Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2021., 18:27   #2191
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Je. Odlična ponuda. Kad sam ga ja kupovao, bio je preko 1000kn.
Kakav je gps i općenito sat?

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2021., 19:58   #2192
Chandler
Premium
Moj komp
 
Chandler's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 214
Sat je odlican za tu lovu, baterija odlicna ali GPS je koma.
Chandler je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2021., 22:04   #2193
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Ima li netko iskusta sa Zeblaze Hybridom ili preporuku za neki drugi budget hibridni sat?
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 09:09   #2194
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
https://satelitskiforum.com/sf/index...739#post303739


Ovaj GTR2e mi se u budućnosti čini vrlo zanimljiva opcija - prvenstveno zbog baterije.
Nadam se da nisu usrli gps kao na GTR - jeli uopće sređen taj GPS zna li ko?
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 09:17   #2195
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Što fali GPS-u na GTR? Imam ga kojih mjesec dana i osim što mu je par puta trebalo malo duže da locka signal, ne vidim nikakve probleme. A koristim cca. 2-3 puta tjedno GPS.
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 09:48   #2196
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
@Visage, citajuci tvoje uvjete za kupovinu pametnog sata definitivno bih bacio oko na ovog amazfit gtr 47mm...
S postavkama da ti nista ne prati samo da ti vibrira za poruku/poziv taj sat ce ti drzati 20+ dana na bateriji... dok je ganc novi i 30 dana vjerovatno.

edit: sto se tice gps-a od 10 koristenja, 6x ce odlicno raditi, 2x nece uopce lockati signal niti na otvorenom kroz 20 minuta, 2x ce prijavljivati gubitak signala do mjere da rade iskljucim nego da mi svake 2min vibrira kako gubi signal...
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 09:58   #2197
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Pametni satovi

Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
@Visage, citajuci tvoje uvjete za kupovinu pametnog sata definitivno bih bacio oko na ovog amazfit gtr 47mm...
S postavkama da ti nista ne prati samo da ti vibrira za poruku/poziv taj sat ce ti drzati 20+ dana na bateriji... dok je ganc novi i 30 dana vjerovatno.

edit: sto se tice gps-a od 10 koristenja, 6x ce odlicno raditi, 2x nece uopce lockati signal niti na otvorenom kroz 20 minuta, 2x ce prijavljivati gubitak signala do mjere da rade iskljucim nego da mi svake 2min vibrira kako gubi signal...

I sad je na Ekupi za 700 kn. Dobar buy
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 11:24   #2198
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Kakav je gps i općenito sat?

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
GPS možda ima malo mušica, ali rekao bih ništa posebno.

Sat općenito je odličan. Ima onaj WOW efekt
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 11:33   #2199
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Hvala ti na javljanju.

Pogi, otkad se nismo culi.

Iskreno, meni su svi oni kao pametni telefoni, musava spigla, ali barem lijepo projeciraju stotine lijepih modela satova, posebno mehanickih.

Uzasno je kad u pola dana zaboravis da ti je baterije vec na fajruntu, pa trazi po ruksaku ili autu, jesi li ostavio neki izvor da se barem napuni do vecerci. Pa se zato interesiram, sto najduze na trzistu taje u smislu baterija od modela. U svemu ostalom sam super zadovoljan sa svojim LG-om.


...
Visage, stara gardo! Lijepo je vidjeti te opet (forumski).

Što se tiče satova, evo mojih par razmišljanja:

GTR47: dakle da raščistimo to nije smartwatch nego sportski sat. Baterija, nešto prebolesno u pozitivnom smislu. Nemogu je dovoljno nahvaliti. Sada ga koristo moj sin koji ga koristi kao običan sat, nije ni aplikaciju na mob instalirao, ja ga povremeno updejtam sa svog mobitela. Baterija traje po 40 dana. Dok sam ga ja koristio, sa povremenim GPSom kod hodanja po gradu i mjerenja otkucaja srca i čačkanje po izmjeni WF-a.... oko 25 dana.

Fenix 5: ja i sin smo se zamjenili za satove, o Garminu sve već sve zna, koristim ga kao klasični sat, povremeno ga sinhroniziram sa mobitelom, baterija traje oko 20 dana. Sviđa mi se jer je klasičan sportski sat ivrlo je robusan.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 14:43   #2200
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Prije nego idem po redu i odgovorim. Ne mogu vjerovati da ne mogu pretrazivanjem locirati neke od lica koje sam kupio. Sajtovi koji su mi bili u bookmarku vise ne postoje

Htio sam linkati na vrhunski Watchmaker Breitling DDE Ultra black, koji je toliko kompleksan, da katkad treba i po dvije minute kad se ucita i osvjezi, da se potpuno sabere, koliko je krvopije za resurse. Ali kako izgleda!

