Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.03.2015., 23:00   #1
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Nabava stražnje stranice za Toshiba Satellite C850

Imam laptop Toshiba Satellite C850-124 kod kojeg je došlo do pucanja plastičnih dijelova poklopca (na slikama) i sad kad se laptop otvara kućište "zine" nekoliko centimetara, s tim da je pitanje dana kad će se još nešto slomit.




Znate li di bi se moglo naručit tu zadnju stranicu kod nas? Idealno bi bilo u Splitu. Pronaša sam distributere na Toshibinim stranicama (http://www.toshiba-croatia.com/innov...utor_contacts/). Inače, laptop je kupljen u Elipsu prije 2.5 godine. Ima li smisla njih upitat?

I na kraju, evo ponude s Ebay-a, iako nisam oduševljen idejom slanja tako lomljive stvari preko pola Europe:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...rt=nc&LH_BIN=1
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 00:24   #2
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Popucat ce ti i to novo kuciste jako brzo i nisi nista rjesio sa time. Meni dođe na servis sigurno 3-4 komada mjesecno sa takvim problemom i rjesim ih tako sto svrdlom sirine sarafa probusim donje kuciste ispod prihvata za baglamu, ubacim saraf odozdo, a gore obicno nadjem neku tanku maticu ili najbolje komad lima sa urezanim navojem kakav se moze naci straga na optikama za laptop, tj onaj dio kojim se ucvrsti optika za kuciste. Otkinem onaj dio 4x4mm sa navojem i u to zavijem saraf i stegnem baglamu tako da vise ne moze bjezati i siriti kuciste.
WraGG je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2015., 11:04   #3
Hawk-55555
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Metković
Postovi: 145
tako sam i ja uradio na jednom asusu prije pola godine i sad počelo kućište pucat malo dalje od tog mjesta i širit se,... sad bi trebalo probušit gornje kućište pa stegnit s dojnjim

a to je sve zbog jedne šarke (baglame) koja se teže otvara
Hawk-55555 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2015., 22:14   #4
Rebas
kramer
 
Rebas's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Kad već na taj način popravite onda je pametno da se kvar ne ponovi i onu maticu na oba panta malo odšerafit (za 180 stupnjeva u lijevo) da panti nisu tako čvrsti a opet dovoljno jaki da drže ekran.

Zadnje izmijenjeno od: Rebas. 29.03.2015. u 22:15. Razlog: .
Rebas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na