Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2024., 19:21   #5461
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Na kraju sam platio nekom Muhamedu 20$ i stavio mi je Harmony OS istu verziju 2.0.1 koju sam našao samo kaj sam dalje kroz OTA update-e stigao do posljednje dostupne 4.0.0.123 verzije. Koliko sam vidio trebalo je izbrisat prije oeminfo file i nakon flashanja ga vratit nazad.



Uglavnom rekao je da postoji mogućnost da NFC, VoWiFi i eSIM možda neće radit. VoLTE A1/HT radi, VoWiFI HT ne radi. Ima hrvatski jezik i regija, naknadno se doda. Inače mob je skromnih hardwareskih mogućnosti i bolje radi na Harmony OS-u nego na EMUI-u. Kamera je poboljšana, ...celia mi je užas odmah zamijenio sa SwiftKeyem. Sve predinstalirane kineske aplikacije se bez problema daju deinstalirat. NFC je aktivan ali ga još nisam isprobao, eSIM nemam.
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2024., 20:28   #5462
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
Na kraju sam platio nekom Muhamedu 20$ i stavio mi je Harmony OS istu verziju 2.0.1 koju sam našao samo kaj sam dalje kroz OTA update-e stigao do posljednje dostupne 4.0.0.123 verzije. Koliko sam vidio trebalo je izbrisat prije oeminfo file i nakon flashanja ga vratit nazad.



Uglavnom rekao je da postoji mogućnost da NFC, VoWiFi i eSIM možda neće radit. VoLTE A1/HT radi, VoWiFI HT ne radi. Ima hrvatski jezik i regija, naknadno se doda. Inače mob je skromnih hardwareskih mogućnosti i bolje radi na Harmony OS-u nego na EMUI-u. Kamera je poboljšana, ...celia mi je užas odmah zamijenio sa SwiftKeyem. Sve predinstalirane kineske aplikacije se bez problema daju deinstalirat. NFC je aktivan ali ga još nisam isprobao, eSIM nemam.
Čuo sam i ja za nekog malezijca koji to radi. Gdje si ga našao?
locks je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2024., 22:43   #5463
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Na netu, to je ovaj; https://ministryofsolutions.com/
ne znam kojeg je podrijetla ali jedini je on reklamirao da može Nova 10 SE preobratit.

Sviđa mi se ovo, čak razmišljam da si kupim Novu 11 al mi je preskupa ...
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2024., 19:49   #5464
Red Worm
Plasticni kirurg
Moj komp
 
Red Worm's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,187
Imam jedno pitanje. Nadam se da je uredu i ovdje pitati da ne otvaram novu temu.


Imam stari huawei p9. kojeg sam upalio neki dan. No, počeo je da se upali pa odham ugasi. Mislio sam nije valjda do baterije problem, pa sam sve obrisao na factora reset ali i wipe cache partition. Međutim, u međuvremenu se napuhnula baterija. Očito je bila u lošem stanju.

Stavio sam novu bateriju pa uključio mob, ali nema unutra podosta aplikacija. Od fotokamere, kalandara itd, uglasnom samo google aplikacije su unutra. Primjetim da i bluetoot ne radi.
Sad molim savjet što za početak vidim gdje bi bio kvar.
Hvala
Red Worm je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2024., 22:38   #5465
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Da nije netko sve deinstalirao? Digni ga u safe mode, drži vol up i power dok se ne pojavi logo i safe mode oznaka, nekad treba dosta dugo tržati. Ako i dalje ne vidiš sve aplikacije, onda napravi firmware recovery preko HiSuitea.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2024., 14:14   #5466
Red Worm
Plasticni kirurg
Moj komp
 
Red Worm's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,187
ok, nije nitko prčkao po mobu. Ok hvala pokušam to. Barem da od negdje počnem.


E da i preko Huawei ID se ne mogu logirati preko moba.
Red Worm je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2024., 14:19   #5467
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor Red Worm Pregled postova
ok, nije nitko prčkao po mobu. Ok hvala pokušam to. Barem da od negdje počnem.


