Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.03.2016., 16:05   #601
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Slikaj mob u kejsu, pliz
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 16:11   #602
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Ne bih koristio tu masku sve da mi ju daju za badava i placaju po danu
rak21 je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2016., 16:11   #603
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Chome Pregled postova
Ma ima razlike naravno. Ali sam uvjeren da većina korisnika se potajno uvijek nada da će dobiti S6 mobitel od S5 ili S7 od S6... a zapravo su promjene češće ispod haube dok je vizualno gotovo isto kao prije.
Razlike u vizualnim promjenama i featureima u softveru su male, s tim se slazem. Ali opet, tko prelazi sa S6 na S7 samo zbog toga? Upravo te ispod haube promjene su najvece u mom iskustvu sa Note 5. Evo par primjera:

- na LP, pull down notifikacija cesto zatrza. Odredjene notifikacije znace pad frejmova sa 100% vjerojatnosti. Na MM nikad ne trza.
- na lockscreenu kada povecam notifikacije da ih mogu procitati, animacija je uvijek trzava. Takodjer ako iz notifikacije ulazim u samu aplikaciju nije glatko nego trza i stuca, nekad zaglavi na par trenutaka. Na MM radi glatko.
- one handed operation mode animacija radi na moza 5fps na LP. MM = glatkih 60fps
- opcenito gladji rad u svim aplikacijama. Posebno vidljivo na onim sa najvise trzanja, poput playstorea. Na LP se zna dogoditi da zatrza pri skrolanju u najobicnijem settings meniju. Na MM ga ne mozes natjerati tu da zatrza i da hoces. LP zatrza i u whatsappu, bezbroj je primjera.
- definitivno bolji ram management na MM. Na LP se zapitas koji je smisao toliko rama ako je ram management tako agresivan.

Ne znam sto ce MM napraviti od S5 ali eto to su moja iskustva sa Note 5. Takodjer slicno sam vidio sa S6 edge ali to nije moj uredjaj kojeg koristim. Ja sam i dalje nezadovoljan fluidnoscu, vjerojatno jer koristim Nexus i tesko mi je prihvatiti da uredjaj iz 2013. moze toliko gladje raditi, ali ne mogu uopce reci da Samsung nije nista napravio. Tko zna, mozda sa Android N-om konacno pogode
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 16:27   #604
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Sigurno nije ni jeftina, al dobar izbor
35$, sa UAG stranice, free shipping.
Thnx.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Slikaj mob u kejsu, pliz
Jesam, budem jos koju sliku okacio za tebe.

Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Ne bih koristio tu masku sve da mi ju daju za badava i placaju po danu
Hehe postujem tvoje misljenje al ukusima se ne raspravlja.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 17:59   #605
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
UAGly, nhf
Znam da se o ukusima nema smisla raspravljati, al tako glomazne maske meni samo ukvare izgled i ergonomiju mobitela...
S druge strane mozes biti siguran da ce ti mobitel biti citav i ako padne sa zgrade
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 18:21   #606
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
O ukusima se ne raspravlja, ali ja jos ruznije maske nisam vidio
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 18:38   #607
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ako nista drugo, bar se svi mozemo sloziti da izgleda brutalno
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 19:09   #608
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Razlike u vizualnim promjenama i featureima u softveru su male, s tim se slazem. Ali opet, tko prelazi sa S6 na S7 samo zbog toga? Upravo te ispod haube promjene su najvece u mom iskustvu sa Note 5. Evo par primjera:

- na LP, pull down notifikacija cesto zatrza. Odredjene notifikacije znace pad frejmova sa 100% vjerojatnosti. Na MM nikad ne trza.
- na lockscreenu kada povecam notifikacije da ih mogu procitati, animacija je uvijek trzava. Takodjer ako iz notifikacije ulazim u samu aplikaciju nije glatko nego trza i stuca, nekad zaglavi na par trenutaka. Na MM radi glatko.
- one handed operation mode animacija radi na moza 5fps na LP. MM = glatkih 60fps
- opcenito gladji rad u svim aplikacijama. Posebno vidljivo na onim sa najvise trzanja, poput playstorea. Na LP se zna dogoditi da zatrza pri skrolanju u najobicnijem settings meniju. Na MM ga ne mozes natjerati tu da zatrza i da hoces. LP zatrza i u whatsappu, bezbroj je primjera.
- definitivno bolji ram management na MM. Na LP se zapitas koji je smisao toliko rama ako je ram management tako agresivan.

