veći damage/elimination potencijal jer možeš istovremeno pucati i liječiti/ubrzavati, što kod Mercy nije slučaj. Također, RMB + speed boost je zgodna stvar da se pobjegne iz nezgodnih situacija u kojima se često nađeš kao healer jer na tebe nitko ne pazi.

Mercy mi se čini kao bolji pick u slučaju da postoji kakva-takva komunikacija. Ako ekipa zajedno napada i zajedno se brani, tek tada njezin ult može doći do pravog izražaja. Pošto u pubsima svatko trči na svoju stranu i svi vode svoje bitke, uglavnom ćeš oko sebe imati jednog ili dvoje ljudi koje možeš oživjeti. To mi izgleda kao uludo potrošen ult, ali uglavnom se ne može imati bolji rez od toga. Rijetko mi se dogodi da oživim troje ljudi, a samo jednom sam imao prilike oživjeti četvoricu odjednom (za to se dobije onaj achievement "Huge Rez"). Što se damagea tiče, Mercyin blaster je odlično oružje - 20 dmg standardno, 40 za headshoot, a ima i solidan fire rate. Par puta sam znao imati s njom 10+ eliminacija. Jednom sam čak uspio dobiti POTG s Mercy zato što sam ostao sam na payloadu u zadnjim sekundama i uspio sam počistiti trojicu. Jest da su sva trojica bili već dobro načeti i ja sam samo trebao dovršiti posao, ali svejedno su rekli da im je neugodno jer ih je savladala Mercy .

U subotu i nedjelju navečer naletio sam na neki profi turnir i u gotovo svim igrama Mercy je dobila POTG za 4-5 man rezz upravo zato jer se tamo timski brani i napada. Takvo nešto u quick matchu je, barem meni, prava rijetkost. Kako se Mercyin ult prilično brzo puni, može ga koristiti u svakom ili svakom drugom team fightu. Uz to, kod profića je Mercy praktički konstantno zalijepljena za Pharu, a po potrebi odleti malo i do ostalih. Nije mi jedino jasno kako te ekipa uspije da im Pharah i Mercy konstantno budu u zraku. Izgleda kao da Pharah ima beskonačno goriva i da Mercyin Guardian Angel uopće nema cooldowna

Kad sam već spomenuo taj turnir, evo još par stvari koje sam primijetio, osim toga da se igra 6v6, a ne šest puta 1v1 na istoj mapi, što je najčešći slučaj u igrama koje sam igrao solo. Heroji se biraju i mijenjaju ovisno o mapi, trenutnom checkpointu i protivničkom team compu, no timovi su uvijek izbalansirani. Nikad se ne može vidjeti dva Hanze, Widow, Tracer, Genji i Reaper u napadu. Mercy i Reinhardt su uvijek prisutni kod obje ekipe bez obzira na game mode i mapu, a na mjesto preostala četiri heroja može doći bilo tko, izuzev Mei i Zenyatte. Pogledao sam 30-ak gameova te Mei i Zenyatta nisu nijednom bili odabrani; Hanzo, D.Va, Torbjorn, Bastion i Symmetra se mogu vidjeti dosta rijetko; casteri kažu da Widowmaker i McCree više nisu toliko često birani nakon nerfa, ali i dalje ih se viđa. Gotovo standardni izbor su bili Pharah i Soldier 76, a odmah nakon njih slijede Reaper, Roadhog, Zarya i Winston. Gledano u prosjeku, čini mi se da se najviše vremena s obje strane nalaze 2 DPS-era, 2 supporta i 2 tanka. Sam način na koji se odvija igra dosta me podsjeća na američki nogomet. Imaš napad/obranu, nakon toga je 30-ak sekundi mira da se svi zaliječe/spawnaju i nakon toga se ciklus ponavlja. Jedina iznimka kad se ne ide 6v6 je u slučaju da se radi o contestu i da treba kupiti koju sekundu za svoj tim. Protivnička Mercy je primarna meta svima, naročito Phari i flankerima, a kad se makne Mercy, više nema resurrectiona, pa na red dolaze Lucio i Reinhardt i to je onda u pravilu dobiven checkpoint.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 05:04   #470
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Kad sam već spomenuo taj turnir, evo još par stvari koje sam primijetio, osim toga da se igra 6v6, a ne šest puta 1v1 na istoj mapi, što je najčešći slučaj u igrama koje sam igrao solo. Heroji se biraju i mijenjaju ovisno o mapi, trenutnom checkpointu i protivničkom team compu, no timovi su uvijek izbalansirani. Nikad se ne može vidjeti dva Hanze, Widow, Tracer, Genji i Reaper u napadu. Mercy i Reinhardt su uvijek prisutni kod obje ekipe bez obzira na game mode i mapu, a na mjesto preostala četiri heroja može doći bilo tko, izuzev Mei i Zenyatte.

