Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2013., 13:06   #1
bigsexman
Moj hobi - @zdraveminute
 
bigsexman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 83
Post Logitech z-2300 zvučnik umro

Bok narode,

imam problem sa svojim lijevim zvučnikom od z-2300 seta.Sve je bilo radilo prije 5,dok onda sam polako počeo čuti pucketanja i slično,googlao sam o tome problem i riješio njega.
No onda sam bio posudio frendu zvučnike za rođendan i bili su dosta vremena na više od 75% glasnoće (nekad i manje,ali dobro).Dođem sutra dan doma natrag s njima i zvučnik prestao raditi.Znao sam odmah da je vjerovatno zato što smo ih preforsirali.
Zanimljivo je da kada pritisnem membranu zvučnika lagano prema unutra,zvučnik svira sasvim uredno.Nekad se znali i desit da kada ponovno pojačam jako,da mi zvučnik sam od sebe prosvira na neko kratko vrijeme.
Pa eto,ako itko zna kako ovo popraviti ili ima nekoga majstora tko bi to znao,neka mi molim vas javi
__________________
Moj hobi - Zdrave Minute - https://www.youtube.com/channel/UCA5...TktpleA_rT-Zqw
bigsexman je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2015., 20:08   #2
iko222
Premium
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 207
Imam iste zvučnike otkad su izašli (cca 100 god) i i meni je za rodjendan krepao satelit sa istim simptomima. Nisam uspio riješit problem, garanciju mi nisu priznali (Ve-Mulj) tako da sam promijenio satelite za neke druge logitech zvučnike i od tada peglaju (par godina već).

Promijeni satelite i peglaj dalje, ovo đubre ne crkava
iko222 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2015., 14:21   #3
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Kako si riješio prvotni problem pucketanja? Moguće je da je lem licne koja povezuje zvučnu zavojnicu potrgao. Pucketanje se kod mene počelo događati zbog te licne koja se počela "razvezivati", tj. čulo se međusobno vibriranje žičica licne prilikom produciranja zvuka.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na