Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.11.2023., 21:22   #6301
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Jel ima sta od 7800 xt, 4070 ili 4070ti kod nas? Vani vidim neki mini popust za 7800xt zali boze?
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2023., 21:27   #6302
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Citiraj:
Autor exzzy Pregled postova
Jel ima sta od 7800 xt, 4070 ili 4070ti kod nas? Vani vidim neki mini popust za 7800xt zali boze?
Nema šanse da ćeš kod nas za grafe naći dobar popust, a pogotovo ne za modele koje si naveo.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 14:28   #6303
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
ja sam keychron naručiva direktno u HR, bez dodatnih davanja.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 16:30   #6304
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 599
Ima li igdje kakav nvme 1tb ssd na ok sniženju?
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 17:48   #6305
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Za ovaj fanatec mi ne prolazi verifikacija accountant. Jel ima itko sličnih problema?
Non stop mi šalje mail i ne mogu checkout napraviti...

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 17:52   #6306
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Vidio sam na njihovom FBu da je dosta zagušena stranica, pa steka. Ali prolazi. Probaj kasnije opet.

Hihi



Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 19:13   #6307
Silvio
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 73
Ako mislite uzimat sta od fanateca, nemojte se nadat da ce doc brzo (i tocno) jer vjerovatno nece. Dosta ljudi ne dobiju ono sta su narucili, frend mi uzeo komplet DD set od 1000€ i nisu mu stavili 8nm booster napajanje (a samo mu to treba da moze vozit), ja evo prije 4 (skoro 5) dana narucio CSL DD set za 400€ i jos uvijek nema tracking broja, ali radije bi cekao 2 tjedna na tracking broj nego da mi zaborave poslat pedale ��
Silvio je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 19:28   #6308
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
To je više stvar kak ti se posreći. Naručio neki dan, preciznije za vrijeme trajanja BF i već je u ZG.

Tracking se ne prikazuje na mobilnim stranicama, mora biti desktop mode, pa provjeri opet ako si gledao na mobu. Isto tako, dobiješ samo jedan tracking na fanatec acc, ali na UPS trackingu vidiš od koliko se paketa sastoji pošiljka i sve brojeve.

Od zadnje četiri narudžbe, samo jedna nikad nije dobila tracking na accountu nego sam za nju dobio mail od UPS-a i uredno je dostavljena unutar tjedan dana kao i sve ostale.

Ne konsolidiraju pošiljke nego sve ide sa svojim trackingom odvojeno i često se ne dostavi sve odjednom ako je više paketa.
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 19:33   #6309
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Uzeo na amazonu bezicni mis i tipkovnicu (s baterijama), dostava od danas do.... 8.1.2024. Jos ja pitam kad ce to, a kaze mi cika na supportu da doplatim za skuplji shipping razliku pa ce mi refundat kad stigne. Stisnuo sam skrinshot, zivi bili pa vidjeli. Za bozic, onaj istocni

Jel uzimao tko sta nedavno? Mislim necete mi pomoci ali da znam da nisam jedini
hash je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 20:52   #6310
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Uzeo na amazonu bezicni mis i tipkovnicu (s baterijama), dostava od danas do.... 8.1.2024. Jos ja pitam kad ce to, a kaze mi cika na supportu da doplatim za skuplji shipping razliku pa ce mi refundat kad stigne. Stisnuo sam skrinshot, zivi bili pa vidjeli. Za bozic, onaj istocni

Jel uzimao tko sta nedavno? Mislim necete mi pomoci ali da znam da nisam jedini
Uzeo jučer tri stvari, dostava 8.12.

Da li je još nekom stigao PS5 od A1? Dobiva se 2 kontrolera?
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 20:56   #6311
RimtuTiTuki
Premium
Moj komp
 
RimtuTiTuki's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,514
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Uzeo na amazonu bezicni mis i tipkovnicu (s baterijama), dostava od danas do.... 8.1.2024. Jos ja pitam kad ce to, a kaze mi cika na supportu da doplatim za skuplji shipping razliku pa ce mi refundat kad stigne. Stisnuo sam skrinshot, zivi bili pa vidjeli. Za bozic, onaj istocni

Jel uzimao tko sta nedavno? Mislim necete mi pomoci ali da znam da nisam jedini
Ako je Amazon.de, brzo će ti refundirati… često to naprave kada im sustav izbaci dugi rok dostave
__________________
I never make the same mistake twice I make it five or six times just to be sure...
RimtuTiTuki je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 21:32   #6312
Silvio
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 73
Citiraj:
Autor killuminati Pregled postova
To je više stvar kak ti se posreći. Naručio neki dan, preciznije za vrijeme trajanja BF i već je u ZG.

Tracking se ne prikazuje na mobilnim stranicama, mora biti desktop mode, pa provjeri opet ako si gledao na mobu. Isto tako, dobiješ samo jedan tracking na fanatec acc, ali na UPS trackingu vidiš od koliko se paketa sastoji pošiljka i sve brojeve.

Od zadnje četiri narudžbe, samo jedna nikad nije dobila tracking na accountu nego sam za nju dobio mail od UPS-a i uredno je dostavljena unutar tjedan dana kao i sve ostale.

Ne konsolidiraju pošiljke nego sve ide sa svojim trackingom odvojeno i često se ne dostavi sve odjednom ako je više paketa.