Iskljucivo zato jer svi igraju 1Hero rule zasad dok ne dode standardni ruleset.


Nego evo, odradio sam napokon svojih 10 placement matcheva, pa ako nekog zanima stanje je ovakvo :

Score 5W 5L

Mape:

3xVolskaya - sva 3 lossa
4xLijang - 2w 2L
1xNumbani - W
1xIlios - W
1xTemple of Anubis - W

Zalostan sam sto su 2 najgore mape u igri bile 7 puta.

http://imgur.com/a/USz9C

Average mi je 2-3 golden medala ovisno o roli, dmg izmedu 18 i 20k neovisno o heroju ( Average mi ruse 2 Volskaye di smo bili instarushani u 2min :/ ). Sve u svemu, jako sam razocaran ekipom s kojom mi je dao igrat.

Jos nisam probao u koji me pool bacilo, jer je kasno i treba se dic za sat vremena

EDIT:

Poruka dana, ako mozete, nemojte soloqueat ko ja, nazalostit cete se, bar za placement
__________________
http://eu.prepsafe.com

Zadnje izmijenjeno od: robert7. 29.06.2016. u 05:10.
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 06:04   #471
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Iskljucivo zato jer svi igraju 1Hero rule zasad dok ne dode standardni ruleset.
To je točno, ali bez obzira na to što neće uvijek biti prisutan one hero rule (već je najavljeno da na ESL-u tog neće biti), mislim da će i dalje timovi trebati biti izbalansirani. Tim koji sam ranije spomenuo (dva Hanze, Widow, Tracer, Genji i Reaper), tj. tim bez healera i tanka, mi ne izgleda kao nešto što bi moglo funkcinirati protiv bilo koje uigrane ekipe, bez obzira radi li se o obrani ili napadu, a baš jučer navečer sam imao meč u kojem nam je to prošlo bez problema.

Citiraj:
Sve u svemu, jako sam razocaran ekipom s kojom mi je dao igrat.
Ako maknemo na stranu tvoje osobne dojmove, iz konačnog rezultata bi se moglo reći da je matchmaking odradio dobar posao, pošto ti je W/L 1:1, čak i nakon tako malog broja odigranih mečeva. Vidio sam da se dosta pričalo o MM-u te sam pratio otada malo svoje rezultate u quick palyu i stvarno nemam prigovora. Naravno, vrlo često kad igram bih htio da moji suigrači nešto odrade drugačije, ali broj pobjeda mi se uvijek vrti oko 50+-2%, što bi značilo da MM funkcionira kako treba.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 09:04   #472
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
A to je nešto novo, taj ranked? Nisam uspio primjetiti još do sada

Koliko ja vidim, matchmaking je dobar posao odradio:

Citiraj:
Your Skill Rank is a little counterintuitive compared to other games, as it goes from 1 to 100 where 1 represent the worst players and 100 are the best, with a majority of players settling around the center at 50.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 09:31   #473
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Jako sam ljut na igru. Kako imam 2 monitora, Overwatch mi je window borderless. Anyway, odabrao sam heroja (druga runda), i dok čekam 40sec na drugom monitoru browsam. Igra me izbacila, nije mi dala da reconnectam (samo mi je 20x napravilo rejoin , mogao chatati s anjima nisam mogao igrati) i upisalo mi lost game.

