Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2019., 00:41   #2041
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Našao novog kandidata
Dell S2719DGF


2560x1440 reza što mi je zapravo bila u startu želja
ili
alternativa, kolega mi nudi Acera XB252Q sa još 8 mjeseci gare po toj cijeni za koju bi dobio Della, 2'' je manji, "samo" 1920x1080 reza, ima G-Sync, ali me u toj cijeloj priči najviše brine još samo 8 mjeseci garancije, a naletio na par mjesta kako je ljudima počeo s vremenom stvarati probleme sa upaljenim G-Syncom u vidu random blinkanja


Od Asusa VG278Q sam odustao jer koliko sam skužio ima 120Hz panel koji je overclockan na 144Hz (isto kao i 24'' kojeg je moj kolega vratio baš zbog toga jer nije prolazio na frame skipping testu) dok recimo ovaj Dell S27 ima "punokrvni" 144Hz panel koji se može OC-at do 155Hz


Teške muke
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 07:48   #2042
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa uzmi istog onog AOC-a, potrefio te lošiji primjerak, nećeš dobiti 2 puta isti...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2019., 07:57   #2043
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, može dobit još gori neka uzme nešto i negdje gdje može vidjeti monitor uživo.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 08:03   #2044
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Mmmda, pa dobim opet sranje pa ga opet vraćam i pušim 100kn za dostavu i nakraju će me ispast 500kn više monitor
A i mogu reći da mi nikako ne paše curved ekran

Što mislite o ovom Dellu? Ima neka bolja alternativa?
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 08:05   #2045
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisi zahtjevan korisnik niti ne trebaš 5 dana kalibrirat boje, nego si plug and play freesync za gaming, tako da kaj god uzmeš - dobro je.
Samo prodaj prije da ga vidiš uživo i to je to.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 08:18   #2046
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
2800kn za TN panel - meh... pa makar i 1440p i 155hz... Imaš li uopće koristi od visokog refresh ratea na 1440p? Šta bi igrao?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 08:42   #2047
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor dmr Pregled postova
i kakva je ta va matrica u poredjenju sa ips
Lošija je, ali TN će ga razočarati ako uzme uzmjesto IPS-a. Pogotovo 27" FHD.
Ja sam prešao s IPS Dell-a 60hz na taj isti Asus VG s VA matricom 144hz. Osim 144hz nema ni jedan razlog za prelaziti na VA matrice. Boje su blijede, pod malim kutem se više niti ne vide itd.

Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Naravno, sutra ga šaljem natrag

Naručio u HGShopu Asus VG278Q, u petak idem po njega

Pitao jel možemo na licu mjesta raspakirati i spojiti monitor te vidjeti jel ima mrtvih/stuck pixela, rekao čovjek nema problema

Neda mi se više ovako naručivati pa plaćati bezveze dostavu prema meni i od mene ako ću opet morati vraćati


Nisam uopće zahtjevan oko monitora, kvalitete slike itd., ali mrtve/stuck pixele ne podnosim

Jbg, bad luck
Imao sam ga, moja preporuka, ako nisi zahtjevan, idi na IPS matricu.
Dell jede po tom pitanju sve ostale. Uzmi neki 24" ili 27" IPS i na miru si.
Ako trebaš 144hz onda u FHD je ok, iznad 1440p, nema potrebe, osim ako ne misliš piknuti 2080 ili 2080ti.

Moraš si složiti prioritete.
Prvo vidi je li hoćeš FHD ili 1440p.
Pa vidi da li hoćeš 24" ili 27". Moja preporuka. 24" ako bude FHD, 27" ako bude 1440p.
Drugo vidi da li hoćeš kvalitetnu sliku. IPS naspram VA je nebo i zemlja.
Treće vidi da li ti je potrebno 144hz ili nije (ako kupuješ gaming monitor i to mu je prioritet).

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 09.01.2019. u 08:47.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 08:46   #2048
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
A jedino što trenutno igram je PUBG i dota 2

Jel postoji bolji panel sa tim refresh rateom da je 27''? Nije nužno da je 1440p, može biti i 1080p

Ciljam na mogućnost korištenja freesynca na nvidia karticama sa izlaskom novih drivera 15.1., znači pod muss je da monitor ima Freesync i 144Hz minimalno
Koliko vidim sa trenutne liste testiranih monitora koji su prošli svi su TN pa pretpostavljam da će na TN-ovima najbolje to raditi
Isto tako, išao bih na 27'' jer mi je trenutni LG 27'' i nebih baš išao na manji monitor

