Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.04.2017., 12:13   #1501
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 12:57   #1502
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
nije se do sad rodilo dvoje ljudi koji su se slozili oko sudackog kriterija, tak da ova nadjebavanja nadilaze gsw-cleveland raspravu

bez da stanem na neku od ovdje zaracenih strana, podsjecam da svi znamo da MVP kandidati, odnosno superstarovi opcenito imaju drugaciji kriterij kod sudaca. k tome dodaj da je Kawhi najbolji obrambeni igrac lige zadnjih par godina, nikad nije napravio ni najmanju stvar s kojom bi provocirao protivnike, suce ili ligu, covjek trpa i uziva u tome, najbolje da mu onda nece suditi faule.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2017., 13:02   #1503
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
nadam se da ce ti spursi doc bar do finala zapada ove godine lol

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 13:34   #1504
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
asti majke gospe sinjska žesće je ovdje neg u playoffu tamo
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 14:09   #1505
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Ja samo znam da se nekoliko vrlo poznatih voditelja uglednih košarkaških emisija sprdalo sa izjavama trenera Memphisa u stilu - koliko nula će imati cifra kazne zbog njegovih izjava. Svi se slažu u činjenici da je čovjek više frustriran zbog vlastitog slabog roostera i lošeg 1. poluvremena, a ne zbog tuđih faulova.

Ali dobro, to je već drugi par opanaka
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 14:43   #1506
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Molim bez nogometa u ovoj temi

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 15:50   #1507
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Zadnji bastion slobode izražavanja je pao
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 16:24   #1508
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Molim bez nogometa u ovoj temi

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
a daj, pa onaj prvi ne bi svirali faul ni tamo

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 17:18   #1509
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Molim bez nogometa u ovoj temi

jebate brko ja baš htio reći da se ne znaju niti neargumentirano nadjebavat. male bebe u pelenama su još za neke.

PS možemo im poslati dvojicu, trojicu kad više nema teme da rasplamsaju vatru
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 18:10   #1510
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, a i zaboravljanu da i sami ovdje mogu dobiti žuti i crveni karton čak i za simuliranje
Inače, rasprava je OK

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2017., 20:19   #1511
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
bez da stanem na neku od ovdje zaracenih strana, podsjecam da svi znamo da MVP kandidati, odnosno superstarovi opcenito imaju drugaciji kriterij kod sudaca. k tome dodaj da je Kawhi najbolji obrambeni igrac lige zadnjih par godina, nikad nije napravio ni najmanju stvar s kojom bi provocirao protivnike, suce ili ligu, covjek trpa i uziva u tome, najbolje da mu onda nece suditi faule.
Je, imaju, ali ne svi

Što se Kawhija tiče, ove godine su možda za nijansu obrambeno bolji Gobert i Green, ali Kawhi je dvosmjerna zvijer koja se nikad ne žali, uvijek maksimalno fokusiran i fer. Respekt

Kad smo kod kriterija, evo kakav se primjenjuje na Curryu:
https://16winsaring.com/16ballot-201...ow-bc64c623937

Bio je i video s prošlogodišnjeg finala gdje se vidi kakve sve stvari također na Curryu nisu svirali. A njega su tovarili s prekršajima u ranoj fazi za gluposti.

S druge strane, suci prazne pluća svaki put kad LBJ uđe u reket.


I znam, sad će to davor okrenut na fanboyizam, hatere i čovjeka koji je vodio sve statistike ikad u svemu (), no ja bih najsretniji bio kad ni Cavsi ni GSW ne bi vidjeli finala

Čisto stoji činjenica da Curry nema isti kriterij kod sudaca kao ostale zvijezde.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 21:33   #1512
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
iju tek sad vidim da je tema sa fudbalom otišla u vječna lovišta

Večeras čekam Westbrickov revenge
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 21:58   #1513
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A sa temom i 3-4 usera koji se ni ne pojavljuju na forumu što dokazuje moju teoriju da im je PCE forum služio za nadjebavanje sa neistomišljenicima ovo je puno pristojnija tema, a i ovdje ima vrsnih poznavatelja sporta i bivših košarkaša tako da uvažavm ove prepirke dok god se ne krene "nogometnim" žargonom.

