Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2018., 13:14   #2341
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
A ja taman na G7
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2018., 22:20   #2342
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Ja iskreno ne znam sta uzeti nakon G6ice, notch ne mogu progutat nakon stare i burazu sam uzeo iP X mada nikako meni osobno nije sjeo. Huaweiev emui jednostavno ne mogu prozvakat, samsung nebi kupio da je zadnji. Htc i sony nisu ni vrijedni spomema i sta mi ostaje. 😂😂😂

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2018., 23:37   #2343
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
OnePlus 6t. Prešao s g6 na njega jučer.
Uzmi ovaj mob, nećeš požaliti sigurno.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2018., 09:39   #2344
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Hm, svi vi kojima ne valja G6, nemojte ih bacati, ja ću ih udomiti.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2018., 16:29   #2345
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Ma ne meni G6 valja, stovise prezadovoljan sam s njim. No samo kazem gledam ovak generalno trenutno mi nista ne zapada za oci. Razmisljao sam o V40 ali ja i notch to se nece dogoditi tak brzo.ne znam ovo sve sto je trenutno na trzistu. Nista mi nije zapelo za oci.

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2018., 17:52   #2346
zuti14
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Hvar
Postovi: 88
Eto ja prodajem svoj g6 ako bude itko zainteresiran
zuti14 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2018., 18:04   #2347
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
E da jedna stvar bio mi je G6 na servisu jbg pao mi je s vece visine nije nista puklo, samo je troliro ugl osla maticna. Sve zamijenili sad sve opet ko prije radi. Medutim problem na koji sam naisao ne zeli mi povuc backup koji sam napravio netom prije servisa. Dali tko zna zasto bi to moglo biti tako ?

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2018., 14:28   #2348
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Nakon updatea mob mi brže radi iako prije updatea je isto zadovoljavuje odrađivao sve zadatke. Baterija mi se nije ništa poboljšala iako je pisalo u patch notes da će biti optimizacija iste. 5 sati sot max svijetlina i 4g. Da nema brzo punjenje bio bih nezadovoljan. Vidljivo pobošljano sve vezano za zvuk. DAC mi je sada još bolji. S tim sam ekstremno zadovoljan poboljšanjem koje je update donio. Ocjenio bih update s solidnom četvorkom.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2019., 21:28   #2349
skare
Premium
 
skare's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Pozdrav svima!
Pročitao sam cijeli thread sa lg mobitelima 2.dio. Iznio bih neka svoja iskustva i komentare. Ja nemam neki najnoviji mobitel.kupio sam prije nepunih godinu dana preki aliexpressa lg g4. Platio sam ga oko 900 kn+200 kn carine.shipping sam izabrao dhl-om. Mobitel je došao čini mi se lollypopom,pa sam ga nedugo upgradeao na mm,te sam onda nasao update za nougat.sve je to radilo ok,ali bio je neki bug s kamerom,kad bih okinuo sliku s blicem mob se znao iznenada ugasiti.opet sam reverzibilno vratio na 5.0, pa na 6.0 i sad sad ponovi postupak preko lg up,te izdvojio .tot file sa android foruma. Opet sam na nougatu i sad sve radi savrseno, tako glatko i jednostavno.Da to sam zaboravio napisati verzija je 818p sa 2 sim kartice.naravno bilo je nekih zajebancija s baterijom onom klasicnom b51yf ili sl.ona sto je dosla s mobom bila je za k.naknadno sam narucio jos 2 preko ebaya iz kanade,ali te su isto bile za onu stvar.stvar se rijesila kad sam procitao test baterija s foruma.medjutim vecinom to su bile one baterije koje strse van gabarita i za koje je trebalo kupiti posebna leđa.ali to mi je bilo glupo.to su bili brendovi tqthl,powerbear,zerolemon i hyperion.upravo sam za 30$ narucio 2 hyperionke s zidnim punjacem.napominjem da nemam neke spektakularne rezultate,ali prosjecno 3.5 sata SOT-a.to mi je sasvim ok.ne stedim mobitel sa svjetlinom ekrana.druga baterija je uvijek u backupumtako da cesto idem na put sa 2 baterije od cca.6000mAh, ne bas savim, ali oko 5000mAh jer su se vremenom baterije potrosile.ovaj mobitel ima stvarno odlicnu kameru,nemojte me popljuvati da otkrivam toplu vodu nakon 4 godine.
Jako sam zadovoljan.lg verzija androida me odusevljava. Iako neke stvari bi trebale biti bolje.ona aplikacija njihov lg update je za k....da se naci koja tema,fontovi,ali sve skupa bi trebalo biti puno bolje.jedino bih htio da je zvuk bolji,ali za mobitel koji je izisao prije 4 godine nije neki minus.da su barem taj b&o zvuk implementirali na g4,a ne na v20 koji izasao nesto iza.ali hvala bogu.
Jos me dobro sluzi.ne znam sad kad bih uzimao novi mob opet bi bio lg.i to g6.v30 mi je jos preskup.živio lg.lg forever☺

