Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2018., 10:36   #541
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
A još čitam po netu da su dobri ti cooleri prije nego sam se odlučio za proc, ništa uzet ću onda LC pa ćemo vidjeti.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 10:57   #542
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Pa dobri su da, al ono igrat BF1 na 2400g
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 11:06   #543
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
APU imaju igpu + pastu umjesto lema za razliku od ostalih ryzena, a cooler je najtanja verzija (stealth) pa zato temperature nisu na nivou ostalih ryzena. Svejedno mislim da ti prema recenzijama nebi trebala biti tako visoka temperatura
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 11:26   #544
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
@Sheby
Ma upalio ga samo da vidim jel radi, ne planiram igrati ništa dok ne skontam grafu...

@Manuel Calavera
Montirali su mi u HG spotu konfu pa je moguće da možda nisu stavili pastu i hladnjak kako spada,iako i u idleu bi temperature bile višlje onda, ne znam ni sam. Kako god uzet ću neki bolji cooler pa vidjeti kako se ponaša, jer i meni je 90 nerealno visoko pa čak i za stock cooler.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 11:29   #545
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Neće se grijati toliko kad nabaviš diskretnu GPU-u, probaj neki worload koji samo CPU-u opterećuje da vidiš koliko se onda grije.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 13:56   #546
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
@Sheby
Ma upalio ga samo da vidim jel radi, ne planiram igrati ništa dok ne skontam grafu...

@Manuel Calavera
Montirali su mi u HG spotu konfu pa je moguće da možda nisu stavili pastu i hladnjak kako spada,iako i u idleu bi temperature bile višlje onda, ne znam ni sam. Kako god uzet ću neki bolji cooler pa vidjeti kako se ponaša, jer i meni je 90 nerealno visoko pa čak i za stock cooler.
Preporuka freezer 33 (imam ga i sam), best buy cooler trenutno, nađe se sada i za ispod 200kn, a navodno po mnogim recenzijama malo bolji od CM hyper 212x, a imaš odmah i AM4 bracket + 5 god. garancije
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 14:15   #547
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
@Sheby
Ma upalio ga samo da vidim jel radi, ne planiram igrati ništa dok ne skontam grafu...

@Manuel Calavera
Montirali su mi u HG spotu konfu pa je moguće da možda nisu stavili pastu i hladnjak kako spada,iako i u idleu bi temperature bile višlje onda, ne znam ni sam. Kako god uzet ću neki bolji cooler pa vidjeti kako se ponaša, jer i meni je 90 nerealno visoko pa čak i za stock cooler.
U kojem je kućištu to sve i koliko ventilatora ima kućište? Ako je sve skučeno i nema protoka zraka onda nije čudno da su toliko visoke temeprature. Čak i uz novi cooler ti se neće toliko poboljšati situacija ako nema bar jedan ventilator koji upuhuje i jedan koji ispuhuje zrak.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 14:24   #548
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
na cm212 meni ne ide preko 44c dok igram tako da ti to mogu osobno preporučiti
pasta je neka mx4 od kolege, kućište zalman z9 ima neke ventove i dobar propuh tako da nemrem se žalit
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 15:17   #549
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Kućište je https://ms-start.com/ms-winston-midi...g-kuciste.aspx
Nemam niti jedan cooler, idem danas kupiti za ispuh zraka, a za upuh ga nemam gdje staviti jer je odnaprijed zatvoreno, nema protoka zraka, eventualno od gore gdje su ove rupe, ali moram ga malo prostudirati detaljnije. A primjetio sam da mi je brzina venta između 1100 i 1150 RPM-a, znači gotovo ništa se ne poveća u igri, pa pogledam malo po biosu može li se podesiti da brže vent radi.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 15:24   #550
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
winston nebi trebao biti sad baš zadnji šrot od casea, imaš opciju za prednje ventilatore:

Citiraj:
moguće pozicije ventilatora: prednji 2x12/14cm, zadnji 1x12cm, gornji 2x12cm,
Nije ti od naprijed zatvoreno, većina modernih "ala fractal i corsair" kućišta ima tako tako malo otvora sa strane odakle vuče zrak, ne mora naprijed uvijek biti onaj mesh ispred ventilatora
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 15:29   #551
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Ima neka mrežica kao na ćoškovima,al ne znam koliko može uvući kroz to prkno Stavio sam sad vent na performance mode umjesto standard, ugasio cool n' quiet pa ću vidjeti kako će se ponašati.