Što se nogometa tiče, i dalje se prati HNL te reprezentacije kroz qualy i prvenstva. Nema liga petice i lige prvaka. Do početka sezone nešto možda bude, ali ne u ovakvom formatu kako je bilo jer je glupo da netko dobije permaban zbog faking nogometa na PC forumu.

Eto, toliko o OT. Nastavite o košarci uz vas ovdje, taj sport mi postaje zanimljiviji. Prije ga nisam mogo smislit...nakon 1997 i ONE trice... :/

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 22:17   #1514
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Brko, ride the train

NBA meni nije bila ovako zanimljiva tamo negdje od sredine 90ih. Liga je jaka, s puno izvrsnih igrača i nadolazećih talenata.

Plus što i repka na papiru i u praksi izgleda vrlo dobro i ide prema možebitnom i željenom vrhuncu u Tokiu.



BTW. portal 16winsaring je izabrao svoje nagrade.

Dario steals the show
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 19.04.2017. u 22:26.
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 22:26   #1515
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Pogledao Bulls-Celtics.
Lopez ih owna
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 19.04.2017., 22:41   #1516
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
NBA meni nije bila ovako zanimljiva tamo negdje od sredine 90ih. Liga je jaka, s puno izvrsnih igrača i nadolazećih talenata.
Meni baš suprotno,liga je totalno nezanimljiva i svi znamo,zadnjih par godina a i više,pogoditi finaliste.

I sam Adam Silver muku muči sa time i izjavama Kinga: pa što ako smo izgubili,pa to je samo regularna sezona. U prevodu igram prek kurca jer sam ionako u finalu,e tamo ću da igram.

Sredinom 90ih nisi vidio Barkleya da trči Jordanu da digne kantu. Stocktona Olajuwonu. Ajd Drexler je trejdan. ALi bilo je puno više njuški koji su pokušali osvojiti kantu sami. Ne računam prelaze krajem 90' kada su sa 42 godine na leđima završili u nekakvom LA-u radi salary capa.

I onda vidiš jednog Duranta koji bi u ondašnje vrijeme hand checkinga muku mučio sa granicom od 20 poena po susretu,kako trči u GSW jer ne želi da ga pamete ko neke gorespomenute.

E pa ti gorespomenuti će(ne samo kod mene,nego kod mnogih dugogodišnjih i uglednih pratitelja lige) ostati igrači bez kante i sa duplo većim respektom nego što će ga Durant ikada imati. Bezkičmenjak.

Dobrodošli u doba kada je to drugi il treći najbolji igrač u ligi.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 00:02   #1517
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Slazem se djelomicno, no meni je liga od 2000. pa do pred koju godinu bila losija od ove sad. Zato mi je ovo sad nakon devedesetih najbolje razdoblje.

A bas da smo tak pogadjali finaliste... nitko 2015. nije vidio gsw u finalu na pocetku sezone. Problem je u slabom istoku gdje je zadnjih 6-7 godina dominacija super teama - prvo miami pa cleveland. Pa se zna da momcad s LeBronom ide u finale. Sad isto pokusava gsw na zapadu sa supertimom. no misljenja sam da dugorocno nece uspjeti i da slijede vrlo zanimljive godine u nba sa preslagivanjem snaga

Drugo, liga je puna talenata, pogotovo na bekovima. A slijedi i odlican draft s novim potencijalnim PG i SG zvijezdama.

Trece, pace je odlican, i sutiranje je otislo na neku sasvim novu razinu.

Cetvrto, ima dosta nasih sto je meni razlog vise za pratit nba.

Handchecking je otiso, jbg, tako je kako je .

Ni ja ne lajkam supertimove i pretrcavanja prvacima, zbog cega ne bih volio da kantu dignu cavsi ili gsw.

