Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.01.2014., 23:35   #5131
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor ChP3 Pregled postova
Jel itko uzimao nešto preko geekbuying-a?
Uzeo prije 3 dana neku stvar za 65 dolara al i mi još uvijek pod
Order Status stoji: Payment Confirmed (Processing)....
Nema nikakve potvrde da je poslano niti TN?

pa ako pise processing (obrada), kak bi onda dobio tracking number?

dok ce bit shipped, onda dobijes TN
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 11.01.2014., 23:47   #5132
ChP3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Znam da je u obradi, nisam glup. Pitam se samo koliko im treba da bi poslali robu. Tako mogu cekati i dva tijedna dok oni ne posalju
ChP3 je offline  
Staro 11.01.2014., 23:56   #5133
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
mogu poslat za 3 dana a mogu za 2 tjedna. nije da imaju neku "normu"
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 12.01.2014., 00:06   #5134
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor ChP3 Pregled postova
Znam da je u obradi, nisam glup. Pitam se samo koliko im treba da bi poslali robu. Tako mogu cekati i dva tijedna dok oni ne posalju
Eto ti moje statistike od 6 narudžbi. Najkraći processing je trajao 1 dan, a najduži 8 dana. Svi sa banggooda.
Brko je offline  
Staro 12.01.2014., 00:23   #5135
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Jel ima kakvih kupona za minideal ili merimobiles, gledam tamo hongmi pa reko da pitam ako se da još koji $ navući?
c-shadow je offline  
Staro 12.01.2014., 00:25   #5136
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Jel ima kakvih kupona za minideal ili merimobiles, gledam tamo hongmi pa reko da pitam ako se da još koji $ navući?
Žicaj njih, možda daju 5 usd popusta.
Brko je offline  
Staro 12.01.2014., 00:28   #5137
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Žicaj njih, možda daju 5 usd popusta.
Dobra ideja, ništa ne košta probati.
Kako ide uopće ta fora s kuponima koje ti drugi daju, ne provjeravaju to selleri, mislim pa netko je morao zaslužiti valjda taj kupon nekom kupovinom?
Ili to dijele onako šakom i kapom?
c-shadow je offline  
Staro 12.01.2014., 00:33   #5138
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Dobra ideja, ništa ne košta probati.
Kako ide uopće ta fora s kuponima koje ti drugi daju, ne provjeravaju to selleri, mislim pa netko je morao zaslužiti valjda taj kupon nekom kupovinom?
Ili to dijele onako šakom i kapom?
Da, bangood ima tu foru. Ako si kupac, nakon određene sume, dobiješ kupone. Pandawill daje 5 dolara ako tražiš popust, barem je dok sam ih ja pitao za neke mobove.
Brko je offline  
Staro 12.01.2014., 08:12   #5139
bluesman
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: beograd
Postovi: 5
Merimobiles ima sada akciju, imas na naslovnoj strani popuste,do 150 dolara 5%. do 200 mislim sest a preko 300 daju deset% popusta.Pogledaj baner na home stranici.
bluesman je offline  
Staro 12.01.2014., 09:51   #5140
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
Već ti došao?
Nisam ga ni naručio (čekam iNew v3 da mi dođe). Samo sam napravio probu kupnje. Mene Mi3 jako privlači već duže vrijeme, ali mi je cijena još uvijek malo previsoka. Prođem jeftinije da ga naručim iz Kine i platim pdv. I na toj stranici imaju samo sivog, a ja bi crnog ili plavog.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 12.01.2014., 10:08   #5141
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
meni je prije par dana stigao Tronsmart TS7 sa Geekbuyinga.. model sa novijim chipsetom MTK6582.. kupio ga 15.12.2013, poslan je 18.12.2013 i kod mene je bio 07.01.2014... izasao me 750kn. izabrao free shipping, a nisu me ni ocarinili

u paketu sa mobitelom dolaze dvije baterije, dva screen protectora i zastitni case od polutvrde plastike...

karakteristike:
4.7 inch IPS HD Capacitive screen, 1280 x 720 pixels
MTK6582 Quad core cpu, Cortex A7 1.3GHz
1G RAM + 4G ROM
Dual camera,5.0MP front camera and 13.0MP back camera with flashlight and auto focus,1080P record
OS: Android 4.2.2 Jelly Bean
Networking: 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz 3G: WCDMA 850/2100MHz
Dual SIM Card Dual Standby

nakon par dana koristenja evo i moj osvrt tj. mini recenzija...

