Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.07.2009., 14:43   #451
Karlo2304
Premium
Moj komp
 
Karlo2304's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 77
Imam osjećaj s njima kao da me tjeraju da pređem na nekoga drugog. Kao ono: "Više nam ne trebaš, sad od***bi"
Nadam se da će se još netko javiti, ako ima ovakvih problema ko mi.

Uglavnom izabrao Amis, jer nisam morao potpisati na nikakve godine ugovor, te ću lagano pričekati jesen da vidim kakvu će imati ponudu kada uvedu IPtv. Ako i oni budu loši, onda lagano na Iskon


Citiraj:
Autor Enter Sandman Pregled postova
Jao koja ''slučajnost''!!

Mislim da nije slučajnost, na to sam i sam pomislio s tom razlikom da mene nisu uopće kontaktirali i pitali dali želim uz bolju ponudu produžiti ugovor čak je i meni bilo čudno da me nisu htjeli 'zadržati' kao korisnika, no ovaj potpuni prekid usluge je krajnje bezobrazan.... A odnos prema korisnicima je 0!
No vidim da smo odabrali istog budućeg operatera.....
Karlo2304 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 15:11   #452
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Karlo2304 Pregled postova
Imam osjećaj s njima kao da me tjeraju da pređem na nekoga drugog. Kao ono: "Više nam ne trebaš, sad od***bi"
E baš to.... da su bili ljubazni i dali mi ponudu ko i drugima 99% bi kod njih i ostao a ovako što reć....
Ovo za Amis sve stoji, odlična ponuda bez ugovora, pa ak budu nekorektni, fino odeš dalje... Ne mora biti najjeftiniji samo nek osiguraju nesmetano korištenje usluga koje se naravno uredno naplaćuju....
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.07.2009., 09:34   #453
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Exclamation

Evo da javim da su uklonili kvar (nakon 7 dana) koji je bio hardware-ske prirode, yea right, no ipak ostaje gorak okus u ustima zbog bezobrazluka i konstantnog natezanja sa njima i obećevanja da šalju žurni zahtjev za otklanjanje kvara......
No kad sam neki dan pročitao u novinama da neka gđa. nema net već god. i pol dana i da ih je zvala xx puta, i odgovor ko i meni: mi šaljemo tehničkoj službi mi ništa ne možemo, čekajte, kontaktirat ćemo vas....

Mislim da je ovo dobra škola općenito za sve potpisnike ugovora da ipak dvaput razmisle prije potpisivanja ugovora ....općenito za sve operatere...
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2009., 11:51   #454
Karlo2304
Premium
Moj komp
 
Karlo2304's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 77
Čini se i meni da su mi uklonili kvar. Očito je bio globalni problem.
No boli me briga, kad ću preci na Amis za tjedan-dva.

No opet me čudi da su tako loši što se tiče ponuda za fizičke osobe.
Neki dan čitao u dnevnim novinama da su u plusu, te imaju love kao za nove projekte,
što me opet čudi da ništa novo nisu napravili.
Karlo2304 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2009., 21:35   #455
Rumi
Registered User
Moj komp
 
Rumi's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
I sam sam na metronetu,zovem ih ovih dana zašto nisu povisili brzinu s 2 na 5mgb kada tako reklamiraju na stranici,a ljubazni djelatnik mi odgovara da nemaju mogućnosti zbog infrastrukture na mojoj lokaciji ( živim kod tvornice olovaka-TOZ).Pitam tako i za iptv ali ni od toga ništa.Tako da ću i sam prijeći na alternativu koja mi to bude omogućila čim istekne ugovor.

Koliko sam čuo oni su se orjentirali samo na velike korisnike.
Rumi je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2009., 08:42   #456
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,683
Citiraj:
Autor Rumi Pregled postova
I

Koliko sam čuo oni su se orjentirali samo na velike korisnike.
pa naravno, njima mogu uzet više love...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2009., 09:24   #457
Karlo2304
Premium
Moj komp
 
Karlo2304's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Rumi Pregled postova
I sam sam na metronetu,zovem ih ovih dana zašto nisu povisili brzinu s 2 na 5mgb kada tako reklamiraju na stranici,a ljubazni djelatnik mi odgovara da nemaju mogućnosti zbog infrastrukture na mojoj lokaciji ( živim kod tvornice olovaka-TOZ).Pitam tako i za iptv ali ni od toga ništa.Tako da ću i sam prijeći na alternativu koja mi to bude omogućila čim istekne ugovor.

