Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.09.2019., 12:14   #6421
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
ljudi, samsung s7 mi je kompletno riknuo i jučer sam bio po redmi note 7... ubacio micro sd od 64gb u novi xiaomi, traži me formatiranje istog za daljnje nesmetano korištenje, a naravno da to ne želim, pošto imam tonu važnih i dragih slika koje su mi ostale dok sam koristio samsung s7... kako mogu zaobići formatiranje, nastaviti koristiti ovu micro sd i učitati sve slike i ostalu dokumentaciju?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 12:18   #6422
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
ljudi, samsung s7 mi je kompletno riknuo i jučer sam bio po redmi note 7... ubacio micro sd od 64gb u novi xiaomi, traži me formatiranje istog za daljnje nesmetano korištenje, a naravno da to ne želim, pošto imam tonu važnih i dragih slika koje su mi ostale dok sam koristio samsung s7... kako mogu zaobići formatiranje, nastaviti koristiti ovu micro sd i učitati sve slike i ostalu dokumentaciju?
SD card reader, prebaci na komp, ubaci sd karticu u mob, format na mobu, i vratiš podatke preko usb kabla. Mislim da druge opcije nema...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 12:27   #6423
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Ja bi išao na opciju nove kartice. Na netu se nađu za skromne cifre. Neka stara bude negdje u ladici.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 14:00   #6424
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Ima li netko w-metar tj mjerač da izmjeri snagu tj voltažu i ampere kod punjenja na QC?
Moj Note 7 puni sa samo 6V, 1.7A a trebao bi minimalno 9V, 2A.
Drugi uređaj s istim punjačem ide na 9.2V, 2.1A no Note 7 nikako. Bio na servisu na nalogu je "promijenjena baterija, nadograđen sw" ali vratili su mi ga istog s istim problemom.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 16:31   #6425
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Elaboriraj ovo, molim te. Na koji način bi mobitel ili bilo koji uređaj koji direktno ide na internet dobio privatnu IP adresu? I koju IP adresu sad imaš?
Ne znam kako bih ti elaborirao. Žderao mi je bateriju nakon što sam prešao na A1, guglao sam i naišao na taj problem s A1 mrežom. Zvao SZK da mi se dodjeli privatna IP adresa, a ne javna.. Nisu mi htjeli dati, jer to je feature koji je za pretplatnike... Zvao tehničku, oni mi omogučili. Baterija mi se dosta manje troši.

Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Se to moze provjeriti bez poziva szk-u?
Po defaultu bonovi imaju javne IP adrese.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 19:22   #6426
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
MA da pa to je užas jedan da se treba prebaciti regija. A to što je sve drugo više manje top i to za skoro duplo manju cijenu od usporedive konkurencije, to nema veze.
Netko ko ne visi na ovom forumu, xda ili slično neće imat pojma zašto ne može promjenit temu, ikone itd. I s pravom će biti ljut. Ljudi u principu očekuju da radi out of the box kak spada. Al ne radi. Mislim ono, to nije ništa drugo nego šlamperaj. Mene je to izluđivalo na poco f1, no ajd dobro, to je jeftiniji uređaj. No ovo je ipak flagship. Tebe ne smeta, mene da. Meni je to jednostavno odraz toga kako proizvođač pristupa svom proizvodu. Al ajde, koga takve stvari ne živciraju, dobije solidan uređaj za manje novaca.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 21:00   #6427
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Ne znam kako bih ti elaborirao. Žderao mi je bateriju nakon što sam prešao na A1, guglao sam i naišao na taj problem s A1 mrežom. Zvao SZK da mi se dodjeli privatna IP adresa, a ne javna.. Nisu mi htjeli dati, jer to je feature koji je za pretplatnike... Zvao tehničku, oni mi omogučili. Baterija mi se dosta manje troši.

Po defaultu bonovi imaju javne IP adrese.
Vidim sad po forumima da se ljudi žale. A ništa, to će biti prvi poziv prema SZK nakon što pređem na Tomato.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 21:29   #6428
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Vidim sad po forumima da se ljudi žale. A ništa, to će biti prvi poziv prema SZK nakon što pređem na Tomato.
Na tomatu je menio radilo ok. Problem je počeo sa prelaskom na A1 bonove - isto sam zvao službu za korisnike i prebacili na privatnu IP adresu i iPhone 6S koji bi inače popio cijelu bateriju preko noći sad je potrošio "samo" 40%.