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
zbook G3 i7

Zadnje izmijenjeno od: skare. 19.01.2019. u 21:46.
skare je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 07:03   #2350
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Procurila cijena G8: 1200 CAD (~900 US$)
https://www.reddit.com/r/Android/com...be_119999_cad/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 07:51   #2351
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor skare Pregled postova
Jos me dobro sluzi.ne znam sad kad bih uzimao novi mob opet bi bio lg.i to g6.v30 mi je jos preskup.živio lg.lg forever☺

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Ajde neka si ti nama zadovoljan s LG-em na kojem ti kamera ne radi i baterija ne valja.
Kinezi od 50$ po ovome što si opisao bolje rade.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 12.02.2019., 09:40   #2352
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Jos me dobro sluzi.ne znam sad kad bih uzimao novi mob opet bi bio lg.i to g6.v30 mi je jos preskup.živio lg.lg forever☺
Obavezno ili smanjit ili mjenjat dilera


Citiraj:
Autor skare Pregled postova
hvala bogu.
Sto ti je podario G4
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2019., 01:34   #2353
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,238
Bas gledam danas nisam dugo nis citao vidio neke spekulacije za g8 kak vam se cini unatoc tome kaj ne mogu pregrmit taj nitch nikako svida mi se. I razmisljam dal gabuzet mada g6 radi ko vurica ali nekako mi navodna pocetna cijena. Ne znam malo je to too much.

Kak se vama cini ?
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2019., 06:55   #2354
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
LG je firma koja ozbiljo kaska za trendovima, kao u tehnološkom tako i u dizajnerskom pogledu, pa stoga ne čudi da su na rubu bankrota. Velike su šanse da ubrzo krene putem HTC-a i da od značajnog igrača na tržištu mobitela postane marginalac, praktički nitko.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2019., 21:59   #2355
skare
Premium
 
skare's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ajde neka si ti nama zadovoljan s LG-em na kojem ti kamera ne radi i baterija ne valja.

Kinezi od 50$ po ovome što si opisao bolje rade.
Da, stvarno sam to opisao.
Zasto me pobogu pljuvate da promjenim dilera? Mozda LG nije dobar kao nekad.ali svidja mi se.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Ja sam iznio neka svoja iskustva,a ti me popljuvao.koji kinez radi bolje.zar je 4 sata sot-a loša baterija?
Sto cu pisati u G8-ci? Da izlazi u 5 mjesecu i ima notch.
__________________
zbook G3 i7

Zadnje izmijenjeno od: skare. 15.02.2019. u 22:24.
skare je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2019., 11:27   #2356
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Bas gledam danas nisam dugo nis citao vidio neke spekulacije za g8 kak vam se cini unatoc tome kaj ne mogu pregrmit taj nitch nikako svida mi se. I razmisljam dal gabuzet mada g6 radi ko vurica ali nekako mi navodna pocetna cijena. Ne znam malo je to too much.

