Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.11.2014., 10:13   #8161
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Tipka Alt je on/off za ikone itema. I ovo sam već nekoliko puta rekao u ovoj temi

Dajte ljudi, bacite oko na key bindinge
ma znam to, u opcijama, HUD, i Alt za on/off, ali su mi itemi koji padu na pod polutransparentni, kao da je nekako 50% prikaza zamuljano



mislim da to mi nije bilo prije, normalno su se itemi vidjeli, ili je ovo neki patch u medjuvremenu koji je smanjio transparentnost kod prikaza, ili ova moja gtx 970 je malo slaba za D3

probao sma i detalje na Low, i na High, svasta nesto ali mi nist nije uspjelo
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 10:14   #8162
Tazmaniac37
Registered User
Moj komp
 
Tazmaniac37's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Ivanec
Postovi: 57
Vrijeme je da se probaju i druge klase, a ne svi smo samo ganjali DH,
jer je bio OP. (Bez uvrede onima kojima je DH od početka OP)
Tako da ako si imao drugu klasu osim DH, masovno si dobivao
nogom u guzicu iz partyja.

Meni osobno se sviđa što su ubacili set za Whirlwind Barba,
tako da znam da će to biti prvo što ću ganjati kod izlaska patcha 2.12.

Žao mi je jedino Wizza, osobno moj OP, uz WD, naravno (sjetite se samo nerf Jade Harvestera )
a nažalost manje sam ga igrao zbog stalnog nerfanja i opet evo nerf, tako da... jednom riječju jbga.

Zadnje izmijenjeno od: Tazmaniac37. 19.11.2014. u 10:19.
Tazmaniac37 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 10:19   #8163
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Gle blejd, ti nikad nećeš bit zadovoljan, da naprave DH sa permashieldpylonbuffom

Čini mi se da se potiče aktivniji stil igre DH, meni zvuči dobro, valjda zato jer se ne opterećujem GRiftovima i što većem broju pored (DH looking for GR9000+ party, LOL)
Sad još da se neki skillovi mogu koristiti s non-bow oružjem, da se doda runa za permanent smoke screen i ogroman backstab damage i ja ću bit sretan

Vitality boost, to je ok. Healing od globeova opet smanjuju, to mi se ne čini ok. U početku su reklamirali te kuglice kao dio mehanike da igra bude fluidnija, bez da moraš čekat cooldown potiona. Stoga je i povećanje LoH i regen nedovoljno.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 10:51   #8164
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Na blizzconu su rekli da nece dirat marauder set. Cim su pokupili pare od ljudi, dali su im kitu i sjebali set.
Grift i monster scaling je ono sta je problem, sta je i razlog da melee klase nisu mogle radit ni upola kao ranged likovi, jer nema shanse da prezive dovoljno dugo. Blizzard balans, naravno da je taj feedback od samog starta PTRa bio non stop lupetan, al blizz nista, kao ni za leveling bez killa i ostale gluposti. Nije DH bio OP, nego je bio jedino rjesenje za lose napravljene Griftove.

Sta me najvise zivcira je kako su usrana stoka u blizzardu i ne slusaju nista osim balavurdije koja non stop whinea da se nesto nerfa.

Sta mislis koliko bi efektivan bio DH da nema petova da drze aggro mobova dok ih sentry ubija? Svi ravno na tebe a mobovi imaju po 200-500m hpa i kad pridje mrtav si. Ako su teleporteri tipa terror demon, odma port na tebe i oneshot. Sta je tu zabavno?
Da te non stop ubija mob kojeg nemozes zaustavit, a ako pogines i respawnas se tu, gubis i sentrye na podu, pa onda prezivi dok se chargesi napune, ako te opet ne oneshotaju, i sve tako.
Za razliku od wizza, koji ce zapalit sve sa blizzardom i black holeom i odsetat dalje dok mobovi gore za 50-200m tickove po sekundi. Pitam se tko je sljedeci za nerf.

Gdje je opcija da ne skupljam potove sa poda ako vec imam infinite pot u inventoriju? Gdje je onaj inventorij za matse sta su obecavali? Rebalans jailera i ostalih instakill smeca nije ni spomenut.

Ajde ok, sad maknemo T&T i vratimo marauder gloves, i za chest stavimo cloak of garwulf za 3 wolfa za prvu pomoc. Al ako su potpuno promjenili mehaniku sentrya, da mi trebamo pucat i sve, micanje petova je overkill.