Ne znam sto ce MM napraviti od S5 ali eto to su moja iskustva sa Note 5. Takodjer slicno sam vidio sa S6 edge ali to nije moj uredjaj kojeg koristim. Ja sam i dalje nezadovoljan fluidnoscu, vjerojatno jer koristim Nexus i tesko mi je prihvatiti da uredjaj iz 2013. moze toliko gladje raditi, ali ne mogu uopce reci da Samsung nije nista napravio. Tko zna, mozda sa Android N-om konacno pogode
Pa eto i ja se nadam da će moj S5 glađe raditi sa MM ali ja s ne mogu požaliti ni sada da mi trza. Koristim custom rom baziran na stock koji sam još sam dodatno podesio i radi mi super.

Ljudi kad friško stave novi rom su često jako oduševljeni jer dok je friško sve radi puno glađe nego nakon nekoliko mjeseci korištenja i natrpavanja aplikacijama, tako da za pravi osvrt na MM mislim da valja pričekati.
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 20:35   #609
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
O ukusima se ne raspravlja jep meni je recimo UAG odličan. Ono što je super kod nje je što je puno lakša i tanja/manja nego što to slike sugeriraju a štiti ko blesava . Jasno, ko ne voli maske , tek mu je ovo dernek
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 20:42   #610
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Krepao je moj S6 Edge.

Sinoć se 3 puta za redom restartao pa je radio, danas se smrznuo i stalno je u boot loopu. Do prije dva sata mogao sam do home screena ali sad jedva i to.

Probao sam ga rebootati, resetirati na tvorničke postavke, zadnje kaj sam napravio je factory reset i kompletno flash novog software-a preko Odin-a i ništa nije pomoglo.

Kod svake instalacije app-a ili prtljanja po memoriji (brisanja muzike, poruka, svejedno) mobitel se smrzne.

Nekad stane na Samsungovom logu, nekad na S6 Edge logu, nekad između.

Moja sumnja je da je matična prdnula.

Sutra ga nosim u Agramservis. Poslikao sam mobitel iz svih kuteva (stanje je 10/10) da mi ne bi podvalili neki drugi model ili da mi, nedajbože, izgrebu ovaj.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.03.2016., 23:09   #611
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Krepao je moj S6 Edge.

Sinoć se 3 puta za redom restartao pa je radio, danas se smrznuo i stalno je u boot loopu. Do prije dva sata mogao sam do home screena ali sad jedva i to.

Probao sam ga rebootati, resetirati na tvorničke postavke, zadnje kaj sam napravio je factory reset i kompletno flash novog software-a preko Odin-a i ništa nije pomoglo.

Kod svake instalacije app-a ili prtljanja po memoriji (brisanja muzike, poruka, svejedno) mobitel se smrzne.

Nekad stane na Samsungovom logu, nekad na S6 Edge logu, nekad između.

Moja sumnja je da je matična prdnula.

Sutra ga nosim u Agramservis. Poslikao sam mobitel iz svih kuteva (stanje je 10/10) da mi ne bi podvalili neki drugi model ili da mi, nedajbože, izgrebu ovaj.
Postoji li mogućnost da si okinuo knox pa da ti ne priznaju garanciju? Jer vidim da si ga flashao? :/
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 05:48   #612
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
Postoji li mogućnost da si okinuo knox pa da ti ne priznaju garanciju? Jer vidim da si ga flashao? :/
Nisam ga okinuo, 100%