E da i preko Huawei ID se ne mogu logirati preko moba.
Pokušaj ovo

If you are certain that you have entered the correct password but still can't log in to HUAWEI ID, try these methods.
Turn on network access for HMS Core
Go to Optimiser App > Data usage > Network access, tap▼ on the top right corner > Advanced network settings, and enter “hms” in the search box, find HMS Core, tick Background data and Roaming data, wait for a while and then try logging in again.

https://consumer.huawei.com/eg-en/su...en-gb15767375/
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2024., 16:13   #5468
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Zašto Huawei još nije omogućio HarmonyOS za globalnu verziju mobitela pošto npr. tableti imaju HarmonyOS
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2024., 19:22   #5469
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
EMUI ostaje za globalna tržišta. HarmonyOS Next više nije baziran na AOSP-u i ne podržava apk instalacije, već hap format.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2024., 21:54   #5470
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
EMUI ostaje za globalna tržišta. HarmonyOS Next više nije baziran na AOSP-u i ne podržava apk instalacije, već hap format.
Glupo je što EMUI ostaje za globalna tržišta, a još nisu najavili EMUI 14
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2024., 23:19   #5471
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Harmony OS je globalan ali nije pušten izvan kine.
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2024., 16:37   #5472
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Ovi modeli dobivaju HarmonyOS 4.O javnu betu. Zbog ovoga se isplati preći na HarmonyOS


Huawei P30
Huawei P30 Pro
Huawei Mate 20
Huawei Mate 20 Pro
Huawei Mate 20 RS Porsche Design
Huawei Mate 20X
Huawei Mate 20X 5G

https://www.huaweicentral.com/harmon...se-12-devices/
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2024., 12:10   #5473
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Ma đabe sve to ...

Mislim da ona priča koja se vrtila nedavno o tome da se Huawei povlači sa EU tržita je istina. Bar kaj se HR tiče. Bez obzira kaj je Huawei to opovrgnuo. Ponuda telefona se svela na svega 2 modela jedan flagship i jedan low budget telefon. Prava šteta.

Inače koliko sam ga koristio ovih nekoliko tjedana nikako se nisam mogao oslonit na njega kao primarni telefon. Iako nije neki reprezentativan model.
Harmony OS je odličan ali i dalje ostaje problema aplikacija. I to ne samo googleovih već onih iz AppGallerya. Ja koji od googlea koristim svega 2-3 app kao što su youtube, gpay i možda još jednu (kaj sam zaboravio) nisam se mogao prešaltat na Huawei iako sam uz sve to imao nativno instalirane GMS-app. Problem su notifikacije u oba slučaja. Jednostavno appgallery je zapušten dosta app koji nisu top popularne su zastarijele verzije po godinu-dvije dana to nitko ne ažurira. Iako i to nije problem jer se sve može to riješit preko petal searcha ili bilo kojeg apk purea i sl.
Recimo outlook kao najveća zamjena za gmail ne radi kako treba a to je app iz appgallery store-a. Notifikacije ne dolaze, nekad dođu ili kasne ali većinom ne. Tak da to je nešto preko čega nemrem preći. Dok recimo ako koristim email app od samog huawei exchange tamo radi normalno, možda ne tako impresivno brzo kao kod googlea ali radi. Jedina opcija da to sve radi je da se većina toga vrti preko gbox-a al za mene to nije opcija. GMS na harmony OS-u radi odlično ali problem su isto notifikacije. Navodno se može i to riješit ali to se isto plaća. Tak da se nisam više dalje upuštao u to. NFC radi iako mi Curve nije radio baš kako treba, mislim da je to do same app jer nije očito prilagođena HarmonyOS-u. Kad sam skužio di je problem plaćao sam kasnije najnormalnije.

