Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.09.2011., 16:03   #61
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Još jedan dojam igre, nakon što sam ju prešao.
Sviđa mi se ovaj blade runner svijet. Side questovi su odlični i detektivski štih.Ali ih je premalo. Igra je rađena prije 4 godine, mogli su okarakterizirati i malo npc-a na ulici. GPU 8800 GTS u 1024X768 rezi bez problema tjera igru na max.Ponukan iskustvom zadnjih igara igranja na Hard, odmah sam stavio na give me deus ex. I opet isto. To nije HARD!!
Završio sam svaki quest, bonus misiju i spasio Malik nakon pada.
Igra te na početku uvjerava na stealth, tako da mi je prvo boss bio nemoguć za ubiti. Nisam imao dosta streljiva.Na samom kraju mi je ostalo 7 praxisa viška.
Skužio sm da je igra pacifistički nastrojena. Dobijaš više XP pointsa ako ne nasilno središ bilo kojega neprijatelja. Bio on Kineska Trijada, F.E.M.A ili scavengeri.
A.i. užasno loš. Mogli su to napraviti i bolje.
Ocjena 7,8/10. Igru vrijedi odigrati.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 22:02   #62
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
igram na najtezem
nemam zivaca za stealth i gledanje gdje ce neprijatelj hodati (osim ako nije rijec o Thief 1 i 2)

znaci koljem redom bez paznje za alarmom
relativno je jednostavno, samo ostanes iza covera, headshotas i cekas da neprijatelj dodje do tebe

u jednom trenutku sam bio na nekom stubistu, i prilazio dvojici sa ledja, ladno njih ubio, cekao da svi ostali dodju pa da i njih koknem i voila, ocistio cijelu prostoriju a da se nisam ni makao

nista necu ulagat u hakiranje ili stealth lol
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2011., 23:53   #63
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Ja igram stealth nacin igre jer mi je tako osobno puno zabavnije a mislim da je tako i teze... Jer i smisao igre je da igras stealth i da ne ubijas protivnike jer tako dobivas vise bodova....
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 10:48   #64
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Ja igram stealth nacin igre jer mi je tako osobno puno zabavnije a mislim da je tako i teze... Jer i smisao igre je da igras stealth i da ne ubijas protivnike jer tako dobivas vise bodova....
da je to smisao igre onda su mogli malo vise poraditi na tome posto mi je ubijanjem svakoga puno brze i efikasnije prijeci cijeli level..

ne vidim nikakav penalty u takvom igranju (pogotovo kad imas i opciju upgrejdanja lika za bas takav stil igre)

dok ga u ostalim stealth igrama ima
pogotovo u thiefu, gdje ako si tako mislio igrat, brzo bi zavrsio mrtav.

uostalom, AI nije dovoljno dobar da bi se isplatilo tako igrati
ne daje mi nikakvu satisfakciju nadmudriti debilan AI

cak je i betmen imao puno bolji AI i tamo nisi mogao ici toliko 'guns blazing' koliko ovdje

zapucaj, udji u cover, cekaj da svi dodju do tebe (ako ne dodju baci im bombu - najjace mi je kad bacim remote detonated bombu i oni se svi skupe kod nje) i resetaj. room cleared.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 12:44   #65
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Malo sam igrao verziju na /drogama\ ( ) ali sam ubrzo odustao čim sam se uvjerio da je igra vrijedna igranja i sinoć kupio key za 20$
Nažalost ATM nemaju na lageru region free key ali me admin uvjerio da će mi poslati kroz 12 sati.

BTW, jel ovo do mene ili i vi imate problema sa mouse lagom i čudnom akceleracijom?
Pročitao sam da isključivanje v-synca pomaže no ja nisam vidio prevelike razlike.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2011., 12:59   #66
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Izasa je novi patch koji popravlja probleme s misem v1.1.622.0
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 13:39   #67
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Ne znam koji je vrag sa ovom igrom. Instalirao sam je, sve namjestio i onda skužio da imam duplu sliku...nešto tipa kao da teksture modela gledam kroz zoom, a same modele u normalnom prikazu... a kunem se da nisam bio pijan.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 19:26   #68
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
3d?
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2011., 19:33   #69
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Opcije video settings - stavi stereoscopic opciju na OFF i slobodno cugaj (imaš ionako u igri pive, vina, vodke i whishkey - pretpostavljam da si na to mislija, a ne u stvarnom životu ).