EDIT: nikakve promjene, uspio sam oboriti rekord u temperaturi, nakon pola sata BF 1 online jubilarnih 100 celzijusa, nešto ne štima definitivno, nemam se živaca više danas s tim bavit, odo na šljaku pa kad uhvatim vremena više rastavim sve, stavim pastu, cooler novi itd.

Zadnje izmijenjeno od: slavonac90. 09.10.2018. u 16:03.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 16:00   #552
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
@Manuel Calavera
Montirali su mi u HG spotu konfu pa je moguće da možda nisu stavili pastu i hladnjak kako spada,iako i u idleu bi temperature bile višlje onda, ne znam ni sam. Kako god uzet ću neki bolji cooler pa vidjeti kako se ponaša, jer i meni je 90 nerealno visoko pa čak i za stock cooler.
Pasta se je tvornički nanesena na hladnjak, teško da je do toga.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 17:07   #553
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
S čim uopće gledaš temperature? Nekad se programi znaju zbugirati pa reportaju krivo, probaj sa hwinfo (friškom verzijom)

Druga opcija je da im cooler nije sjeo
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2018., 17:20   #554
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Moj 2200g je u htpc caseu i bez problema.

Brijem da ide do 65-70 kad gejmam ali se sad ne sjećam, ali nikakve egzotične temp nisu u pitanju
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 07:26   #555
srkee
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 146
Freezer33 također 2400g

Pri rendanju after effects projekata ne ide preko 55
Inače je oko 30
srkee je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 23:50   #556
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,155
AMD dionice na 25$? Kako to da tankaju, usprkos porastu konkurentnosti zbog intelovih problema s opskrbom?
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 23:55   #557
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Uzeo sam Freezer 33 i neki jeftini kuler za ispuh iz kućišta,i nakon jedne partije BF 1 max temperatura 59 celzijusa (Hw monitor, core temp) E sad ili je stock cooler toliko loš ili ovi kada su sastavljali nisu dobro stavili vent, iako nisam ništa uspio skontati kada sam ga skidao...kako god sad su temperature kakve sam i želio, još kad grafu ubodem i milina.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 08:29   #558
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
2200G pod freezerom64 v1.0 prime nakon dva sata 62 C. Idle 29. Gaming sa igp na 1550 MHz 64 C. Kućište dva 92 mm venta, nijedan se ne zavrti preko 2000 rpma (PWM). Kućište stari Asus Vento.
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 14:15   #559
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Uzeo sam Freezer 33 i neki jeftini kuler za ispuh iz kućišta,i nakon jedne partije BF 1 max temperatura 59 celzijusa (Hw monitor, core temp) E sad ili je stock cooler toliko loš ili ovi kada su sastavljali nisu dobro stavili vent, iako nisam ništa uspio skontati kada sam ga skidao...kako god sad su temperature kakve sam i želio, još kad grafu ubodem i milina.
Ja mislim da ti softver nije dobro očitavao (jesi probao sa hwinfo?) ili ti cooler nije bio dobro namontiran

Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
AMD dionice na 25$? Kako to da tankaju, usprkos porastu konkurentnosti zbog intelovih problema s opskrbom?
Malo su nerealno porasle (do 31-32$ koliko već, sa 20-ak, samo zbog te info), tako da nije čudno da se spustilo, nešto preko 20 je realno
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2018., 14:47   #560
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ja mislim da ti softver nije dobro očitavao (jesi probao sa hwinfo?) ili ti cooler nije bio dobro namontiran
Hw info nisam probao, ali sam gledao sa Core temp i CPUID HWmonitor i oba programa su iste temperature prikazivali, isto je i sada, samo puno manje. A što se tiče coolera kada sam ga skidao nisam skontao jel dobro sjeo ili nije, izgledalo mi je sve ok, ali ga nisam probao ja namotirati ponovo nego sam odmah stavio Freezera i to je to. Trenutno dok tipkam mi je temperatura 28, a u BF je maks bila 59(oko 20 min do pola sata sam se igrao). Uglavnom za tu lovu mi se cooler čini odličan.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 02:35   #561
slack
Registered User
 
slack's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: hr
Postovi: 21
Nakon dugo vremena prebacio sam se iz plavo (Intel) - zelenog (nVIDIA) u zeleno (AMD) - crveni (ATi/Radeon) tabor.

Ali imam problema vezano uz ponašanje Wraith Prism CPU ventilatora koji se dobije s procesorom, G.SKILL Ripjaws V, F4-3200C16D-16GVKB memorija koja ne ide dalje od 3133 naspram tvornički deklariranih 3200 u sklopu XMP-a je posebna priča.

Dakle, CPU je 2700X, ploča Asus TUF B350-M, zadnji UEFI 4032. Prilikom paljenja računala, očekivano, ventilatori se zahuktaju kao da se radi o serveru, međutim kada uđem u UEFI i podesim ventilatore na silent profil, očekujem da prilikom sljedećeg paljenja ili resetiranja/restartanja računala, ne samo da ventilatori rade nečujno nakon par sekundi ili ulaska u UEFI kao što mi radi na konfiguracijama s Intel procesorom, nego da i prilikom ulaska u Windows 10 sve radi najtiše koliko je moguće s obzirom na silent profil koji sam aktivirao u UEFI-u, a ne da mi svako malo CPU ventilator ima neobjašnjive oscilacije (gledajući u task manager CPU je gotovo u idle mode-u, ne prelazi par posto utilizacije, također ni temperatura nije kritična niti prelazi 60 stupnjeva), to jest spike-ove i to prilikom surfanja i općenito nezahtjevnog rada na računalu

Tako da sam primoran imati instaliran Asusov AI Suite 3 utility koji donekle radi svoj posao kontrole vrtnje ventilatora inače bih bacio procesor sa hladnjakom i ploču kroz prozor jer bez njega se ventilatori vrte kao da se radi nešto zahtjevno, razina buke između standard i turbo moda, budući da UEFI postavke kod ASUS-a zvane Fan Xpert2 vezane uz kontrolu vrtnje ventilatora kao da ne postoje i ničemu ne služe jer ih operativan sustav bilo Windows ili GNU/Linux ne detektira.
slack je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 10:04   #562
vxy
Premium
 
vxy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 45
Meni je identična situacija s 1800x, Asus Strix x470 i vodenim hlađenjem. BIOS je beskoristan za bilo kakvu kontrolu vrtnje ventilatora.
vxy je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 14:23   #563
slack
Registered User
 
slack's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: hr
Postovi: 21
Citiraj:
Autor vxy Pregled postova
Meni je identična situacija s 1800x, Asus Strix x470 i vodenim hlađenjem. BIOS je beskoristan za bilo kakvu kontrolu vrtnje ventilatora.
Čija je krivnja i propust, AMD-a ili proizvođača ploča u ovom slučaju Asusa? Možda je problem sa senzorima na ploči, jer ovaj problem mi se pojavio kada sam kompjuter prebacio u hladniju prostoriju odnosno kada je malo zahladilo vrijeme, kao da niska temperatura zbunjuje senzore i softver da namjeste optimalnu vrtnju svih ventilatora i poštuju zadane profile.

