Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.01.2015., 18:04   #931
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Valja li ista ova http://jysk.hr/radna-soba/uredske-st...-umj-koza-crna stolica (prije se zvala Oscar)? Cuo sam da se udubi sjediste, tj. propadne.

Zadnje izmijenjeno od: SRV. 04.01.2015. u 19:51.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 20:26   #932
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Nisam ju imao, ali imam sličan model kojem je punjenje (spužva) propalo nakon svega 2 mjeseca.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2015., 20:31   #933
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Zar stvarno ocekujete da neto sto kosta 250-300 kn moze biti dobro za 2-3 godine sjedenja ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 21:04   #934
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Naravno da ne. Zato sam i rekao da je moja propala koja je bila skuplja. Nisam imao prilike sjediti na skupljim stolicama (1000kn +), pa ne mogu konkretno usporediti. Znam samo da ova koju imam (cijena cca 100€) je smeće. Za godinu dana sjedište će biti u potpunosti ravno.
Najradije bi kupio tvoju bivšu sjedalicu.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2015., 23:41   #935
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
TL;DR: U ovom postu nema ništa revolucionarno i novo, samo moja osobna kontemplacija o kupovini stolca za radni stol.
Možda nekom otvori oči o kvalitetnim stolicama.

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Zar stvarno ocekujete da neto sto kosta 250-300 kn moze biti dobro za 2-3 godine sjedenja ?
Pitanje je to koje sam sebi često postavljam, samo je početna cifra za stolac oko 100€ plus što si po prvi puta želim složiti radni stol kod kuće sa mišlju koncentriranoj na ergonomiju i zdravlje.

--

Nakon što su nam na poslu zamijenili stolice za nove pitao sam kolege koji su duže u radnom odnosu od mene koliko su stolice stare.

Naime, nije mi bilo jasno zašto mijenjaju stolice na kojima nema znakova iskorištenosti, a kad mi je kolega koji radi 8 godina tamo rekao da su bile tamo kad je on došao ostao sam blago rečeno paf.

Naime, stare stolice zamijenili su identičnim modelom: Haworth Comforto 39 ili neka varijacija iste.

Stolica mi je izgledala niš posebno, al kad sam počeo tražiti stolicu za sebe kod kuće potražio sam cijenu - i opal na rit: 400€, da, četiristo jura (ak ne i više ovisno o fičrima) za naizgled šugavu stolicu.

----

Osim što sam opal na rit, bio sam ovdje pogledati u XXXL (Lesnina kod nas) ponudu stolaca.

Postavio sam si za cilj da ću kupiti stolicu koja će u 5 godina imati minorne znakove upotrebe, a da se u njoj neću usaftati, te je pala jednostavna odluka da će stolica biti platnena, umjetna koža je dobra prvih godinu do maksimalno dvije, nakon toga možeš komotno kupiti novu stolicu.

I tako, XXXL ima stvarno brdo izloženih stolica i na moje opće iznenađenje sve stolice s kvalitetnom tkaninom koštaju barem 150€, ali barem. Pri tome mislim na "pravi" materijal, ne ono poliestersko sranje sa spužvom ispod koje se pri prvom sjedanju rastopi oko dupenceta pa počneš osjećati šarafe kojim je daska pričvršćena za donji dio stolca...

Taj dan sam bio spreman dati te novce za stolicu, ali ni za 200 jureka nije bilo nečeg što bi mi ulijevalo povjerenje da će stolica izdržati barem pola decenija.

Gledajući dugoročnu isplativost počeo sam opet škicati skupi Haworth i na kraju odlučio da ću si priuštiti radno mjesto kako bog zapovijeda jer će mi se kroz N godina novčano isplatiti, a za zdravlje ne moram ni spominjati. Svatko tko je iole razmišljao o kralježnici, leđima i karpalnim tunelima zna koliko je pozicija sjedenja bitna.

Osim toga, svaki dio stolice, do zadnjeg šarafa, može se naručiti kao zamjenski dio od Hawortha. Plus garancija od minimum 5 godina na sve.



Upravo sam završio narudžbu stola podesivog po visini, a stolac će dok još provarim malo tu cifru.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 00:49   #936
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Prije nekoliko dana sam u MiMa-e uzea novu stolicu.

Radi se o ovom modelu:
http://1drv.ms/1IdyYIE

Stolica je izvrsna, masivna i nema baš lufta niti se klima.
Ima čvrsti kromirani okvir i noge, a što je najbolje - sjedeći dio se ne sastoji od drvene školjke nego je umjetna koža koja visi na okviru te nikad neće doći do stanjivanja spužve kao što je slučaj kod većine modela, a čak se i ovo da promjeniti.