EDIT
Evo da usput iskoristim sam svoj post za sažimanje dojmova nakon završetka igre.

Čisto prosječna akcija s primjesama RPG elemenata. Značajnije bugove nisam primjetija. Priča, oružja, upgradeovi, dizajn nekih mapa i questovi na ok razini bez neke montonije. Solidna dužina igranja (na najtežoj razini).

S druge strane AI me malo razočara s pokretima - ko da imaju zabivenu metlu u "pakšu". Grafika osrednja, povremeni lagovi na baš svakoj mapi (bez obzira koje video opcije odaberete, neovisno o tome koliko se brzo krećete po njoj i koliko ima NPC-eva), jako duga učitavanja levela...
Nekako mi fali prave Deus Ex atmosfere, a odluke koje donosite tijekom igre baš i nemaju nekakvog utjecaja.
Kraj igre uopće neću komentirat -.-

Dakle ako ne očekujete puno od nje nećete se razočarati. Moja preporuka posuditi i probati - pa tek onda kupovina.
__________________


Pomelo mi sig -.-

Zadnje izmijenjeno od: Drvoje. 09.09.2011. u 00:34.
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2011., 10:53   #70
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
igra je vrhunska!!!

edit : ma kakav stealth , operi rafalno , headshot

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 10.09.2011. u 11:02.
  Reply With Quote
Staro 10.09.2011., 13:02   #71
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
ja se ne mogu natjerat igrat ovu igru nakon sat vremena
AI je predebilan
svijet nije open ended kao sto se cini nego nakupina linearnih koridora

no to nije toliki problem koliko staticni i glupi AI (pogotovo u fajtovima gdje AI jednostavno nema odgovor na guns blazing taktiku igraca)
doslovno setam ispred policije sa svim kontejnerima u igri i pravim barikade ispred policijske postaje i nitko nista
jednostavno se ne mogu uziviti u svijet koji je nastanjen glupanima
trebali su uvesti radiant AI kao sto ima oblivion i nek NPCovi rade sta oce, umjesto da onaj punker konstantno brejkdensa u nadzemnoj ili lik kod policijske postaje stalno pretrazuje smece

eh da, i prilikom razgovora gdje se svaki NPC krece (tj ima mini napadaj) kao da ima probleme sa zivcima je iznimno iritantno

uostalom evo jedan zabavan video koji prikazuje o cemu govorim:

http://www.youtube.com/watch?v=CvqYb4LNkB0
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2011., 22:11   #72
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
+1

Ja sam ga sad pobrisa. Jednostavno bezveze.

A ovaj video
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2011., 22:18   #73
donniedarko133
Registered User
Moj komp
 
donniedarko133's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 80
Neobično mi je da je na tolike ova igra ostavila negativne dojmove. Možda je malo zahtjevnija za zavoliti u početku, ali kad se uvučeš u priču stvarno je odlična. Puno je zanimljivije igrati pretežito uz šuljanje, a i dobiva se više bodova na taj način. Mnoga područja mogu se proći na veći broj načina tako da situacija nije posve linearna.

Neznam jel netko spomenuo, po mojem mišljenju, najveću zamjerku u ovoj igri, a to su iritantno duga učitavanja, čak i kada je točka na koju se vraćaš minutu prije trenutne. Animacija lica bi također mogla biti malo bolja (Biowareovi naslovi), kao i umjetna inteligencija (Fear 3).

Mislim da oni koji igri daju malo više vremena neće na kraju zažaliti.
donniedarko133 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2011., 22:56   #74
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor donniedarko133 Pregled postova
Neobično mi je da je na tolike ova igra ostavila negativne dojmove. Možda je malo zahtjevnija za zavoliti u početku, ali kad se uvučeš u priču stvarno je odlična. Puno je zanimljivije igrati pretežito uz šuljanje, a i dobiva se više bodova na taj način. Mnoga područja mogu se proći na veći broj načina tako da situacija nije posve linearna.

Neznam jel netko spomenuo, po mojem mišljenju, najveću zamjerku u ovoj igri, a to su iritantno duga učitavanja, čak i kada je točka na koju se vraćaš minutu prije trenutne. Animacija lica bi također mogla biti malo bolja (Biowareovi naslovi), kao i umjetna inteligencija (Fear 3).