Jedina nada ostaje Next i vidjet da li će Huawei uspjet privući developere. Prema zadnjim informacijama navodno mu do sada ide sve po planu. Više će se znati krajem ove godine.
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2024., 11:09   #5474
surfač
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2023
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 46
Kolega na poslu ima problem sa mikrofonom. Na Whatappu i Viberu mu radi ali kad ga netko zove direktno na telefon mikrofon se na početku razgovora nakon par sekundi sam isključi. Ako se tada mobitel stavi na zvučnik pa nakon toga zvučnik isključi tada mobitel proradi. Djeluje kao neki softverski problem. Mobitel je Huawei P30 pro. Može li se kako ovo riješiti bez da se na mobitelu radi hard reset?
surfač je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2024., 11:31   #5475
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor surfač Pregled postova
Kolega na poslu ima problem sa mikrofonom. Na Whatappu i Viberu mu radi ali kad ga netko zove direktno na telefon mikrofon se na početku razgovora nakon par sekundi sam isključi. Ako se tada mobitel stavi na zvučnik pa nakon toga zvučnik isključi tada mobitel proradi. Djeluje kao neki softverski problem. Mobitel je Huawei P30 pro. Može li se kako ovo riješiti bez da se na mobitelu radi hard reset?
Je, kinezi nisu riješili dobro šaltanje mikrofona sa prisluškivanja na razgovore... budu riješili sa jednim od sljedećih updejta
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2024., 10:00   #5476
surfač
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2023
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 46
Kolegi sam stavio telefon aplikaciju sa google playa i sad mu u pozivima radi mikrofon. Po internetu se nađe puno istih problema za P30 pro i njima je samo pomoglo zamjena mikrofona i kabela koji spaja mikrofon sa matičnom.
surfač je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2024., 06:09   #5477
Astra
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Earth
Postovi: 509
Pozdrav. Updateao mi se mob na zadnji firmware (DT. HRV 12.0.0.5 (CT. F01) i odtad mi baterija jedva jedan dan drži. prije je bez problema držala dan i po, dakle doslovno od jučer do danas. niš nisam instaliravao nit mjenjao u postavkama. mob je Huawei P40 pro. Dali je tko imao slični problem?
Astra je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2024., 07:43   #5478
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Takorec uvijek kod flashanja, dva tri dana pricekas i sve ce sjest na svoje sa bakterijom.

Sent from my CPH2449 using Tapatalk
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2024., 15:00   #5479
Red Worm
Plasticni kirurg
Moj komp
 
Red Worm's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Da nije netko sve deinstalirao? Digni ga u safe mode, drži vol up i power dok se ne pojavi logo i safe mode oznaka, nekad treba dosta dugo tržati. Ako i dalje ne vidiš sve aplikacije, onda napravi firmware recovery preko HiSuitea.

Preko HiSuite ništa. Ne želi se spojit preko HDB-a. Uopće ga niti windowsi ne vide. Što dalje napraviti?


A niti ui safe mode nejde. Ali se može normalno napraviti facility reset. Kad to napraviš nema aplikacija (foto, notepad, sat, kalendar, kompas) kao što bi trebalo da bude. I naravno bluetoot ne radi. Možda nema softvera unutra koji pokreće bluetooth, neznam




edit- uspio povezat




Što da skinem sve. Pa da sve nanovo napravim?
https://firmwarefile.com/huawei-p9-eva-l19

Zadnje izmijenjeno od: Red Worm. 28.02.2024. u 15:22.
Red Worm je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2024., 20:41   #5480
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Ako ces flashat onda ti treba otg kabel, stick ili samo memori kartica na koji ces snimit firmware te pomocu dialera pokrenes flashanje.

*#*#2846579#*#*
Odaberes 4. software update > memory card upgrade.

Telefon ce se restartat i pokrenut flashanje. Prilikom biranja firmware pripazi na to na koju se regiju odnosi. Mi smo tu C432 a mozes provjerit u samom telefonu pomocu istog gore koda samo odaberes 3. Network information query > Vendor country info.
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2024., 19:22   #5481
Red Worm
Plasticni kirurg
Moj komp
 
Red Worm's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
Ako ces flashat onda ti treba otg kabel, stick ili samo memori kartica na koji ces snimit firmware te pomocu dialera pokrenes flashanje.

