Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.01.2015., 19:06   #4081
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,009
Citiraj:
Autor MASVA Pregled postova
preimenovali Mi Band u Mi Fit
tjedno izbace 2-3 nadogradnje aplikacije, ne stigneš pratiti kako su brzi
Kad bi barem bili brži i s davno obećanim updateom za svoje mobitele pa da se to čudo ima kamo spojiti. Ovako s MIUI V5 na androidu 4.2 mogu se slikati.
c-shadow je offline  
Staro 26.01.2015., 20:44   #4082
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
a čuj kinezi ko kinezi
sad traže beta testere za mi2 a/s za lollipop 5.0 miuiv6
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline  
Staro 26.01.2015., 21:03   #4083
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 407
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
R3nchi

Replyao sam ti na ovaj post.



Dokazao sam ti za koliko se kupuju i za koliko se prodaju. I isto sam ti dokazao da servisi nisu takvi kakvi ti misliš da jesu kao i prava potrošaća. Na svojim primjerima sam te demantirao.

A u tvoja uvjerenja ne ulazim. To je tvoja stvar. Ali netočne tvrdnje nećemo iznositi.

Nadam se da i Dakok sad vidi kako je nastala cijela rasprava u koju je on uletio bez previše imanja pojima o čemu se radi

Ako si mislio da je G2 midrange, varaš se. nikako nije mid range uređaj, već uređaj iz top klase jer je ipak nakon G3, uz flex i Nexus5, najjači LGov mobitel. Ali dobro, to sad nije bitno...
opet decko mjesas kruske i jabuke ja sam iznosio SVOJA MISLJENJA!!! Znaci nigdje nisam tvrdio da raspolazem sn ekim provjerenim podatcima ili sl, pa ne znam opet kako sam neistine iznosio i zablude, iznosio sam svoja misljenja.. I druga stvar koju nesmijes smetnut s uma onaj ko nije iz ZG ima jako malo i ograniceno trziste ponude navedenih mobitela..Evo lega ja sam iz Osijeka tu sam nasao 1 od 16gb za 1600kn ostali su 1900/2200 sve 16gb..
A i mb sa 16gb Bez kartice mi bas ne uljeva povjerenje.. Sve u svemu slazem se JEDNIM DJELOM i s TVOJIM STAVOM al osim lg g2 budimo realni nenudi se nista vise za te pare vrijedno paznje..il se varam?? Eto u njegovu rangu se meni svidja zte nubia z7mini..Mada ga lg2 prejebe s bat, al ovaj ima sd utor.

Zadnje izmijenjeno od: R3nchi. 26.01.2015. u 21:05. Razlog: nepismenost
R3nchi je offline  
Staro 26.01.2015., 21:28   #4084
Darkensync
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: /
Postovi: 27
Koja je kvaka s ovom Nubiom Z5S koja je $180?
Darkensync je offline  
Staro 26.01.2015., 21:36   #4085
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor R3nchi Pregled postova
opet decko mjesas kruske i jabuke ja sam iznosio SVOJA MISLJENJA!!! Znaci nigdje nisam tvrdio da raspolazem sn ekim provjerenim podatcima ili sl, pa ne znam opet kako sam neistine iznosio i zablude, iznosio sam svoja misljenja.. I druga stvar koju nesmijes smetnut s uma onaj ko nije iz ZG ima jako malo i ograniceno trziste ponude navedenih mobitela..Evo lega ja sam iz Osijeka tu sam nasao 1 od 16gb za 1600kn ostali su 1900/2200 sve 16gb..
A i mb sa 16gb Bez kartice mi bas ne uljeva povjerenje.. Sve u svemu slazem se JEDNIM DJELOM i s TVOJIM STAVOM al osim lg g2 budimo realni nenudi se nista vise za te pare vrijedno paznje..il se varam?? Eto u njegovu rangu se meni svidja zte nubia z7mini..Mada ga lg2 prejebe s bat, al ovaj ima sd utor.
Prejebe ga s kamerom,baterijom,ekranom,audio chipom,communityem i s dosta toga. Nubia Z7 mini ima SD,dual Sim kom treba,ima i disfunkcionalni LTE sa originalnim romom(bar se masa žalila na XDA) te par romova u kojima uvijek neš ne radi(nisu ni wifi sleep off napravili).