Od Asus VG278Q sam definitivno odustao jer imaju 120Hz i tvornički OC-an na 144Hz pa dolazi do frame skippinga
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 08:55   #2049
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam prešao s IPS Dell-a 60hz na taj isti Asus VG s VA matricom 144hz. Osim 144hz nema ni jedan razlog za prelaziti na VA matrice. Boje su blijede, pod malim kutem se više niti ne vide itd.
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Drugo vidi da li hoćeš kvalitetnu sliku. IPS naspram VA je nebo i zemlja.
Treće vidi da li ti je potrebno 144hz ili nije (ako kupuješ gaming monitor i to mu je prioritet).
Da ti nisi pobrkao TN i VA? Onaj asus što on spominje je TN, također ne znam dali asus uopće ima VA 144hz monitore...

maXonja

Što nebi pričekao tjedan dana da se iskristalirzira situacija, da netko proba freesync na nvidiji sa monitorom koji te zanima i sl?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 08:59   #2050
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Jesam, da. TN matrica je u pitanju, moja greška.

@maxonja
Imaš, ali su skupi.
Hoćeš IPS 144hz monitor, košta, na žalost.
ASUS VG279Q mi se čini kao najjeftiniji, ali ga nema ispod 500EUR.
Više manje, svi pro playeri su ti na 144hz IPS monitorima, većina njih na 24" FHD. I ima ih svakakvih, od 4000-12000kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2019., 08:59   #2051
Kamby
Premium
 
Kamby's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Istra
Postovi: 132
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Što nebi pričekao tjedan dana da se iskristalirzira situacija, da netko proba freesync na nvidiji sa monitorom koji te zanima i sl?
Upravo to, gdje se žuri.. Baš smo ovce.
Sačekat prvo jel to zelenaši stvarno misle ili je patka.

I ja sam imao u planu uzimati G-Sync monitor pa sam odustao (na vrijeme).
Kamby je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 09:00   #2052
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Ha, zato jer već imam kupca za ovaj trenutni 27'' LG pa riješim 2 muhe 1 udarcem, jednog prodam, a drugog kupim
A vjerujem da će taj freesync raditi na svakom TN monitoru, ovi sa sporijim matricama bi mogli biti problematični

Znači, Dell S2719DGF? Ima tko iskustva sa njim? Zasad nisam ništa loše našao za njega
Ili neka druga sugestija?
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 09:02   #2053
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
A gledaj, ako ti slika nije toliko važna, ok je to monitor.
Samo računaj da u PUBG-u nećeš biti ni blizu tih 144hz u 1440p rezi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 09:05   #2054
Kamby
Premium
 
Kamby's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Istra
Postovi: 132
https://geizhals.eu/acer-nitro-vg0-v...loc=pl&hloc=uk možda ovako neki ili ti je to preskupo?
Kamby je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 09:16   #2055
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Jel ima tko ovdje IPS 144Hz free/G-Sync?
Kako to radi? Input lag? Ghosting itd.?
Pretpostavljam da su s razlogom većinom svi skuplji gaming free/G-sync monitori sa TN matricama
Dat ću i tih 700-800kn više ako stvarno to vrijedi i ako radi kako treba
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 10:47   #2056
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Po meni nema smisla kemijati ako nisi siguran.
Ili uzmi IPS 60-75hz ili uzmi TN/VA 144hz. Sam odluči šta želiš. Ili fluidnost ili bolju sliku.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:01   #2057
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Pa odmah sam rekao da mi je bitan freesync i 144Hz, nisam zahtjevan po pitanju kvalitete slike jer se ionako 95% vremena igram, ostalih 5% je čitanje foruma s time da za to pokraj imam 22'' Lenovo kojeg imam spojenog kao sekundarni
Znači ovaj Dell bi čak bio i OK?
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:04   #2058
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Jel ima tko ovdje IPS 144Hz free/G-Sync?
Kako to radi? Input lag? Ghosting itd.?
Pretpostavljam da su s razlogom većinom svi skuplji gaming free/G-sync monitori sa TN matricama
Dat ću i tih 700-800kn više ako stvarno to vrijedi i ako radi kako treba
Ima nas nekoliko tu Acerov Predator XB271HU, dok Mamutarka ima ASUS MG279Q...

Sve što trebaš je 2-3 stranice u natrag pogledati što se piše.

Citiraj:
Autor Kranc Pregled postova
I ja kupih acera XB271HU, trenutno nema nekih problema, ali vidjeti cemo sta ce se još dešavati. Uglavnom promjena sa TN panela 1080p i 60hz na Acera je mega.
Sada treba još skupiti novaca i ubosti 1080ti, da se ti fpsi vrte na 144.
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Stigao Acer.

Vidim da se tu spominje kabel - za onoliko monitora koliko je prošlo kroz moje ruke ovaj koji dolazi s Acerom mi se čini jeftinjara. Em kratak, em onak... Plus još sam ga na ruku stavio, tako da ću se morati prošetati do dućana za neki 3m ili duži.

