Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2009., 10:57   #1
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Antivirus - koji izabrati?

Molio bi cijenjene forumaše da mi pomognu u izboru antivirusnog programa, odnosno da se izjasne koji je najbolji. Razlog: licenca mi je pri kraju i idem u kupovinu novog.
Čitam ovdje review i NOD kojeg trenutno koristim je tek šesti. Prvi Shield Deluxe - Antivirus Protection, osobno prvi put čujem za njega. On je i najjeftiniji(osim Zone Alarma), ali je li najbolji?
Svaka pomoć je dobro došla u odluci.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 16:03   #2
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Kaspersky Anti-Virus 2010 ili Norton AV 2010. Oba su odlicna. A mozes ustedit neke novce i pricekat Avast 5 Home edition ili staviti microsoft security essentials. Sve ovisi o tvojim preferencama
Tomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2009., 17:09   #3
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Mse
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 17:15   #4
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ili npr avira free ?
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 17:16   #5
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Mse

sugeriras MSE, imas quad i neku graficku za koju ja nemam pojma koja je. Pa jesi dobro? svinjeca gripa?
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 17:27   #6
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Ja sam sa nod-a prešao na aviru. Ok je ali samo u Premium veziji. Na 2 računala sam stavio free verziju a na lap premium i nije da je loše
ili da sam se zarazio ali baš mi fali WebGuard koji ipak sprečava da zloćudne stvari uopće i "sjednu" na hard.

Konkretno, premium mi je zaustavio trojanac dok sam skidao "nešto" i nije dozvolio "stavljanje" na hard a free verzija je obrisala trojanac
kad sam to "nešto" krenio raspakovati iz rar-a. Dakle obje verzije odlično rade svoj posao i sve se da dobro podesit pa čak i stopirat popup
prozore od free verzije no dajem glas ipak za premium zbog WebGuard-a.

Inače premium se može dobit na 3mj ako se registrirate, nakon 3mj opet drugi mail i druga registracija...
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2009., 18:29   #7
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Citiraj:
Autor Tomo Pregled postova
sugeriras MSE, imas quad i neku graficku za koju ja nemam pojma koja je. Pa jesi dobro? svinjeca gripa?
Ak je nekaj dobro onda je dobro...nema ALI. Jednostavno je tak. MSE zauzima jako malo resursa i radi posao kako treba...čemu komplicirati?

P.S.- http://www.gigabyte.com.tw/Products/...ProductID=3055
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 01:59   #8
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
a NOD, tj. ESET? Što njemu fali? stalan je, uvijek pri samom vrhu..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 05:23   #9
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
A fali mu... ne kažem da nije dobar ali ispravnije bi bilo reći: bio je dobar do verzije 2.7 a sad samo raste li ga raste.., još mal biće ko onaj Norton.

Osim toga update definicija je mnogo nešto štekao u zadnje vrijeme.
Kap koja je nakon 4-5 godina korištenja prelila čašu je bila da sam došao
kod lege a virusne definicije stare 25 dana ! Pitam ga jel ti šta javio ovaj ?
Izbacio kakav prozor itd.. ? Jok, ma neznam ni da je živ, ne diram ga a ni on mene !
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 09:28   #10
likvor
Registered User
Moj komp
 
likvor's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
A fali mu... ne kažem da nije dobar ali ispravnije bi bilo reći: bio je dobar do verzije 2.7 a sad samo raste li ga raste.., još mal biće ko onaj Norton.

Osim toga update definicija je mnogo nešto štekao u zadnje vrijeme.
Kap koja je nakon 4-5 godina korištenja prelila čašu je bila da sam došao
kod lege a virusne definicije stare 25 dana ! Pitam ga jel ti šta javio ovaj ?
Izbacio kakav prozor itd.. ? Jok, ma neznam ni da je živ, ne diram ga a ni on mene !
Koristim sada zadnju verziju 4, naravno "legalnu" , čisto za test. I ova se javi kada su update-i ili username i pass istekli i još kaže koliko ima točno do isteka. javlja se dva tjedna prije isteka. Jedina zamjerka je firewall u internet security verziji, podešavanje je malo "neintuitivno". i skroz tiho i neprimjetno radi.
likvor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.11.2009., 10:21   #11
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Zahvaljujem na odgovorima.
Zaboravio sam navesti što trebam od antivursnog: da je dobar u normalnoj kućnoj upotrebi i da ne troši previše resursa, što manje bolje