Bio mi je u konkurenciji za mob,potom sam vidio na šta se sve žale,pogledao cijenu u EU sa dostavom i kolko tolko ostvarivom garancijom i odustao.
trouble je offline  
Staro 27.01.2015., 08:33   #4086
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Ista priča. Jako, jako sam htio Nubia Z7 mini ali me baterija i problemi odbili od kupnje. Sad gledam TCL S720 (na pandi 103$ HH) ali me ubi tečaj dolara.
fora je offline  
Staro 27.01.2015., 08:38   #4087
vlovrec
Premium
Moj komp
 
vlovrec's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 380
Pošto moja FAEA F1 pokazuje znakove umora, razmišljam lagano o nečem novom
Kak sad stoje kinezi s NFC-om? Baš sam se naviknuo na to a izgleda da više nije aktualno?
Preporučite nekaj, 4.5" 2GB RAM-a, barem 1.7 GHz 3G 900/2100 i da radi GPS (jel kod MTK riješen taj problem, nisam malo u toku....)

Hvala
__________________
ANKETA o kineskim mobitelima i REZULTATI ankete
vlovrec je offline  
Staro 27.01.2015., 08:44   #4088
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Pošto nisi u toku, samo da te obavijestim da veličina ekrana prati tečaj dolara (oba rastu)
a GPS je sada OK.
Dakok je offline  
Staro 27.01.2015., 08:50   #4089
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Sorry na duplom postanju

Slabo - 1GB RAM + 8GB ROM


Dakok je offline  
Staro 27.01.2015., 08:50   #4090
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Prejebe ga s kamerom,baterijom,ekranom,audio chipom,communityem i s dosta toga. Nubia Z7 mini ima SD,dual Sim kom treba,ima i disfunkcionalni LTE sa originalnim romom(bar se masa žalila na XDA) te par romova u kojima uvijek neš ne radi(nisu ni wifi sleep off napravili).

Bio mi je u konkurenciji za mob,potom sam vidio na šta se sve žale,pogledao cijenu u EU sa dostavom i kolko tolko ostvarivom garancijom i odustao.

Ja sam na 1.62 Cuoco i radi LTE sasvim normalno. WiFi sleep off takodjer.

Da ga "prejebaje" sa ekranom i kamerom - nije. Imao sam G2 i kamera nije nista posebno u odnosu na Z7Mini. Audio chip mi je zadnja rupa na svirali. Baterija jest bolja na G2.

Ono sto ga izdvaja iz vecine dual SIM konkurencija je odlican dual SIM handling. Nema zongliranja sa karticama da na drugoj dobijes 3G/4G. Samo se prebaci data connection sa jednog na drugi SIM i mob automatski prebaciva i 3G/4G na taj SIM. Kod ostalih proizvodjaca je potrebno ili zonglirati sa SIM karticama (posto drugi utor podrzava samo 2G) ili treba kliknuti na 20 opcija da se dobije 3G na drugom utoru.

Za te novce konkurencija mu je samo Huawei Honor 6 (Honor je cak i malo skuplji). Prednost Nubie je Snapdragon 801 u odnosu na Huawei-ev homemade čip.

Naravno, ako dual SIM nije potreban onda ima boljih mobova za tu cijenu, slazem se.
Ali ako je dual SIM potreban, specke moćne i sa Snapdragon procom a veličina mora ostati u gabaritima do 5", onda Z7 Mini ima jako malo konkurencije (za onoga tko moze izdrzati sa relativno slabasnom baterijom).
__________________
Matta je offline  
Staro 27.01.2015., 08:52   #4091
Fico66
Registered User
Moj komp
 
Fico66's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Pozdrav, trebam brzi prijedlog oko kupnje mobitela.
Prijatelj kupuje za sina od 8.g. mobitel vecinom za igranje igrica, koji je mobitel do 5" i s dobrim grafickim koprocesorom da bi se iste mogle igrati. Cijena fco Hrvatska moze biti do 2000 kn. Hvala svima.
Fico66 je offline  
Staro 27.01.2015., 08:58   #4092
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Coolpad f1
Dakok je offline  
Staro 27.01.2015., 09:03   #4093
vlovrec
Premium
Moj komp
 
vlovrec's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 380
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Pošto nisi u toku, samo da te obavijestim da veličina ekrana prati tečaj dolara (oba rastu)
a GPS je sada OK.
A jel ima kaj s da ima NFC? Nije hitno možda dolar kaj padne , još mob radi, samo se na ekranu povremeno javljaju okomite crte. Možda je do kontakta (pošto sam sam mijenjao, a možda ekran umire...)
__________________
ANKETA o kineskim mobitelima i REZULTATI ankete
vlovrec je offline  
Staro 27.01.2015., 09:07   #4094
Fico66
Registered User
Moj komp
 
