Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.10.2014., 21:31   #61
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
To je ta krasna mehanika energy oružja
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2014., 13:31   #62
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Da, baš je intuitivna... ako imaš oklop, onda pet do deset puta više primiš štete nego da šećeš okolo kao od majke rođen...

Ali dobro, nije loše za taktiziranje, počinjem kužiti kako razmišlja AI, sada moja melee ekipa odmah juri na pulse gunnere, pa i oni troše AP-ove za trčanje umjesto na pucanje.
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.10.2014., 16:38   #63
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927



Bibliju kralja Jamesa koja je u WL izvrnuta na James King - video kazetu njegovog predavanja nađe Samson i inspiriran njegovim pizdarijama odluči pokreniti crkvu i očistiti svijet od nevjernika - predobro



Kroz igru se dobije milijun nekih predmeta za koje nemaš pojma kome trebaju ali tvoj lik u razgovoru odmah ponudi onome za koga su ako ih imaš u inventoriju. :/

Malo je glup i sistem razgovora, ako recimo nemaš adekvatni skill level za dodatne opcije (hard, kiss, smart - ass), ne možeš se vratiti na razgovor kad ih nabildaš nego jednostavno ne smiješ uopće započinjati razgovor sa tim likovima dok nemaš adekvatan skill.

Sviđa mi se što ima stvarno dosta mogućnosti i puteva za napraviti nešto, makar je to sve više-manje kozmetičke prirode i utječe jedino na one priče na kraju, no eto - povećava replayability.

Razvoj likova je dosta loše koncipiran i u razvoju lika ima par bitnih elemenata dok je sve ostalo nebitno.

Bitno: reakcija, action pointovi, ranged to hit (coordination, speed), od skillova long range/smg oružja, toaster repair, lockpick, safe cracking, electronics, *ass skillovi.

Nebitno: karizma (osim za jednog lika kojemu nabiješ leadership), melee, snaga, handguns, shotgun, brute force (beskorisno jer sa heavy weaponima možeš dobiti isti efekt), animal whisperer, barter...

Ok: medic skillovi (no ne triba više od nekoliko levela jer party heal možeš dobiti u gotovo svakom gradu), inteligencija (za bar 3 skill pointa po liku + malo više za jednog koji će biti katica za sve - tipa trap/safe/lock/toaster).


Moga bi ponovno početi igrati kao zao party da vidim kako je (recimo pridružiti se Matthiasu ).
-->
I tako priša igru sinoć...
Nije toliko ni loše, iako je Hollywood napravljen skroz zbrda-zdola.

Iako me dobro nasmijalo par stvari u igri, recimo zajebancija na



Bibliju kralja Jamesa koja je u WL izvrnuta na James King - video kazetu njegovog predavanja nađe Samson i inspiriran njegovim pizdarijama odluči pokreniti crkvu i očistiti svijet od nevjernika - predobro



Kroz igru se dobije milijun nekih predmeta za koje nemaš pojma kome trebaju ali tvoj lik u razgovoru odmah ponudi onome za koga su ako ih imaš u inventoriju. :/

Malo je glup i sistem razgovora, ako recimo nemaš adekvatni skill level za dodatne opcije (hard, kiss, smart - ass), ne možeš se vratiti na razgovor kad ih nabildaš nego jednostavno ne smiješ uopće započinjati razgovor sa tim likovima dok nemaš adekvatan skill.

Sviđa mi se što ima stvarno dosta mogućnosti i puteva za napraviti nešto, makar je to sve više-manje kozmetičke prirode i utječe jedino na one priče na kraju, no eto - povećava replayability.

Razvoj likova je dosta loše koncipiran i u razvoju lika ima par bitnih elemenata dok je sve ostalo nebitno.

Bitno: reakcija, action pointovi, ranged to hit (coordination, speed), od skillova long range/smg oružja, toaster repair, lockpick, safe cracking, electronics, *ass skillovi.

Nebitno: karizma (osim za jednog lika kojemu nabiješ leadership), melee, snaga, handguns, shotgun, brute force (beskorisno jer sa heavy weaponima možeš dobiti isti efekt), animal whisperer, barter...