GG
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 09:34   #474
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A to je nešto novo, taj ranked? Nisam uspio primjetiti još do sada
Došlo jučer:
https://playoverwatch.com/en-us/blog/20167051
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 09:58   #475
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Da, vidjet cemo sad kak radi MM jer u kalibracijskim matchevima je dosta bili losih igraca ( i u protivnivkom teamu )

Ne smeta mi 50% wr, al ak se sad u par dana popnem 10ak rankova onda im kalibracija nije neka

Edit:

http://prntscr.com/bmho1b

Evo frend s kojim stalno igram je uspio izgubiti i ovo Malo im calibration sucksa
__________________
http://eu.prepsafe.com

Zadnje izmijenjeno od: robert7. 29.06.2016. u 10:45.
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 10:46   #476
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Jako sam ljut na igru. Kako imam 2 monitora, Overwatch mi je window borderless. Anyway, odabrao sam heroja (druga runda), i dok čekam 40sec na drugom monitoru browsam. Igra me izbacila, nije mi dala da reconnectam (samo mi je 20x napravilo rejoin , mogao chatati s anjima nisam mogao igrati) i upisalo mi lost game.

GG
Alt-tab tj. loose focus igra primjeti i izbaci te prije nego da si ostavio igru u fokusu i AFK-ao.

To je sasvim OK, jer se letvica za izbacivanje može podizati beskonačno, a onda opet ništa nemamo. Ak ti se igra, 30 sekundi nije teško progutati.

Da se razumijemo, par puta koliko mi se dogodilo sam bio pomalo frustriran, ali podržavam takav način jer ti ipak daje šansu da ako netko AFK-a, izbaci ga i dofura nekog drugog pa još kolko-tolko imaš šanse. Isto tak ak ostaneš na spawnu i ak ne AFK-aš će te igra izbaciti.

Btw dobiješ upozorenje 10 sekundi prije nego te igra izbaci zbog neaktivnosti, tak da s dva monitora bi trebao biti manji problem jer možeš vidjeti paralelno dal te izbacuje ili ne, dok na jednom monitoru nemoš vidjet kad je prozor u pozadini
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 11:00   #477
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor ONeill Pregled postova
Ja sam jučer do 20h igrao, nisam to imao.

Možda kasnije došlo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 11:18   #478
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam jučer do 20h igrao, nisam to imao.

Možda kasnije došlo.
U ponoc kad je maintenance bio
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 11:52   #479
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Aha. Okej. Znači sutra obavim operaciju, dođem doma u nedjelju, i igram ranked
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 12:17   #480
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Alt-tab tj. loose focus igra primjeti i izbaci te prije nego da si ostavio igru u fokusu i AFK-ao.

To je sasvim OK, jer se letvica za izbacivanje može podizati beskonačno, a onda opet ništa nemamo. Ak ti se igra, 30 sekundi nije teško progutati.

Da se razumijemo, par puta koliko mi se dogodilo sam bio pomalo frustriran, ali podržavam takav način jer ti ipak daje šansu da ako netko AFK-a, izbaci ga i dofura nekog drugog pa još kolko-tolko imaš šanse. Isto tak ak ostaneš na spawnu i ak ne AFK-aš će te igra izbaciti.

Btw dobiješ upozorenje 10 sekundi prije nego te igra izbaci zbog neaktivnosti, tak da s dva monitora bi trebao biti manji problem jer možeš vidjeti paralelno dal te izbacuje ili ne, dok na jednom monitoru nemoš vidjet kad je prozor u pozadini
To je glupost. Na drugom monitoru mi je uvijek upaljen firefox sa 2-8 tabova, mirc, utorrent itd., i sada nešto radim duže od 20sec, i igra me izbaci? a u champ selectu sam, ništa posebno?
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na