Koliko sam čuo oni su se orjentirali samo na velike korisnike.
5mbit je za optiku. Za ostale smrtnike će povećavati na 4mbit. S time da oni koji potpisu na nove dvije godine će dobiti prvi novu brzinu.

Ja sam isto veliki korisnik (presao 100kg), pa me nitko nis nije pitao

Mene boli briga jer od ponedjeljka sam na Amišu (bez ugovorne obveze)

Zadnje izmijenjeno od: Karlo2304. 29.07.2009. u 10:16.
Karlo2304 je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 15:34   #458
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Ima li netko problema s Metronetom u Osijeku? Jučer oko podneva mi je krepao, prijavljen je kvar, kao rade nešto, ali do sada nisu ništa napravili, nabijem ih...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 15:54   #459
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Ista stvar je jučer bila u Samoboru i Zagrebu... Od mojih frendova svi koji imaju Metronet, cijeli dan skoro nije net bio dostupan.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2009., 13:32   #460
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Evo tek je danas proradilo! Zvao sam ih 10 puta i u životu nisam vidio goru SZK od njihove, toliko nestručno i bezobrazno...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2009., 14:13   #461
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Evo tek je danas proradilo! Zvao sam ih 10 puta i u životu nisam vidio goru SZK od njihove, toliko nestručno i bezobrazno...
Samo potvrđuješ moju situaciju...
No kao što je neko gore napisao, mogu sad popravljat do mile volje, amiš bez ugovora i dok ide ide....
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2009., 12:46   #462
ivan-os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 28
Nedavno sam im poslao upit da pitam točan datum isteka ugovora. Dva dana poslije me nazvali da mi kažu točan datum i da ih nazovem i javim im 4-5 dana prije toga da želim prijeći kod drugog operatera. Najbolje od svega je što ja nisam spominjao da želim prijeći kod drugih (iako odoh na iskon trio super) nego me sami "tjeraju". Nisu čak ni reda radi pitali želim li produžiti ugovor...
ivan-os je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 18:54   #463
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
moze li se i kako promijeniti adresa routera? imam thompsona i htio bih umjesto 192.168.1.254 promijeniti npr u 192.168.1.25

ili ako to nemoze da se postavi bar lozinka za ulaz posto sad ulazim unutra preko 192.168.1.254 i nista me ne pita za password

Neznam da li se to smije posto metronet ogranicuje korisnike, tj u router mogu uci samo kao user, ne i kao administrator... cim se promijeni u administrator, metronet to vidi i doma navodno zove da se treba vratiti u user...
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2009., 22:49   #464
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Danas sam uselio novi stan u kojem ima ona Metronet simetrična veza.Na zidu se nalazi DRG i putem njega na net može ići sam jedno računalo.Meni treba pristup za više.Sutra idem po ruter kod prijatelja,jel može kratki How-To vodič kako da ga iskonfiguriram da to šljaka.Na koji se način,odnosno kojim kablom taj ruter spaja na DRG?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2009., 13:13   #465
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
EDIT:Riješeno,falš alarm

Zadnje izmijenjeno od: žile. 16.10.2009. u 15:06.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2009., 10:14   #466
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor brunci-vg Pregled postova
moze li se i kako promijeniti adresa routera? imam thompsona i htio bih umjesto 192.168.1.254 promijeniti npr u 192.168.1.25
može