90 su bile sportskije, vise natjecateljske, svaka tekma je bila novo dokazivanje i nije bilo kurcobolje za regular i odmaranja nogica. No i to ce Silver rijesit ovako ili onako, jer je potencijalno opasno za ligu. Lova je u igri, jbg

Bez obzira na to, meni je bilo dovoljno dobrih razloga da pocnem intenzivnije pratiti ligu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 00:13   #1518
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Bekovi nisu ništa više ili manje talentirani nego tada. Samo im sada pravila dozvoljavaju kudikamo više nego šta je to bilo 90'. Pa jebemu 95' u ligi....Penny Hardaway kao bog i batina,Tim Hardaway,Rod Strickland,Kenny Anderson,Shareef Abrud Rahim,Stockton,Cassell,Kidd,Mark Jackson,Gary the Glove Payton,Nick Van Exel,Kevin Johnson,Mogsey Bousey,Derek & Ron Harper,Terell Brandon,Mark Price,Damon Stodumire(doduše na početku karijere)...sve odreda all star igrači,ako nije all star onda su u prvoj il drugoj obrambenoj bili.

Ne stoji mi tvrdnja da je danas više talenta tu. Danas samo dolazi do toga da je play tata i mata momčadi.

Pa danas bi taj Penny u primeu trpao 40 i kusur ostalima uz tripple double.

Samo treba staviti ime Isiah Thomasa(ovog falšija ),koji vjerovatno nije bolji igrač od nijendog nabrojanog,u top strijelcima lige. I rest my case

Zaboravih Mukija Blejloka zvonog THE LOCK MOžda i BJ Armstrong,dospio na All Star 94' brijem...i to ko starter

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.04.2017. u 00:23.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 00:21   #1519
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Pa ne velim da je vise talenata danas nego devedesetih, nego danas u odnosu na period nakon odlaska jordanove generacije. To mi je bio dosadan period od 2000. na ovamo.

Ja sam fan devedestih i generacije g. Zraka, taj dio lige nikad ne dovodim u pitanje.

Pravila su takva kakva jesu. Nece se vratit na staro. Jasno da su doprinijela rusenju brojnih suterskih rekorda.

Ono sto bih ja volio je da se dozvoli malo vise vatre i trash talka, kad vec nema HC obrane. Jbg, pa ne mos sudit tehnicku zato sto je neko krivo pogledao g. Jamesa ili g. Wadeu dobacio Yeees u prolazu
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 00:39   #1520
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne mogu se otet dojmu da sada skoro svaka tekma završi sa debelo preko 200 poena. Tipa 121:108 u regularnom dijelu utakmice.
Pred 20 i kusur, "normalan" rezultat je bio 80:74.

Se to igrala bolja obrana tada ili je zbog showbusinessa određeno sada da se igra na trpanje do besvjesti?

U talente pojedinaca nebi ulazio jer je to ipak malo veća vremenska razlika. Poodmakla je tehnologija, medicina, tehnike treninga i slično...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 02:58   #1521
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Trica je bila na 6.75 i bilo je manje prometno sa dva tornjaka u sredini,recimo Ewing i Oakley,Shaq i Grant,Robinson i Rodman/Duncan,Hakeem i Horry,Mourning i PJ Brown,Dikembe i McDyess...pa ti drajvaj na koš.

Igralo se dosta više na snagu i izolacije/post up.

Vratili su tricu na 7.25 pod izgovorom da će samo pravi tricaši dolaziti do poena tamo no kako svaka (r)evolucija jede svoju dijecu tako su se kroz desetljeće počele kotiti stretch četvorke koje su riješile reket jednog tornja. Potom su se analitičari zapitali...zašto stati na stretch četvorki kad može i petica? Maknuli hand checking i dobio si ligu di se bjesomučno vrti pick n roll,šutaju trice i drajva na obruč bez neke nauke pretjerane a faulovi se zovu,kako bi neki rekli "because of bad breath".

Danas kad LBj treba napraviti post up i riješiti jedan na jedan leđima...to zgleda ko čisti amaterizam u usporedbi kako su to riješavali tada,recimo Grant Hill i Glenn Robinson.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 20.04.2017. u 03:06.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 08:19   #1522
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ja sam fan devedestih i generacije g. Zraka, taj dio lige nikad ne dovodim u pitanje.
nije valjda bar je jasno zasto Lebron toliko smeta


Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 08:20   #1523
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne mogu se otet dojmu da sada skoro svaka tekma završi sa debelo preko 200 poena. Tipa 121:108 u regularnom dijelu utakmice.
Pred 20 i kusur, "normalan" rezultat je bio 80:74.