Fico66's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Coolpad f1
Radi sve bez prčkanja?
Fico66 je offline  
Staro 27.01.2015., 09:37   #4095
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ovisi o trgovcu.
Coolpad nije namijenjen za EU kupce pa je potrebno malo igranja oko softvera u vlastitoj režiji ili od strane trgovca.
U svakom slučaju ga nije lako uništiti, bez obzira na iskustvo s androidom a alata za prčkanje s detaljnim uputstvima
ima u obilju.
Tko želi sam staviti softver a ima najosnovnije informatičko znanje, ima moju pomoć
Dakok je offline  
Staro 27.01.2015., 09:42   #4096
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor vlovrec Pregled postova
A jel ima kaj s da ima NFC? Nije hitno možda dolar kaj padne , još mob radi, samo se na ekranu povremeno javljaju okomite crte. Možda je do kontakta (pošto sam sam mijenjao, a možda ekran umire...)
Ak ti veličina ekrana nije bitna, onda je InFocus M320 najbliži tvojim zahtjevima
dak0001 je offline  
Staro 27.01.2015., 10:48   #4097
Fico66
Registered User
Moj komp
 
Fico66's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Ovisi o trgovcu.
Coolpad nije namijenjen za EU kupce pa je potrebno malo igranja oko softvera u vlastitoj režiji ili od strane trgovca.
U svakom slučaju ga nije lako uništiti, bez obzira na iskustvo s androidom a alata za prčkanje s detaljnim uputstvima
ima u obilju.
Tko želi sam staviti softver a ima najosnovnije informatičko znanje, ima moju pomoć
Mora biti bez uporaban bez ikakvog prčkanja. Prijatelju je domet whatsapp.
Huawei honor 3C ili neki Xiaomi?
Fico66 je offline  
Staro 27.01.2015., 11:11   #4098
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Xiaomi ti je jeftiniji, a i redmi 2 je manji od prijašnjeg i huaweia pa bi uzel njega.. Za klinca i više nego dosta..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 27.01.2015., 11:34   #4099
Fico66
Registered User
Moj komp
 
Fico66's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
Xiaomi ti je jeftiniji, a i redmi 2 je manji od prijašnjeg i huaweia pa bi uzel njega.. Za klinca i više nego dosta..
Giga RAM-a nije problem? Da se radije priceka update na 2GB RAM-a i 16 GB ROM-a?
Fico66 je offline  
Staro 27.01.2015., 12:45   #4100
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor R3nchi Pregled postova
opet decko mjesas kruske i jabuke ja sam iznosio SVOJA MISLJENJA!!!
Kao što rekoh, kao dobar i pošten čovjek, dao sam ti svoje primjere da nije baš tako crno kako ti misliš

Citiraj:
Znaci nigdje nisam tvrdio da raspolazem sn ekim provjerenim podatcima ili sl, pa ne znam opet kako sam neistine iznosio i zablude, iznosio sam svoja misljenja..
OK, to je bilo tvoje mišljenje... zvučalo mi je nekako kao da tvrdiš to za cijene i za servise.

Citiraj:
I druga stvar koju nesmijes smetnut s uma onaj ko nije iz ZG ima jako malo i ograniceno trziste ponude navedenih mobitela..Evo lega ja sam iz Osijeka tu sam nasao 1 od 16gb za 1600kn ostali su 1900/2200 sve 16gb..
Ja sam iz Karlovca koji je manji grad od Osijeka. Dvojca su ga prodavali i obojca su me izradili. Prvo pristali na cijenu i onda prodali nekom drugom... A Z1 i G2 sam kupio ovdje na forumu. Ne znam jel znaš, ali tu na forumu postoji podforum "tržnica". Vidim da tebi nije dostupna jer nisi zatražio pristup. Ovdje se da kupiti dobrih stvari, ujedno i dobrih mobitela, kao što sam i ja kupio kao i što sam ovdje prodao recimo Jiayu G4C vlasniku koji je sretan sa njime i očuvanošću mobitela.

Citiraj:
A i mb sa 16gb Bez kartice mi bas ne uljeva povjerenje..
To je stvar osobne preferencije. Npr. Jiayu G4C nema mogućnosti pohrane niti jednog bajta na sebe ako nema SD kartice. S jedne strane i to je bilo dosta čudno.