Takodjer od Wereala, ni traga modelima koje imam, igdje po webu

Nadam se barem da vecina PCE Androhorologista, ima medju licima DosFace u kolekciji.

Citiraj:
Autor matrixcore Pregled postova
Taj sat ima ustvari dva modusa rada. Jedan je punokrvni WearOS, sa svim njegovim funkcijama, i u tom modusu traje (meni) oko 2-2,5 dana (povezan sa mobitelom, ukljucen bt, wifi i gps, brightness na auto, always on iskljucen), a drugi modus je ustvari ono sto tebe zanima, U WearOS modu, kada se ekran ugasi, ostaje ti taj drugi ekran upaljen, tako da uvijek mozes baciti pogled koliko je sati.
Hvala ti na detaljnom pojasnjenju. Moderan sat, samo nazalost u punoj spremi, opet baterija ima limite kao i kod mene. A puna sprema u smislu snage svjetla i nikakvih spavanja, uzima danak. Kad pogledam na sat, necu nikakve geste budjena, nikakvo pipanje, hocu da mi odmah bude budno da za pogled.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako ti trebaju samo osnovne pametne funkcije, onda gledaj Fossil Hybrid modele. Mislim da su deklarirani na oko 2 tjedna.
Hvala na spomen modela. Meni je moj Urbane posebno drag jer je kucistem i dizajnom, cisti klasicni sat. Nikakve sportske/chrono/ine gravure nema, nikakvih oznaka, cisto kuciste, a sve sto treba pojecirati je samo na ekranu. Ovaj Fossil prati tu esenciju, to mi se svidja. Sjecam da su imali prvi (jedini?) Palm os sat na svijetu, ali nisam ocekivao klasicni dizajn od Fossila?

Stvarno ne pratim. Ocekivao nesto sportski ala swatch/diesel za 20+ demografiju, a ne ovako elegantne modele.

Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Imam Fenix 5, star par godina, kupljen rabljen, punjen je prije 6 dana, kaže da će izdržati barem još 9 dana (na 74% trenutno).
Volim ja Garmina, ali GPS i taj sportski stih mi ne pase na devnom satu.
Imam Polara, kojeg ne znam kad sam uopce iz kutije izvadio.

Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
GTR47: dakle da raščistimo to nije smartwatch nego sportski sat. Baterija, nešto prebolesno u pozitivnom smislu. Nemogu je dovoljno nahvaliti. Sada ga koristo moj sin koji ga koristi kao običan sat, nije ni aplikaciju na mob instalirao, ja ga povremeno updejtam sa svog mobitela. Baterija traje po 40 dana.
GTR47 izgleda dosta lijepo, jos da nema oznaceni okvir, bio bi super. Posebno u SS.

Znaci istaliram na njega omiljenog CWPro uz normalno osvjetljenje, bez da je u ikakvom spavanju, osim kad ja ne idem na spavanje, te mogu ocekivati barem tjedan dana bez punjenja? To bi bilo super.

Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
@Visage, citajuci tvoje uvjete za kupovinu pametnog sata definitivno bih bacio oko na ovog amazfit gtr 47mm...
S postavkama da ti nista ne prati samo da ti vibrira za poruku/poziv taj sat ce ti drzati 20+ dana na bateriji... dok je ganc novi i 30 dana vjerovatno.
Jako zanimljivo, da ne istrazujem o firmi. Jesu li oni sastavljaci, ili je to njihov vlastiti razvoj? Jer ovi podaci bi dali naslutiti, da su napravili pomak u autonomiji baterije naspram ostalih. Baterija mu je snagom (deklarativno) ista kao i ona kod mene. I jos citam, LiPo kod GTR-ca. Nesto su dobro optimizirali.

Cekaj malo, citam i stanem na kraju :

There is no official way of sideloading additional watchfaces. Still, the modding community is very active.

Sto mu jarebica!


...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 16.01.2021. u 15:09. Razlog: More linkova
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 15:58   #2201
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Imam i ja GTR, bas ovaj sta je Visage linkao. Kupio sam neke lijepe keramicko metalne remene i fantastican je.

GPS zna imat problema sa lockanjem, ali oregrmik to za tu cijenu.

A 70kn je steal za taj sat!