Bila je 1400kn, sad je 900kn... mislim da je odlična za te novce.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 01:39   #937
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Da pogodim: od podešavanja samo visina?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 01:40   #938
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Bila je 1400kn, sad je 900kn... mislim da je odlična za te novce.
Hmm, pa neznam bas da bi zelio radnu stolicu te cijene koja nemoze rucke cak ni po visini podesit so imaju neke vec od 500kn.

Ali nek je sa srecom i nek te dobro sluzi .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 10:59   #939
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Ja sve više gledam rasklopive fotelej kao izbor za PC "stolac". Uzeo moj kompa to i kad sam vidio prvo sam se kiselo nasmija ali kad sam probao osječaj je fenomenalan. Uzeo je to prije 3-4 godine i dalje je kao nova dok sam ja u isto vrijeme promjenio dva stolca od 600 kn jer su se rasklimala, počela škripiti, popucala i najvažnije sjedeći dio se "istopio". Ovako u futeljiod par soma kn sjediš ko grof, izbaciš dio za noge ako želiš i sl. Jedina je caka da moraš imati prostrani stola a to sam si dao napraviti po mjeri.

Znači pričam o nečem ovakvom samo ne materijal od skaja nego od čvrstog platna, skaj više nikada jer po ljeti je kao da sjediš na radijatoru.

http://www.emmezeta.hr/namjestaj/dne...r_opis-content
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 11:05   #940
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Do prvog ljeta. Ne znam kako bi sjedio u tome bez da klimu pičim na 20 stupnjeva cijelo ljeto.

Uredski / PC stolci su s razlogom stolci, a ne fotelje. A za te pare vjerojatno mozes neki Steelcase dobit. No brainer imho

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Radi se o ovom modelu:
http://1drv.ms/1IdyYIE
Stolica je izvrsna, masivna i nema baš lufta niti se klima.
Ima čvrsti kromirani okvir i noge, a što je najbolje - sjedeći dio se ne sastoji od drvene školjke nego je umjetna koža koja visi na okviru te nikad neće doći do stanjivanja spužve kao što je slučaj kod većine modela, a čak se i ovo da promjeniti.
Bila je 1400kn, sad je 900kn... mislim da je odlična za te novce.
Vjerojatno dobra do vrlo dobra. Umjetna koza nije za sjedenje. To sr..nje se rasturi nakon ~2 godine i kad se krene gulit ces se sjetit postova o umjetnoj kozi. Bez iznimki.

Ovaj Destroyerov vec lici na nesto i ulijeva povjerenje - garancija i ergonomija i podesavanja. Slicnih modela ima i Steelcase (Please ako se ne varam).

Enivej, bilo bi super kad bi ljudi na ovom threadu koji sjede na tim stolicama po 25-30 sati tjedno poceli gledat u njih kao u nesto sto ce im dugorocno ustedit x10 love na kiroprakticarima i doktorima (plus sve ono ocito - sjedit normalno, ne umarat se brzo, itd.) :-).
Neki dan poznanik opremao radnu sobu... ovako na prvu, raspodjela love je bila 90% kuciste, 5% monitor, 3% stol, 2% stolac. :-) Sva sreca pa sjedi na kucistu, gleda u kuciste i drzi svu tu opremu na kucistu, inace bi se zabr... oh wait. :-) Je_es kicmu i oci kad imas najjacu graficku u zgradi.

(naravno, ovo sve otpada ako sjedite ~3h tjedno na tim stolicama, common sense jel )
__________________
sound powered by B&W/Denon

Zadnje izmijenjeno od: zwer. 05.01.2015. u 11:16.
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.01.2015., 11:08   #941
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Dal prakticira tko sjedenje na onoj lopti? Ne 24/7 al povremeno, što bi se reklo za vježbu?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 11:34   #942
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Probao tjedan dana, popizdio, odustao. Jos bar troje ih znam s istim iskustvima. Mislim da to nije office-chair replacement, vise kao dodatak da se malo razgibas na sat-dva.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 11:35   #943
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ja ionako držim 2 šugamana priko i ne sidim na stolici direktno.
Nema tih nepotrebnih podešavanja jer na jeftinijim stolicama to ne radi kako spada i doprinosi klimanju.
Ima varijantab ove stolice sa mrižom koja je prozračna ako vam je problem znojenje.

Meni je najbitnije da je udobna i čvrsta te ne krcka, što ova je.
Proša sam sve stolice u yjiska i ova je daleko kvalitetnija od bilo koje tamo.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 05.01.2015. u 11:44.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 12:31   #944
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
(naravno, ovo sve otpada ako sjedite ~3h tjedno na tim stolicama, common sense jel )
Nisam jedini juhu

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Meni je najbitnije da je udobna i čvrsta te ne krcka, što ova je.
Ako za tebe vrijedi gornji zwerov citat onda ok.