Najveći problem je što se ne poštuje zadani profil namješten u UEFI-u pa sam primoran instalirati naknadno softver za OS koji kontrolira ventilatore.

Da sam znao za ovo, možda bih prije uzeo Intel 8700K usprkos manjem broju jezgri, međutim prevagnulo je više jezgri, niža cijena to jest omjer uloženo-dobiveno i neki subjektivni razlozi, tek kasnije sam otkrio da AMD nema ekvivalent Intelovom HAXM-u na Windowsima ako to nekome nešto znači.

Pomoćni ventilatori, zadnji se ponekad čak nije vrtio (prednji je skriven pa nisam mogao vidjeti kako radi niti mi se dalo provjeravati) ali kada sam ponovo pokrenuo Fan Tuning, utility pokazuje da je najmanja moguća vrtnja 423 rpm, kod CPU-a je 0 čega se sjećam još od Socketa 939 kada mi se kod niske temperature CPU ventilator gasio.

Svi ventilatori su PWM, Smart Mode uključen, pomoćni su Scythe Kaze Flex.

Kada stavim RPM Fixed Mode na 500 rpm, onda mi CPU ventilator uz čujni klik trokira, najgore što Fixed Mode nema fino ugađanje nego samo odabir najniže a najviša brzina koja para uši je fiksna i aktivira se ako temperatura prelazi 75 stupnjeva.

Captain's Log, Supplemental.

Situacija je nešto bolja kada sam za pomoćne ventilatore odabrao referencu Motherboard umjesto CPU pa ventilatori nisu sinkronizirani sa CPU ventilatorom što je uzrokovalo iritantne zvukove naglih promjena vrtnje ventilatora, međutim CPU ventilator i dalje povremeno ispušta iritantne pulsirajuće visoke zvukove prilikom naglih skokova u vrtnji. To sam nekako uspio ublažiti opcijom Fan smoothing up/down time.

Ostaje gorak okus u ustima nakon svega jer dugo vremena o ovakvim stvarima nisam trebao razmišljati.

Možda bih trebao ispljunuti nekih 300 kuna za bolji hladnjak okomite orijentacije, jer ovaj ionako svojim vodoravnim položajem grije (možda donekle hladi VRM) okolne komponente, posebice gornju plohu grafičke.
slack je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2018., 15:57   #564
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Asus je usro. Imaš na OCN salve rejđa i monologa, pogotovo lljudi sa vodenjačama i sa više fanova.
Osobno nemam problema ali ja imam samo jedan CPU fan pa je OK. Ali mnogi na istoj ploči imaju pizdarije.

Do sada BIOSima su nešto uspjeli malo fixat ali ne svima. Neki vele da im je pomoglo, neki da je isto kao prije.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2018., 14:54   #565
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Ne znam za Asusove B450 ali x470 strix i CH7 trenutno imaju problem da ako je otvoren neki program za hardware monitoring da će se nakon nekog vremena ventilatori zakucati na 100%.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2018., 19:34   #566
slack
Registered User
 
slack's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: hr
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Asus je usro. Imaš na OCN salve rejđa i monologa, pogotovo lljudi sa vodenjačama i sa više fanova.
Osobno nemam problema ali ja imam samo jedan CPU fan pa je OK. Ali mnogi na istoj ploči imaju pizdarije.

Do sada BIOSima su nešto uspjeli malo fixat ali ne svima. Neki vele da im je pomoglo, neki da je isto kao prije.

Sent from Usreo Mobara
https://www.youtube.com/watch?v=disHObU84qo

Od svega mogućeg, oni usrali vlastiti Fan Xpert 2 u UEFI-u koji u sadašnjem stanju ničemu ne služi pa sam primoran koristiti njihov AI Suite 3. Sva sreća da tako nešto postoji inače bih poludio od buke ventilatora.