-otvori 192.168.1.254
-stisneš tamo lijevo Home Network -> Interfaces
-stisneš na Local Network
-stisneš gore desno na Configure


nego, mene zanima nešto drugo...
da li nekom radi CallerID na Metronetu? tu mislim na Metro2Fast uslugu, jer meni to radi samo ako imam ukucan broj u imeniku, a ako nemam onda mi ne prikazuje ko me zove... pa ako nekom to radi kako treba, bio bi zahvalan kada bi naveo koji telefon točno ima pa da takav kupim jer mi je malo glupo ić kupovat telefon na blef, a neznam oće radit to...
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2009., 20:09   #467
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Jucer me zvali iz metroneta i ponudili nize cijene flat-a ako potpisem ugovor na 2 god. Lagano sam ih otpilio, cak i sa tom akcijom 4Mbit je preskupo u odnosu na druge ISP-ove.
Citiraj:
Autor Xan Pregled postova
da li nekom radi CallerID na Metronetu? tu mislim na Metro2Fast uslugu, jer meni to radi samo ako imam ukucan broj u imeniku, a ako nemam onda mi ne prikazuje ko me zove... pa ako nekom to radi kako treba, bio bi zahvalan kada bi naveo koji telefon točno ima pa da takav kupim jer mi je malo glupo ić kupovat telefon na blef, a neznam oće radit to...
Radi bez problema. Bilo da imam broj u telefonu ili zove netko nepoznat prikaze broj.
Ako ce pomoc telefon je, Panasonic KX-TG7220FX.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 17:52   #468
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
ok, fala
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 18:14   #469
markec88
Registered User
Moj komp
 
markec88's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Croatia, Pula
Postovi: 8
Ja sam korisnik Metroneta, sad me zanima kad će mi se povećat brzina sa 2 na 4 Mbits/sec ako netko zna. hvala
markec88 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 12:29   #470
herci
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
To nitko nezna, stalno micu te datume povecanja, ali eto jedno je sigurno, ako potpises novi ugovor na 2 godine, za 2 dana imas 4mbit.

Pricalo se o povecanjima jos prije 2 mjeseca, no nista od tog, dok nisu nazvali doma, pitali hocu potpisati novi ugovor da nude manju cijenu i povecanje brzine.


Posto eto nikad problema s metronetom nisam imao, potpisan ugovor i eto 4mbita je tu (zapravo malo vise, al nist special).
herci je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2009., 18:52   #471
chvarko
Beaker
 
chvarko's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: 45°29`N 16°47`E
Postovi: 87
Citiraj:
Autor herci Pregled postova
To nitko nezna, stalno micu te datume povecanja, ali eto jedno je sigurno, ako potpises novi ugovor na 2 godine, za 2 dana imas 4mbit.

Pricalo se o povecanjima jos prije 2 mjeseca, no nista od tog, dok nisu nazvali doma, pitali hocu potpisati novi ugovor da nude manju cijenu i povecanje brzine.

Posto eto nikad problema s metronetom nisam imao, potpisan ugovor i eto 4mbita je tu (zapravo malo vise, al nist special).
Da se vežem na (još) dvije godine, pa konkurencija digne na 8 Mbps, a ja gulim do zadnjeg dana sa 1/2 brzine (kao i sada sa pišljivih 2 Mbps, a konkurencija kreće od 4 Mbps).
Povečanje brzine - kraj rujna, pa kraj listopada, pa studeni .... samo obećanja - a korisnici bježe konkurenciji
chvarko je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2009., 21:53   #472
antunhr
Premium
Moj komp
 
antunhr's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Popovec(Sesvete-Zagreb)
Postovi: 552
Ima li tko metronet 25/25 mb. Zanjimaju me iskustva!
antunhr je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 17:06   #473
slish480
Yeeepiyaye
Moj komp
 
slish480's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Graz, Austria
Postovi: 293
Torrenti na metronetu

Da li je itko imao kakvih problema sa skidanjem preko torrenata na metronetu? Tipa da su oni zabranjivali ili tako nešto?
slish480 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 20:08   #474
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Mislim da je to MetroCARNet

Složi si openDNS i trebalo bi biti ok!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 15:31   #475
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor antunhr Pregled postova
Ima li tko metronet 25/25 mb. Zanjimaju me iskustva!
Imam ja i da bi riječ rekao

Jedino sam se nakon duljeg vremena malo zasitio pa se spuštam na 15/15

Za razliku od svih gore napisanih nedaća sa dsl-om, optika nema problema, barem ja ne...nisam ih imao niti dok je bio Vodatel niti ih imam sada.

