Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.10.2006., 15:55   #1
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Kakav je Fujitsu Siemens XE17-1 LCD?

ovako, imam priliku kupit ovaj LCD za 1100kn... caka je u tome što monitor jest novi, no dobiven kao zamjena na servisu, i nema garancije... i koliko sam pronašao na netu, nema DVI ulaz... je li on baš toliko bitan?= kolika je razlika između vga i DVI?

e sad, da li se to isplati, s tim da monitor ne mogu probati prije kupnje jer je u vinkovcima.. vidio sam slike slikane digitalcem i monitor radi, crne je boje.. to je sve što znam...

ili da idem u autronic, ima Philips, 17" za 1550kn, sa DVI i 3godine garancije... ?
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2006., 17:57   #2
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Hm, 1100kn je zbilja povoljno. Razlike izmedju DVI i VGA ima, ali istini za volju nije ogromna. DVI daje nesto bolju ostrinu te kontrast, ali i to ovisi o monitoru...
Ja bih na tvom mjestu ipak Philipsa, ima DVI a i mozes ga pogledat prije kupnje.
SRV je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2006., 18:01   #3
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
ovaj philips mij e drugi po redu i jako sam zadovoljan. btw, slagal sam jednu konfu s takvim philipsom...slika je jako dobra, samo mi je presitno pa moram veci font imati, na 19"je puno bolje
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2006., 20:06   #4
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ma odustao sam od xeroxa....

ne želim se zbog 200-300kn razlike kopat što će bit u slučaju kvara, ili transporta... no tnx.

Bio danas u novom Citycente ONE, i tamo trgovina Konikom ili tako nešto, imaju LG neki 19" LCD na akiciji za 1550kn.... još par komada samo ostalo....
zna netko gdje ima za kupiti ASUSovih LCD-a? Mikronis ima neku jadnu ponudu ASUS LCD-a, ima li još gdje?
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na