Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.04.2009., 15:02   #451
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Radi se samo o ovom-ako je stara analogija signal se može razvest kako ti je drago i na svakoj telki gledat drugi program.

Ako se radi o digitaliji onda je isto sranje kao i sa maxtv-om, signal se može dijeliti ali je onda isti program svuda.

Upitna je i kupovina DVB-C kartice budući da bnet kobog koristi nekakvo kodiranje
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:07   #452
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Naravno, ako se radi o streamingu (IPTV) onda je to jedan stream sa jednim programom. Ako koriste DVB-C onda je sve isto kao i kod DVB-T samo na drugoj (cable) frekvenciji. Treba vidjeti u specifikaciji kartice podržava li taj band.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2009., 15:08   #453
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Citiraj:
Ja doduše nemam Bnet i koristim samo DVB-T, ali kartica ima i DVB-C pa pretpostavljam da se isto može kad ju spojiš na Bnet. Ova kartica je izvrsna i preporučujem ju.
Što se tiče spajanja, pa samo spojiš Terratec karticu u USB, a kabele koje dobiješ s karticom spojiš s jedne strane na Terratec karticu, a s druge na set top box koji dobiješ od Bneta
To nije povezano i za takav način spajanja uopće nije potrebna DVB-C kartica, a ako se želi iskoristit onda je potrebno npr. PayTV via your PC.
Citiraj:
Last, plug your pay TV smart card into the corresponding CAM
Citiraj:
budući da bnet kobog koristi nekakvo kodiranje
Tako je, to isto može biti problematično.
Pitanje uopće koje programe želi snimat…
Citiraj:
ako se radi o streamingu (IPTV) onda je to jedan stream sa jednim programom
Citiraj:
nemogu gledat hd i sd u isto vrijeme,ali mogu 2 sd-a.

Zadnje izmijenjeno od: thopok. 18.04.2009. u 15:19.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:38   #454
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Naravno, ako se radi o streamingu (IPTV) onda je to jedan stream sa jednim programom. Ako koriste DVB-C onda je sve isto kao i kod DVB-T samo na drugoj (cable) frekvenciji. Treba vidjeti u specifikaciji kartice podržava li taj band.

Ma kitu, ljudi koji su dobili digitalni prijemnik vele da je ista spika kao i sa maxtv-om

A mislim da koriste i kodiranje.

Kaj nema neka fora da se takav sport naplaćuje 30 kn+ svaki mjesec dok god koristiš takav oblik usluge?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:49   #455
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ma kitu, ljudi koji su dobili digitalni prijemnik vele da je ista spika kao i sa maxtv-om
Naravno da je slična stvar ako se koristi njihov digitalni prijemnik (set top box) jer ima jedan video ili kakav već izlaz. Naravno moglo se napraviti prijemnik sa više izlaza. Ako se koristi DVB-C kartica ona prima cijeli (zapravo jednako tako prima i njihov prijemnik) transport stream (TS) u kojem se vjerojatno nalazi nekoliko programa (tako je u DVB-T). Uz odgovarajući softver i dovoljno jako računalo može se izvuči istovremeno više programa iz jednog TS sa jedne frekvencije. Nakon toga se te programe može gledati, snimati...
Treba primijetiti da je dovoljan jedan tuner po kartici ako se želi gledati programe koji su zajedno u istom TS, ako nisu, tada je potrebno imati više tunera ili više kartica.

Ovo je različito od IPTV gdje se šalje samo jedan stream sa jednim programom i to Interner Protokolom, odatle ono IP Glavni razlog je naravno propusnost parice. Kabelski operateri bi također mogli koristiti ovakav način ali imaju na raspolaganju i DVB-C.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
A mislim da koriste i kodiranje.
E to bi mogao biti problem.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:49   #456
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Koliko ja znam nisu kodirani samo nacionalni i nekoliko nedavno pokrenutih glazbenih programa.
Upravo zato i koriste kodiranje – sprječavanje neovlaštenog pristupa programima.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 15:58   #457
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
LAcy-pa i pol programa maxtv-a je kodirano, bnet isto...zato i mislim da je kartica pušiona