Što se tiče MSE, nekako sam skeptičan. Jel stvarno tak dobar?
Za sada mi se čini da uzet Kaspersky 2010.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 10:46   #12
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Ja sam kaspersky koristio zadnjih par godina i mogu reći da je meni bio mrak, jednostavan, učinkovit i relativno brz. No međutim prelaskom na win 7 skužio sam da mi nekak explorer šteka, tj. nema trenutnog otvaranja nego stalnog opetovanog očitavanja datoteka i sl...
Ja ga maknuo kad ono komp leti... U međuvremenu sam probao par programčića i malo testirao njihov rad, zauzimanje resursa, brzinu boot-a i sl.

Za sad po mome gledajući brzinu i po nekim testovima (što se detekcije tiče), glas ide ili nortonu (- po meni ima previše funkcija, + trial traje 90 dana) ili esetu, Trenutačno sam na nortonu i za sad sve pet....

Napomena: od tih svih najpoznatijih definitivno je najbrži eset!! (po mome :-P)
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 11:07   #13
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Mislim da ce ovo biti opet jedna od "onih" tema koje se rastegnu na dosta stranica i gdje se pola foruma posvada!

Inace koristim na svim kompovima NOD32 sa FW i AV. Prije njega sam koristio free AVG (koji je ipak malo preparanoican i to me malo zivciralo tj. pokazivao je da neki fileovi sadrze virus, a nije bilo ni "v" od virusa, trojana ili bilo cega sl.) dosta dugo te sam isprobao vjerojatno sve moguce koje se dalo isprobat te si na kraju ostavio NOD32 koji mi se pokazao kao najbolji i koji trosi najmanje memorije. Jedina zamjerka NOD-u ide na firewall koji mi nije bas nesto. Recimo Comodo mi ima bolji firewall, ali zato su ukenjali stvar sa najlosijim AV kojega sam ikada vidio.

Sada vidim da spominjete MSE....dali ga netko ima instaliranog i kako radi?

LP
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 11:15   #14
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
A zašto?

Pa nek svako iznese svoje dojmove, pa nek pokretač teme sam odabere!
Nisam napisao koji je najbolji jer nije ni jedan, osim kad bi dio uzeo od kis-a, dio nod-a, dio nortona itd i složio jedan, e to bi bio najbolji .
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 11:51   #15
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,306
Citiraj:
Autor hustler Pregled postova
Jel stvarno tak dobar?
Yep
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 12:29   #16
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
@win64: Presao sam s Avasta na MSE i stvarno je super. Cak je i malo laksi na kompjuktoru od Avasta v4.8. Makar sad izlazi Avast v5 za kojeg pricaju da je jos nesto laksi od stare verzije.
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 12:56   #17
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
KIS 2010, čuči u trayu, ponekad postavi koje pitanje, samu gamad rješava samostalno. Po meni ima odlično i pregledno sučelje, i masu oni drugih gluposti
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 13:16   #18
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
ja koristim nod i zadovoljan sam za sad..
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 14:08   #19
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Za XP koristiom NOD AV i Outpost (4.0), a zasad na Visti NOD i Windows Firewall. Inace imam i licencu za Kaspersky, ali njega koristim na drugom kompu. Planiram uskoro instalirati Win 7, naravno uz Win XP. Pretpostavljam da cu koristit MSE.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 14:16   #20
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor V.I.P Pregled postova
ja koristim nod i zadovoljan sam za sad..
me 2 malo resursa troši, neprimjetan, ne davi, firewall se može podesiti ako baš želiš da te gnjavi pitanjima za svaki program pojedinačno..

A komentari u negativnom smislu da se ne javlja, da ne davi pitanjima mi nikako nisu jasni, zar nije smisao svakog takvog programa da bude inkognito i da svoj posao odradi što je moguće neprimjetnije..

A ovaj komentar da su definicije bile stare 25 dana.. Naravno, ako ima trial verziju koja mu je istekla ili "modifikovanu" verziju kojoj je krek.er prestao raditi ili su pak ugasili piratske servere za update..