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2021., 18:41   #2202
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
@Visage sto se tice custom watchfacea mogu se staviti, ne sluzbeno ali postoje aplikacije za to, na miband4 su mi custom skinovi gutali vise baterije.
Da sto se tice baterije, stvarno je jako dobra.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 10:24   #2203
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Imam i ja GTR, bas ovaj sta je Visage linkao. Kupio sam neke lijepe keramicko metalne remene i fantastican je.
Može li link na te remene?
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
@Visage, citajuci tvoje uvjete za kupovinu pametnog sata definitivno bih bacio oko na ovog amazfit gtr 47mm...
S postavkama da ti nista ne prati samo da ti vibrira za poruku/poziv taj sat ce ti drzati 20+ dana na bateriji... dok je ganc novi i 30 dana vjerovatno.

edit: sto se tice gps-a od 10 koristenja, 6x ce odlicno raditi, 2x nece uopce lockati signal niti na otvorenom kroz 20 minuta, 2x ce prijavljivati gubitak signala do mjere da rade iskljucim nego da mi svake 2min vibrira kako gubi signal...
Vidiš, ja nisam imao tih problema sa GPS-om. Možda 2-3 puta mi je trebalo duže da locka signal ali kad bi ga uhvatio bi radio bez problema.

Koju aplikaciju koristite, Zepp ili MiFit? Koliko vidim ja kad sinkroniziram sat preko Zepp-a onda mi na sat uploada i AGPS podatke koji bi mu trebali pomoći da lakše nađe satelite.

Inače baterija mi traje cca. 8 dana, s tim da mi svakih 5 minuta provjerava otkucaje srca, uključeno mi je detaljno praćenje sna, te na njega primam Viber i Whatsapp notifikacije (kojih je dosta), a i 2-3 puta tjedno mi je uključen GPS jer je u walking modu (preko tjedna po pola sata, preko vikenda po par sati).

Jedina zamjerka što je software malo blesav (ili sam ja blesav?) pa dok hodaš ne možeš vidjeti koliko je sati, nego moraš vaditi mobitel. Isto tako dok je uključeno npr. odbrojavanje. Zna li tko, ima li načina da se to riješi?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 15:15   #2204
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Može li link na te remene?

Vidiš, ja nisam imao tih problema sa GPS-om. Možda 2-3 puta mi je trebalo duže da locka signal ali kad bi ga uhvatio bi radio bez problema.

Koju aplikaciju koristite, Zepp ili MiFit? Koliko vidim ja kad sinkroniziram sat preko Zepp-a onda mi na sat uploada i AGPS podatke koji bi mu trebali pomoći da lakše nađe satelite.

Inače baterija mi traje cca. 8 dana, s tim da mi svakih 5 minuta provjerava otkucaje srca, uključeno mi je detaljno praćenje sna, te na njega primam Viber i Whatsapp notifikacije (kojih je dosta), a i 2-3 puta tjedno mi je uključen GPS jer je u walking modu (preko tjedna po pola sata, preko vikenda po par sati).

Jedina zamjerka što je software malo blesav (ili sam ja blesav?) pa dok hodaš ne možeš vidjeti koliko je sati, nego moraš vaditi mobitel. Isto tako dok je uključeno npr. odbrojavanje. Zna li tko, ima li načina da se to riješi?
MiFit
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 17:01   #2205
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Ne znam jel ovo glavna tema za android cuke, pa valjda prolazi pod pitanje:

1) Postoji li mozda neko lice/sat, besplatni ili kupovni za AW, ili ti nase satove, koji bi imao mogucnost vulgaris obicnog notepada? Znaci da mogu otvoriti najobicniji notepad i u njega napisati koju crticu? Da mi otvori tipkalicu virtualku, da si bacim par stavki, koje mogu pogledati kad mi treba. Evo hodas sad zabundan, ruksak, umbrelica, a sat na ruci uvijek. Bas mi mi to dobro doslo? Ima li takva aplikacija?

Opcenito pitanje svima, na stranu satovi/lica - sto se konkretno samostalno od aplikacija moze naci za cuku? U moru novih/starih/propalih sajtova, sto je trenutno najvece bazom da je najvise obuhvatio, da bacim oko?

2) Kako sam stavio novu bateriju i vratio u zivot sat po pitanju svih sensora i pune funkcionalnosti, jednu stvar ne mogu nikako resetirati. Naime, "Steps" ne mogu nikako ponistiti kao prije, da uz dva tapkanja ponistim na nulu. On uredno sve biljezi, kad predje 4 znamenke ide iz pocetka. No, ne znam zasto ga ne mogu, po zelji, resetirati kao prije. U sistemu ima more i more logova i listanja, cime bi mogao to resetirati, da mozebitno bude poslusan kao i prije?

Na kojem god licu imam ubacene "korake" dostatna su bila dva tapkanja, ali sad samo stoji bez izmjene kad hocu resetirati. Nije od zivotne vaznosti, ali kad sve sad radi po starom, znatizeljan sam

Hvala

Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
@Visage sto se tice custom watchfacea mogu se staviti, ne sluzbeno ali postoje aplikacije za to, na miband4 su mi custom skinovi gutali vise baterije. Da sto se tice baterije, stvarno je jako dobra.
Znaci s tom dediciranom aplikacijom, moze normalno skidati sva lica? Ukljucujuci i Watchmaker i Wereal?