Mislim da je jedina opcija tih 30+ ćuna.
Samo, žalili su se ljudi da im je sa takvom opcijom dosta usporen torrent promet
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2009., 23:24   #458
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ja imam dva prijemnika pa ništa nije sporo. Ta kartica je kao nekakva "propusnica" kojom se određuje koje programe netko smije gledati. Kad promijeniš paket, jednostavno dobiješ drugu karticu. Prvi prijemnik kakav god da je je besplatan, a drugi se naplaćuje 30 kn. HD paket se naplaćuje dodatnih 30 kn.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 00:54   #459
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Tih 30 ćuna je samo dok koristiš tu opciju ili na neki rok?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 04:18   #460
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Nemogu postaviti ip adresu koju si naveo, bilo koje mjenjanje ip adrese dovodi do toga da je connection limited...postavio sam ju na alternate config pa to izgleda ovako http://img13.imageshack.us/img13/7900/konfmreze.jpg



sad me zanima za program koji koristim (garenu) ima sljedece opcije...
UPNP Portforward(Need Router Support) opcija je da/ne
Specify Port(For Bypass Firewall) opcija da/ne

TCP Port=0 UDP POrt=1513

Što tu točno treba postaviti?

Što se skypa tiče tamo sam postavio Use port 1501 for incoming connections. Ostale opcije nisam dirao.
pfuh... ma. ja sam kreten, ugl, na atlanti se može postaviti static dhcp adresa u interfaceu. nebum sad puno više pričo jer nemam ju doma, bum u ponedjeljak il utorak par skrinšotova maznul


što se tiče DVB-C-a, da može se i preko pcmcia kartica i sličnih điđi, treba baš conax modul za karticu, ali sa postavljanjem dotičnog se morate sami snać s obzirom da Bnet ne daje podršku za takve stvari. Sam naš tuner i udri preko scarta ak je SD il prek HDMI-a ak je HD dekoder.

i ne nemreš bez kartice, jer se vuće preko kartice koje kanale se može gledat a koje ne. autorizacija jelte.

za čovjeka koji uzima 3D paket, ak ne uzimaš prošireni, niš se ne brini oko DVB-C-a jer se osnovni paket emitira i u standard analogiji, tak da će fakat bilo koja tv tuner kartica poslužit.

Ukratko, DVB-C kod Bnet-a je sljedeće:
opcija a) Koristiš Bnet dekoder(prijamnik/tuner/kakgod to zoveš) i imaš podršku ak neš rikne. Sam dekoder je nažalost znamo svi kakav...
opcija b) Koristiš recimo neku noviju telku koja ima PCMCIA ulaz i ugrađeni digitalni tuner. Treba ti CONAX modul za kartice radi dekodiranja programa.
Kolko sam ja osobno uspio proučit, ta sranja su skupa u tpm...
opcija c) koristiš neku tv tuner karticu bilo koje varijante, ak je imalo vrijedna vjerojatno ima i card slot. sam moli boga da može dekodirat conax enkodirane kartice. iako je moguće da u ovoj rubrici pričam gluposti, jer nažalost fakat nemam para da si priuštim dotičnu radi isprobavanja...

@jelc pretplata na pakete je dok god ne odlučiš odustat od dotične, zaključno s mjesecom u kojem si odustao(ak nije pred kraj mjeseca zatražen raskid, jer jebga, papirologija... dont blame me).

mamut post and from me -.-
Vrga je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2009., 05:16   #461
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Citiraj:
Kad promijeniš paket, jednostavno dobiješ drugu karticu.
Hm…ne bi trebalo. Centralno se upravlja koji se paketi mogu gledat.
Citiraj:
koristiš neku tv tuner karticu bilo koje varijante, ak je imalo vrijedna vjerojatno ima i card slot. sam moli boga da može dekodirat conax enkodirane kartice
A takve su rijetke kod nas koliko vidim. Sve ostalo što je potrebno za PayTV, kao što je vidljivo sa gornjeg linka, se nabavlja odvojeno od kartice.
Citiraj:
Koristiš recimo neku noviju telku koja ima PCMCIA ulaz i ugrađeni digitalni tuner
Jasno, DVB-T/C. A ni takve nisu česte.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2009., 16:47   #462
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
Hm…ne bi trebalo. Centralno se upravlja koji se paketi mogu gledat.
Tako je. Čim se dobije kod nas nalog za uključenje dotičnog se može uključit da budu dostupni kanali. To se radi oko prvog obično. (note: zavisi od gužve koju imamo)

Citiraj:
A takve su rijetke kod nas koliko vidim. Sve ostalo što je potrebno za PayTV, kao što je vidljivo sa gornjeg linka, se nabavlja odvojeno od kartice.
jebga... uvijek imaš ljudi koji nazovu i počnu pizdit i zderavat se jer im ne radi s njihovom ubermegakul plazmom od 40k kuna, kak je njemu jasno kak mi imamo plaće male i kak smo mi nesposobni da mu išta pomognemo... jebga, nedamo podršku ak se ne gleda prek dekodera koji smo mi dostavili.

