Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.07.2012., 21:14   #61
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2012., 12:30   #62
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2012., 19:13   #63
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013




__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2012., 18:54   #64
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2012., 02:19   #65
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013


Citiraj:
Available: November, 2012
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 22:38   #66
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
http://www.youtube.com/user/FusionCap kome ne smeta može gledat kako frajer prelazi AC III... ja sam oduševljen. priča je predobra. okolina. vrijeme. likovi. naglasci određenih likova. sve. jedva čekam da ju zaigram!
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 17:57   #67
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
po meni ispravili su sve greške iz prošlih dijelova,sam svijet nije normalan i svaka čast im na tom...5. dan zaredom sam cijeli dan ispred monitora radi ove igre....mislim da assassins creed serijal (pogotovo radi ovog dijela ) uvrštavam u top 3 igre općenito.Dugo me ovako guzica nije bolila od sjedenja

p.s.
kako bih volio da naprave ac 4 u prahistorijskom dobu (u onoj špilji kad pričaju da se vrate na sam početak ljudske civilizacije .... ) ^^
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2012., 20:44   #68
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
moram pod hitno nabavit konzolu, neću izdržat do 23. da zaigram
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 03:38   #69
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
kraj me toliko naživcirao da bolje da nisam niti prešao igru -_- previše pitanja u glavi opet premalo odgovora....predugo vremena je prošlo da pohvatam sad kompletnu priču...ima netko link ili vremena objasnit nakraju što se sve tu izdogađalo u ac serijalu :S

Zadnje izmijenjeno od: d0magoj_OS. 05.11.2012. u 04:07.
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 14:47   #70
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
kraj me toliko naživcirao da bolje da nisam niti prešao igru -_- previše pitanja u glavi opet premalo odgovora....predugo vremena je prošlo da pohvatam sad kompletnu priču...ima netko link ili vremena objasnit nakraju što se sve tu izdogađalo u ac serijalu :S
Upravo to, prvi sam odigrao prije 4-5 godin i vec sam polako zaboravio sta se sve dogodilo, bilo bi idealno da neko napravi nekakav video kao walktrough od prvog pa do predzadnjeg jer stvarno je tesko sad sve to iznova

Inace svaka cast ljudima jer i nakon ovoliko nastavaka igra opet ima neke elemente i pricu koja je zanimljiva.... obicno to propadne ili se razvodni previse iznad 3 naslova
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2012., 23:24   #71
RePlaY
Premium
Moj komp
 
RePlaY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 93
Izašla je "ona" verzija za PC. Evo prve misije i kako to izgleda na kompu:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=USaii_U-Q-A
RePlaY je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 11:46   #72
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Probao sam jutros i za sada jako dobro. Jedino je lik s kojim idem kroz igru malo bezdušan. Altair, Elzio i ekipa su bili zanimljiviji.

Grafika je na razini isto kao i zvuk.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 19:43   #73
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ufff igra je perverzija,jest da je malo grafika kockasta kod detaljnijeg prikaza prstiju,izgleda ko Minecraft,ali da se preboliti...

vidim mnogi muku muce sa perfomansama,valjda ce neki patch ili hotfix izaci za perfomanse jer ovako ostavlja dojam loseg porta...

nego,jel bi ko bio dobar da uploada savegame do Bostona,znaci u Bostonu do one birtije,promijenio sam "dilera" pa ne ide preko uplaya i nema mi saveova...

thx
blava je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 21:04   #74
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ufff igra je perverzija,jest da je malo grafika kockasta kod detaljnijeg prikaza prstiju,izgleda ko Minecraft,ali da se preboliti...

vidim mnogi muku muce sa perfomansama,valjda ce neki patch ili hotfix izaci za perfomanse jer ovako ostavlja dojam loseg porta...

nego,jel bi ko bio dobar da uploada savegame do Bostona,znaci u Bostonu do one birtije,promijenio sam "dilera" pa ne ide preko uplaya i nema mi saveova...

thx
Nisi jedini I meni je save nestao u maglu. Igra je zasad zadovoljavajuca, nove animacije su mi definitivno jako drage, ali mi se cini da je igra nekako linearnija ovaj put.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 21:13   #75
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
e ako kako mi se neda otpocetka :S
pa hoce li onda raditi normalno saveovi,da normalno mogu sejvati i nastaviti kad opet dodjem ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 02:13   #76
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Ovo je prva igra koju sam kupio pre-orderom.
AC me do sada nije nikada iznevjerio, čak i nastavci koji su bili generalno "mlako" prihvaćeni.

Čekajući tako da igra službeno izađe, odvrtio sam sat vremena "neslužbene" igre...i moram reći da mi je žao potrošenog novca.
Na mom kompu se igra teli na 15-20 FPS u prvom gradu (Boston ako se ne varam, nisam zapamtio, odmah sam izletio iz igre i puknuo uninstall kad sam vidio kako se to vrti).
To je fps sa max setupom na 1440x900 koliko mi je nativna reza.