G-Sync dojmovi ovako na prvu: "nož u maslac"

Kalibrator ide za vikend i detaljnije prčkanje po postavkama. BB mi je vidljiv, ali manji nego što sam očekivao. Za prvi sam dan provrtio par pixel testova i ovako mi se s umornim očima čini sve ok.
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Za sve koji razmatraju Acer Predator XB271HUbmiprz, panel ima grešku koja se manifestira blinkanjem slike (kao da se ugasi i upali na 10tak milisekunda).

https://community.acer.com/en/discus...-flickering/p3

Moj monitor je proizveden Aug 2018, neću se zezat s reklamacijom jer je moguće da opet dobijem panel s greškom. Ja sam primijetio da mi se to događa najčešće kada se dižem sa stolice, koja ne dira stol (ali je sve na laminatu), kada upalim grijalicu koja shera istu strujnu letvu. Prodrmao DP kabel, sve je čvrsto tako da nevjerujem da je kabel. A nekad je i radnom. Eto čisto da znate
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:05   #2059
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Pa odmah sam rekao da mi je bitan freesync i 144Hz, nisam zahtjevan po pitanju kvalitete slike jer se ionako 95% vremena igram, ostalih 5% je čitanje foruma s time da za to pokraj imam 22'' Lenovo kojeg imam spojenog kao sekundarni
Znači ovaj Dell bi čak bio i OK?
Ma ok bude, on se u 2018. spominjao uvijek kada se pričalo o najboljim gaming monitorima.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:08   #2060
Gonzo_stari
Premium
Moj komp
 
Gonzo_stari's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 107
Što sad raditi, naručio U2715H, platio i od monitora ni M. Kažu oštećen u transportu pa mi ga ne mogu poslati, a dobaviti drugi ne mogu jer ih više nema na lageru.
U obzir dolazi samo Dell, ne znam kakva je slika na 25 incha u rezoluciji 1440 jer gledam i P2418D i U2717D. Za ovaj prvi ima raznih oprečnih mišljenja kao i za drugi.

Kakva je veličina slova na 25 monitoru 2k rezolucije. Monitor mi je na 50 cm od očiju tako da ne znam hoće li mi to odgovarati.
Uglavnom me svrbi U2717D.
Gonzo_stari je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:09   #2061
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ima nas nekoliko tu Acerov Predator XB271HU, dok Mamutarka ima ASUS MG279Q...

Sve što trebaš je 2-3 stranice u natrag pogledati što se piše.

Da, pročitao sam i vidio zaključak da postoje paneli sa greškom na Acerima tako da me to najviše i muči, inače bih uzeo bez razmišljanja Acera od kolege
On kaže kod njega zasad nema nikakvih problema, a star je oko godinu i 3-4 mjeseca, ali opet, nikad se nezna, a garancija je još 6-7 mjeseci i ne kešira mi se toliko novaca za monitor sa kojim mogu biti problemi u budućnosti
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:13   #2062
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
I moj ima tu grešku ali me ne dira previše. Tek modeli koji su proizvedeni krajem ove godine vjerojatno imaju to eliminirano (moj je proizveden 08/2018), s time da se model mijenjao kroz godine koliko je na tržištu. Sad i prije dvije godine su ispeglali neke greške na njemu.

U pravilu mi se to manifesira kad palim telku koja je na grafu spojena preko HDMI-a (dva puta se na milisekundu ugasi), ili kad mi se miš budi iz standby-a (Master2S bežićni, isto blicne jednom). U praksi dok koristim monitor nema tog problema pa se ne zamaram jer sve ostalo radi kako treba.

Zašto ne isprobaš monitor od frenda pa vidiš iz prve ruke?
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:21   #2063
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,512
Nije problem isprobat iz prve ruke tj. nemam niti što isprobavati, on kaže da je sve OK i onda je sve OK... SADA, ključna riječ je SADA, što ako se počnu pojavljivati problemi kada istekne gara i ostanem sa defektnim monitorom?

Nevolim imati defektne stvari i znam da bi me to smetalo isto kao što me i smeta pa makar i samo 1 dead pixel na ekranu
Jer to blinkanje je za mene neispravan monitor
Da i ne pričam o tome kad bi ga možda iz nekog razloga kroz godinu-dvije išao prodavati, opet, imam problem kod prodaje jer ga nemogu prodavati kao ispravan monitor već poluispravan/neispravan i mogu dobiti kikiriki za njega
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:23   #2064
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
A dobro jebiga, sad da guglas svaki model monitora nac ces mu neke probleme, neces tako nikad kupit monitor. A o problemima nakon isteka gare mozes samo nagadat, oces ti pozivit 70 ili 100 godina, oce monitor 2 ili 5?
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:24   #2065
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ima nas nekoliko tu Acerov Predator XB271HU, dok Mamutarka ima ASUS MG279Q...
PG279Q, ovaj s gsyncom, iako sad kog briga više

to su sve isti paneli, samo je pitanje sreće
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 11:55   #2066
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Omaklo mi se P - M.

Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Jer to blinkanje je za mene neispravan monitor
Ako nemaš ništa spojeno preko HDMI-a, nećeš problem niti vidjeti. Kolega Firecracker je navodno svoj problem riješio korištenjem kabela od monitora. Ja sam morao kupiti dulji jer mi je na VESA ruci.

Da se to manifestira u igrama ili kod korištenja - već bi bio na reklamaciji, ovako mi je to previše gnjavaže s garancijom da bih možda dobio dorađeni model.

Ako je monitor od frenda 100% ispravan, kupuj i ne razmišljaj dalje. Taj Asus i Acer su odlični monitor (isti panel).
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 12:05   #2067
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
sta nije to blinkanje sad problem na mnogim freesync monitorima koji kao ne rade dobro sa nvidia karticama?

ima onaj video koji prikazuje to. vise se ni ne sjecam gdje sam ga pokupio jutros...

https://www.overclock3d.net/news/gpu...sync_enabled/1
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 12:24   #2068
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Taj link sam ja stavio u thread o RTX2XXX grafama.

Ovo blinkanje vezano uz Acerov monitor (model XB271HU) nije blinkanje koje se javlja dok se vrti igra, film ili nešto treće. Nešto je do napajanja (moj dojam). Kao i kolegi Firecracker-u meni je telka spojena preko HDMI-a i na istu letvu. Pa kada palim telku u trenutku dok se pokaže slika na TV-u monitor blicne (ugasi se) na milisekundu. Ista stvar, ali jako rijetko kada probudim senzor na mišu taman prije nego komp ugasi ekran i ode u standby. Kako mi je pojačalo isto spojeno na tu letvu, kad njega upalim svi monitori "blicnu" na trenutak.

Dakle, nebitno za upotrebu monitora već iritantno i ništa više s obzirom na njegovu cijenu. Toliko sam lijen da mi se nije dalo TV preštekat na drugu letvu, eto koliko me smeta.

Za ovo kod standby moda čak mislim da je možda do matične, jer mi prije gašenja monitora za sleep ugasi pa upali i drugi monitor. Samo je ovaj toliko brz da se puno prije pali od ostalih (recimo hladan start Dell 2412M se pali nekoliko sekundi kasnije).
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2019., 12:34   #2069
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Ovo blinkanje vezano uz Acerov monitor (model XB271HU) nije blinkanje koje se javlja dok se vrti igra, film ili nešto treće. Nešto je do napajanja (moj dojam). Kao i kolegi Firecracker-u meni je telka spojena preko HDMI-a i na istu letvu. Pa kada palim telku u trenutku dok se pokaže slika na TV-u monitor blicne (ugasi se) na milisekundu. Ista stvar, ali jako rijetko kada probudim senzor na mišu taman prije nego komp ugasi ekran i ode u standby. Kako mi je pojačalo isto spojeno na tu letvu, kad njega upalim svi monitori "blicnu" na trenutak.
A neš ti "greške" lol. Pa nema komada hw koji sam kupio u zadnjih 3 godine a da nema "nešto".... kapitalizam radi svoje.

Ja ganjam istog acera uskoro.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2019., 11:15   #2070
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor Gonzo_stari Pregled postova
Što sad raditi, naručio U2715H, platio i od monitora ni M. Kažu oštećen u transportu pa mi ga ne mogu poslati, a dobaviti drugi ne mogu jer ih više nema na lageru.
U obzir dolazi samo Dell, ne znam kakva je slika na 25 incha u rezoluciji 1440 jer gledam i P2418D i U2717D. Za ovaj prvi ima raznih oprečnih mišljenja kao i za drugi.

Kakva je veličina slova na 25 monitoru 2k rezolucije. Monitor mi je na 50 cm od očiju tako da ne znam hoće li mi to odgovarati.
Uglavnom me svrbi U2717D.
To sam ti ja mogao prodat i to sa jos 2g i 3mj garancije
Imam ja DELL U2518D i monitor je odlican. Boje su fenomenalne, nije niti mali niti velik. Na gamingu ne osjetim nikakve probleme jer K/D to potvrduje u moju korist. Za posao ga koristi vecinom cura i nije se nikada žalila. Ima dobar software za "dijeljenje" ekrana stoga napravis layout kako hoces i olaksas si zivot.
Uglavnom za Dell IPS nemam jednu ni zamjerku. Monitor i vise nego dobar.

Zadnje izmijenjeno od: axo. 13.01.2019. u 11:24.
axo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na