Citiraj:
Sve u svemu slazem se JEDNIM DJELOM i s TVOJIM STAVOM al osim lg g2 budimo realni nenudi se nista vise za te pare vrijedno paznje..il se varam??
Nudi dosta toga. Jasno, ima i mana. Za daljnje informacije o G2, molim te da se uključiš u temu o LG mobitelima OVDJE. Zadnjih strana dosta smo pričali o njemu. Imaš i moje opservacije i usporedbe softvera i usporedbu sa Xperijom Z1. Ovdje nije vrijeme ni mjesto da pišemo o tome

Citiraj:
Eto u njegovu rangu se meni svidja zte nubia z7mini..Mada ga lg2 prejebe s bat, al ovaj ima sd utor.
Opet, stvar osobnih preferencija. ZTE je dobar brand. To nije garažni generički sklop kao mnogo mobitela iz ove teme. I mislim da je kolega Matta sve pokrio ovom izjavom:

Citiraj:
Ja sam na 1.62 Cuoco i radi LTE sasvim normalno. WiFi sleep off takodjer.

Da ga "prejebaje" sa ekranom i kamerom - nije. Imao sam G2 i kamera nije nista posebno u odnosu na Z7Mini. Audio chip mi je zadnja rupa na svirali. Baterija jest bolja na G2.

Ono sto ga izdvaja iz vecine dual SIM konkurencija je odlican dual SIM handling. Nema zongliranja sa karticama da na drugoj dobijes 3G/4G. Samo se prebaci data connection sa jednog na drugi SIM i mob automatski prebaciva i 3G/4G na taj SIM. Kod ostalih proizvodjaca je potrebno ili zonglirati sa SIM karticama (posto drugi utor podrzava samo 2G) ili treba kliknuti na 20 opcija da se dobije 3G na drugom utoru.

Za te novce konkurencija mu je samo Huawei Honor 6 (Honor je cak i malo skuplji). Prednost Nubie je Snapdragon 801 u odnosu na Huawei-ev homemade čip.

Naravno, ako dual SIM nije potreban onda ima boljih mobova za tu cijenu, slazem se.
Ali ako je dual SIM potreban, specke moćne i sa Snapdragon procom a veličina mora ostati u gabaritima do 5", onda Z7 Mini ima jako malo konkurencije (za onoga tko moze izdrzati sa relativno slabasnom baterijom).
Brko je offline  
Staro 27.01.2015., 13:08   #4101
darmarH
Premium
 
darmarH's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: zanzibar donji
Postovi: 383
Citiraj:
Autor Fico66 Pregled postova
Giga RAM-a nije problem? Da se radije priceka update na 2GB RAM-a i 16 GB ROM-a?
nije, al mogla bi postati ako miui v6 nije optimiziran kao v5.. Honoru je počela padat cijena pa ako ti se ne da čekat redmi uzmi njega..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću
darmarH je offline  
Staro 27.01.2015., 13:11   #4102
Fico66
Registered User
Moj komp
 
Fico66's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Citiraj:
Autor darmarH Pregled postova
nije, al mogla bi postati ako miui v6 nije optimiziran kao v5.. Honoru je počela padat cijena pa ako ti se ne da čekat redmi uzmi njega..
Reci cu mu da priceka, da li se zna okvirni datum pustanja u prodaju?
Fico66 je offline  
Staro 27.01.2015., 13:20   #4103
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Što vam se čini, koliko je prosječni mobitel s MTK6752 čipsetom brži od MTK6592 mobitela?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 27.01.2015. u 13:35.
Dakok je offline  
Staro 27.01.2015., 13:25   #4104
schjor
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Slavonija
Postovi: 75
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Kao što rekoh, kao dobar i pošten čovjek, dao sam ti svoje primjere da nije baš tako crno kako ti misliš

OK, to je bilo tvoje mišljenje... zvučalo mi je nekako kao da tvrdiš to za cijene i za servise.

Ja sam iz Karlovca koji je manji grad od Osijeka. Dvojca su ga prodavali i obojca su me izradili. Prvo pristali na cijenu i onda prodali nekom drugom... A Z1 i G2 sam kupio ovdje na forumu. Ne znam jel znaš, ali tu na forumu postoji podforum "tržnica". Vidim da tebi nije dostupna jer nisi zatražio pristup. Ovdje se da kupiti dobrih stvari, ujedno i dobrih mobitela, kao što sam i ja kupio kao i što sam ovdje prodao recimo Jiayu G4C vlasniku koji je sretan sa njime i očuvanošću mobitela.

To je stvar osobne preferencije. Npr. Jiayu G4C nema mogućnosti pohrane niti jednog bajta na sebe ako nema SD kartice. S jedne strane i to je bilo dosta čudno.

Nudi dosta toga. Jasno, ima i mana. Za daljnje informacije o G2, molim te da se uključiš u temu o LG mobitelima OVDJE. Zadnjih strana dosta smo pričali o njemu. Imaš i moje opservacije i usporedbe softvera i usporedbu sa Xperijom Z1. Ovdje nije vrijeme ni mjesto da pišemo o tome

Opet, stvar osobnih preferencija. ZTE je dobar brand. To nije garažni generički sklop kao mnogo mobitela iz ove teme. I mislim da je kolega Matta sve pokrio ovom izjavom:
Ajd mi molim te reci kako i gdje zatražiti pristup za taj podforum tržnica, nikako da ga nađem!
schjor je offline  
Staro 27.01.2015., 13:30   #4105
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Trebas 50 postova ili nadi sam..