Pokušao sam tako i na najnižoj rezoluciji koju mi ingame dozvoljava te sa najnižim svim detaljima (teksture, aa, itd), i sa svime time sam dobio nekih 5 fps-a, + sa max clockanom grafom još 5, dakle uspio sam igru dogurati jedva na nekih 30, s time da pri ovakvim postavkama izgleda lošije nego AC1. To mi govori da se ne radi o grafički zahtjevnoj igri, već o lošem portu. Nije mi komp high-end, ali boga mi nije ni kanta baš tolika.

Neću unaprijed suditi, dok mi ne stigne naručena igra, ali ovo do sada viđeno me jako razočaralo, samo performanse, sve ostalo mi se čini super.
Igra u principu meni izgleda jako dobro, vidi se da su dosta doradili animacije likova, AA bolje funkcionira, tesselation su ubacili ako sam dobro primjetio...sve u svemu vizualno odlično i vrlo je ugodno i zabavno upravljat likom, sada je osjećaj malo možda tromiji ali imaš osjećaj da upravljaš živim likom od krvi i mesa, ako sam jasan.

Treća igra za redom od Ubisofta koja mi stvara probleme sa FPS-om; sa Driverom sam imao groznih problema dok ga nisu zakrpali, Future Soldier mi je bio odličan i negdje usred kampanje mi se igra updejta a rezultat: fps doslovno prepolovljen, glitchevi, teksture iskaču itd itd itd....

Ne znam šta Ubisoft izvodi, ali znam da nisam jedini sa ovim problemima, i to uopće više nije smiješno.

Ako se žele boriti protiv piratluka, neka to rade na neki drugi način, a ne izbacivati (i naplaćivati) PC igre sa hrpom bugova te doslovno neigrive (sorry, ali ja ovaj AC III neću igrati dok se ne riješi taj problem), pa ti onda sinko kupi konzolu i igraj se, a komp koristi sa word i excel.

Žao mi je što nemam što puno pisati o igri, pošto nisam ništa ni odigrao, ali meni se ovako u prvih sat-sat i pol čini jako dobro i zanimljivo. Od tih sat i pol oduzmite nekih 45min što sam se hrvao sam gfx postavkama

Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 02:34   #77
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Future Soldier mi je bio odličan
I ti nakon ovog očekuješ biti uziman za ozbiljno...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 03:12   #78
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
I ti nakon ovog očekuješ biti uziman za ozbiljno...
Da. Zašto ne?
Bio mi je odličan, isto kako mi je bio odličan i GRAW i GRAW 2 i više-manje sve što ima Tom Clancy predznak.
Problem Future Soldier-a je što je to bio ogroman korak ni naprijed ni nazad već u stranu. Kosi se svim načelima serijala, ali to ne čini igru objektivno lošom. Subjektivno za nekoga možda i jest loša, ali ako sagledaš fakte, to uopće nije loša igra, već je "love or hate" situacija.
Recimo ja ne mogu shvatiti kako itko može igrati WoW i slične igre, za mene je to nešto najdebilnije, ali ne mogu reći da je to loša igra, jer nije. To što se meni ne sviđa je drugi par cipela.

Ali ionako nije to tema rasprave, pričamo o AC 3, tj ja pričam, ne očekujem odgovor niti pomoć jer mislim da mi tu konkretno ne može nitko pomoći.
Buyer beware, I guess
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 11:38   #79
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Svako malo dolaze kao u max payne rokaju animacije i preduge razgovore. I kakve su ono sheme kad idem na misiju odmah se stvorim na mjestu koje je dva metra od početka misije. Assasin's Creed je baš bio poseban po tome što sam prolazio kroz pustare, sela, gradove itd...

Ovakvo "teleporitranje" mi se ne sviđa. I zašto nemam slobodu ubijanja kog ja želim? Prije sam bez problema mogao roknuti civila i bok. Nije da to želim ali sam barem morao pripaziti u fajtu da civile ne ubijam.

Sve u svemu najlošiji nastavak do sada.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 15:25   #80
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



i kad cu vise sa *ebenim Connorom igrati da se mogu verati po drvecu ? misija je sada bas da idem osloboditi one robove iz utvrde,jesam barem blizu ?

-->
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
I zašto nemam slobodu ubijanja kog ja želim? Prije sam bez problema mogao roknuti civila i bok. Nije da to želim ali sam barem morao pripaziti u fajtu da civile ne ubijam.
mozes civile ubijati,ali ne sa macem i hidden blade-ovima,samo sam onim pistoljem...vise nije zabavno




i kad cu vise sa *ebenim Connorom igrati da se mogu verati po drvecu ? misija je sada bas da idem osloboditi one robove iz utvrde,jesam barem blizu ?

blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 20:29   #81
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova

Ako se žele boriti protiv piratluka, neka to rade na neki drugi način, a ne izbacivati (i naplaćivati) PC igre sa hrpom bugova te doslovno neigrive (sorry, ali ja ovaj AC III neću igrati dok se ne riješi taj problem), pa ti onda sinko kupi konzolu i igraj se, a komp koristi sa word i excel.