Mislim da oni koji igri daju malo više vremena neće na kraju zažaliti.
Si stavi patch, smanjuje dosta učitavanja. Meni je igra odlična prešao sam ju s gušto i vjeroatno ću opet više puta, a za ostale stvar ukusa!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 08:15   #75
Daedalus
Sir Paški
Moj komp
 
Daedalus's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 355
Daedalus je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 12:04   #76
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor donniedarko133 Pregled postova
Neobično mi je da je na tolike ova igra ostavila negativne dojmove. Možda je malo zahtjevnija za zavoliti u početku, ali kad se uvučeš u priču stvarno je odlična. Puno je zanimljivije igrati pretežito uz šuljanje, a i dobiva se više bodova na taj način. Mnoga područja mogu se proći na veći broj načina tako da situacija nije posve linearna.

Neznam jel netko spomenuo, po mojem mišljenju, najveću zamjerku u ovoj igri, a to su iritantno duga učitavanja, čak i kada je točka na koju se vraćaš minutu prije trenutne. Animacija lica bi također mogla biti malo bolja (Biowareovi naslovi), kao i umjetna inteligencija (Fear 3).

Mislim da oni koji igri daju malo više vremena neće na kraju zažaliti.
Mozes mislit, pogotovo ljudima koji se jos sjecaju DX 1.
Glede expa za non lethal dobijes 50, za kill 30, kad predjes leved bez da dignes uzbunu ikakvu dobijes ghost bonus od 500 expa.....sta je sranje, jer ako ides kroz igru i hackas svaki comp skupis expa ko blata.

AI je glup da je to neopisivo, nadmudrit idiota sa suljanjem nije neki uspjeh, kad se krecu po zadanim linijama i stano ponavljaju istu rutu, i majmun ce prije il kasnije uhvatit trenutak da makne nekoga bez uzbune.
Tako da ulozeno vrijeme u suljanje Vs. masakr mode nije neki tezak izbor, pogotovo kad je nagrada za suljanje nikakva al glubis vremena prilicno.

Presao igru 2 puta, na sneak i na masakr mode, jedino sam se na masakr modeu vise zabavio, mlatio ljude okolo, strazar te ne pusta naprijed...metak upozna strazarevo celo...itd.

Okolis je interaktivan koliko je i ameba dobitnik nobelove nagrade za fiziku. Nemozes razbiti bocu na stolu makar pucas u nju, a od objekata mozes podignit 2 kutije i vending machine, koje ti tu i tamo trebaju da bi se negdje provukao.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 12:56   #77
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Toliko blaćenja po svemu živom, a pređe igru 2 puta.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 13:12   #78
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
Toliko blaćenja po svemu živom, a pređe igru 2 puta.
A da sam je izbrisao nakon 10 min, onda bi mi srali da nisam presao igru a blatim po njoj.
Prvi put je bio samo sa patchem za loading speed i googy-goody odgovorima.
Drugi pass je bio masakr i sa odgovorima sam bio totalni bezosjecajni seronja.
Zanimalo me koje ce provale bit ako im tako odgovorim.

Jel AI los? Los je bez obzira koliko ja dugo igrao igru. Interaktivnost okolisa? Ista stvar.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 14:52   #79
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma daleko je to do 2000 i DEUS EX 1. Al opet je bolje od 90% smeća koje danas izlazi ko na traci. I svako od tog smeća se poziva na "action RPG" ...ovo ono ..a na kraju kita labudova i RPG i Action. Zato je ova igra dobra.
  Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 16:19   #80
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113


Nek onda kažu da je PC gaming gotov
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2011., 21:45   #81
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ma daleko je to do 2000 i DEUS EX 1. Al opet je bolje od 90% smeća koje danas izlazi ko na traci. I svako od tog smeća se poziva na "action RPG" ...ovo ono ..a na kraju kita labudova i RPG i Action. Zato je ova igra dobra.
mislim da sto se tice action RPGova da su mass effect 2 i witcher 2 bolji izbor (travestiju znanu kao DA2 necu spominjat).

i da, witcher 2 je po meni action RPG (nije open end svijet i ugl te igra vodi za rukav kroz skriptirane dogadjaje - naravno ne kazem da je zbog toga igra losa, dapace izvrsna je)
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2011., 00:53   #82
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ma daleko je to do 2000 i DEUS EX 1. Al opet je bolje od 90% smeća koje danas izlazi ko na traci. I svako od tog smeća se poziva na "action RPG" ...ovo ono ..a na kraju kita labudova i RPG i Action. Zato je ova igra dobra.
Da. To je generalno "opravdanje" i za Fallout 3, to ne mijenja činjenicu da od izlaska dotičnog samo njega prošao 2 puta, a dvojku svejedno 3 puta sa tim da trojku neću paliti više nikad u životu! Toliko i o ovom Deusu. Odigrat, možda dvaput (ako je toliko nelinearno iako nije) i onda čekati expansion ili jednostavno zaboraviti na njega.