prvo i meni najbitnije u cijeloj prici je baterija. nevjerojatno no izdrzi mi dva radna dana i cijelu noc. do sada mi je to bilo nezamislivo na bilo kojem smartfonu. internet je konstantno upaljen (ili sam na WIFIu ili na 3Gu) uz konstantno syncanje Gmaila, Facebooka, Whatsapp te Skypea. posto imam neogranicenu tarifu za razgovore i poruke, stvarno ne stedim mobitel te ga koristim i u firmi i privatno maksimalno. fiksni telefon ni nemam tako da sam stalno na mobitelu. e da, a to je tek jedna baterija, a druga stoji spremljena ak zagusti da nisam uz punjac :-P skidam kapu proizvodjacu zbog ovoga.

ajmo sad dalje. sama izrada mobitela je sasvim solidna. nema skripanja plastike, zijevanja na spojevima i sl. te odaje dojam puno skupljeg telefona. kolega je donio HTC one i stavio ga pored ovog telefona i skoro pa su identicni. stvarno su ga fino iskopirali :-D cak je i on bio toliko odusevljen da je poludio sto je uopce dao tolike novce za HTC.

Android OS: 4.2.2 i tu se nema sta puno pricati. nema nikakvog brandiranja i aplikacija koje bi ga bezveze usporavale. sve radi fluidno i bez ikakvih zastajkivanja. Uz Nova launcher i opciju ubrzavanja efekata stvarno djeluje kao da je u telefonu barem 8 jezgri

Ekran: vidljiv iz svih kuteva sto je bilo i za ocekivati. taman dovoljan za moju malo vecu sapu te mogu jednom rukom obavljati sve funkcije.

GPS: Posto sam stalno spojen na net pronalazi signal gotovo trenutno cak i u kuci. Koristim uglavnom aplikaciju MyTrails za planinarenje te Igo u cestovnoj navigaciji i sve radi perfektno.

Benchmark: Antutu Benchmark - 17037 bodova.

Kamera: za moje potrebe i vise nego dobra. koristim iskljucivo opciju 5MP da mi slike ne budu preglomazne jer ih upotrebljavam uglavnom za mail i facebook. bljeskalica nije toliko mocna kao kod mobitela sa duplom ledicom no za nesto uslikati nabrzaka u mracnom prostoru dovoljna. prilazem i nekoliko fotki u raznim situacijama cisto kao primjer.



Zakljucak: bolji mobitel za ove novce, trenutno je nemoguce kupiti. definitivno vise ne namjeravam domacim operaterima davati svoju lovu za uredjaje.
Misak je offline  
Staro 12.01.2014., 11:55   #5142
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Fotke su prilično tamne i zrnate (Ford Focus, roza kuća u gornjem lijevom kutu), a i prelaz boja im nije baš nešto (prednji branik Focusa, desni kut auta).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 12.01.2014., 12:29   #5143
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
@misak
daj neku sliku na jačem dnevnom svjetlu. Ovaj focus gore ti je ispao loš, ali to je od nedostatka svjetla, vidi se da je bio neki tmurni magloviti dan.
c-shadow je offline  
Staro 12.01.2014., 13:28   #5144
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
uh ja bas nemam neko fotografsko oko pa mi je i ovo bilo odlicno...

evo ovdje fotka u 13mpx bez ikakve obrade direkt sa mobitela i fotke sa jucerasnjeg druzenja na suncu u 5mpx.. pa proucite.. meni je ovo sasvim ok za slikanje mobitelom...

13mpx (ford focus, ovaj put malo prljaviji.. vrijeme je ponovno tmurno)

https://www.dropbox.com/s/g923xshb5u...2013.20.26.jpg

5mpx (Drava, Donji Miholjac uz kobase i vatricu :P )

https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=91d027c649
Misak je offline  
Staro 12.01.2014., 14:10   #5145
ShrinkCro
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: OmiS
Postovi: 55
Citiraj:
Autor Misak Pregled postova
uh ja bas nemam neko fotografsko oko pa mi je i ovo bilo odlicno...

evo ovdje fotka u 13mpx bez ikakve obrade direkt sa mobitela i fotke sa jucerasnjeg druzenja na suncu u 5mpx.. pa proucite.. meni je ovo sasvim ok za slikanje mobitelom...