Citiraj:
Jasno, DVB-T/C. A ni takve nisu česte.
ipak smo mi rvacka...
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 16:11   #463
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
dio splitskih carnetovaca je prebačen na PPTP, reko bum detaljnije kad dobijem neke podatke...
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2009., 18:52   #464
osijek_man
Guest
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 1
POz,zanima me sljedece jer imo netko ovaj paket od b neta 4096/384 pa presao na 16384/1024 i da igra cs 1.6...zna netko oce li se pobosljsat ping sto se tice prelaska na bolju vezu ??? hvala





osijek_man je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 19:31   #465
zlo_prase
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Nigdjezemska
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Vrga Pregled postova

za čovjeka koji uzima 3D paket, ak ne uzimaš prošireni, niš se ne brini oko DVB-C-a jer se osnovni paket emitira i u standard analogiji, tak da će fakat bilo koja tv tuner kartica poslužit.

Ukratko, DVB-C kod Bnet-a je sljedeće:
opcija a) Koristiš Bnet dekoder(prijamnik/tuner/kakgod to zoveš) i imaš podršku ak neš rikne. Sam dekoder je nažalost znamo svi kakav...
opcija b) Koristiš recimo neku noviju telku koja ima PCMCIA ulaz i ugrađeni digitalni tuner. Treba ti CONAX modul za kartice radi dekodiranja programa.
Kolko sam ja osobno uspio proučit, ta sranja su skupa u tpm...
opcija c) koristiš neku tv tuner karticu bilo koje varijante, ak je imalo vrijedna vjerojatno ima i card slot. sam moli boga da može dekodirat conax enkodirane kartice. iako je moguće da u ovoj rubrici pričam gluposti, jer nažalost fakat nemam para da si priuštim dotičnu radi isprobavanja...

@jelc pretplata na pakete je dok god ne odlučiš odustat od dotične, zaključno s mjesecom u kojem si odustao(ak nije pred kraj mjeseca zatražen raskid, jer jebga, papirologija... dont blame me).

mamut post and from me -.-

Esencijalno pitanje!
Naime uzeo sam taj prosireni paket kod b-neta i lik iz korisnicke mi kaze da osnovni paket mogu gledati s bilo kojim tv tunerom, ali da mi za gledanje prosirenog paketa treba scart ulaz na komp, kojeg naravno nemam, pace nikad nisam vidio jednog na kompu. Moze li se ovo zaobici? Ili trebam kupiti tv?
zlo_prase je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 21:28   #466
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Može, to je onaj meni "nezanimljiv" način opisan na prethodnoj stranici(isto je tako rečeno da se takvim načinom samo 1 program istovremeno može pratiti).
Citiraj:
dio splitskih carnetovaca je prebačen na PPTP
Čudno da se nisu javili nezadovoljni korisnici? Ili nemaju potrebu istovremenim spajanjem više računala.

Zadnje izmijenjeno od: thopok. 22.04.2009. u 21:38.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 21:40   #467
zlo_prase
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Nigdjezemska
Postovi: 64
Citiraj:
Autor thopok Pregled postova
Može, to je onaj meni "nezanimljiv" način opisan na prethodnoj stranici(isto je tako rečeno da se takvim načinom samo 1 program istovremeno može pratiti).
Kralju, u startu ti napominjem da, sto se tice racunala razgovaras s osnovnoskolcem
Dakle treba mi neka kartica koja posjeduje video in.... OK!
Prosetao sam do linksa koji je tu u zgradi do i mudri covjek s kase kaze
http://tinyurl.com/csnxdn

Dobro da ne davim ljude sad vise s ovim pitanjem, mogu li te pitati na pm sto mi je dalje ciniti?
Mudri covjek iz b-neta kaze scart, ti rece video in, a ja iz toga nista nisam zbrojio
Hvala na pomoci!
zlo_prase je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 22:48   #468
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Ova kartica ce ti omoguciti gledanje analognih programa, no pošto si uzeo prošireni paket nećeš vidjeti te dodatne programe što plaćaš jer su oni u digitalnom paketu. Koji se može gledati samo uz njihov prijemnik ili eventualno da kupiš neku karticu sa conax dekoderom i utorom za njihovu karticu
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2009., 23:14   #469
zlo_prase
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Nigdjezemska
Postovi: 64
Citiraj:
Dawar
pošto si uzeo prošireni paket nećeš vidjeti te dodatne programe što plaćaš jer su oni u digitalnom paketu
Citiraj:
thopok
Može, to je onaj meni "nezanimljiv" način opisan na prethodnoj stranici(isto je tako rečeno da se takvim načinom samo 1 program istovremeno može pratiti).
LOL
zlo_prase je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 04:04   #470
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
ak imaš neki tip scart ulaza na kompu (sjećam se davnih dana da je gro atijevih starih kartica imalo te finte jel avivo il vivo bilo? uglavnom, one all-in-wonderice famozne ) moš piknut direkt iz dekodera.