Znam da je teško nekom dokazati koliko je bitna stolica, svatko svog konja hvali. Za mene je ta stolica gora od bilo kakve koja ima ipak nekakvo podešavanje naslona za ruke i leđnog dijela. Yebeš ti kvalitetu izrade kad je ergonomski za bacit.

Al bez para nema muzike.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 13:32   #945
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni je vrlo udobna i ergonomski mi paše. Naravno,to ne mora biti slučaj svima jer ne paše svakom isto, ali za slične novce u Šibeniku nije bilo ničeg niti blizu toliko dobroga.
Kao što sam reka već - podesivi nasloni za ruke mi nikad nisu bili dragi jer su u stolicama koje nisu ekstremno skupe nikakvi.

S druge strane, nastojim šta manje vrimena siditi jer je to zdravije od bilo kakve stolice
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 05.01.2015. u 13:51.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 16:23   #946
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Do prvog ljeta. Ne znam kako bi sjedio u tome bez da klimu pičim na 20 stupnjeva cijelo ljeto.

Uredski / PC stolci su s razlogom stolci, a ne fotelje. A za te pare vjerojatno mozes neki Steelcase dobit. No brainer imho



Vjerojatno dobra do vrlo dobra. Umjetna koza nije za sjedenje. To sr..nje se rasturi nakon ~2 godine i kad se krene gulit ces se sjetit postova o umjetnoj kozi. Bez iznimki.

Ovaj Destroyerov vec lici na nesto i ulijeva povjerenje - garancija i ergonomija i podesavanja. Slicnih modela ima i Steelcase (Please ako se ne varam).

Enivej, bilo bi super kad bi ljudi na ovom threadu koji sjede na tim stolicama po 25-30 sati tjedno poceli gledat u njih kao u nesto sto ce im dugorocno ustedit x10 love na kiroprakticarima i doktorima (plus sve ono ocito - sjedit normalno, ne umarat se brzo, itd.) :-).
Neki dan poznanik opremao radnu sobu... ovako na prvu, raspodjela love je bila 90% kuciste, 5% monitor, 3% stol, 2% stolac. :-) Sva sreca pa sjedi na kucistu, gleda u kuciste i drzi svu tu opremu na kucistu, inace bi se zabr... oh wait. :-) Je_es kicmu i oci kad imas najjacu graficku u zgradi.

(naravno, ovo sve otpada ako sjedite ~3h tjedno na tim stolicama, common sense jel )
Slažem se, sjedio sam na krševima i po 6 sati na dan zadnjih 8 godina i sve je to fino kumovalo blagom zakrivljenju kralježnice(skolioza).
Zadnjih par godina sjedim na nekoj iz velinca i to je bio preporod, no ona je sad već propala pa kanim uzeti nešto poštenije na proljeće.

U mom slučaju svaka stolica koja mi dozvoljava da se izvalim/naginjem i tomu slično ne valja. Prolazi jedino ono što me drži uspravnim i nakon 5 sati jer u suprutnom imam instant bol u leđima.
Tako da, 300-400 eura za stolicu stvarno nije puno pogotovo kad imaš garanciju 5 godina i znaš da će ti trajat bar toliko.
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal prakticira tko sjedenje na onoj lopti? Ne 24/7 al povremeno, što bi se reklo za vježbu?
Ja ju imam u sobi i sjedim tu i tam po pol sata na njoj po preporuci doktora ako sam duže vrijeme pred monitorom. Ali ni to nije neka sreća, bolje mi služi za vježbe istezanja. Nije nešto pretjerano udobna pa ni nije za neko ozbiljno sjedenje.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2015., 19:01   #947
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Meni je vrlo udobna i ergonomski mi paše.
...rekao je svatko tko nije sjedio na ozbiljnijoj stolici duže vrijeme i vratio se na neku "ergonomsku" stolicu. Ili si tolko zdeformiran da ti ovaj superergonomski naslon paše

Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
S druge strane, nastojim šta manje vrimena siditi jer je to zdravije od bilo kakve stolice
Apsolutno. Stol s podešavanjem visine u sve radne prostore. Onda se može stajati koliko ti srce želi, imamo na poslu
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2015., 23:58   #948
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal prakticira tko sjedenje na onoj lopti? Ne 24/7 al povremeno, što bi se reklo za vježbu?
Za sjedenje zadnje dvije godine koristim isključivo loptu. U početku je bilo stvarno izvrsno jer je jedini način da ne odletim s lopte bio da sjedim potpuno uspravno, što je bilo dobro, jer inače imam tendenciju sjediti ovako kada koristim stolac. Problem postane kad se nakon par tjedana korištenja čovjek navikne održavati ravnotežu, a već nakon par mjeseci može sjediti kako god ga je volja. Nakon dva mjeseca korištenja znao sam se uhvatiti da sjedim na lopti u tzv. turskom sjedu, pri tome držeći leđa u poziciji kao na slici gore - strašno. Unatoč tome, još uvijek sjedim na lopti upravo zato jer na njoj ipak rjeđe završim u nepravilnom položaju, no u zadnjih par mjeseci tu i tamo ubacim stolac da razbijem monotoniju. Ljudi su me počeli čudno gledati kada bih nasred kafića ili restorana počeo napuhavati loptu, pa sam to već ranije izbacio iz prakse