13mpx (ford focus, ovaj put malo prljaviji.. vrijeme je ponovno tmurno)

https://www.dropbox.com/s/g923xshb5u...2013.20.26.jpg

5mpx (Drava, Donji Miholjac uz kobase i vatricu :P )

https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=91d027c649
isto cekam taj mobitel,na carini je
ugl.ovo sta vidim je sasvim odlicno vise ni ne trazim...
__________________
I dont think so !
ShrinkCro je offline  
Staro 12.01.2014., 15:22   #5146
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor ShrinkCro Pregled postova
...sasvim odlicno...
fora je offline  
Staro 12.01.2014., 15:27   #5147
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Definitivno fotke nisu nešto naročito - jelka je dosta zrnata, a krov kuće iza Focusa je nejasan.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 12.01.2014., 15:35   #5148
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Misak Pregled postova
meni je prije par dana stigao Tronsmart TS7 sa Geekbuyinga.. model sa novijim chipsetom MTK6582.. kupio ga 15.12.2013, poslan je 18.12.2013 i kod mene je bio 07.01.2014... izasao me 750kn. izabrao free shipping, a nisu me ni ocarinili

u paketu sa mobitelom dolaze dvije baterije, dva screen protectora i zastitni case od polutvrde plastike...

karakteristike:
4.7 inch IPS HD Capacitive screen, 1280 x 720 pixels
MTK6582 Quad core cpu, Cortex A7 1.3GHz
1G RAM + 4G ROM
Dual camera,5.0MP front camera and 13.0MP back camera with flashlight and auto focus,1080P record
OS: Android 4.2.2 Jelly Bean
Networking: 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz 3G: WCDMA 850/2100MHz
Dual SIM Card Dual Standby

nakon par dana koristenja evo i moj osvrt tj. mini recenzija...

prvo i meni najbitnije u cijeloj prici je baterija. nevjerojatno no izdrzi mi dva radna dana i cijelu noc. do sada mi je to bilo nezamislivo na bilo kojem smartfonu. internet je konstantno upaljen (ili sam na WIFIu ili na 3Gu) uz konstantno syncanje Gmaila, Facebooka, Whatsapp te Skypea. posto imam neogranicenu tarifu za razgovore i poruke, stvarno ne stedim mobitel te ga koristim i u firmi i privatno maksimalno. fiksni telefon ni nemam tako da sam stalno na mobitelu. e da, a to je tek jedna baterija, a druga stoji spremljena ak zagusti da nisam uz punjac :-P skidam kapu proizvodjacu zbog ovoga.

ajmo sad dalje. sama izrada mobitela je sasvim solidna. nema skripanja plastike, zijevanja na spojevima i sl. te odaje dojam puno skupljeg telefona. kolega je donio HTC one i stavio ga pored ovog telefona i skoro pa su identicni. stvarno su ga fino iskopirali :-D cak je i on bio toliko odusevljen da je poludio sto je uopce dao tolike novce za HTC.

Android OS: 4.2.2 i tu se nema sta puno pricati. nema nikakvog brandiranja i aplikacija koje bi ga bezveze usporavale. sve radi fluidno i bez ikakvih zastajkivanja. Uz Nova launcher i opciju ubrzavanja efekata stvarno djeluje kao da je u telefonu barem 8 jezgri

Ekran: vidljiv iz svih kuteva sto je bilo i za ocekivati. taman dovoljan za moju malo vecu sapu te mogu jednom rukom obavljati sve funkcije.

GPS: Posto sam stalno spojen na net pronalazi signal gotovo trenutno cak i u kuci. Koristim uglavnom aplikaciju MyTrails za planinarenje te Igo u cestovnoj navigaciji i sve radi perfektno.

Benchmark: Antutu Benchmark - 17037 bodova.

Kamera: za moje potrebe i vise nego dobra. koristim iskljucivo opciju 5MP da mi slike ne budu preglomazne jer ih upotrebljavam uglavnom za mail i facebook. bljeskalica nije toliko mocna kao kod mobitela sa duplom ledicom no za nesto uslikati nabrzaka u mracnom prostoru dovoljna. prilazem i nekoliko fotki u raznim situacijama cisto kao primjer.



