Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.01.2024., 08:58   #61
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
biće još gore kad auslanderi počnu razvozit po tom službama
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2024., 09:05   #62
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
biće još gore kad auslanderi počnu razvozit po tom službama
Iskreno, obzirom da preko Glovo i Wolt dobijem hranu u jestivom stanju jedino ako je Nepalac vozi, nadam se da će i direktor Hrvatske pošte bit Nepalac.
Tj. da budem precizniji, preferiram Glovo jer znam da Nepalci voze.
Kad vozi neki domaći glupan, zaluta pet puta dok mi nađe adresu, a imam sreće ako pizza nije nekoliko puta okrenuta naglavačke.
I, pazi sad, ovo iskustvo se zadnjih godina ponavlja bez greške. Znači domaći dostavljač, mogu hranu bacit zajedno, nemoram ni otvarat.
Nepalac, sve štima.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2024., 19:43   #63
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Citiraj:
Autor Zé. Pregled postova
Imam pitanje. Godinama (doduse prije 7-8 god zadnje) sam radio u dostavnim službama sto u Hrvatskoj sto u Njemackoj, i tada je situacija bila takva da se podrazumijevalo da paket nosiš na vrata kupcu. To je bilo pod obavezno i pod normalno.

Danas, dok sam ja na poslu, zeni je stigla dostava DPD, objasnila je da ima doma dijete od 6.mj i da ne može sići po paket, te može li liftom doći na 3.kat zgrade, lik joj je rekao da ne izlazi iz kombija te da on ode ukoliko ne siđe.

Zanima me jeli to danas postala normalna praksa i vrijedi li pisati prigovor firmi?

Hvala na odg!
To mi se jos nije dogodilo s DPDom tako da ima smisla mozda, meni uredno na 8 kat (s liftom) donose pakete od 20ak kg.
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2024., 19:59   #64
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,070
stvar odgoja, ne u parama. mislim barem.

jedan iz gls-a mi uredno dostavi pred vrata kad nisam doma (izađe iz kombija, otvori portun, ode po škalama gore... nikako da mu marendu platim), dpd s kojima radimo poslovno kad dođe paket, ako baš ne mora doć do firme (25m dalje) ne dođe, jedino ako mu se nakon 3 poziva nitko ne javi, šta zna bit kad smo po sastancima, onda izađe i odluči dostaviti paket u firmu.

isto tako, dpd mulja i vozači si pokušavaju nabacit neku manču, staru zvali kad je preusmjerila paket na drugu adresu i pokušavaju joj naplatit 10 eura više. na pitanje zašto je razlika u cijeni, kažu zbog promjene adrese.

rekla da neće platit, pa kaže ovaj "da ide provjerit sa šefom" i onda na kraju ispalo da ne treba platiti promjenu adrese. ajde da si pitao 2 eura , ali 10!
jp_rv je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na