Ok: medic skillovi (no ne triba više od nekoliko levela jer party heal možeš dobiti u gotovo svakom gradu), inteligencija (za bar 3 skill pointa po liku + malo više za jednog koji će biti katica za sve - tipa trap/safe/lock/toaster).


Moga bi ponovno početi igrati kao zao party da vidim kako je (recimo pridružiti se Matthiasu ).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2014., 18:00   #64
mhadina
Premium
Moj komp
 
mhadina's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: ZG
Postovi: 429
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Upravo sam skužio da protiv pulse gunnera je bolje ići gol nego u power armoru, naime, u power armoru je normalno da mi rade 120-240 štete, a kada sam gol golcat 22-30. Ako ovo nije debilno...
piše u manualu o tome, fizikalno u oklopu ćeš prokuhati jer će se ugrijati od energije beama
__________________
  • Vidiš li čovjeka koji se sam sebi mudrim čini? Znaj, i od bezumnika ima više nade nego od njega!
  • San dolazi od mnogo briga, a lud govor od mnogo riječi.
  • Neka su ti mnogi poznanici, ali pouzdanik samo jedan od tisuću.
  • Ne ponizuj se pred budalom i ne budi pristran pred mogućnicima.
  • Ne budi silovit na jeziku a lijen i mlitav na djelu.
mhadina je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2014., 18:33   #65
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Kevlar je inače poznat po induktivnim svojstvima... Ali dobro, bar nisam hodajući tenk pri kraju, tjera me da razmišljam.

Eh, da, danas završio igru. Nije Fallout, ali daleko od loše igre, ima dosta detalja toliko svojstvenih F2. Kao kada tipa spraše iz hotela jer pokušava platiti čepovima boca, predobro.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2014., 08:01   #66
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 426
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 13:07   #67
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Izašla je turbo verzija Wastelanda, onaj Director's cut. Pa ako je netko isprobo, neka javi jel su sredili kut kamere, ili je i dalje ona klaustrofobicna kamera s kojom se nemože vidit dva metre pred sebe. Igra kao igra mi se stvarno svidjela, ali zbog te kamere nisam odigrao, nego sam odusto, jer sam se puno puta uhvatio da se pred kompom saginjem nebi li bezuspjesno pokusao vidjeti nesto što se nalazi par metara ispred mene. Uglavnom, na vecim mapama me je toliko iritirala ta nepreglednost, da sam poludio i odusto od igre, a krenut cu opet igrat ako su sredili kameru. Ako ne, i dalje se ceka neki mod.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 14:57   #68
The Satara
Premium
 
The Satara's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 417
^Ima već skoro godina dana da sam je igrao, no ne sjećam se da je kamera bila nešto loša.
A da nabaviš veći monitor? 1280x1024 reza je bila aktualna prije 10+ godina, tak da lako moguće da je problem u tome.

Ja se nadam da su bolje izbalansirali oružja i da sad ima smisla koristiti i nešto drugo osim kalaša.
Nebu bilo loše i da su podigli težinu, jer je igra i na supreme jerk brzo postala i ostala prelagana do kraja.
Kako god da bude, ne vjerujem da ću je stići odigrati prije zime pa tko starta već danas, sretno u pustinji i dobru zabavu želim
The Satara je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2015., 15:34   #69
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Moguće da je problem i u monitoru. Frend isto ima staru trulju od monitora, i buni se na nepreglednu kameru. Možda onda igranje stvarno priceka nabavku novog monitora, jer ovo je koma.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2016., 02:13   #70
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Jedno pitanjce....Kako se prođe onaj zid od biljaka u Ag centru? Pucam, lupam al ništa ne pomaže (one "kugle" od biljaka)? To mi je prvo kamo sam otišao na početku igre.....
denied je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2016., 08:17   #71
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 141
moraš prvo rješit glavni quest u ag centru. tek onda ih možeš razvalit.
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2016., 13:35   #72
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Moshus Pregled postova
moraš prvo rješit glavni quest u ag centru. tek onda ih možeš razvalit.
Thanks :-)
denied je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na