Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2010., 22:44   #1
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
MSN audio/video call ne radi

Dakle... pokusavam pokrenut video call.... kad meni netko posalje zahtjev.. cim klinem na accept izbaci poruku da je poziv zavrsen.. a ako ja nekom posaljem zahtjev.. izbaci da je messenger nedostupan ..

Takodjer kad druga osoba salje zahtjev samo za poziv preko mica... opet nista ne radi... prckao sam po audio video postavkama.. ali nista ne pomaze :/

Nekad prije je to sve radilo...i reko bi da je iz cista mira prestalo.. ili se tokom windows updatea nesto sprckalo :/
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2010., 20:38   #2
Makaveli2
Premium
Moj komp
 
Makaveli2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 100
ovako slican problem sam imao i ja, nekazem da je u tome tvoj problem ali ja sam imao tv karticu i iz nekog razloga msn je nju ucitavao kao kameru i normalno nije mogao komunicirat preko nje, pa ako imas tv karticu ili zvucnu ( ne integriranu) probaj se s tim malo igrat
isto tako msn cesto "otkaze poslusnost" ako windows nije legalan ali o tome necemo na forumu
Makaveli2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na