...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 17.01.2021. u 17:15. Razlog: priprema dokumentacije za pribavljanje energetskog certifikata...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2021., 18:21   #2206
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
post 1503

ovo je jedan od neslužbenih WFova koje sam koristio. Mislim da ima i upute kako to napraviti
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 09:56   #2207
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Može li se prikazivati vrijeme na watch ht2e ako je isključen gps na mobu? Tipa da mi uvijek čita vrijeme za određenu lokaciju?

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 10:30   #2208
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
Jucer sam nakon par godina koristenja raskopao bezzel na gw46 i temeljito ocistio. Milina kako se sad lijepo vrti, ko nov! Preporuka za vlasnike gear i watch satova s rotirajucim bezzelom, tutoriala ima na jutubu i vrlo je lako.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 10:35   #2209
AndroiOs
Registered User
 
AndroiOs's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: KA
Postovi: 438
di nac trake,remen ili kako se to zove za satove...tocnije 20mm...active 2 samsung...

iskljucen ebay ili aliexpress!
AndroiOs je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 11:05   #2210
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Isto pitanje i za watch gt2e

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 12:36   #2211
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jucer sam nakon par godina koristenja raskopao bezzel na gw46 i temeljito ocistio. Milina kako se sad lijepo vrti, ko nov! Preporuka za vlasnike gear i watch satova s rotirajucim bezzelom, tutoriala ima na jutubu i vrlo je lako.
A reci mi imaš problema s Back tipkom?

Meni je prestala radit, trebao bi poslat na servis al nikako.
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 13:43   #2212
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
So far so good, nemam drugih problema sa satom. Doduse, sat nije vidio ni slatke ni slane vode, osim to malo sto ga poprska kad peres ruke i sl. Nikakvo tusiranje i kupanje s njim.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 13:56   #2213
toshiro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 154
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Isto pitanje i za watch gt2e

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
Aliexpress?

Ja sam naručio originalni za huawei watch gt active za 20 USD. Zamjenskih ima za nekoliko dolara ali ne bi ih preporučio.
toshiro je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2021., 14:44   #2214
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
So far so good, nemam drugih problema sa satom. Doduse, sat nije vidio ni slatke ni slane vode, osim to malo sto ga poprska kad peres ruke i sl. Nikakvo tusiranje i kupanje s njim.
Super


Kod mene sve obrnuto. Em se kupao i u moru i tuširao s njim.
A čitao sam da dosta ima probleme s tom tipkom. Sreća pa je Back, malo je nezgodno jer ne funkcionira, ali nije od presudne važnosti. Bitno da Home fercera
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2021., 13:27   #2215
toshiro
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: rijeka
Postovi: 154
CIjelo prošlo ljeto sam plivao sa Huawei GT Active u moru, bitno je nakon mora dobro ga isprati sa čistom vodom.

TO vrijedi naravno i za analogne satove.
toshiro je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 02:29   #2216
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 409
Jesam, svaki put. Al eto, jednostavno je očito odlučio prestat funkcionirat.

Kolika uopće traje garancija na Galaxy Watch?
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 08:17   #2217
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,758
2 godine u mom slucaju (iz harvey normana).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 08:43   #2218
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
-->
Citiraj:
Autor zupy Pregled postova
https://satelitskiforum.com/sf/index...739#post303739


Ovaj GTR2e mi se u budućnosti čini vrlo zanimljiva opcija - prvenstveno zbog baterije.
Nadam se da nisu usrli gps kao na GTR - jeli uopće sređen taj GPS zna li ko?

Čitao sam na facebooku u grupiGlobal Huami Amazfit Zepp Smartwatches Group kako svi modeli Amazfit GTR satova imaju dosta problema sa GPS-om. Naime, navodno je taj gps receiver ili kako bi se već to nazvalo, smješten na totalno blesavom mjestu u satu, te zbog toga ne radi dobro. Sat je dobivao nekoliko updatea, problem se malo popravio, ali je to daleko od idealnog. Dovoljno je samo baciti pogled na slike koje su ljudi uploadali nakon gps aktivnosti sa GTR-om pa ćete vidjeti kakva je to nepreciznost. Gotovo pa beskorisno.
Znači, ako će netko koristiti taj sat bez gps-a, onda će mu po svoj prilici biti skroz ok. Ako vam je gps važan za bicikliranje, trčanje ili sl., onda možda bolje gledati Amazfit Pace ili neki Stratos koji imaju bolje posložen gps.
sibica je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2021., 09:40   #2219
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
tako je. Potpis ovog iz iskustva (GTR 47mm steel version).
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2021., 09:52   #2220
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Zna li itko pobogu gdje kupiti remen za Mi Band 4, a da nije rozi ili da dostava nije 75kuna kao u iponu :S
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na