*#*#2846579#*#*
Odaberes 4. software update > memory card upgrade.

Telefon ce se restartat i pokrenut flashanje. Prilikom biranja firmware pripazi na to na koju se regiju odnosi. Mi smo tu C432 a mozes provjerit u samom telefonu pomocu istog gore koda samo odaberes 3. Network information query > Vendor country info.


Molim te možda da mi daš link gdje da skinem software i sve što treba za tu svrhu. Instalirao bi preko sd kartice. Hvala

Zadnje izmijenjeno od: Red Worm. 01.03.2024. u 16:28.
Red Worm je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2024., 16:52   #5482
Red Worm
Plasticni kirurg
Moj komp
 
Red Worm's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
Ako ces flashat onda ti treba otg kabel, stick ili samo memori kartica na koji ces snimit firmware te pomocu dialera pokrenes flashanje.

*#*#2846579#*#*
Odaberes 4. software update > memory card upgrade.

Telefon ce se restartat i pokrenut flashanje. Prilikom biranja firmware pripazi na to na koju se regiju odnosi. Mi smo tu C432 a mozes provjerit u samom telefonu pomocu istog gore koda samo odaberes 3. Network information query > Vendor country info.

ne, ne želi instalirati ono kad stisneš vol up i down i power. Pokrene se na 5% i stane. Sowtware install falled- A preko koda ništa.
Red Worm je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2024., 21:20   #5483
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
a koja ti je oznaka firmwarea?
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 19:21   #5484
Red Worm
Plasticni kirurg
Moj komp
 
Red Worm's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,187
Citiraj:
Autor Tualatin Pregled postova
a koja ti je oznaka firmwarea?



EMUI 5.0.3




Jel to misliš?

Zadnje izmijenjeno od: Red Worm. 11.03.2024. u 17:37.
Red Worm je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2024., 21:01   #5485
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Ne mislim na verziju koju flashas
Tualatin je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2024., 08:15   #5486
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Možete skinuti EMUI 14 Beta


Popis Huawei mobitela na kojima se može instalirati EMUI 14 Beta:


HUAWEI P50
HUAWEI P50 Pocket
HUAWEI P50 Pro
HUAWEI P60
HUAWEI P60 Pro
HUAWEI Mate X3
HUAWEI Mate Xs 2
HUAWEI Mate 50 Pro
HUAWEI Mate 50
HUAWEI nova 11
HUAWEI nova 11i
HUAWEI nova 11 Pro
HUAWEI nova Y91

https://consumer.huawei.com/de/support/fut/
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2024., 17:00   #5487
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Ako imate instaliran HarmonyOS na ovim navedenim mobitelima možete instalirati stabilnu verziju HarmonyOS 4.0

  • Huawei P30
  • Huawei P30 Pro
  • Huawei Mate 20
  • Huawei Mate 20 Pro
  • Huawei Mate 20X
  • Huawei Mate 20 RS Porsche Design
  • Huawei Mate 20X 5G
  • Huawei Nova 5 Pro
https://www.huaweicentral.com/huawei...se-20-devices/
Star Fox je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2024., 18:11   #5488
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Dobio već obavijest, updatem uskoro...

__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2024., 20:26   #5489
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Kako da instaliram ako imam EMUI na P30? Ima li način?
locks je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2024., 21:50   #5490
Star Fox
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2024
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Kako da instaliram ako imam EMUI na P30? Ima li način?
Evo ti Tualatinov komentar koji ti može pomoći kako instalirati HarmonyOS:

Na kraju sam platio nekom Muhamedu 20$ i stavio mi je Harmony OS istu verziju 2.0.1 koju sam našao samo kaj sam dalje kroz OTA update-e stigao do posljednje dostupne 4.0.0.123 verzije. Koliko sam vidio trebalo je izbrisat prije oeminfo file i nakon flashanja ga vratit nazad.

https://ministryofsolutions.com/
Star Fox je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na