Mislim si da bi mogao jedan zid u novom stanu posvetiti "Wall of Shame" :P
  Reply With Quote
Staro 20.09.2011., 08:23   #83
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Da. To je generalno "opravdanje" i za Fallout 3, to ne mijenja činjenicu da od izlaska dotičnog samo njega prošao 2 puta, a dvojku svejedno 3 puta sa tim da trojku neću paliti više nikad u životu!
Fallout 3 je za mene remek djelo i sjeo mi je ko "seljaku poticaji" , dok me npr. Fallout 2 baš i nije oduševio te davne 2004. kad sam ga nabavija (a već tad je bija igra stara 6 god.).
Grafika mi nije sve u životu jer sam npr. mnogo kasnije nego je izaša, odigra i Deus Ex, i puno mi je bija bolji nego ovaj sadašnji nastavak što se tiče radnje, atmosfere, gameplaya...
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2011., 11:46   #84
donniedarko133
Registered User
Moj komp
 
donniedarko133's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 80
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Si stavi patch, smanjuje dosta učitavanja. Meni je igra odlična prešao sam ju s gušto i vjeroatno ću opet više puta, a za ostale stvar ukusa!
Istina, s patchem su riješili taj problem. Sad je situacija znatno bolja.

Još nisam prešao igru (igram kojih sat-dva dnevno u prosjeku), ali mogu reći da mi kak napredujem, postaje sve bolja. Impresivno je na koliko načina možeš riješiti pojedine situacije. Stealth i hacking su najzabavniji, pogotovo u situacijama kad se došuljaš do kontrolne sobe i okreneš robote i turrete protiv stražara. Najveći je izazov ostati neprimjećen i kad je to moguće, poskidati stražare s non-lethal takedownom, a za složenije situacije posluži snajper s prigušivačem. Razbijanje zidova i otkrivanje novih ruta može donijeti dosta bodova, kao i naoružanja i municije. Ništ, idem dalje igrati...
donniedarko133 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 08:42   #85
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
imam problem s igrom,problem je kod razgovora s npc-om...

ne mogu aktivirati sidequest Motherly Ties,razgovaram i onda dok kliknem na jednu od opcija dijaloga,izbaci me na desktop...

verzija igre je v1.2.633.0

EDIT: ponovno sam instalirao igru i patch,sad je sve ok...

Zadnje izmijenjeno od: gin.tonic. 25.10.2011. u 17:26.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2011., 18:33   #86
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
evo igram na "give me deus ex" , malo kombiniram stealth i akciju ,radeći sve side questove. Moram priznat da ima zabavnih momenata , jel netko probao napravit "zabavu" u onoj policijskoj stanici u prvom gradu?
eh da , onaj novi DLC ..jel probao netko?
  Reply With Quote
Staro 02.11.2011., 18:08   #87
gringo88
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 53
Nisam baš fan RPG-a, RPG hibrida niti sam igrao prvi Deus Ex, ali ovo bi baš mogao isprobati. Vuče me valjda taj distopijski/SF stil kada ga već slabo ima u filmovima XD
gringo88 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 12:30   #88
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Prošao sam igru i moram reći da je to jedna od rijetkih SP koju valja kupiti.Meni je minus u igru način dobivanja XP,za stealth se dobije duplo više a diče se različitim načinom igre,tjera te na stealth.Atmosfera,priča,grafika je na razini i dostojan nasljednik prvog Deus Exa.
Za mene 9/10 s time da ovaj novi DLC Missing Link je preskup pošto nudi nekoliko sati igranja.
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2012., 18:42   #89
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Na steamu weekend deal za 5,99 €.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2014., 17:30   #90
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Igram ovu igru i super mi je!
Jel je napravljeno da nakon misije Hengsa 2 igrač izgubi 50% praxisa & sve oružje/bombe/municiju ili je to samo meni?! Kasnije se nađe odjelo i oružje, ali pola toga nema.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif

Zadnje izmijenjeno od: Remixer. 18.03.2014. u 17:46. Razlog: Bio nastao problem sa c++, ali sad je OK
Remixer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na