Znam sve, rijetko i prek moba i gledam takve stvari. Pokusao i prek ref broja nac kak su neki govorili ali jednostavno posiljka jos nije predana UPSu, ili jednostavno nisu dali tracking broj... vidim da se hrpa ljudi zali da su im posiljke dosle na vrata bez da im je ista receno itd... Sam se nadam da ne budu zaboravili stavit neki bitni dio u kutije jer to im se ocito dogadja jako cesto.
Silvio je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 21:54   #6313
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
Uzeo na amazonu bezicni mis i tipkovnicu (s baterijama), dostava od danas do.... 8.1.2024. Jos ja pitam kad ce to, a kaze mi cika na supportu da doplatim za skuplji shipping razliku pa ce mi refundat kad stigne. Stisnuo sam skrinshot, zivi bili pa vidjeli. Za bozic, onaj istocni

Jel uzimao tko sta nedavno? Mislim necete mi pomoci ali da znam da nisam jedini
Narucio 20. trebalo bi doci sad u srijedu 28.

uletili ste u BF kaos bit ce
Lud76 je online   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 22:25   #6314
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Citiraj:
Autor jucca Pregled postova
Fanatec BF Day 8.

Ceka se za ulazak na stranicu zbog guzve pa evo i ovako



I link

https://fanatec.com/eu-en/black-frid...O8lTKyn6q6463s


Odlicna cijena za bundle a i sami volan 👍


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Jeli ko ubo što?

Ja uzeo iako nisam planirao, vidit cemo koja je razlika izmedju CSW 2.5 i ovog DD. Kasnije idem na CSW DD ali sad mi je prevelika razlika jer moram mjenjati i volane i bazu.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 22:34   #6315
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor Silvio Pregled postova
Ako mislite uzimat sta od fanateca, nemojte se nadat da ce doc brzo (i tocno) jer vjerovatno nece. Dosta ljudi ne dobiju ono sta su narucili, frend mi uzeo komplet DD set od 1000€ i nisu mu stavili 8nm booster napajanje (a samo mu to treba da moze vozit), ja evo prije 4 (skoro 5) dana narucio CSL DD set za 400€ i jos uvijek nema tracking broja, ali radije bi cekao 2 tjedna na tracking broj nego da mi zaborave poslat pedale ��

Meni su zaboravili staviti QR adapter. Sve skupa od narudžbe pa do stalnog dopisivanja s njima (računajte da im treba svaki put po 4-5 dana da odgovore) trebalo je 40 dana da mi dodje QR adapter, sami bundle je došao nakon manje od 2 tjedna. Da nije bilo jednog QR na njušci poludio bih. Katastrofalan support.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2023., 23:28   #6316
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Citiraj:
Autor VandaL.pr! Pregled postova
Jeli ko ubo što?



Ja uzeo iako nisam planirao, vidit cemo koja je razlika izmedju CSW 2.5 i ovog DD. Kasnije idem na CSW DD ali sad mi je prevelika razlika jer moram mjenjati i volane i bazu.

Utekao mi je DD2. Extra cijena je bila. Ostalo imam
Mislim se eventualno Formulu V2.5X uzeti, ali imam McLaren volan vec a slicni su. Ali je cijena jako primamljiva. Pa uzet jos QR V2 base side sad kad je na akciji da bude podnosljiviji shipping pa nek stoji do slijedeceg BF pa uzet QR V2 PR0 wheel side. Ne dam im 200$ za komadicak aluminija
Za sad me odlicno sluze i QR V1.



Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Meni su zaboravili staviti QR adapter. Sve skupa od narudžbe pa do stalnog dopisivanja s njima (računajte da im treba svaki put po 4-5 dana da odgovore) trebalo je 40 dana da mi dodje QR adapter, sami bundle je došao nakon manje od 2 tjedna. Da nije bilo jednog QR na njušci poludio bih. Katastrofalan support.
Negdje sam procitao, od kad su izbacili QR V2 pa sad BF da imaju po 4000 mailova ako ne i vise. Sta support, sta narudzbe itd. Tako da dobro to oni i drze. Doci ce sve, al jbg, kad. Strpljen, spasen

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: jucca. 24.11.2023. u 23:34.
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 00:22   #6317
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ja sam piknuo CSL Elite V2 pedale i Formula V2.5 volan.
Fali mi baza, ali neka. Jednom ću je ovak uzet. Lakše ovako u komadima, nego odjednom iskeširati


GT DD Pro 8NM je ludih 600 EUR. Nedam to sada
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 01:26   #6318
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Dobro kako to funkcionira, što sve trebam uzeti da mogu volan spojiti i igrati, imaju li kakve upute na stranici?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 07:38   #6319
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Dobro kako to funkcionira, što sve trebam uzeti da mogu volan spojiti i igrati, imaju li kakve upute na stranici?
Najjednostavnije ti je uzeti neki ready2race bundle gdje već imaš sve unutra. Ako ti pošalju sve

No idemo u offtopic, ovo bi trebalo na neku posebnu Fanatec temu.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2023., 10:31   #6320
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,444
Citiraj:
Autor sokre10 Pregled postova
Za ovaj fanatec mi ne prolazi verifikacija accountant. Jel ima itko sličnih problema?
Non stop mi šalje mail i ne mogu checkout napraviti...

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
Upravo napravio acc, narucio Formula CSW 2.5 volan. Sve uredno proslo.
Cak sam dobio odmah potvrdu narudzbde, sto je premija ovih dana



Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote