Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.07.2006., 21:26   #31
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 328
ovako došo sam do zaključka da je kriva grafa....jer sam stavio drugu koknuo i sve je bilo ok.....šta sad činit kad mi nije kompatabilna s nečim??smrdi mi na čip matične??
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2006., 22:45   #32
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor 1VAN
ovako došo sam do zaključka da je kriva grafa....jer sam stavio drugu koknuo i sve je bilo ok.....šta sad činit kad mi nije kompatabilna s nečim??smrdi mi na čip matične??
Sorry ali ako ti je dosad to radilo a odjednom ne radi onda mi se čini da ti je grafa na putu u drugi život...

S druge strane ipak nije procesor bio...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2006., 06:32   #33
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Ajd stavi Catalyste 4.9 pa probaj...
domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2006., 09:43   #34
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 328
Citiraj:
Autor yedwy
Sorry ali ako ti je dosad to radilo a odjednom ne radi onda mi se čini da ti je grafa na putu u drugi život...

S druge strane ipak nije procesor bio...
gle nije grafa u spremna za groblje ako radi normalno kad mi proc nije klokan....a kad ga klokam onda je netabilna i zaledi se sve....e sad kolko me mozak služi ili bi pomogli neki određeni driveri za grafu ili ploču(čipset) ili nema spasa ako matičnoj ta grafa smeta u nekim stvarima!
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2006., 10:26   #35
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 328
evo razloga

We've had this graphics card in our possession for a while now and really wanted to test it on our new dedicated graphics card test rig, a VIA KT400 based mainboard with DDR400 which is AGP8x compatible. Oh boy, we've had problems people ... it took us literally 3 weeks to figure out why this combination had so much issues and was doing random crashes, games lock up after a few seconds, benchmarks where a complete disaster as well ... crashes again, HD corruption, you name it we got it. We've tried driver revisions, chipset revisions and yet failed to get this board stable. Then we took it to other test systems, KT333 .. worked fine, all Pentium 4 platforms worked fine .. then we took 2 different Radeon 9700 Pro's from another brand into our new test-rig .. the KT400 and hey .. not one Radeon 9700 Pro was willing to work properly on it. After contacting Gigabyte, Hercules, Albatron and ATI themselves we stumbled into something I had actually written about myself a while ago in our news section. The VIA KT400 may have problems with early revision of the Radeon 9700 Pro .. and that it did. Next to me are 3 difference Radeon 9700 pro graphics cards, total value about 1500 Euro .. they are all based on revision 1.0 and 1.1 and yes ... they all do not work on our new kick'ass KT400 based test platform.
I got assurance that the newer revisions of the Radeon 9700 pro work on KT400, in fact I have a revision 3 Radeon 9700 pro inbound. But ehm, remember this little tail when you are about to buy a new system and are considering a Radeon 9700 pro okay ? Before buying look at the board/PCB, there's a number on it stating the revision. Make sure it's at least revision 3.0 !
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2006., 15:42   #36
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor 1VAN
evo razloga
Shitara... : giljotin

Ali eto ipak nije procesor...

Anyway frkni tu ploču i kupi si neku NF2 i to će vjerojatno rješit problem (ako baš oćeš zadržati tu grafulju) nebi trebao biti velik izdatak jer su cjene sad već tu negdje...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na