Jedino što je koliko-toliko pomoglo sa trajanjem baterije je prebacivanje signala na 3G. Mislim da je sljedeći korak ipak prelazak na Simpu.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 21:30   #6429
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Zanimljivo...tomato, bonbon itd. kao sestrinske firme uvijek su nudile slabije signale ponegdje (u odnosu na A1 i Tmobile).
renc je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 21:51   #6430
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Na tomatu je menio radilo ok. Problem je počeo sa prelaskom na A1 bonove - isto sam zvao službu za korisnike i prebacili na privatnu IP adresu i iPhone 6S koji bi inače popio cijelu bateriju preko noći sad je potrošio "samo" 40%.

Jedino što je koliko-toliko pomoglo sa trajanjem baterije je prebacivanje signala na 3G. Mislim da je sljedeći korak ipak prelazak na Simpu.
To je individualno, koliko vidim, netko ima problem na A1, netko na Tomatu.

A ja bježim sa Simpe jer im je SZK u banani, loša ponuda za roaming i sve sporiji 4G. U početku sam imao 65-70 Mbps, sad jedva prebaci 20 Mbps.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 23:01   #6431
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Opet trebam pomoć.
Je li netko kupio A3 i da ga koristi već neko vrijeme da kaže više o njemu? Hvala
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 23:13   #6432
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
kupio sam novu sd karticu... ova draga ide u arhivu, to ne vrijedi ipak nikakvih novaca


nego... srihtavam ikonice na home screen-u, jednostavno ih ne mogu nikako removeati nego ostaju tu di jesu? :think: svašta... znači njih sada moram manualno preslagivati kako mi koja paše po home screenu?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2019., 23:38   #6433
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
kupio sam novu sd karticu... ova draga ide u arhivu, to ne vrijedi ipak nikakvih novaca


nego... srihtavam ikonice na home screen-u, jednostavno ih ne mogu nikako removeati nego ostaju tu di jesu? :think: svašta... znači njih sada moram manualno preslagivati kako mi koja paše po home screenu?
Sd kartice nikako nisu medij na kojem želiš nešto arhivirati. Za kikiriki se danas može kupiti sd reader pa si lijepo prebaci i backupiraj taj sadržaj na komokad ako ti je toliko drag.
The AC je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 09:24   #6434
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,526
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
nego... srihtavam ikonice na home screen-u, jednostavno ih ne mogu nikako removeati nego ostaju tu di jesu? :think: svašta... znači njih sada moram manualno preslagivati kako mi koja paše po home screenu?
To ti je apple stil, nema app drawera nego je sve na screenu. Ako ti ne paše stavi neki drugi launcher.
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ljudi u principu očekuju da radi out of the box kak spada. Al ne radi. Mislim ono, to nije ništa drugo nego šlamperaj.
Navodno te teme i sl. ne rade u našoj regiji zbog pravnih problema. Sad je li kriv Xiaomi ili naši zakoni - to je pitanje.
tiki66 je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 10:21   #6435
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Teme ne rade nigdje u EU. Staviš BiH i odmah rade.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 12:08   #6436
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Dakle cvilimo oko jednog tapa prstom. Svašta. Ja sam imao ikonice po cijelom ekranu još na samsungu, ne podnosim drawer. Ovako odmah bubnem op appu koji hoću. Sad jel to kreativni nered.....
A na šaomiju staviš launcher koji hoćeš i imaš ladice ko u bajci.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 14:04   #6437
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 247
Još jedno pitanje za stručnjake:
Da li global ROM na redmi note 7 znači da ima mogučnost da radi na hrv. jeziku i da ima LTE 800 MHz (band 20)? Znam da global version to imaju, ali da li ima i global rom da se ne zaletim i kupim i onda ne radi B20.
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 14:14   #6438
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Ne možeš softverski osposobiti nešto što nije integirano u hardver. Dakle, ako hoćeš B20, treba bi Global Version.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 14:25   #6439
fico007
Premium
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 247
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ne možeš softverski osposobiti nešto što nije integirano u hardver. Dakle, ako hoćeš B20, treba bi Global Version.
Hvala na brzom odgovoru.
Zato sam i pitao da se ne zaletim. Odustajem od te kupnje.
fico007 je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 16:21   #6440
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Uzeo nedavno Redmi Note 7 6-64 GB verziju i mob je perverzija i dobar napredak naspram Redmi Note 5.