P.S.- Bombardier vise ne povecava broj sentrya sta mozes bacit, ni chargesa. Nije to nerf, to je buff
I koliko vidim idiote na PTRu, vec sad govore da je Marauder prejak sa 40% buffa na dmg po bacenom sentryu, umjesto da idioti shvate da D3 nije balansirana igra, da nema PVPa, nego je coop igra i da nema nikakve prednosti ako se jedna klasa unisti samo zato jer neki ucviljeni balavac trola po forumu i tako se rjesava frustracija.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 19.11.2014. u 11:08.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 11:06   #8165
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ne mogu otvorit ptr changes, ali iz onog gore ne vidim nerf 4set bonusa, samo 2 i 6set bonus.

Ne znam kako bi oni mogli balansirati igru kad u startu nije bila balansirana
Ni ne treba biti. Primjerice, zabavan mi je leapbarb i njega igram. Nema veze što ne mogu GR35+

Na DH mi se nikak nije sviđalo da za sljedeći upgrade s kridera moram ić na calamity ili meticulous bolts, tj. da nemam više onaj aktivni dio igre di ja pored sentrya i puckaram neke strelice
Zato mi se na prvu sviđa promjena.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 11:33   #8166
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
I reflex je opet problem, jer ekipa sad puca na drugu stranu kad naidju reflex mobovi da bi radili ikakav dmg, a bez kridera ko generatora se mozes, da prostis, jebat. Jer DH trosi resource ko nasa vlada tudje pare.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 11:47   #8167
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ne kažem da se ne slažem s tobom, ali to i je onak kak si reko: ak nemaš interesa igrati, ne igraš.

Ono s čim se slažem je da oni na PTR izbace nešto, recimo polupatch, ljudi daju feedback, besplatno im betatestaju igru, a oni onda PTR iskopiraju na public bez da išta poprave. Eventualno maknu nešto što su dodali.

Prati li netko aktivno blizz D3 forum, kakve se tamo rasprave vode, odražavaju li ove promjene na PTR-u ono što ljudi tam pričaju ili ne?

Zadnji put kad sam tamo pitao osjeti li netko pojačanje nekih affixa na elitama su me odmah prozvali desetogodišnjim klincem koji je došo plakat jer ne može igrat T6 i da spustim težinu. Bu-hu. Stoga sam odustao od bilo kakvog pokušaja davanja mišljenja tamo.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 12:16   #8168
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Gdje je opcija da ne skupljam potove sa poda ako vec imam infinite pot u inventoriju? Gdje je onaj inventorij za matse sta su obecavali? Rebalans jailera i ostalih instakill smeca nije ni spomenut....

...I koliko vidim idiote na PTRu, vec sad govore da je Marauder prejak sa 40% buffa na dmg po bacenom sentryu, umjesto da idioti shvate da D3 nije balansirana igra, da nema PVPa, nego je coop igra i da nema nikakve prednosti ako se jedna klasa unisti samo zato jer neki ucviljeni balavac trola po forumu i tako se rjesava frustracija.
Za inventory, stash, stalno govore - we're looking into those things
Jailer, i splash dmg, charge iz susjednog stana ne spominju
A stvarno su dobri s komentarima o nerfu na forumu a Blizzard kad završi ptr će opet ostaviti neki exploit i hrpu bugova za novu sezonu :P
fedaykin je online   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 13:06   #8169
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
ma znam to, u opcijama, HUD, i Alt za on/off, ali su mi itemi koji padu na pod polutransparentni, kao da je nekako 50% prikaza zamuljano



mislim da to mi nije bilo prije, normalno su se itemi vidjeli, ili je ovo neki patch u medjuvremenu koji je smanjio transparentnost kod prikaza, ili ova moja gtx 970 je malo slaba za D3

probao sma i detalje na Low, i na High, svasta nesto ali mi nist nije uspjelo
Kod mene i dalje sve izgleda normalno.
Probao sam i ja paliti i gasiti sve, nemam pojma što bi moglo biti.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 13:27   #8170
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Evo, koliko sad vidim neki Grift je pun mobova ko kineski metro, drugi je pun ko nas sabor.
I jos briljantnija glupost, ako pogines u Griftu, ress na corpse jelda?
E nema vise na checkpoint, removed. Nema vise ress u gradu, nope.