Uglavnom, NOD4 (ESET4) preporučujem svima koji me pitaju, ne mičem se dok se neki drugi AV ne p(d)okaže bržim, efektivnijim, lakšim..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 14:46   #21
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
Koristim "Kaspersky Internet Security 2010" i nema zamjerki.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 14:54   #22
tihomir2
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: cro
Postovi: 143
Eset je najlosiji. Ne detektira ni pola onoga sto bi trebao. Najbolji vam je Gdata ( ima 3 razlicita AV engina u sebi), kaspersky, i avira.

Eset slobodno zaboravite. Vjerujte mi.
tihomir2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:07   #23
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor tihomir2 Pregled postova
Eset je najlosiji. Ne detektira ni pola onoga sto bi trebao. Najbolji vam je Gdata ( ima 3 razlicita AV engina u sebi), kaspersky, i avira.

Eset slobodno zaboravite. Vjerujte mi.
To su gluposti. Tako su mene uvjeravali kako Kaspersky ima bolju detekciju. Na moja dva kompa sam u nekoliko navrata skenirao i sa Nod32 i Kasperskym i ovaj nije nista nasao. A sto se tice Avire probao sam samo free verziju i nije bolja od ova dva navedena.
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 15:15   #24
Enter Sandman
dark paradise
Moj komp
 
Enter Sandman's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 546
Koliko su realni testovi AV programa...npr.

http://www.av-comparatives.org/
Enter Sandman je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 16:00   #25
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ja imam na dva kompa Bitdefender Internet Security 2010, to mi je inače prvi antivirus kojeg sam kupio. Prije sam imao Avasta, no 3 puta je propustio raznu gamad zbog koje sam morao formatirati hdd, a nije je uspio ni očistiti pri bootu, pa sam ga makao i prešao na nešto ozbiljnije.

Što se sigurnosti tiče, zaustavlja sve živo i prije nego gamad pomisli ući u kompjuter, bilo da se radi o običnom adwareu, spybotu, trojanu ili nekom zapakiranom virusu.
Čisto primjera radi, npr. surfam po nekim hmm..je li...stranicama i samo iskoči mali transparentni prozor poviše sata u trayu koji kaže da je blokirao taj i taj trojan, povuče se i to je to.
Automatski se updejtira bez ikakvih notifikacija i potreba za restartom, sve je "silent".
Također ima "Game mode" kojeg možeš lako uključiti/isključiti klikom na tray ikonu, a tada privremeno gasi svoj firewall da bi omogućio nesmetano igranje preko lan-a/neta, itd. te smanjuje opterećenje na sustav da bi igre imale više resursa.
Za razliku od Antivirusa, Internet Security ima u sebi još i antispyware (gasi windowsov defender jer je nepotreban), svoj firewall (gasi windowsov), svoj antispam engine, itd. (da ti ne nabrajam, pogledaj tu)

Kupio sam ga prije cca. mjesec dana, i u početku sam imao nekih problema s njim (game mode nije radio preko traya već sam ga morao manualno uključivat, znao bi prestat radit na kratko, pa bi se opet vratio i slične mušice), no support stvarno radi punom parom i izbacili su par updateova koji su sve riješili i sada sve radi.
Također su ljudi susretljivi, pa ako i imaš problem, budi siguran da će ti odgovoriti u kratkom roku, a možeš i zatražiti povrat novca u roku od 30 dana ako nisi zadovoljan.

Što se performansi tiče, mislim da u trenutnom modu rada (default) osjetno može usporiti slabiju konfiguraciju, no to pripisujem njegovoj robusnosti, što na kraju i nije toliko loše jer upravo zbog toga imaš sigurnost koju imaš.
Postoje i aggressive i permissive modovi rada, u prvom je cijeli program "napetiji" i troši više resursa, a u drugom "opušteniji" i troši manje resursa, no meni se ne riskira da mi uđe neka gamad jer sam već 2 puta zbog toga morao formatirati hdd, a jednom je bilo vrlo blizu.