Se to igrala bolja obrana tada ili je zbog showbusinessa određeno sada da se igra na trpanje do besvjesti?

U talente pojedinaca nebi ulazio jer je to ipak malo veća vremenska razlika. Poodmakla je tehnologija, medicina, tehnike treninga i slično...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
obrana je postala opcija...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 08:22   #1524
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Ovo bi mogla biti jedna od onih rijetkih godina u kojima napad donosi naslov a ne obrana.

11/16 tekmi do sada u prvom krugu je išlo preko 200 poena. Nisu išle samo tekme obrambenih specijalista Jazzera i Spursa + jedna Raptors vs Bucks.

RW noćas ispalio 43 FGA
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 08:53   #1525
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Bekovi nisu ništa više ili manje talentirani nego tada. Samo im sada pravila dozvoljavaju kudikamo više nego šta je to bilo 90'. Pa jebemu 95' u ligi....Penny Hardaway kao bog i batina,Tim Hardaway,Rod Strickland,Kenny Anderson,Shareef Abrud Rahim,Stockton,Cassell,Kidd,Mark Jackson,Gary the Glove Payton,Nick Van Exel,Kevin Johnson,Mogsey Bousey,Derek & Ron Harper,Terell Brandon,Mark Price,Damon Stodumire(doduše na početku karijere)...sve odreda all star igrači,ako nije all star onda su u prvoj il drugoj obrambenoj bili.

Ne stoji mi tvrdnja da je danas više talenta tu. Danas samo dolazi do toga da je play tata i mata momčadi.
S obzirom kakvih poluigrača i promašaja (gubitnika neću ni spominjati) ima na ovom popisu taj period je bolje zaboraviti.

A kad ste spomenuli tricu i mijenjanje pravila - kraća trica je bila samo 3 sezone. I sjećam se da je bila velika panika s obzirom da je igra počela ličiti onome što nitko nije želio gledati - europskoj košarci. Pa se tražio način kako da se igra vrati idealu - showtimeu 80-ih. Zanimljivo ove sezone je prvi put prosjek poena došao na donju granice perioda 1976/77 - 1992/93.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:00   #1526
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
I onda vidiš jednog Duranta koji bi u ondašnje vrijeme hand checkinga muku mučio sa granicom od 20 poena po susretu,kako trči u GSW jer ne želi da ga pamete ko neke gorespomenute.

E pa ti gorespomenuti će(ne samo kod mene,nego kod mnogih dugogodišnjih i uglednih pratitelja lige) ostati igrači bez kante i sa duplo većim respektom nego što će ga Durant ikada imati. Bezkičmenjak.

Dobrodošli u doba kada je to drugi il treći najbolji igrač u ligi.
Ono što sam ja zaključio je da mu je dosta bilo westbrooka i da je zato otišao u najzdraviju okolinu. Čisto sumnjam da bi otišao da mu je ekipa bila prilagođena, kao recimo Bryantu ili sada Westbrooku. Čovjek je bio druga opcija, i mogao je birati.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Poodmakla je tehnologija, medicina, tehnike treninga i slično...
Točno to. Primjerom, prije si na prste mogao nabrojati vrhunske šutere u cijeloj ligi, danas svaka momčad ima šutere koji su blizu 40%, dobar dio se može dići i iz driblinga, neki s 9 metara, jako je teško igrati obranu na velikom prostoru kada te većina može kazniti sa šutom, bez obzira na poziciju koju igraju. Jebeni Robin Lopez je počeo zabijati izvana, ono gledam i ne vjerujem.

Slažem se da je i meni prije bilo zanimljivije, jebiga bio si klinac i gušt je bio u 3 ujutro dočekati tekmu. I meni je finija bila linolada tada nego danas, ali očito da je to sve subjektivno kada gledamo stvari u retrospektivi.