Nedavno je G2, mozda jos uvijek, bio u Domenici sa 10% na sve oblike placanja. Mislim ispod 2400. Mozda jos 10% traje. Ne znam kolko ispadne Meizu dok dode sim iako tu nema rata i R1 i ostalih pogodnosti...
MAGARAC je offline  
Staro 27.01.2015., 13:31   #4106
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,339
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 27.01.2015., 13:37   #4107
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,224
Citiraj:
Autor Fico66 Pregled postova
Giga RAM-a nije problem? Da se radije priceka update na 2GB RAM-a i 16 GB ROM-a?
Ja sam uzeo lenovo a8 a806 sa to2c, sve skupa sa carinom me koštao 1300 kn
vise manje iste specifikacije ko coolpad f1. Narucen 30.12 stigao 20.1 priko PostNL
Od prckanja sve sta je bilo potrebno napravit je iskljucit smart rotation jer guta bateriju(Postavke>Ekran> Rotacija ekrana i stavit na autorotate), ima i hrvatski meni,

edit e da samo obavezno na to2c stavi kvacicu na root and install google play, besplatno je a oni sve to naprave

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 27.01.2015. u 13:47.
OuttaControl je offline  
Staro 27.01.2015., 13:46   #4108
Fico66
Registered User
Moj komp
 
Fico66's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ja sam uzeo lenovo a8 a806 sa to2c, sve skupa sa carinom me koštao 1300 kn
vise manje iste specifikacije ko coolpad f1. Narucen 30.12 stigao 20.1 priko PostNL
Od prckanja sve sta je bilo potrebno napravit je iskljucit smart rotation jer guta bateriju(Postavke>Ekran> Rotacija ekrana i stavit na autorotate), ima i hrvatski meni,
Kupio sam zeni taj mobitel, skinuo je update i onda mi se reboota u kineskom recoveryu na kojem naravno nista ne razumijem, da li si ti mozda napravio update VIBE UI-a na noviju verziju da mi kazes kako?
Fico66 je offline  
Staro 27.01.2015., 13:58   #4109
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,224
Nop nista, meni nema nikakvog updatea trenutna verzija je A806.V30,2014/07/31 al uredjaj je rootan
evo sad sam usao u Lenovo recovery(vol+ i - te power) i ima opcija na pocetku da biram jezik,kineski ili engleski

kad odaberem engleski
1.reboot
2.Install update Package
3.wipe user data
4.power off

Kad odaberem install update package pise da ce updateati mobitel sa update.zip ako postoji u sdcard fodleru i ako je mob enkriptiran da nece uspjeti opcije su:
1.No
2.Yes

kad odaberem wipe user data imam dvije opcije
1.fuse wipe data
2.fuse format data

kad odaberem neku od opcija pita me Yes ili no s tim pda je prva zelena opcija
1.No
2. Yes

dalje nisam isa jer ocito ne zelim al sumnjam da je velika filozofija vjerojatno odrati format ili sta vec

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 27.01.2015. u 14:05.
OuttaControl je offline  
Staro 27.01.2015., 14:08   #4110
Fico66
Registered User
Moj komp
 
Fico66's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 69
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Nop nista, meni nema nikakvog updatea trenutna verzija je A806.V30,2014/07/31 al uredjaj je rootan
evo sad sam usao u Lenovo recovery(vol+ i - te power) i ima opcija na pocetku da biram jezik,kineski ili engleski

kad odaberem engleski
1.reboot
2.Install update Package
3.wipe user data
4.power off

Kad odaberem install update package pise da ce updateati mobitel sa update.zip ako postoji u sdcard fodleru i ako je mob enkriptiran da nece uspjeti opcije su:
1.No
2.Yes

kad odaberem wipe user data imam dvije opcije
1.fuse wipe data
2.fuse format data

kad odaberem neku od opcija pita me Yes ili no s tim pda je prva zelena opcija
1.No
2. Yes

dalje nisam isa jer ocito ne zelim al sumnjam da je velika filozofija vjerojatno odrati format ili sta vec
Hvala na opsirnom odgovoru, meni je skinuo update i kada me pita za reboot i instalaciju automatski mi digne TWRP na kineskom. Budem probao manualno uci u recovery.
Fico66 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na