Po nekim top listama najboljih antivirusa, on je prvi, no ja smatram da je tu negdje sa Kasperskim (nemoš protiv Rusa, najjači su ), koji je vjerovatno i bolji, no ipak sam njega odabrao jer njega dobijem za 90$ (licenca 3 godine), dok je Kaspersky 96$ (licenca 2 godine), tako da sam uzeo ovog na 3 godine i prst u uho do 2012. (kada je ionako smak svijeta )

Nadam se da sam pomogao, pozdrav
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 16:53   #26
RaNz0
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb/Križevci
Postovi: 346
Citiraj:
Autor hustler Pregled postova
Molio bi cijenjene forumaše da mi pomognu u izboru antivirusnog programa, odnosno da se izjasne koji je najbolji. Razlog: licenca mi je pri kraju i idem u kupovinu novog.
Čitam ovdje review i NOD kojeg trenutno koristim je tek šesti. Prvi Shield Deluxe - Antivirus Protection, osobno prvi put čujem za njega. On je i najjeftiniji(osim Zone Alarma), ali je li najbolji?
Svaka pomoć je dobro došla u odluci.

da imam love za kupiti, koristio bih eset (koristio sam ga otprilike 2 god i samo riječi pohvale imam za njega), samo AV, jer im firewall definitivno nije na razini na kojoj bi trebao biti i ima puno boljih besplatnih rješenja.

sad na 2 računala koristim aviru free na win7 i zadovoljan sam, radi lagano, dosta brzo skenira...pošto baš ne skidam neke posebno rizične pakete, nema puno posla, ali se vidi da je dobar alat...

probao sam MSE i nije mi sjeo nikako...bez obzira što ljudi kažu da je lagan, meni je na mahove znao uzimati po 50-60% procesora (2 jezgreni mobilni amd QL-60), dok su u isto vrijeme trial nod 4 i avira totalno neprimjetni cijelo vrijeme (naravno da nisu bili instalirani u isto vrijeme - da ne bi bilo zabune)...

frend već duže vrijeme koristi bit defender internet security i potpuno je zadovoljan, kaže da super radi...

smatram da nećeš pogriješiti ako uzmeš neko od poznatijih rješenje kao što su eset, bit defender, kaspersky, avira...sad vidim tu i da su počeli nortona hvaliti, a i na testovima dobro stoji...

ono što bih ja volio čuti su mišljenja ljudi o nekim manje popularnim AV rješenjima u hrv kao što su g-data i f-secure...na testovima su uvije pri vrhu, a unatoč tome ih ne koristi baš puno ljudi na ovim prostorima, nisam još nikad vidio negdje to instalirano, niti da se priča o njima...
RaNz0 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 17:08   #27
MixLix
Premium
 
MixLix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 114
koristio sam brojne internet security pakete (bitdefender, kaspersky, zone alarm)...
u posljednje vrijeme mi se avira najvise svida iz slicnih razloga kao i RaNzi...
mozda nije poznata kao iznad navedeni paketi, al za moje potrebe s obzirom da ne skidam rizicne stvari, cini mi se sasvim pouzdanom...
MixLix je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 19:03   #28
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Mislim stvarno sam zagovarao nod svih ovih godina i tko god je kakio protiv njega ja sam kontra no evo nakon dizanja novih windowsa na laptopu nod više ni mrtav. Rađe ću biti bez ikakve zaštite nego misleći da imam zaštitu.



Apsolutno svi .exe fajlovi su mi u jednom trenutku postali corumpirani i skenom avasta nađeno je 5-6 nekih trojanaca. 8GB raznih programa otišlo u dim, ostali su mi samo oni koji su bili zapakovani tj. rarovani. Mjuza i filmovi nedirnuti, također nisu dirane ni slike ni ostale stvari, isključivo .exe fajlovi.

Zanimljivo da su se svi ti .exe fajlovi smanjili na veličinu u 52,0KB, znači nešto od 120MB je postalo 52KB !
Sreća da uvjek držim sve duplo na drugim kompovima pa osim dizanja novih windowsa - štete nema.

Heuristika je bila podešena na maximalno i ništa nije bilo u nod-u podešeno da Amon zaobilazi.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 20:53   #29
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma nod je kanta, već tak opće poznata stvar... opstaje na staroj slavi, a irl češće naleti na "zid" nego artikli u hgspotu na blagajnu.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2009., 22:17   #30
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
ok sys, sad si napisao blentav post, što ti onda preporučuješ? Mislim, naslov teme traži preporuku a ne pljuvanje..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 18.11.2009. u 01:18.
rak21 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na