Kak se vama cini ?
Dobar bude mob, skup na pocetku, ali brzo mu cijena padne i onda bude dobar buy
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2019., 15:11   #2357
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Taj LG ko da sam sebe hoce upropastiti.

Različiti broj kamera ovisno o regiji ... WTF! G8
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2019., 16:36   #2358
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Bas gledao quick review G8, opet fail od mobitela
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2019., 17:48   #2359
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ove hand gestures su facepalm samo takav. Dovoljno je jednom vidjeti kako radi da bi shvatio da to nitko nece koristiti, kao ni unlock. Nikad nista od tog LGa, G2 je bio slucajnost.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 05:03   #2360
648RE
Banned
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: pingvinara
Postovi: 11
dobro velis, G2 je valjda jedini koji su napravili bili kako spada.



gledam hands on od G8 i ne vjerujem. Totalno kao prvo neskaldno dizajniran mob, neki cudni bezeli gore i dolje, onda su kao namjerno stavili notch, kao eto zato sto je to sad in, pa onda kameru stave nekako napola u notch napola u bezell...

nekakav kockast dizajn, debelo izgelda, dosadno....

hand gestures nemam uopce komentara, pa tko je ono pustio u prodaju i tko je dopustio da potrose novac na razvijanje one tehnologije..
648RE je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 10:57   #2361
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor 648RE Pregled postova
dobro velis, G2 je valjda jedini koji su napravili bili kako spada.



gledam hands on od G8 i ne vjerujem. Totalno kao prvo neskaldno dizajniran mob, neki cudni bezeli gore i dolje, onda su kao namjerno stavili notch, kao eto zato sto je to sad in, pa onda kameru stave nekako napola u notch napola u bezell...

nekakav kockast dizajn, debelo izgelda, dosadno....

hand gestures nemam uopce komentara, pa tko je ono pustio u prodaju i tko je dopustio da potrose novac na razvijanje one tehnologije..
Pričaš gluposti, imam G7 pa znam...uređaj je odličan i ne bih ga mijenjao

A kaj se tiče G8, ti novi fičuri s "Hand gestures" su gimmick, tu se slažem.

Uređaj je praktički G7+, a ne novi dizajn mobitela.

Nitko od hejtera ovdje nije vidio uređaj a kamoli imao priliku koristiti na jedan dan...ali bitno je da se napiše da je "smeće". Niste korektni nimalo...

Zadnje izmijenjeno od: gin.tonic. 26.02.2019. u 11:34.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 11:08   #2362
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Apsolutni po ničemu se ne ističu od drugih proizvođača.
Baš suprotno, drugi proizvođači u pola godine su od notcha prešli na puno manji notch ili totalno notchless, oni se nisu pomakli nukuda u tome pogledu.
Ostali bezeli su debeli kao na iphone-u xr i galaxy s10e, znači jeftinijim varijantama flagship mobitela. To je apsolutno ne prihvatljivo.
Imaju napokon oled na G seriji i najnoviji procesor i to je jedina pozitivna promjena.
Imo bolja kupnja je skoro godinu dana star 1+6 nego ovaj mob. Da je izašao na početku 2018 možda bi imao smisla.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 11:16   #2363
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Apsolutni po ničemu se ne ističu od drugih proizvođača.
Baš suprotno, drugi proizvođači u pola godine su od notcha prešli na puno manji notch ili totalno notchless, oni se nisu pomakli nukuda u tome pogledu.
Ostali bezeli su debeli kao na iphone-u xr i galaxy s10e, znači jeftinijim varijantama flagship mobitela. To je apsolutno ne prihvatljivo.
Imaju napokon oled na G seriji i najnoviji procesor i to je jedina pozitivna promjena.
Imo bolja kupnja je skoro godinu dana star 1+6 nego ovaj mob. Da je izašao na početku 2018 možda bi imao smisla.
Kakvo ti "isticanje" tražiš? Punch hole u kutu uređaja zamaskiran crnim wallpaperom?