Gledao sam u Download modu i piše mi da je Void Know Warranty: 0, i nisam nikad prčkao po custom ROMovima i rootanju tako da sigurno nije.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 06:30   #613
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Malo sam gledao Ringke, Nillkin i sl. te sam odlučio da ću si uzeti Spigen Neo Hybrid za S7 jer mi izgleda najsolidniji i daje najbolju zaštitu.
TPU zaštite mi ne dolaze u obzir. Ringke ima na kućištu par utora gdje je prljavština može doći u kontakt sa kućištem. Nillkin nema zaštitu za gornji i doljnji rub mobitela. UAG i Otter box su mi preglomazni.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 07:14   #614
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Za Ringke Fusion nisi u pravu, FYI.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 07:41   #615
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Isto mislim da nisi baš u pravu za Ringke, ali ionako minorna stvar. Otterbox je sigurno glomazan , UAG nije nikako, ali tako izgleda i mnogima ne sjeda izgledom. Spigen je generalno dobar ali i među skupljima, s time da taj neo hybrid teško da štiti išta više od TPU koji koristi Diztronic (zadnje probao na lg g2 pa ne znam kakve su nove serije) ili recimo Cruzerlite ( imaš poneki video di švikaju mobitele s tim maskicama) . Ne treba miješati TPU koji koriste jeftine Ebay maskice s TPU gore navedenih, a da ne govorim o Zoogue . Inače, nekad je postojao Shop , ako se ne varam zvao se Day Deal on Display . Imali su uvjerljivo najbolje recenzije maskica . Više ih nema, ali može se pronaći pokoji njihov jutjub video. Obzirom da su maskice za nove modele više manje reciklaža starih, još vrijedi pogledati koji video da se stekne dojam.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 07:43   #616
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Ringke Fusion je tvrđi, ali mi se ne sviđa što je proziran i oni 'čepovi' na dnu za utore sluški i usb-a. Dosta mi je tih 'čepova' na S5. Svaki put kad ga palim, izbaci screen 'pogledaj da li si dobro zatvorio usb utor'. F**k off!

EDIT: schetz, moram baciti oko na ove firme koje spominješ da vidim što nude

EDIT 2: Diztronic još nema covere za S7, a Cruzerlite samo 2 modela
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 24.03.2016. u 09:06.
coconut je online   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 09:55   #617
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Baterija mi je sve bolja i bolja, nakon ovog zadnjeg updatea mislim da se cak dodatno popravila...
Wifi i AOD stalno upaljeni, 4g po potrebi, brightnes na auto...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 17.11.2022. u 10:26.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 05:59   #618
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Je li netko probao kombinaciju S7+Gear VR?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 08:58   #619
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Je li netko probao kombinaciju S7+Gear VR?
Ja, odlicno je. Stavis mob i onda izvadis mob, skines par app, napravis Oculus account, vratis mob nazad i nakon kraceg tutoriala ( kaze ti kako ces se kretat kroz izbornike ) spreman si. Ima store kao google play, tu skidas app. Dosta ih se placa, no ima i free. Ja sam skinuo Samsung browser i surfao netom bez problema. Ima Netflix app al nazalost nemam Netflix pa to nisam mogao isprobati. Doduse moze se ubacit film u mapu pa onda gledat.


__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19

Zadnje izmijenjeno od: QuidZz. 25.03.2016. u 09:05.
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 11:26   #620
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Vidio sam da ih ima na bayi za 100$, ali sada gledam da ih prodaju i na njušci za 500kn
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 17:17   #621
Frung
Premium
Moj komp
 
Frung's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zg westside
Postovi: 598
Pozdrav, imam problem na S5 mini, kod defaultne kamera aplikacije baca grešku "Upozorenje - Greška kamere".
Na 3rd party aplikaciji isto ne može inicijalizirati glavnu kameru, ali mogu prebaciti na prednju i to radi. Stražnja uglavnom ne šljaka. Isto tako flashlight aplikacije ne mogu upaliti ledicu iza.

OS je 5.1.1.

Restartanje ne pomaže, gašenje aplikacije u app manageru s clearanje cachea ne pomaže. Odinstalirao sam sve 3rd party appove koje koriste kameru. Problem se javio početkom tjedna, moguće da ga je neki update uzrokovao? Ima tko sličan problem?
__________________
~Fury of the dwarves runs deep.
Frung je online   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 17:19   #622
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Baterija mi je sve bolja i bolja, nakon ovog zadnjeg updatea mislim da se cak dodatno popravila...
Wifi i AOD stalno upaljeni, 4g po potrebi, brightnes na auto...
Odlicna baterija.. Kakva je poboljsanja donio taj update?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 17:24   #623
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Frung Pregled postova
Pozdrav, imam problem na S5 mini, kod defaultne kamera aplikacije baca grešku "Upozorenje - Greška kamere".
Na 3rd party aplikaciji isto ne može inicijalizirati glavnu kameru, ali mogu prebaciti na prednju i to radi. Stražnja uglavnom ne šljaka. Isto tako flashlight aplikacije ne mogu upaliti ledicu iza.

OS je 5.1.1.