Tako mi i treba kada sam kupio ploču koja je bila tek izbačena na tržište ali ne bih mogao pomisliti da bih kupnjom Asusa i to TUF modela, mada spada u niži rang TUF ploča, mogao imati takvih problema.

Isto tako sam se nedovoljno dobro informirao o DDR4 modulima pa G.Skill Ripjaws V ne mogu upogoniti na 3200 kako je predviđeno nego najviše na 3133.

Asus preferiram posebice radi dobro odrađenog UEFI UI-a, slično kao nekadašnji Intelov Visual BIOS UEFI dok mi se smuči kada vidim msi-ev UEFI s onim glomaznim gumbima s lijeve strane kao da je namijenjeno za korisnike touchscreena, dobro da nisu pola ekrana zauzeli, valjda netko ima nostalgiju za ClickBIOS-om. Nije da provodim cijeli dan buljenjem u UEFI, ali svejedno, očekujem dorađenost u sučelju.

Na stranici od ploče jedino što piše da su zadnjim BIOS-om poboljšali system compatibility što god to značilo.

Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Ne znam za Asusove B450 ali x470 strix i CH7 trenutno imaju problem da ako je otvoren neki program za hardware monitoring da će se nakon nekog vremena ventilatori zakucati na 100%.
Nevjerojatno, Strix i ROG modeli koji su Asusov high-end za ploče i paprene cijene imaju probleme. Imamo novog Intela za ploče.

Izgleda da su neki u pravu kada govore da je AMD zadnja rupa na svirali za Asus i da više pozornosti pridaju Intelovoj gami proizvoda.

Inače sam vrlo zadovoljan Strix grafičkom u drugom kompjuteru.
slack je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2018., 20:39   #567
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,349
Citiraj:
Autor slack Pregled postova

Od svega mogućeg, oni usrali vlastiti Fan Xpert 2 u UEFI-u koji u sadašnjem stanju ničemu ne služi pa sam primoran koristiti njihov AI Suite 3..
Kak ti radi ai suite? Meni prilikom instalacije izbacuje error i ne mogu ga pokrent tj u install menu pokazuje samo onaj intelligent proc 5 bez ai suite... Rog b350 f
axo je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2018., 22:34   #568
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Dal ima koji proc bolju grafu od 2400G? Nebitno amd/intel, il je to to.

Citiraj:
Autor slack Pregled postova

Isto tako sam se nedovoljno dobro informirao o DDR4 modulima pa G.Skill Ripjaws V ne mogu upogoniti na 3200 kako je predviđeno nego najviše na 3133.

.

Da, tih 67mhz koji zapravo ni nisu 67mhz su baš gamechanger
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 13.10.2018. u 23:55.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2018., 23:02   #569
scarzz
Premium
Moj komp
 
scarzz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Stuttgart/Rijeka
Postovi: 412
To je to.
Edit:Ako pricamo za Desktop da, to je to
scarzz je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 10:32   #570
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Uh, sjetim se svog ragea kad sam kolegi sastavljao 6600k i isus maximus il neki qrac, rekao bug da je ta najskuplja ploca najbolja i ovaj odma ode kupit.

Pakovanje ok, featuri ok, bios izgleda prekrasno. Doslo mi je da sve razbijem. Kuciste ima 3 intakea, 1 outtake + 240mm vodeno. Ukratko, ben im bios da im jebem. Ventovi su divljali, odem u bios stavit krivulje, cim taknem krivulju koja je od 0 do 100 pod 45° odma sve odleti na 100% i graf je lockoutan. Ne radi ni mis ni tastatura na njemu, restart ponovo probaj ista stvar, probam u win to napravit al software ko software ocajan.

Na kraju kupio one vent convertera sa 12 na 7v, stavio to i vise nije na nosacu aviona. Ja bi sve to reklamirao i vratio al kolegi se neda, well, neka uziva onda. Al da do danas nisu popravili ta sranja to mi je uzas.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na