I ne, godinu dana star 1+6 nije bolji uređaj od G7 ni G8.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 11:22   #2364
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
@gin.tonic


Tebi je G8 jeben telefon jer eto, koristis G7 i zadovoljan si. Nama ostalima je G8 krap/fail. Di je problem?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 11:25   #2365
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
@gin.tonic


Tebi je G8 jeben telefon jer eto, koristis G7 i zadovoljan si. Nama ostalima je G8 krap/fail. Di je problem?
Nisi nikakve argumente dao zašto je crap

I ne, nisam napisao da je "jeben".
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 11:41   #2366
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Gledaj, nije mobitel loš. Ali nema što tražiti kraj drugi flagshipova.

To je u razini onog da nemaju šta debeli krkakni komentirati što misica ima zakrivljen nos.
Naravno da imaju šta komentirati zato jer se tu istu misicu uspoređuje s 20 drugih koje nemaju zakrivljen nos.

Isto tako LG G8, sam mobitel nije nešto loš, ali u usporedbi s ostalim flagshipovima za iste/slične novce je loš.

Pod isticanje mislim da imaju nešto rješeno drugačije nego 23112 kineskih mobitela koji kopiraju apple/samsung.
Naprimjer power button na leđima, koji su makli a to im je unique feature još od g2.

Ostavili su fingerprint na leđima, vjeratno zadnji flagship koji to ima, i za to imaju od mene veliki +.
Fengeprintovi pod ekranom su glupost na ntu potenciju.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 12:26   #2367
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Mob nije los, ali, pričamo o flagshipu u 2019. god, znači nema sta raditi uz proslogodisnje a kamoli ovogodisnje flagshipove. I tu sva priča prestaje. Napavili su flag kojeg nitko nece, znači džaba su krečili.
Citiraj:

Ostavili su fingerprint na leđima, vjeratno zadnji flagship koji to ima, i za to imaju od mene veliki +.
Fengeprintovi pod ekranom su glupost na ntu potenciju.

FPS na leđima je fail, jedan od njih nekoliko na G8, ali generalno intencija svih proizvođača je da ga prebace naprijed, pogotovo sada kad za to postoji dostupna tehnologija. Lg nije na toj tehnoloskoj razini.


U prilog tome ide i ukupna količina prodanih uređaja:
2015- 15,3 mil
2017-13,9 mil
2018.- 10 mil


Ali oni se jos koliko toliko drze, ako se usporede brojevi druga dva brenda koji su u banani, Sony i Htc koji je recimo u q4 2018 prodao okupno samo 250k telefona.


Tako da je vrlo izgledna opcija da ce se sva 3 brenda jednostavno povuć, samo je pitanje kada.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 13:14   #2368
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Kakvo ti "isticanje" tražiš? Punch hole u kutu uređaja zamaskiran crnim wallpaperom?

I ne, godinu dana star 1+6 nije bolji uređaj od G7 ni G8.
Opcenito G serija poslije G2 eventualno još G4 je promašaj za promašajem iz godine u godinu.

Možeš ti sebe tiješiti kolko želiš.

Ima G2, G4 i na poslijetku G6.

G2 za svoje doba odlican mob.

G4 - užas baterija, ok kamera, neke SW gluposti ( Ostajenje crne alatne trake), krepavanje matične, ultra brza nadogradnja na najnoviji OS.

G5 - kinder jaje telefona, vrh kamera, baterija isto srednja žalost, modularnost komponenta žali bože, izgled očajan - jeftin , uvođenje UWA kamere prvo nešto posebno u G liniji.