Restartanje ne pomaže, gašenje aplikacije u app manageru s clearanje cachea ne pomaže. Odinstalirao sam sve 3rd party appove koje koriste kameru. Problem se javio početkom tjedna, moguće da ga je neki update uzrokovao? Ima tko sličan problem?
Probao wipe cache , dalvik cache u recovery ?
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 18:01   #624
Frung
Premium
Moj komp
 
Frung's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zg westside
Postovi: 598
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Probao wipe cache , dalvik cache u recovery ?
Na kraju sam krivo ušao u recovery, tj. krive upute sam bio našao na netu za ulazak u recovery pa sam bio zaglavio u download modu. Za izlazak iz toga sam morao čupati bateriju van. Nakon reboota kamera je čudnovato proradila. Tako da je to ispao fix.

Čudno mi je što mora baš baterija ići van za reset toga svega, mobitel je inače od supruge i ja baš i nemam android iskustva uopće, ja sam na ajfonu 4s još uvijek i tamo nema opcija baš čupanja baterije van, barem ne bez šarafcigera, tako da mi nije ni pala ranije na pamet. Drugi korak koji sam bio zamislio je da ću morati restorati factory firmware. Čak bi i to prije napravio nego isčupao bateriju

Eto, happy ending zasad, jedino ako će problem biti učestao.
__________________
~Fury of the dwarves runs deep.
Frung je online   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 22:13   #625
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Odlicna baterija.. Kakva je poboljsanja donio taj update?
Zapravo nista ocito tj. primjetno u UI-u... Sve promjene su ispod haube.
Changelog nista konkretno ne spominje, sve nesto generalno...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 09:52   #626
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Citiraj:
Autor Frung Pregled postova
Na kraju sam krivo ušao u recovery, tj. krive upute sam bio našao na netu za ulazak u recovery pa sam bio zaglavio u download modu. Za izlazak iz toga sam morao čupati bateriju van. Nakon reboota kamera je čudnovato proradila. Tako da je to ispao fix.

Čudno mi je što mora baš baterija ići van za reset toga svega, mobitel je inače od supruge i ja baš i nemam android iskustva uopće, ja sam na ajfonu 4s još uvijek i tamo nema opcija baš čupanja baterije van, barem ne bez šarafcigera, tako da mi nije ni pala ranije na pamet. Drugi korak koji sam bio zamislio je da ću morati restorati factory firmware. Čak bi i to prije napravio nego isčupao bateriju

Eto, happy ending zasad, jedino ako će problem biti učestao.
nije baš da se baterija čupa iz moba, skineš poklopac i sama ispadne..
a što se tiče tih bugova, da.. bateriju van, ja sam čak znao par sati ostaviti vani i onda factory reset i sve bi bilo ok..
imart je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 10:49   #627
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Samsung Just started rolling the marshmallow outside korea for the Galaxy S5,Variant G900M according to sammobile....

Galaxy S5 to 6.0.1 (Marshmallow) brings a multitude of bug fixes as well as performance improvements and security enhancements. Android Marshmallow brings battery-saving Doze mode, Google Now on Tap, 200 new emojis, app permissions, app links, direct sharing options, Chrome custom tabs, and more to the smartphone.

[IMG="http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2016/03/Samsung-Galaxy-S5-SM-G900M-Android-6.0.1-Marshmallow-Update.jpg"]http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2016/03/Samsung-Galaxy-S5-SM-G900M-Android-6.0.1-Marshmallow-Update.jpg[/IMG]
Chome je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 11:49   #628
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Naš je G900F tako da bez uzbudživanja
Rekli su April 2016, tako da još 2-3 tjedna još ništa.
Možda bude i prije, no ja sam po prirodi pesimist tj. dobro informirani optimist

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 26.03.2016. u 11:57.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 11:53   #629
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Thnx Brko , taman da ću tražiti koji je naš model da napravim update kod žene. Zna li netko može li se bez roota isključiti onaj notification za back cover , od zadnjeg updatea je malo podivljao ?
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 11:56   #630
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nema frke. Puni naziv je Galaxy S5 SM-G900F.
To je internacionalna verzija. Ovo ostalo su za Spirit, Verizon, Korea only, Dual-SIM i tako to.
Ugl, nemojte stavljat te romove na 900F. Nekakav taljan si je ukebao S5 sa FWom za Korejca.

Bez roota ne, koliko znam...
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na