Sad ako naletis na moba koji te razvali bez vazelina, ressas se, opet te razvali, pukne ti item (prije il kasnije) moras se ressat, pobjec od mobova i TPat se u grad...ako uspijes. A sta manje opreme imamo, to brze ginemo, em se dogodi da kad pogines, pola itema crkne istovremeno jer imaju isti durability

@destro
Normalne ljude se i ne cita na forumu, sve je to populacija nedojebanih balavaca koji misle da su popili svu pamet svijeta, i ako nemas paragon 999 da pojma nemas igrat i L2P noob i GG.

I sad se pokusava dokazat da kad su povecali Bshards drop, da su trebali povecat stash sa 500 na 1000+, jer sad jos vise puta ides u grad kupi/prodaj i dole da pokupis shardove.
Odgovor je naravno, sta ce ti vise, moj stash je prazan, a to sta lik ima po 2-3 seta i drzis par kombinacija itema, samo znaci da si noob. Jebem ti planet gdje za glupe postove nema smrtne kazne.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 19.11.2014. u 13:35.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 13:50   #8171
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Meni je jedan od glavnih razloga, što sam prestao općenito igrati Buzzard igre je što oni to rade u svakoj igri, Diablo, WoW,...Meni je jasno da moraju postojati fixevi za svašta i patchevi i šta ja znam, ali oni UVIJEK pretjeraju u tome do zla boga, toliko da ti character postane neigriv, OK postoji reroll ali ja sam tip playera koji voli igrati što izaberem, a ne da igram kako oni to hoće,....
__________________
Moje trgovine:
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 16:51   #8172
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
DH su ionako većinom plačipi**e...

Obožavam idiote koji nakelje Zei pa plaču da im stavim voodoo bliže, tj dalje od moba, ili pak u trialu serendaju da se spustim na "50 yards" itd.
Onda kad krepaju plaču što su krepali
Neznam zašto ali čini mi neizmjerno zadovoljstvo pustiti elitu neka spama affixe kad me netko tako prca u mozak.

DH mi je ionako bio dosadan lik za igrati.
Zanimljiv u početku ali kako je netko već rekao; možeš ga doslovno igrati jednom rukom.
Trčkaraš okolo, spamaš sentrije, makneš se dok ne napucaju sve i tako u nedogled.
Ima li DH uopće koji drugi koristan set osim Maraudera? Ima li smisla igrati bilo što osim navedenog seta. Igra li itko nešto drugo osim DH u zadnjih par mjeseci?
Bilo je i vrijeme da malo promjene stvari. Možda ne ide na bolje ali promjena je dobrodošla.

Što se tiče GR:
Ideja za time penalty na revive at corpse je oke, pogotovo u ogromnim mapama; ideja da maknu checkpointe je notorna glupost.

Što se tiče affixa, od "X" težine GR te ionako većina toga oneshota stoga nema potrebe buffati dalje.
Nakon tog nekog "X" levela affixe ne treba dizati dalje nego samo health i damage monstera pa ti sad završi na vrijeme.

Također se nadam da će rješiti problem densityja jer ovo kako je sada je debilana.
Prve 4 mape jedva napuniš progres bar do pola i onda na petoj mapi imaš po 2-3 elite mob-a odjednom i toliko trasha da je nemoguće obuhvatiti sve u range koji ima Horrify na WD-u.
Naravno uvijek imaš i onog jednog archera/constructa/shamana negdje izvan ekrana koji te lagano jebe u mozak, a nemožeš napraviti ništa dok se ekran malo ne počisti.
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 17:06   #8173
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Zei je smece jer radi na turete, tako da trebas bacit turete 50y od moba da bi imao neki bonus. Al ekipa itako stavlja FOTM gemove u ringove bez da uopce znaju kako i sta rade. A ljudska narav je da naprave sta je vise moguce sa sto manje truda, i eto ti DH gameplay....blizzardov odgovor na sve.

Glede igranja jednom rukom, meni je svaka klasa igranje jednom rukom. Imam G600 misa i sve tipke, sve 4 tipke za skilove su na misu.

DH ima Natalya set, koje je beskoristan kao i Shadow mantle set, pogle LINKY. Totalno beskorisni, tu okrivi blizzard jer DH bez sentry builda nemoze ama bas nista u V2 Diablu. Tako da ga bez M6 builda nemozes ni igrat.

A primjetio si nove griftove Ja neznam tko tu pije a tko placa, il nema nikoga il je guzva, ubio ih balans. A sistem sa ressurectom da mi je tko pricao neb vjerovao da neki idiot misli da je to rjesenje pa ti disablea teleport u grad il ress na checkpoint.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2014., 17:26   #8174
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a