Zakljucak: bolji mobitel za ove novce, trenutno je nemoguce kupiti. definitivno vise ne namjeravam domacim operaterima davati svoju lovu za uredjaje.

kad se sjetim da ce mene cubot ONE izac oko 1300 kn... dodje mi da placem....
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 12.01.2014., 15:47   #5149
ShrinkCro
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: OmiS
Postovi: 55
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Definitivno fotke nisu nešto naročito - jelka je dosta zrnata, a krov kuće iza Focusa je nejasan.
Ma meni po ovome sta vidim je slika odlicna jer uzmite u obzir cijenu mobitela,i da napisu da ima 120 megapiksela znao bi da nije nesto al iskreno sam ocekivao puno goru kameru
__________________
I dont think so !
ShrinkCro je offline  
Staro 12.01.2014., 15:48   #5150
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
btw sad gledam na DHgateu tronsmart TS7 i Cubot One se prodaju kao jedan te isti mobitel . veleprodaja. (wholesale)
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline  
Staro 12.01.2014., 15:49   #5151
ShrinkCro
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: OmiS
Postovi: 55
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
btw sad gledam na DHgateu tronsmart TS7 i Cubot One se prodaju kao jedan te isti mobitel . veleprodaja. (wholesale)
vjerovatno jer su zapravo isti mobiteli,samo drugi ''brend''...
__________________
I dont think so !
ShrinkCro je offline  
Staro 12.01.2014., 16:09   #5152
puding22
Registered User
 
puding22's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: ...
Postovi: 364
Sasvim dobre fotke dok su one prve bile baš loše Tko želi bolje nek uzme aparat.
puding22 je offline  
Staro 12.01.2014., 16:10   #5153
ShrinkCro
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: OmiS
Postovi: 55
Citiraj:
Autor puding22 Pregled postova
Sasvim dobre fotke dok su one prve bile baš loše Tko želi bolje nek uzme aparat.
pametno zboris
__________________
I dont think so !
ShrinkCro je offline  
Staro 12.01.2014., 16:49   #5154
Misak
Premium
Moj komp
 
Misak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Donji Miholjac
Postovi: 391
Ja sam potpuno zadovoljan fotkama s obzirom da mobitel uvijek imam sa sobom i uvijek mogu slikati... Da mi treba bolje uzeo bih fotic no ja zbilja ne uocavam ove nedostatke koje je coconut nabrojao pa onda vjerojatno ni ne trebam nista bolje...
__________________
.....:::: There is no place like 127.0.0.1 ::::.....
Misak je offline  
Staro 12.01.2014., 19:19   #5155
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Pozdrav ljudi,
Ima li netko možda iskustva sa nabavkom Xiaomi MI3 u europi, daklem Njemačka, Italija itd.? Druga opcija je Kina, ali bi izbjegao banggood. Hvala na infou!

Zadnje izmijenjeno od: sokre10. 12.01.2014. u 19:19. Razlog: Gramatika
sokre10 je offline  
Staro 12.01.2014., 19:24   #5156
stops
Premium
Moj komp
 
stops's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 341
Da moj ZTE fotka ko ovaj Tronsmart (po danu) skako bi od srece
stops je offline  
Staro 12.01.2014., 20:10   #5157
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ni meni nije odbio MwSt tako da mi je Mi3 došao 423,74 EUR. Kad smo već kod njega, izgleda da WCDMA verzija dolazi sa čipsetom koji je bez podrške za LTE, a tokom slijedećeg mjeseca bi trebao izaći MIUI ROM baziran na KK.
Ne znam zasto je to tako, na bugovom forumu se javljaju neki koji su se prije par tjedana registrirali i jos uvijek imaju umanjenu cijenu, prilozili su ss kao dokaz, kao sto je Strong ovdje pokazao. Ja sam zapravo samo prenio ono sto sam tamo procitao.
Mi3 im bude 350 eura...
goran1985 je offline  
Staro 12.01.2014., 21:14   #5158
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Ima netko neki od ovih tulipana s 3Ah baterijom?
http://www.minideal.net/jiayu-g3s-ph...lla-glass.html

Ne znam jel lažu ili je stvarno taj kapacitet?
Po netu baš i ne nalazim testove da su mjerili trajanje baterije.
c-shadow je offline  
Staro 12.01.2014., 22:00   #5159
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Ima netko neki od ovih tulipana s 3Ah baterijom?
http://www.minideal.net/jiayu-g3s-ph...lla-glass.html

Ne znam jel lažu ili je stvarno taj kapacitet?
Po netu baš i ne nalazim testove da su mjerili trajanje baterije.
Jiayu ne laže oko specki, nisu običan klon prevarant. Oni imaju Young i Premium verziju modela, Premium verzija obično ima 3Ah bateriju.
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline  
Staro 12.01.2014., 23:37   #5160
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Kakav je Qualcomm MSM8225Q po pitanju baterije?

Pikiram ubosti ovo kao privremeno rješenje.
generic je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na