Znao sam pogledati stare utakmice Šibenika nedavno na HRT-u, iskreno meni je to užas, a toj generaciji je užas ovo u NBA.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:34   #1527
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jebote ovo sto westbrook radi je u rangu lebrona...igra s teskim prosjekom od momcadi....donovan ga izvadi krajem trece, houston u 4 napada napravi 9:0 i smanji sa 12 na 3 razlike( a prije toga se cijelo vrijeme thunder drzi na 10 razlike)...jos suci zalijepe fantomski faul adamsu tu i tamo, i to je to...



Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ono što sam ja zaključio je da mu je dosta bilo westbrooka i da je zato otišao u najzdraviju okolinu. Čisto sumnjam da bi otišao da mu je ekipa bila prilagođena, kao recimo Bryantu ili sada Westbrooku. Čovjek je bio druga opcija, i mogao je birati
i odmah u najbolju ekipu u nba kako se koriste birane rijeci za duranta, jako lijepo za procitati

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:50   #1528
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 573
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
jebote ovo sto westbrook radi je u rangu lebrona..
prije u rangu black mambe

Citiraj:
Russell Westbrook went 4-18 in the 4th quarter vs the Rockets, tying Kobe Bryant for the most FG attempts in any quarter in the last 20 years (regular season or playoffs). Westbrook's 14 misses were the most in any quarter in the last 20 postseasons.

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 09:56   #1529
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
prije u rangu black mambe




slazem se, post sam napisao na kraju gledanja 3. cetvrtine

Sent from my MI MAX using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 20.04.2017., 11:26   #1530
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,529
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ono što sam ja zaključio je da mu je dosta bilo westbrooka i da je zato otišao u najzdraviju okolinu. Čisto sumnjam da bi otišao da mu je ekipa bila prilagođena, kao recimo Bryantu ili sada Westbrooku. Čovjek je bio druga opcija, i mogao je birati.
Sve pet, slažem se da je trebao otići. Samo otići u gotovu šampionsku momčad koja je dva put zaredom igrala finale, i od koje je ispao samo mjesec dana prije prelaska u finalu konferencije...

kao što je MJ rekao u LeBronovom slučaju, a vrijedi i ovdje:
"There's no way, with hindsight, I would've ever called up Larry [Bird], called up Magic [Johnson] and said, 'Hey, look, let's get together and play on one team,'" Jordan said after playing in a celebrity golf tournament in Nevada. The interview aired on the NBC telecast of the event. "But that's ... things are different. I can't say that's a bad thing. It's an opportunity these kids have today. In all honesty, I was trying to beat those guys."

Da se razumijemo, drag mi je bio Durant prije ovog. Sjajan igrač, top 5 u ligi, izvrstan scorer i nema toga što na terenu ne može napraviti, a može igrati i prilično dobru obranu.

Međutim, ovo je bilo beskičmenjaštvo i odabir lakšeg puta u životu. Što pravi sportsman i šampion ne bi nikad napravio.

Da je otišao u Celticse danas bi bio istinski gazda te momčadi sa solidnim suigračima i mogao bi se ravnopravno fajtati s Cavsima za finale. Sasvim sigurno bi ga ljudi više cijenili i respektirali. I na njegov legacy bi se sasvim drugačije gledalo.



Citiraj:
Točno to. Primjerom, prije si na prste mogao nabrojati vrhunske šutere u cijeloj ligi, danas svaka momčad ima šutere koji su blizu 40%, dobar dio se može dići i iz driblinga, neki s 9 metara, jako je teško igrati obranu na velikom prostoru kada te većina može kazniti sa šutom, bez obzira na poziciju koju igraju. Jebeni Robin Lopez je počeo zabijati izvana, ono gledam i ne vjerujem.
3 > 2

U NBA se danas sve analizira do najsitnijih detalja i kad se vidjelo kolika je prednost u tricama, nije bilo puno dileme u kojem će se smjeru ići. Sad imaš situaciju da ti Cavsi izađu s Lebronom na centru, GSW s Greenom na centru, pa imaš 5 igrača protiv sebe od kojih svaki može rokati tricu 40%

Centar koji ne može pogoditi tricu u današnjoj NBA ima veliku manu.


Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
i odmah u najbolju ekipu u nba kako se koriste birane rijeci za duranta, jako lijepo za procitati
Ajde da se oko nečeg složimo
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na