Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2010., 20:24   #1
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Dilema imedu Razer i Logitech Headset-a

Posto ovo spada pod periferiju postam ovdje. Uskoro kupujem slusalice i bitno mi je da imaju snazan bas,kvalitetnu izradu(izgled ide na stranu Razer-a u ovom slucaju) i da se iskazuju kod slusanja MUZIKE,igre su mi nebitne. Dilema je sljedeca:

Razer Barracuda i Logitech G35

Da napomenem,ne idem cijenom iznad g35 koji je skuplji u prosjeku oko 150 kn o Razera,naravno,doticni modeli. Nadalje,citao sam da g35 ima jako dobar,dubok bass,a da Barracuda tu malo zaostaje,al to su raliciti review-i,raliciti ljudi, pa me zanima sto vise misljenja, a super i ako netko ima iskustva sa jednim/dva headseta. Kupujem vrlo vjerovatno u linksu...osim ako netko ne spomene bolji ducan u Ri za kupit

tnx
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 20:40   #2
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
za muziku uzmi pioneer a ne futavi razer ili logitech
ako ti je bitna muzika ne trebaju ti USB slusalice. ne trebaju ti 5.1 surround slusalice, ukratko - ne treba ti headset, radije kupi Zalmanov clip on mic za 40kn i PRAVE SLUŠALICE. pokušaj u Technomaxu

imam Creative Fatal1ty Titanium Champion karticu od soma i pol kuna, pripadajući Fatal1ty pro headset od 550kn i ta komba ubija za gejmanje jer ima EAX 5.0 (ni jedne USB slušalice to nemaju) ali za mjuzu su kvalitetne stereo slušalice mnogo mnogo bolje

npr, ovo iz osobnog iskustva : http://www.pioneer.eu/eur/products/4...000/specs.html - odlične slušalice, pogotovo ako si basshead
review: http://www.digitaltrends.com/product...-a1000-review/
OBRATI PAŽNJU NA CIJENU (199$), u toweru ih imaš za 500kn
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju

Zadnje izmijenjeno od: Skorn. 27.01.2010. u 21:07.
Skorn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2010., 21:01   #3
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
ovo su jedine od Pioneer-a i nisu dostupne:

http://www.technomax.hr/Webtrgovina/...R/Default.aspx

a nije bas neki izbor,osim Denona o 3000+ milje kuna a vise od 950kn ne idem

i trebalo bi imat i barracuda zvucnu da se iskoristi puni potencijal barracuda slusalica kad ih se spoji ovime:

http://techgage.com/viewimg/?img=/re...%2520Barracuda
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 21:09   #4
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
nisu apdejtali sajt očito, osim toga poznajem dečke osobno tamo i naručiti će ti štogod želiš. zaboravi Razer kombu jer je ta kartica zapravo c-medijin Oxygen koji ne daje više od EAX 2.0
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 21:12   #5
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
E pa kroz tjedan dana kad lova legne,prvo cu do techomax-a,pa cu obznanit u ovom treadu sta je od sluski uletilo.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 21:23   #6
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
e da i obavezno traži da te puste u onu zvučno izoliranu sobu da priključiš odabrane slušalice na njihov setup od mnogo hiljada kuna da prvo čuješ što to zapravo kupuješ. happy hunting
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 23:14   #7
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Tak ti je najbolje i po meni, kupi si fino Logitceh Dialog 320 mikrofon, turneš ga negdje da ga ne vidiš (radi odlično tak i tak, neznam čemu forsiranja da ti mikrofon mora biti u jednjaku) i kupiš si fino poštene audio sluje. Mrzim te mikrofone na slušalicama koji su 5cm od grkljana i ustiju, maltene čujem svaki gutljaj sline (G330) od mog kolege kad igramo.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2010., 13:03   #8
vrc100
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Ovo sto ti gledas to su gaming headsetovi, moze se slusati muzika al su prvenstveno napravljeni za igre! Sto se tice kvalitete, mislim da ti je razer cak kvalitetniji jer barracuda zaista ima 5.1 zvuk ak se ne varam ima ukupno 6 ili 8 zvucnika, dok logitech nema pravi 7.1, zvuk ide iz dva zvucnika kao kod sterea.. da ne duljim puno dosta toga mozes naci u recenzijama! Da trebam slusalice za slusanje muzike, nebi dvojio oko ovoga, moja preporuka s kojom sigurno neces pogrijesiti su ti sehnhesserice!
vrc100 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na