Što se tiče vježbanja, istezanja i zagrijavanja, lopta ti može biti čak i jedini rekvizit. Oko 40% vježbi koje sam radio kada sam išao na terapije za leđa (sportska ozljeda) bile su upravo uz korištenje lopte. To me i potaklo da je kupim.

Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Ja ju imam u sobi i sjedim tu i tam po pol sata na njoj po preporuci doktora ako sam duže vrijeme pred monitorom. Ali ni to nije neka sreća, bolje mi služi za vježbe istezanja. Nije nešto pretjerano udobna pa ni nije za neko ozbiljno sjedenje.
Meni osobno je lopta udobnija od većine stolaca koje sam koristio, a imao sam svojevremeno i "ergonomski" stolac od gotovo 400 eura. Po meni, veoma važna stavka koja utječe na udobnost sjedenja na lopti jest njezina veličina, tj. promjer, te podloga na kojoj se lopta nalazi. Npr. ja sam visok 192 cm i imam 102 kg te koristim loptu promjera 75 cm napuhanu do maksimuma, a podloga je parket ispred stola na kojem je monitor ili tepih ako sam ispred TV-a.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2015., 20:31   #949
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Evo za sve vas teškaše (me included)
https://www.youtube.com/watch?v=aZ5X-5zfb10
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 12:44   #950
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Ima netko ideju kako popraviti kotačiće na stolici ili odakle naručiti nove? pretpostavljam da ima puno vrsta pa ne znam je li to moguće uopće ili da jednostavno kupim novu? :/
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 15:29   #951
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nedavno sam bio u pevcu u zgu, imas cijelu policu punu potrosne robe za stolce i ormare, nisu skupi i vrlo vjerojatno ima dimenzija koje tebi trebaju. probaj tamo.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 15:30   #952
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma ima i u bahausu kamara tih stvari, ja baš nedavno kupovao za ormarić jedan.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2015., 23:29   #953
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Ima li u Peveca i Bauhausa drugih dijelova za stolice, ili samo drže kotačiće?
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2015., 07:56   #954
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 378
Pozdrav! Stolica mi se pocela sama spustat (onaj mehanizam za dizanje/spustanje ocito ne radi vise). Ja ne dignem na max, ona se spusti. Izludio sam!

Ima li nacina da to rijesim?
Ili bi morao improvizirat ili kupit novu stolicu.
zig je online   Reply With Quote
Staro 28.02.2015., 10:43   #955
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ako nije renomirana marka - nova stolica.

Nemoj pokušavati sam popraviti jer je taj mehanizam zatvoreni sustav s prilično visokim tlakom unutra, pa da ne bi ostao bez nekog ekstremiteta
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2015., 13:23   #956
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 378
Znaci, ne gine mi nova stolica
zig je online   Reply With Quote
Staro 01.03.2015., 16:47   #957
seljak12
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: u pripizdini
Postovi: 158
di valja ic gledat neke malo bolje stolice, do 1500Kn? ja san probava one u leslini i slicnim salonima, lipo one izgledaju, ali sve mi se to cini bezveze sta se ergonomije tice. ne triba mi neka tenkovska kvaliteta, nisan pretezak (85-90Kg)
seljak12 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2015., 20:04   #958
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor zig Pregled postova
Pozdrav! Stolica mi se pocela sama spustat (onaj mehanizam za dizanje/spustanje ocito ne radi vise). Ja ne dignem na max, ona se spusti. Izludio sam!

Ima li nacina da to rijesim?
Ili bi morao improvizirat ili kupit novu stolicu.
Možeš samo promijeniti taj podizač. Naravno, ako nije fiksiran za bazu i ako dimenzije nisu neke divlje.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2015., 22:48   #959
zig
Premium
Moj komp
 
zig's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 378
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Možeš samo promijeniti taj podizač. Naravno, ako nije fiksiran za bazu i ako dimenzije nisu neke divlje.
Gdje ga mogu kupit i koja bi otpr. bila cijena ?
zig je online   Reply With Quote
Staro 01.03.2015., 23:06   #960
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Evo npr. pogledaj ovako nešto
link
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na