E sada,treba mu 3-4s nekada da mi uđe u kameru,zna li tko kako se riješiti toga,prođe me volja za fotografiranjem.

Drugo,preporuka maskice da je kao originalna samo da ima perforaciju/izbočenje za zaštitu modula kamere,ima li takve ?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 16:50   #6441
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Uzeo nedavno Redmi Note 7 6-64 GB verziju i mob je perverzija i dobar napredak naspram Redmi Note 5.

E sada,treba mu 3-4s nekada da mi uđe u kameru,zna li tko kako se riješiti toga,prođe me volja za fotografiranjem.

Drugo,preporuka maskice da je kao originalna samo da ima perforaciju/izbočenje za zaštitu modula kamere,ima li takve ?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
Za kameru. Probaj očistit cache od camera appa i restart moba. Za case....Nillkin bilo koji, svi imaju pokrivene leće od kamere a kod mene na Mi9 čak i nivelira mob tak da se ne klacka na stolu.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 16:52   #6442
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Čemu velika potrošnja cell standby?
Imam dual sim, drugi samo za pozive
I nedavno mi počeo cell standby više uzimati baterije od ekrana.

Najnoviji miui na RN5

Je li mi bolje staviti drugi sim samo za pozive na 2g ili na 4g mrežu?
Kako istražiti što je točno uzrok problema
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 16:55   #6443
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
Čemu velika potrošnja cell standby?
Imam dual sim, drugi samo za pozive
I nedavno mi počeo cell standby više uzimati baterije od ekrana.

Najnoviji miui na RN5

Je li mi bolje staviti drugi sim samo za pozive na 2g ili na 4g mrežu?
Kako istražiti što je točno uzrok problema
2 sima će cuclati bateriju više nego jedan što god ti napravio. Neko je napisao ranije da je bolje na pretplati radi fixnog IPa. Ja palim i airplane mod prek noći.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 17:50   #6444
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
A2 Android 9
Kako maknuti google traku sa home screena?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 18:16   #6445
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
U difoltnom launcheru mislim nikako. Ako nešto nisu promijenili u međuvremenu.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 18:25   #6446
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
U difoltnom launcheru mislim nikako. Ako nešto nisu promijenili u međuvremenu.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2019., 22:12   #6447
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Ima netko iskustva sa Redmi 7A?
Tribam ćaći koji malo slabije vidi i čuje kupiti nešto povoljno peri-deri za svaki dan. Ono da ne mora svaki dan puniti bateriju, da se prikaz fonta i ikona bez problema uveća i da vrišti kad zvoni.
hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2019., 09:52   #6448
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Ljudi zanima me generalno, da li ste zadovoljni s MIUI-em?
Znači, brzina, stabilnost, softverska podrška itd?

Čitam u vezi xiaomija, da li je kašnjenje notifikacija izoliran slučaj ili svojstven samo xiaomiju?
Baš sam bacio malo oko na xiaomi mobitele, pa me samo zanimaju kak stvari stoje po pitanju gore navedenih stvari.

Svaki proizvođač ima nekih svojih mušica bar što se tiče softvera, tu je najviše problema, sad je pitanje, kako kotira xiaomi po tom pitanju.

Čitam malo i svašta govore, neki vele, "nikad više miui", a s druge strane, updateovi frcaju redovito, znači da se nešto radi (ispravlja).
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2019., 10:23   #6449
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Ja dok san ima redmi note 5 san bia odusevljen miui-em. Fluidan i brz sa hrpom korisnih funkcija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2019., 10:43   #6450
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,182
imam redmi note 5 za prodaju ako kog zanima...600kn
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na