e sad, dalje

kolko sam prorondo neš sitno o cijenama conax dekoder kartica (pcmcia), minimum za novu je nekih 800 kuna... e, sad, kombinirat tak neš s nekom tuner pcmcia karticom je već malo sranjac neznam, treba se još gro o tome prorondat.
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 13:51   #471
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 23.04.2009., 14:26   #472
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
http://www.dooyoo.co.uk/tv-cards/tec...ct-ct-3650-ci/

cijena: £122.33, 1010 Kuna


cijena izračunata po srednjem tečaju linky


čini se solidno sasvim

Ovo je SD dekoder koji se dodjeljuje korisnicima.
Ovo je HD dekoder koji se dodjeljuje ljudima. Na SD kanalima radi upscaling, koji ekšueli izgleda ful oke. Nije to ful HDTV kvaliteta slike, ali za upscale sa SD reze na HD rezu je bome čisto oke.

Zadnje izmijenjeno od: Vrga. 23.04.2009. u 14:50.
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 09:49   #473
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
To su englezi a oni su uvjek skuplji.
U EU je za takvu vrstu "škatula" a slično kao za adsl routere cca 100€ > TechnoTrend TT-connect CT-3650 CI 100€ - 140€
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 12:25   #474
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
i dalje je cijena tu negdje. ak je iko pogledo bnet-ov kompletni cijenik, "kupovina" sd dekodera je 800 kuna, hd dekodera je 2000...
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 14:46   #475
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Logično, jedno je cijena za tržište (čitaj obični [l]user u butigi) a druga je za provajdera koji kupuje kamion / vagon uređaja.
Za primjer, predpostavljam da ih sd dec. "u nabavi" ne dođe više od 400 - 500 Kn.
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 15:00   #476
Vrga
Lalalallalaaaaaa
 
Vrga's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 520
ne pitaj, u kratko
Vrga je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2009., 21:40   #477
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Uglavnom, koliko god bio zanimljiv način, teško se može opravdat*(jer ni ovo nije konačno što je sve potrebno).
*povezano i s njihovim pitanjem
Citiraj:
Što Vas najviše priječi u odluci da prijeđete na XvisionHD uslugu?
Što se tiče TT-micro® C254, i dalje je nepoznato kako na dotičnom omogućit
Citiraj:
• Separated program list for TV and Radio
• Up to 4 different favourite lists
Sad je otkriveno da se možda radi o TT C251.

Zadnje izmijenjeno od: thopok. 25.04.2009. u 17:25.
thopok je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2009., 13:32   #478
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
imam problem sa xCarnetom

dakle, napokon me stavili na glupi VPN (PPTP), i neradi mi sheranje interneta (ICS)...

do sada mi najnormalnije sve radilo (prije glupog VPN-a), na drugom kompu vidim tu konekciju, al jednostavno nece na internet ( http://img12.imageshack.us/img12/860...board02ptx.jpg )

zna neko u cemu je problem, jer ovi na helpdesku su beskorisni

Firewalovi svi iskljuceni, u mrezi sam prek 5portnog switcha

Zadnje izmijenjeno od: BELIAL. 01.05.2009. u 16:50.
BELIAL je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 15:07   #479
Hoff
Resident Arse
Moj komp
 
Hoff's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 49
Planiram uzeti Bnet Duo bez ugovora sa jednokratnom kupovinom modema/routera za 400kn, zanima me da li sa time može više računala istovremeno biti spojeno na net odnosno da li može jedan biti klasično žicom, a drugi spojen wirelessom u isto vrijeme. Neću više komplicirat.


I za što je onda ova dodatna oprema koju imaju u ponudi ako je modem/router dovoljan?

OPREMA Cijena

Router D-Link* 239,00 kn
Router WiFi Linksys* 419,00 kn
__________________
.:: The Hoff ::.
Hoff je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2009., 15:53   #480
thopok
Guest
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Splity
Postovi: 3,003
Citiraj:
I za što je onda ova dodatna oprema
Citiraj:
**Ponuđeni routeri imaju integriran 4-port switch
I usput, je li kome poznato kad kreću i s IPTV-om?
thopok je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na