Inače surfam (klasika), skidam torrente (iako nisam nekakav "cuclač"), igram cod seriju i sa svime sam zadovoljan.

Iskreno rečeno, otkako je Vodatel došao do mene, praktički ne znam za probleme.
U ovih nekoliko godina imao sam 2 pucanja usluge. Jednom skroz u početku (na gotovo 10 sati) i 1 prije nekih par mjeseci na 20 minuta.
To je sve, osim ako je bilo picanja dok me nije bilo doma.
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 16:29   #476
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
Imam ja i da bi riječ rekao

Jedino sam se nakon duljeg vremena malo zasitio pa se spuštam na 15/15

Za razliku od svih gore napisanih nedaća sa dsl-om, optika nema problema, barem ja ne...nisam ih imao niti dok je bio Vodatel niti ih imam sada.

Inače surfam (klasika), skidam torrente (iako nisam nekakav "cuclač"), igram cod seriju i sa svime sam zadovoljan.

Iskreno rečeno, otkako je Vodatel došao do mene, praktički ne znam za probleme.
U ovih nekoliko godina imao sam 2 pucanja usluge. Jednom skroz u početku (na gotovo 10 sati) i 1 prije nekih par mjeseci na 20 minuta.
To je sve, osim ako je bilo picanja dok me nije bilo doma.
sve si nam rekao ....
kakvo je stanje s portovima ,kakvi su pingovi prema hrv i stranim serverima? 5ms ?heh
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2010., 19:58   #477
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor V1p3r Pregled postova
sve si nam rekao ....
kakvo je stanje s portovima ,kakvi su pingovi prema hrv i stranim serverima? 5ms ?heh
Nema blokiranja portova, a pingovi, naravno, ovise o lokaciji servera i ruti.

Evo primjeri pingova za cod4 servere...naravno, zna varirati ovisno o provideru i samom serveru, ali u pravilu je nešto ovako:

- kod nas recimo imam ping 15-25 na serveru hostanom na iskonovoj mreži.
- švabe 20-40.
- Engleska 40-50.
- Švedska 50-70.
- Nizozemska 40-50.
- Slovenija 20
- Češka 30-50
- Slovačka negdje 30-40, negdje 60-70
- Mađarska 25-40... negdje 50-60
- BiH 30-50


Ako te zanima nešto specifično, pitaj, da ne nabrajam napamet sve zemlje svijeta
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2010., 01:41   #478
denibus
množitelj
Moj komp
 
denibus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 158
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Mislim da je to MetroCARNet

Složi si openDNS i trebalo bi biti ok!
složio sam si ja openDNS i nevidim kako to pomaže, pa te molim za neko objašnjenje ako nije problem.
__________________
denibus je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2010., 08:48   #479
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor ja.sam.lud Pregled postova
Nema blokiranja portova, a pingovi, naravno, ovise o lokaciji servera i ruti.

Evo primjeri pingova za cod4 servere...naravno, zna varirati ovisno o provideru i samom serveru, ali u pravilu je nešto ovako:

- kod nas recimo imam ping 15-25 na serveru hostanom na iskonovoj mreži.
- švabe 20-40.
- Engleska 40-50.
- Švedska 50-70.
- Nizozemska 40-50.
- Slovenija 20
- Češka 30-50
- Slovačka negdje 30-40, negdje 60-70
- Mađarska 25-40... negdje 50-60
- BiH 30-50


Ako te zanima nešto specifično, pitaj, da ne nabrajam napamet sve zemlje svijeta
Otprilike pingovi ko na adslu sa uključenim fast profilom.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2010., 18:04   #480
ja.sam.lud
Visok, zgodan do bola
 
ja.sam.lud's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
Otprilike pingovi ko na adslu sa uključenim fast profilom.
Je sine, ali ja dok igram seedam na torrentu na 2 MB/s

To je poanta svega... nemreš latenciju ekstra smanjit da si isus
__________________
........................ <<<---- točkice :x
ja.sam.lud je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na