G6 - promašaj nad promašajima gledajuci usporedbu s drugim Flagshipovima. Zastarijeli SD821 , opet osrednja baterija, kamera nikakav pomak naspram G5, cak i nazad, korištenje blago receno mainstream senzora za kameru. Al meni osobno je taj uređaj izgledao odlicno, i radio odlicno, no ostao na dulje staze ostao razocaran kamerom i time da sam kupio flagship sa starim chipsetom. Prednja kamera 5MP u 2017???

G7 - tresla se brda rodio se pobačaj. Mislio covjek naucili se pameti sa svim polu flagshipovima do sad al ne. Oni opet imaju svoje muhe.
Ubacili notch iako su dobivali feedback da je to "Out" iz mode. Kamere isto ništa na žalost vrijedno spomena. "beetbox" zvuk, wtf, kome je to selling point u flagship klasi taj je valjda još u srednjoj ili osnovnoj školi pa da mu je kewl rascepati "šta ce mi subote i nedelje" za vrijeme malog odmora.


I nakon svih tih pobacaja G8 je marketinški i u svim drugim poljima zanimljiv ko salmonela na zimski dan. Ja sam se nadao da ce G7 biti necem, dao šansu G6, no na žalost žali bože truda,
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 13:23   #2369
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,316
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Opcenito G serija poslije G2 eventualno još G4 je promašaj za promašajem iz godine u godinu.

Možeš ti sebe tiješiti kolko želiš.

Ima G2, G4 i na poslijetku G6.

G2 za svoje doba odlican mob.

G4 - užas baterija, ok kamera, neke SW gluposti ( Ostajenje crne alatne trake), krepavanje matične, ultra brza nadogradnja na najnoviji OS.

G5 - kinder jaje telefona, vrh kamera, baterija isto srednja žalost, modularnost komponenta žali bože, izgled očajan - jeftin , uvođenje UWA kamere prvo nešto posebno u G liniji.

G6 - promašaj nad promašajima gledajuci usporedbu s drugim Flagshipovima. Zastarijeli SD821 , opet osrednja baterija, kamera nikakav pomak naspram G5, cak i nazad, korištenje blago receno mainstream senzora za kameru. Al meni osobno je taj uređaj izgledao odlicno, i radio odlicno, no ostao na dulje staze ostao razocaran kamerom i time da sam kupio flagship sa starim chipsetom. Prednja kamera 5MP u 2017???

G7 - tresla se brda rodio se pobačaj. Mislio covjek naucili se pameti sa svim polu flagshipovima do sad al ne. Oni opet imaju svoje muhe.
Ubacili notch iako su dobivali feedback da je to "Out" iz mode. Kamere isto ništa na žalost vrijedno spomena. "beetbox" zvuk, wtf, kome je to selling point u flagship klasi taj je valjda još u srednjoj ili osnovnoj školi pa da mu je kewl rascepati "šta ce mi subote i nedelje" za vrijeme malog odmora.


I nakon svih tih pobacaja G8 je marketinški i u svim drugim poljima zanimljiv ko salmonela na zimski dan. Ja sam se nadao da ce G7 biti necem, dao šansu G6, no na žalost žali bože truda,
Ništa se ja ne tješim, stojim iza svojih riječi...a za LG G2-G6 ovdje nije riječ niti me ne zanimaju

Kao što rekoh, nitko ovdje uređaj nije koristio niti nema valjanih argumenata...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2019., 13:34   #2370
tomislav10
Registered User
 
tomislav10's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 220
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
LG je firma koja ozbiljo kaska za trendovima, kao u tehnološkom tako i u dizajnerskom pogledu, pa stoga ne čudi da su na rubu bankrota. Velike su šanse da ubrzo krene putem HTC-a i da od značajnog igrača na tržištu mobitela postane marginalac, praktički nitko.
LG je već postao gotovo beznačajan igrač na tržištu mobilnih telefona. A sjetimo se da je svojevremeno predvodio po pitanju dizajna ...
tomislav10 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na