tako je i meni pukao film jednog dana...dll-ovi,updateovi,stalno štekanje,driveri,instalacija,unistall,skidanja..bla bla bla bla...lijepo kupio xbox 360 prebacim iso na usb i igram igru a komp mi je za word i excel i mislim da nikad nisam napravio pametniji potez od toga računala su najveće smeće za igranje ikad :S [meni barem]
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 21:09   #82
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor d0magoj_OS Pregled postova
tako je i meni pukao film jednog dana...dll-ovi,updateovi,stalno štekanje,driveri,instalacija,unistall,skidanja..bla bla bla bla...lijepo kupio xbox 360 prebacim iso na usb i igram igru a komp mi je za word i excel i mislim da nikad nisam napravio pametniji potez od toga računala su najveće smeće za igranje ikad :S [meni barem]
Ma znaš šta, i meni dođe da napravim isto, ali mi je smiješno da ću uz komp sada još kupovati konzole za to što se poigram triput godišnje kad izađe nešto iz serijala kojeg dulje pratim i igram. Očito su na žalost došla takva vremena, ali debilno mi je to full.
Da imam viška para, kupio bih 360 odmah (najviše zbog Forze), ali ovako ne, nije mi to riješenje.

On topic: koliko vidim igra je zakrpana na 1.01, ali nigdje se ne spominje riješavanje problema sa framerate-om, već neke input pizdarije i MP bugovi kojeg neću ni igrati.
Tipično.

@ ostatak ekipe Kako se vama vrti igra? Večina vas ovdje ima i puno ozbiljnije kompove koliko sam uspio primjetiti, pa me baš zanima da li imate istih problema, jer ovaj slideshow koji ja imam sa igrom je smiješan. Crysis mi se bolje vrti na Ultra nego ovo.
Znam da je moj c2d E6550 već za mirovinu, ali ipak...
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 21:39   #83
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
A gle ja imam i5 2450m 2.5ghz turboboost do 3.2 ghz,6 giga rama,hd 7670m 2gb gddr3 i 64 bitnu windows 7 i igra ide dosta fino. ( Toshiba L850-131 )
Poneki laggovi,gubitak tekstura,manji iznenadni padovi fps,ali sve u svemu super
za Nvidiu su izdani novi driveri i vidim ekipa govori da im poboljsalo,nema laggova,porastao fps,valjda ce uskoro i za ATI nesto...
postavke su mi 1366x768 ( sve na Very High osim sjena i AA filtera )
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 12:01   #84
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426



ja sam možda na trećoj misiji i igra mi nema onaj stari duh

-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
mozes civile ubijati,ali ne sa macem i hidden blade-ovima,samo sam onim pistoljem...vise nije zabavno
Skužio u međuvremenu. Puška je ok ali su zakomplicirali punjene do kraja. Prvo F za aim pa nanišani pa Q za pucanje. Ma daj.




ja sam možda na trećoj misiji i igra mi nema onaj stari duh

Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 12:39   #85
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Creed je sve manje sneaker...ali svejedno, i dalje moj omiljen serijal tog tipa igara (uz SCell i Hitmana). Ali mi nije jasno kako još uvijek, nakon toliko nastavaka ovog serijala - ne možeš obući odjeću vojnika kojeg si ubio....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 18:02   #86
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Poceo sam vec prije godinu dana malo igrati Revelations pa sam stao, nikad ga zavrsio i od onda mi stoji na hardu.
Pa je li potrebno odigrati Assassin's Creed Revelations prije AC III da se shvati nastavak price ili nije toliko previse bitno?
veve je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 18:39   #87
D.O.M.I.
Premium
Moj komp
 
D.O.M.I.'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 269
Preporučio bih ti da odigraš sve nastavke jer Revelations završava Eziovu priču a kroz sve igre se proteže Desmondova priča koja je zapravo i srž serijala.
D.O.M.I. je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2012., 19:51   #88
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Sve ostale sam prosao osim Revelationsa. Ocito cu se onda morati baciti na igranje AC kroz ove dane
veve je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2012., 10:33   #89
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
ja odigrao prvi i drugi dio i sad mi se baš trojka igra,a neću počinjat dok ova 2 preostala ne odigram prvo,biti će ovo AC zima već vidim
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2012., 11:43   #90
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
ja odigrao prvi i drugi dio i sad mi se baš trojka igra,a neću počinjat dok ova 2 preostala ne odigram prvo,biti će ovo AC zima već vidim
ja ne bi moga odigrat 3 ac igre za redom, ispalija bi na mozak. XD obicno dobro krene, sve 5, zabavno, a onda sta se vise blizi kraj igre proporcionalno mi je sve dosadnija. revalations nisam ni pokusa do kraja odigrat, ta mi je dopizdila vrlo rano pa mi se sad ni ne da ovu trojku pokusavat igrat, sta je prilicno dobro jer jos nisam nasa igru zbog koje bi vridilo utuc 3000 kuna u konfu
zhecky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na