Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.06.2010., 17:20   #1
MrJukic
Premium
Moj komp
 
MrJukic's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb, Lanište
Postovi: 26
SMS program

Hello,

godinama sam koristio jedan program (kombinaciju hardwera i softwera) koji sam kupio u Hami, za slanje veceg broja SMS sa kompa. Dakle Mobilni uredjaj sam spajao putem USB kabela (USB kabel je morao biti taj koji sam kupio u sklopu programa a ne defaultni od samog mobilnog uredjaja) sa Kompom i onda bi putem Softvera slao SMS na neogranicen broj korisnika.

Dakle ne radi se o nekom besplatnom slanju SMSa, uredno sam placao provideru svaki poslani SMS, ali sam stedio na vremenu.
Medjutim sad zbog prelaska na WIN 7 64bit taj program nikako ne radi, pa me zanima da li mozda netko zna za neki program ili rijesenje koje bih mogao koristiti na WIN 7 64 bit operativnom sustavu.

Unaprijed se zahvaljujem na svakoj pomoci.

MrJukic
MrJukic je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2010., 17:35   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Koji mobitel je u pitanju? Ako je u pitanju SE, imaš besplatni MyPhoneExplorer za te i slične stvari. Pretpostavljam da bi se za Nokiu mogao za istu namjenu iskoristiti i neki od programa iz Nokia Suite kompleta.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.06.2010., 22:26   #3
MrJukic
Premium
Moj komp
 
MrJukic's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb, Lanište
Postovi: 26
Hvala na odgovoru, Imam SE i Nokiu, ali svi njihovo programi ne nude mogucnost grupiranja poruka, i arhiviranja po porukama, vec salju vaku poruku na svaki broj pojedinacno, sto je malo nezgrapano za bilo kakvu analizu ili pretragu naknadno...

Dakle program koji sam do sada koristio bio je slican email klijentu, dakle sacuvao bi poruku u "Sent" folderu, i u sklopu poruke mogao si vidjeti sve brojeve na koje je poruka otisla. A svo ovi programi koje sam probao salju porukuna svaki broj pojedinacno, sto je kaos ako saljes desetke SMS poruk na stotine brojeva...

Evo tu je link na stranicu za proizvod koji sam koristio
http://global.mobileaction.com/produ...ct_USB_new.jsp
dakle postoji neka podrska za Vistu ( sto bi trebalo raditi i na Win7 ali samo 32 bit verzija i ja imam kabel za samsung D500, a njega nema na listu za support:-( )
MrJukic je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2010., 12:01   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor MrJukic Pregled postova
/snip

Medjutim sad zbog prelaska na WIN 7 64bit taj program nikako ne radi, pa me zanima da li mozda netko zna za neki program ili rijesenje koje bih mogao koristiti na WIN 7 64 bit operativnom sustavu.
http://en.wikipedia.org/wiki/X86_virtualization
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na